78965
  • tugyiti
    #64321
    Szépnek hangzik ha be is tartják egész használható lesz az AH is pl.bár még mindig megmarad az a zavaró baromság hogy pl. witching hournál nem lehet chd-re meg as-re szűrni.
  • Sunrider924
    #64320
    Naszoval, 1.08as igeretek part2
  • pimpi001
    #64319
    visszajott jonnyka es vele egyutt a regi megjelenes is.
    udv "itthon" ujra. rafert mar az oldalra egy kis odafigyeles. :P
  • SLICK
    #64318
    De még annyit hozzá fűznék, hogy Act 1-2n növelve lettek a mobok számai. Bár van hogy nem érződik, de a következő körben meg lehet több van. Sajna nincs egy optimális eset.
    Mindegy, amit mondani szeretnék: Act 2-n ezeket a helyszíneket puculd ki: Alcarnus környékén szerezd meg az 5 Valort, onnan Oázis, ha akarsz lemehetsz a 2 szintes járatba, meg a Dungeon-be. A kis házak pincéibe felesleges lemenni, egyetlen egy van ahol állandóan van egy fix elit pack. az általában északkeletre van egy falból nyíló pince ajtó.
    Ha Oázist kipucultad akkor irány a Desolate Sands, itt meg "all in one" kipuculsz mindent. Ezután még megölheted Zoltunk Kullet, ha van kedved.
    Nekem néha Monster Power 4-5-ön szoktak egész jó számban esni Legend/Set itemek. A Barbárom IK set Helmje és a DH-m Natalya csizmája is Act-2-s loot. Megnézheted az Armory profilomban.
    Act 3-n meg végülis az összes nagyobb területet ki lehet puculni. Én egyedül a Stonefort előtti részbe nem megyek be (a jelzőtüzes quest van ott) és a Bastion's Keep-ből kilépve, mielőtt a Battlefieldre mennék van még egy két szintes járat a Barracks, oda se megyek le, mert ott kicsit kevesebb a mob, de 5-6 Elit van ott is általában.

    MP 1-2 szinten szoktak XP-t farmolni, bár egyesek szerint ezen a szinten több Legendary is esik mint a nagyobb szinteken, de személyes tapasztalatok alapján mindegy milyen szinten megy az ember. Én MP 5-n farmolok általában. Ha meg az über bossokhoz akarok kulcsokat szerezni akkor MP 6-7-en megyek a Key wardeneknek (ha ezek a Wardenek is kimaradtak neked akkor itt találhatod meg őket: Act 1 Fields Of Misery, Act 2 oázis, Act 3 Stonefort, Act 4 meg vagy az Izual előtti vagy az utáni részen van, de ez a Warden az Über bossokhoz való Portál receptet dobja, de ritkán. Elég tápos is, tehát vigyázni kell vele.)
    Ha esetleg van még kérdésed, szivesen segítek.
  • SLICK
    #64317
    ez teljesen kiszámíthatatlan, volt hogy valor nélkül a 2-3 csapatbó lesett egy Natalya Cloak, vagy más egyéb Legend vagy Set item. Van hogy hosszas öldöklés után esik az első komolyabb item. De nem feltétlen jó a drop, gyakran brimestone lesz belőle, bár az sem baj, mert a craftolható amuletekhez az kell.
  • Carlos
    #64316
    valaki felnyomott akkor.
  • Skill
    #64315
    tudjátok mi poén? engem bezzeg wowban betaláltak. 2 "hirdető" accom is ráment . magyarul toltam kulturáltan néha néha 1-1 sor .
  • devlking
    #64314
    Te még hiszel a csodákban? :D
    9 év után sem tudják még a wowban sem szűrni, pedig ott nem ilyen trágya chat van.
  • Sunrider924
    #64313
    Inkabb csak szerencses. Pedig a blizz azt kerte hogy azonnal jelentsuk es akkor fene tudja hogyan ki tudjak majd szurni ezt a fajta spamm-ot. Mert a generalon levo spamm ellen meg mindig semmit se tudnak tenni.
  • Carlos
    #64312
    sose kaptam még ilyet... Lehet, hogy kispályás vagyok.
  • j0nNyKa
    #64311
    na az zsír, ezen az elven talán a3 eleje jó lehet, nem? ott rengeteg creep van
  • j0nNyKa
    #64310
    teljesen érthető, a 2 link is, köszi
  • Sunrider924
    #64309
    Amikor belogolsz vagy akar jatek kozben jon a friend request, de amikor megnezed akkor gold seller oldalt reklamoz.
  • Carlos
    #64308
    Engem még sose találtak meg...
  • SLICK
    #64307
    nekem a legjobb eladásra szánt cuccaim, meg néhány amit használok sima mobokból estek, tehát XP miatt is + esetleges jó cuccok is eshetnek belőlük, legyen az akár Legend vagy Rare item...
  • SLICK
    #64306
    gold spammerek rendszerint megtalálnak engem is
  • TurboX
    #64305
    csak most olvasom...

    lassan de biztosan fejlődik a játék, kieg.-el már egész addiktív lesz a dolog azok számára is akik mára sajnos már beleuntak
  • Sunrider924
    #64304
    Na kozben visszakerestem, amiket meg tudni akarsz majd:
    Infernal machine/Uber boss
    Monster power
  • Sunrider924
    #64303
    Hat, a valaszom az, hogy alacsony monster poweren elitekbol jonnek a legendaryk, magasabb mp-n meg a white mobbokbol. Az optimalis farmolasi sebesseget tekintve meg az a legjobb mp szamodra, ahol az elit pakkot leolod 15 masodperc alatt, ha ennel tovabb tart akkor mar nem optimalis szamodra, lelassit. A hatekonysag filozofiaja az lett valamelyik korabbi patchben(talan 1.05), hogy minnel tobb lootot szerezni az adott ido alatt, vagyis minnel tobb szornyet megolni, ezt extrapolalva kapod hogy mindent oneshotolnod kellene a maximalsi hatekonysaghoz. A hatekonysag meg azert fontos, mert valojaban a nagy szamok torvenye kedvez a legendary droppnak nem az mf sem semmilyen mas hiedelem.
    Remelem nem lett nagyon bonyolult.
  • j0nNyKa
    #64302
    köszönöm

    gondolom még mindig az elit pakkokat éri meg vadászni - azokat... szóval azokat azért nem kéne 1-shotolni, vagy igen?
  • j0nNyKa
    #64301
    köszi a hszt, de természetesen nem szarozta le a cuccaimat, nagyon jól tudja, hogy mikortól meddig játszottam, értette a kérdésem lényegét, és válaszolt is rá
  • who am I 7
    #64300
    Ha érdekel, hatékony dh build, írd le privibe mit szeretnél konkrétan és azalapján összedobunk egyet.
  • who am I 7
    #64299
  • Sunrider924
    #64298
    Hm, az utobbi par napban ujfent kapom a friend requestnek alcazott gold seller spammet. Nem ugy volt hogy ezt mar fixalta a blizzard?
  • Sunrider924
    #64297
    Tehat a legutobbi patchben megreformalta a blizzard a craftolast(is)
    Patch 1.07, letekersz a crafting reszhez es akkor mar erteni fogod, amugy BoA azaz bind to account. Mivel 5 slotra tudsz ilyet craftolni, chest, gloves, shoulder es bracer + amu ezeket a slotokat igy hivjak, jelen pillanatban azon megy meg a vita hogy a BoA craftok egyuttal Best In Slot is mindegyik esetben.
    Vendorozni azt jelenti, hogy eladod vendornak az ertektelen szemetet, azaz mostmar a craft miatt megsem, mert kell majd a crafthoz.
    Az mp belovesevel meg az a legegyszerubb, hogy ahol mindent oneshotolsz es olyan gyorsan haladsz, hogy folyamatosan csak futsz, nem alsz le, az a gearednek megfelelo nehezseg, ha ez mp3 akkor az, ha mp1 akkor meg amaz. Ahol mar lealsz mobozni es 15 secnel tovabb tart , sot meghalsz az mar nem eri meg az adott idoregysegre juto xp/loot szempontjabol. Ez a hateknysag definicioja a blizzardnal valahol azt hiszem 1.06nal ez lett az uj jelszavuk.
  • Fanat1c
    #64296
    finoman szólva lesza.ozta a cuccaid, amiért nem is oly rég még nekem esett. szánika vagy sunika!
  • j0nNyKa
    #64295
    tudom hogy vérciki, de a felét nem értettem :C
    BoA slot az mi, és hogy jönnek ezek az archon cuccok?
    a venodozás az.. megint nem tudom hogy mi

    a többit értem köszi

    és ja, ha elkezdem, akkor ilyen mp1-2 act3 farmra gondoltam pontosan
  • Sunrider924
    #64294
    Ize, amit irtam inkabb long term goal, nekifogni paragont/lootot farmolni teljesen jo a cuccod es eleg magas az mf-ed is. Kerdes hogy mit birsz vele, az atlagos mp1-2es act3as farm ha megy akkor minden jo. Azon kivul mar csak egy nagy kalap szerencse kell.
  • Sunrider924
    #64293
    Szemre a fegyodon kivul a tobbi nagyjabol vendorozni jo. Van a 4 BoA slot arra majd ramehetsz kezdesnek, az archon armor chest, gloves, bracer es shoulder, fegyonak calamity 1h/manticore 2h, offhand dead mans legacy, nat set 2es bonus gyuru+cipobol, de 4esre is nekimehetsz, inna naci ha futja es witching ov, olcso Andi fejes kezdesnek, hat igy hirtelen.
  • TurboX
    #64292
    ha jelenleg nem tudsz jobbat venni miért ne lenne értelme? am kuka kategória

    sajnos semmi lényeges infó nincs a kiegészítőről, 2014 elejére datálom (fő az optimizmus jeligével)
  • j0nNyKa
    #64291
    yay, maximus mester visszatolta a dizájnt
    erről jut eszembe: a cuccaimnak van még bármi értelme manapság, vagy teljesen kukának számít?

    másik: felmerült bennem még 1 kérdés tegnap, el is felejtettem: jött-e az elmúlt pár hónapban bármilyen infó arról, hogy mikorra terveznek kiegészítőt kidobni, és kb. milyen konktenttel?
  • Carlos
    #64290
    ja
  • sanyiiiii
    #64289
    Ja hogy már volt
  • sanyiiiii
    #64288
    Itemization blog post

  • Sunrider924
    #64287
    Ehh a francba, elfelejtettem hogy recent players csak 15 poziciot tud, es WDvel azert mentem jopar publicot Lammer unszolasara, ugyhogy nincs meg a DH mar mind barbarok, WD-k meg magusok vannak a listan....
    Azert nem adom fel, hatha oszefutok meg egy olyannal.
  • TurboX
    #64286
    elöntött a nosztalgia :D
  • Carlos
    #64285
    Hálistennek kikapcsolható!
  • Cortinaar
    #64284
    Jó lett a téma, grat.
  • Sunrider924
    #64283
    Annyit tudok hogy regi nat 4set korulbelul ugyanazt adja mint az uj nat 4set, amenyiben eleri vele a jatekos az 50 disciplinet. Ez egy olyan treshold feleseg, ha megvan egeszen uj jatekstilusok nyilnak meg altala. De mondom, DH az egyik legkevesebbet fogalkoztatott karim ezert a temat se porgettem annyival tobbet.
  • devlking
    #64282
    Bátyám már mutatta ezt pár hónappal ezelőtt tactical adv/vault, movementes strafe, meg régi nat setben. Na úgy tényleg gyors. :p