78965
  • Lokker
    #64241
    Gratulalok Fyrexnek, Sunridernek, LocalPatriotnak es a maradek trollnak, hogy erdektelen, gyerekes vitajukkal teleszemeteltek a topikot. Menjetek privatba vagy csinaljatok neki topikot, de ez maradjon mar meg annak aminek letre lett hozva. Koszonom!
  • Fyrex
    #64240
    jólvan, nem látod magad. lezártam.
  • Sunrider924
    #64239
    Ha az lenne amit irsz, hogy neked nincs feltunesi viszketegseged akkor nem irsz ide es nem generalod a feszkot. Kicsit sem izgat a nepszerusegem, nyilvan a hozzaszolasaim hasznossaganal megjeleno piros szam is ezt jelzi.
    Neked komoly problemaid lehetnek azzal a szoval hogy vita. Nekem nincsenek. A kulonbseg amikor egy vita ertelmes vagy nem az. Mar korabban is rajottem hogy veled a vita nem az, mert bar te allitolag nem vagy megmondoember ennek ellenere pont jol megmondod nekem a tutit
    Azt mondod nem engem kerdeznek, rendben is van, nem is valaszoltam Localnak, ott volt, megmutattam az eredmenyt par hozaszolassal korabban.

    A kulonbseg kettonk kozott az, hogy en, ha kell irok konkret dolgokat, te meg alarasztod a hozzaszolasaidat altalanositasokkal.
    Az en hetkozi elfoglaltsagom az, hogy irkalgatok ebbe a topicba is(vannak meg masok is)ha olyan kedvem van masok helyett bearazok cuccokat priv/itt forumban, build kerdesekben/akarmiben ertekezek. Ha neked ezzel problemad van irtam egy egyszeru megoldast, el tudod tuntetni a hsz-eimet.
    Amivel nekem van problemam hogy
    -Devil kijelentette hogy van jobb jatek mint ez, es neki is ugrottak azonnal, sajna nalam landolt a dolog mert felrecimeztek a valaszt. Rola csak annyit kellene tudjal hogy boven tobbet segitett ebben a topicban mint amirol te almodsz
    -Local elment mas jatekot jatszani de visszairkal ide flamet generalni.
    -ket emberke egyezkedne egy targy ertekesiteserol ami azert esik kutba mert Fyrex elefantmodra elmondta a tutit.
    -eLokerulsz te a semmibol es meglovagolod ezt az egeszet, de nem, te aztan nem akarsz kitunni, se nem vagy megmondoember.
    Ki itt a vicces mar nem azert.
  • Fyrex
    #64238
    Nem bizony, ezt jól látod! :)
  • sanyiiiii
    #64237
    Most visszavontad hogy ő 12? Akkor már nem vagy nagyfiú az interneten :(
  • Fyrex
    #64236
    A különbség ott van közöttünk, hogy nekem nincs feltűnési viszketegségem, és nem vágyom népszerűségre, de te ezt el sem tudod képzelni ahogy a szavaidból is kitűnik. Eddig az volt a bajod hogy én többesben beszélek, most már te emlegetsz fel másokat, vicces. Aranyos hogy aggódsz hogy itt bárki a "megmondóember" babérjaidra tör, de ez itt rajtad kívül senkit nem mozgat, legalábbis a hsz-ek ezt mutatják. Szerintem egyáltalán nem érdekes, nincs szó itt vonatra felszállásról és semmi ilyesmiről, egyszerűen generálod magad köré a vitákat nap mint np, ez okoz neked örömet, ez a hétközi elfoglaltságod, és nem véletlen hogy nem én vagyok az első aki ezt megunta. Az igazságot egyedül te próbálod osztani, de nem veszed észre a "mindenki hülye csak én vagyok helikopter" mentalitásod.
    Az utolsó mondatodra pedig tényleg csak annyit tudok mondani, amit jólenne ha végre megértenél: nem, senki nem kérdez téged, nem is kell tovább írni a mondatod.
  • Sunrider924
    #64235
    Hagyjuk mar, te ket hete "figyelsz" es neked "szemet szur". Mi lenne ha mielott baromsagokat oszehordol itt elobb atturnad a teljes topicot? Gondolom ez a melo nem izlik, egyszerubb neked nepszerunek lenne ilyen vegtelensegig altalanositott kijelentesekkel.
    Adott a lehetoseg, gyere legyel te a topic bolcs atyja es osszad az eszt, mert nekem az jon le hogy te jobban tudnad. Lassuk. Nehogy majd megfekudje a gyomrodat. Ha felunt volna neked, mind a 2-3 "sertett" messze tullepett azon, hogy egyszeruen csak gondolatokat kozoljon itt a forumon, mindenfele elvarasait nem kapta meg(Fyrexre nem nezett fel senki ahitattal, hogy keni vagja az AH-t, Local-nak nem sugta meg senki azonnal hogy a cuccat mennyiert rakja AHBa, lehetne folytatni) azonnal ment a szemelyeskedes. Te meg pont erre a vonatra szaltal fel es maris "szurja a szemedet a jelenseg ami nap mint nap megy itt". Az a vicces hogy boven voltak idoszakok, amikor napokig meg se szolaltam es akkor is elokerultek ilyen megnyilvanulasok. Akkor vajon megsem az en szemelyem a hiba? Vitatkoztam modikkal hogy miert kell ez a feljelentgetosdi, mert ez nem a felnott emberek szintje es a valasz az volt hogy marpedig de. Jelenleg ez a felnott emberek szintje.
    Ha valaki engem kerdez, nekem meg az szur szemet amikor ismeretlen emberek bejonnek a topicba igazsagot osztani, ne hidd hogy te vagy az elso.
  • Fyrex
    #64234
    teljesen irreleváns a kor abból a szempontból, ahogyan itt viselkedik, csak szleng volt. sőt sokkal érthetőbb lenne ha kiskorú lenne, tisztában vagyok vele hogy nem az, ettől még szemet szúróbb az egész jelenség, ami itt nap mint nap megy.
  • sanyiiiii
    #64233
    Ezt nagyon rosszul látod, az interneten mindenki attól lesz nagyfiú hogy kijelenti a másikról hogy 12 éves.
  • Sunrider924
    #64232
    Engedd meg hogy magamat idezzem:
    " nekem van endgame karim a hozzad hasonloknak meg altalaban nincs".
    Ezzel nincs is gond, de amikor te megkerdojelezed az en gondolataimat, olyankor valojaban nem vagyunk egy szinten a jatekbeli tapasztalatokbol. Nem nezlek le ezert, de forditott helyzetben te se veregetnel valon ha a SC2 aggalyaidat kapasbol felresepernem en, aki meg nem is jatszottam az elozo reszekkel sem.
    Nem az idok valtoznak, hanem az emberek. Szerintem.
  • Zenszkij
    #64231
    :D Elárulom Starcraft 2-zök és néha poénból ökörködünk haverokkal a lvl 50es karijainkkal Diablo nightmare fokozatán. Nekem ez elég ebből a játékból, mert megmondom őszintén halálra unom ezredjére is ugyanazokat a bossokat, meg ugyanazokat a pakkokat öldökölni. Magasról teszek a lootra is. Tudod mikor hazamegyek munkából azt a pár órát nem azzal kívánom eltölteni, hogy lefekvésig tegyem a felesleges köröket hátha kiesik vmi szutyok. Régen a Dio 2 korszakában még rengeteg felesleges időm volt, akkor ráértem erre, de ma már nincs hozzá ingerenciám. Változnak az idők.
  • Sunrider924
    #64230
    Gondolom a trolkodasod oka az lehet hogy nagyon hianyzik a 3 csillag melle nehany felkialtojel is? En nem elvezem az ilyen trollokat mint te, azt meg hogy mekkorat tevedsz a privat szferammal kapcsolatban inkabb ki sem fejtem, de megnyugodhatsz melo/asszony is megvan, koszonik szepen.
    Nolifer, ja igen ezt mar megkaptam tobbszor, mert hogy lehet az hogy ha jatszok akarmilyen jatekot nekem van endgame karim a hozzad hasonloknak meg altalaban nincs, szerencsetlenkednek a jatekban valahol kozpetajt. Es Ahelyett hogy megkeresnek a sajat lassu haladasuk/problemaik okat elso kezbol nolifer, get alife meg a tobbi hasonszoru okorseggel nyitnak :)
    Ki kell abranditsalak ez se nem uj, se nem eredeti.
  • Zenszkij
    #64229
    Te totál hülye vagy :D. Én élvezem az ilyen trollokat mint te, sőt tudod mit, kicsit etetlek is :D. Óriási nolifer lehetsz. Így 40 fele azért elgondolkodhatnál hogy munka után nézel vagy felszedsz egy nőt, nem gondolod? :D
  • Sunrider924
    #64228
    Te nem leszel egy centivel se felnottebb attol, hogy mast legyerekezel. Erolkodj meg kicsit.
  • Fyrex
    #64227
    nagyon durva, a gyerek 0-24 itt lóg és nyomja
  • Sunrider924
    #64226
    Kapsz egy utolso eselyt, valaszolok aa kerdesedre:
    "
    And all the bottom line is, you wouldn't play if you didn't like a game same as you would stop paying if you didn't like the service.

    Pardon me but i got tired of all the moaning around here. I am playing the game since 1 month after the launch. It's been great, and it's going to be greater :) People who do not believe this should simply quit..."


    The people who are still playing this game and are complaining, are people who have great love for the Diablo series and/or the games Blizzard has produced in the past. Ofcourse there are some who think this game is great. I mean, some people still love Pacman, the first Mario Bro's, Jewels, or whatever. The point is: Diablo used to be a lot of things, but mostly an ARPG. Now it has been demoted to just a Hack and Slash game... (and I won't even sum up the poor game design choices)

    The reason why some people keep visiting these forums and complain, is because they hope for retribution of a failed Diablo game. But I have some good news for you: the mass complaining will stop very soon. Diablo 3 will be ported to consoles and remain a Hack and Slash game in the near and in the long future. You and many others will think this is fine, but Blizzard will have lost their old community. Then the question remains: what is a good and loyal community worth?
  • Sunrider924
    #64225
    Szoval poen? Lassuk:#63381 talan,#63383 na ez mar nem megy, es vegul #63400. Az utolsonal nem latok se smajlit se semmit, az a te magvas velemenyed a tobbi forumozorol akik nem szaladtak kitorolni a fenekedet. Ez vagy te, ne hari unlak mar, ne farasz.
  • LocalPatriot
    #64224
    Látom nagyon sziven ütött az a köcsögözés. Látszik, hogy nincs baráti társaságod, mert a poént abszolút nem érted. Ezért írtam, hogy el kéne szakadnod a géptől, és menni valami társaságba, és egy nő se ártana. Néha a poént is meg kellene érteni.
    De írd már le, hogy miért játszol a d3-al, hogyha bármit csinál a blizz, akkor jössz ide sírni. Már nem tudom hányadszorra kérdezem....
  • Sunrider924
    #64223
    Na halistennek kibujik a szog a zsakbol. Gyere, meg ezegyszer utolajara sugok neked, olvasni nehez gondolom. Szoval miutan belogolsz a forumra minden hozzaszolo neve mellett feltunik egy zold plusz es egy piros minusz jel. Ha neked szemely szerint nem szimpatikus egyik msik hozzaszolo, nyomjad batran a piros minuszt es egy ido utan szamodra el fog tunni amit az illeto irkal. Problema megoldva.
    Gondolom a TERA topicban is majd lekocsogozod oket amikor a sokadik hatvakaraszasadora nem ugrik azonnal valaki. Sok sikert, fenyes karrier var rad ott.
  • LocalPatriot
    #64222
    Jó lenne ha nem a múltat emlegetnéd már napok óta. Ne jött válasz, és erre a reakcióm annyi volt hogy "elmentek Ti a csába..:D"
    Full nem komolyan írtam. De te meg mindig itt tartasz.
    Mi az h raakaszkodok mindenkire aki neked beszól? Nem is értem ez honnan jött. Inkább azt szűrd le, hogy egyre több ember van, akit irritál az itteni viselkedésed. Folyamatos sírás, okoskodás.
    De megint megkérdem, minek játszol d3-al???
    Mert mindig bőgsz h téged ver a blizz. Faxnak születnek ennyire idióták.
    Egyébként a TERA (mert így írják) nagyon is bejön.
  • Sunrider924
    #64221
    Neked is mondom, legyel mar akkora kemenylegeny, hogy odairod hogy teged zavar, es akkor maris rajosz hogy te nem beszelsz senki mas neveben, foleg nem egy forum neveben, mint ahogy beallitani szeretned. Az hogy ujabban raakaszkodsz mindenkire, aki nekem beszol az vicces, mivan nem jon be a rozsaszin maci(Terra)?
    Nyilvan van end game karim, ezert tudok velemenyt mondani rola. Senki a PoE forumrol/forumon nem jott ilyen nyekergessel, mint te itt most( vagy akivel most egy gyekenyen akarsz arulni) Ez a kulonbseg. Te is felnohetnel mar, jonehany ember nem kap azonnal valaszt a kerdeseire, megsem hisztizik itt tobb hozzaszolason keresztul es nem kocsogozi le a nepet utana, mert nem szolgaltak ki azonnal. Neked egy ilyen utan a hozzaszolasi erteked nulla.

    @Fyrex - kedves forumozotarsam, orulok hogy megtalaltad a modjat hogy ezentul ne keljen veled is bajlodnom, hiaba na, kell 1-2 hozzaszolas amig az ember "rutinosabb" lesz.
  • LocalPatriot
    #64220
    Mindig ilyen.
    Komolyan mondom van egy kis szabadidőm, felnézek, hogy mi a helyzet, de ez állandóan okoskodik, meg pattog. Komolyan mondom az életben valaki megnevelhetné már...
    mindig azt hiszi majd Ő megmondja a tutit, fikázza a játékot megjelenés napjától, de aktívan játszik, hiszen állítása szerint az összes cucca, dropp... POE-t is lehúzza, de azért ott is van egy high karija. Nem tudom láttad-e azta filmet hogy Birkanyírás. Abban volt egy feka srác (ugyan ilyen idióta volt mint te, persze Ő csak a szerep maitt) aki mindig meg akarta mondani a tutit.
    De megkérdezem újra, Te kinek hiszed itt magad??? Nem veszed észre, hogy irritálod a népet?
    De írhatod, hogy én már úgyse játszok, meg minek jövök ide, de nekem meg ne mondd már hogy mit csináljak...
  • Fyrex
    #64219
    Rosszul értelmezted, én nem a mai vitádba szólok bele, csupán kiváncsi voltam hogy mindig ilyen vagy e, vagy csak az utóbbi hetekben, de ez a válaszaidból már kiderült. Te információ kiszolgálósdinak látod, én azt látom hogy mindenkit kioktatsz, pedig senki nem kérdezett. Én valóban névtelen vagyok ilyen szempontbó, mert nekem ez nem okoz örömet. De másképp látjuk ez nem fog változni, csak feltűnt hogy a napi 100 hozzászólásból 50 a te "önkénteskedésed", ezért érdeklődtem, de visszaolvastam és láttam hogy a rutinosabbak itt csak átnéznek ezen a kellemesebb fórumozás érdekében. Vettem a lapot énis, hagylak!
  • Hedgehunter #64218
    Vagyis ott 7-ig.. 1 ora minuszban vagyok...
  • Hedgehunter #64217
    Ja, nekem melo van napkozben 6-ig...
  • SLICK
    #64216
    nekem végülis egész nap jó. A lényeg, hogy este 8-ra végezzünk vele mert programom van utána. Meg ugye ez tőletek is függ, ki mikor ér rá.
  • tugyiti
    #64215
    Hány körül gondoltad kezdeni ?
  • Hedgehunter #64214
    En szivesen, a publicban hamar lelepnek az emberkek...
  • SLICK
    #64213
    Holnap valakinek lenne kedve mp4-5-ön Act 3 farmra? Tervezett útvonal: Keep Dephts, Stonefort, Bridge of Korsikk előtti és utáni rész és a Rakkis Crossingtól teljesen le Azmodanig.
  • who am I 7
    #64212
    Ne szopass már, h komolyan vetted.
  • Sunrider924
    #64211
    Jah, hat nekem sincs jobb dolgom, mint a jatek/szabadidomben megprobalni valaszolni gear/build/AH kerdesekben. Es ha mar teszem ezt ingyen es bermentve, cserebe kapom is a fogadatlan prokatorokat(fyrex). Nem en kezdtem el es nem egyedul csinaltam ezt az informacios kiszolgalosdit, de a legtobben inkabb hagytak a fenebe, mert nem eri meg. Ez az amit te anyaskodasnak hivsz, es olyanok fizetnek ki mint akinek valaszoltal.
    Az egeszben csak az a szomoru, hogy a srac aki a Skornjat szerette volna eladni le lett ugatva es elesett egy olyan osszegtol(1milla vagy mennyi volt a vegen) amit ma mar akarmilyen jatekos 1-2 ora alatt kifarmol. Es mindezt az uber elitizalas neveben, mert nem volt "tokeletes" az a Skorn. Erre "feszultem ra" en. Mondjak meg erre valamit? Kinek?
  • who am I 7
    #64210
    Ő ilyen anyáskodó.
  • Sunrider924
    #64209
    Szitu adott, mas vitajaba beleszolsz te a nevtelen (ertsd te itt senkiert semmit soha nem tettel, de meg egy jot szot se), es bar allitlag nincsennek tizeneves hajlamaid kell a nagykozonseg tobbesszama mert egyedul keves vagy ahoz hogy merjel mondani valamit.
    Amit te rafeszulesnek hivsz annak vita a neve es a felnottek kezelni is tudjak. De ha gondolod probalj toborozni valamifele ad hoc topic forradalmat, es tuntessel hogy elvegyek az irasjogomat. Elvegre te felnottel mar ehez.
  • Fyrex
    #64208
    Nem tudok, mikor betöltöttem a 14-et nekem elmúltak ezek a hajlamaim :)
  • Sunrider924
    #64207
    Gyenge eresztes, ennel tobbet is tudsz?
  • Fyrex
    #64206
    Csak pár hete olvasom a topikot, ez itt napi program hogy Sunrider ráfeszül mindenkire hobbiból?
  • Carlos
    #64205
    megy az AH
  • who am I 7
    #64204
    megint AH issue van
  • clio1616v
    #64203
    én is adtam már el 20m-ért Razorspike of dexterityt :)
  • clio1616v
    #64202
    500k