78965
  • Lammer
    #64361
    a nyitot olvastam el... most tokre lelomboztal :SSS
  • AkAfinucsi
    #64360
    Nevetséges amúgy tényleg. :D A HC barbáromnak van 45k dps-e úgy ,hogy tegnap este lett 60as :D
  • Sunrider924
    #64359
    Azoknak a WD jatekosoknak, akik nulla cd zombie dog buildet terveznenek (Lammer )mp10re, elobb olvassak at ezt a topicot
  • Skill
    #64358
    valaki nem unatkozik eléggé egy új karakterhez vagy segíteni húzni az enyémet? =)
  • Sunrider924
    #64357
    Mp3ast meg probalhatod, azon vannak meg jelentkezok szep szammal. Az mp5ot meg azert akarja mindenki, mert komolyabb theorycraft forumokon elterjedt a hir, hogy demonic essence/xp/loot szempontjabol most mp5 az idealis. Ugyhogy mindenki mp5ot akar ha birja ha nem.
  • Sunrider924
    #64356
    Mivel nincs ilyen viszonyitasi alapod, ezert neked az a dps soknak tunik. Ahogy Lammer irja mp5 publicba, attol fuggoen hogy hany ilyen lengen oltozott "tuljelentkezo" van neki egyedul kellene elvinni az egesz partyt a hatan. Egyszer ketszer elmegy, de egy ido utan megunod a sok leechert.
    Nekem a stabilan fentarthato dps-em vlahol 240k korul van. Melott ezen elcsodalkoznal, a jelenlegi gear/skillsetuppal mp6 solo mar nyogvenyelosen megy csak vele. Igy akkor meg mar nem is olyan nagyon sok az a dps.
    Tegnap Lammer mp5 partyjaba belepett egy unbuff 390k dps wizard, akkor arra mit mondanal?
  • tugyiti
    #64355
    üdv. a klubban -.-
  • SLICK
    #64354
    én örülnék ha a barbáromnak 150-200k unbuffed dps-e lenne :D
    aztán még nem nagy szám asszondja :D
  • SLICK
    #64353
    nekem is esett egy hasonló ma, 92% cd, 5.5% cc 120 dex és valamennyi vit, fejből nem emlékszem már.
  • csuuzli
    #64352
    vajon mijér
  • Lammer
    #64351
    Gyerekek ez olyan szanalmas...

    nyitottam par mp5 erossegu act3-as publit...
    egybol lepnek is be a 35K, 43K, 5xK dps-u versenyzok... lepek is ki... most ok, en sem vagyok egy nagy szam (para85, 201K unbuff a max mf erdekeben)... de azert konyorgom.....

    poenbol nyitottam egy mp1-es erossegut... mar percek ota megy a malmozas...

    miert akarnak eron felul jatszani?
  • Ferrari23
    #64350
    Na ez egész jó darab...

  • pimpi001
    #64349
    error 3003.
    mindenki ezt kapja, vagy csak engem tisztel meg ezzel a game?
  • Ferrari23
    #64348
    Oks megoldódott.... :)
  • Ferrari23
    #64347
    Hi srácok! Tudom ez nagyon gyökér kérdés lesz :D Szóval engem az infernal machine cucc annyira lázba hozott, hogy ma csináltam életembe először :D:D:D El is mentem Tristramba de, hogy a ***** tudom kinyitni az ajtót? Néztem videket, ott odamennek és szétütik az ajtót, de nekem nem sikerül :D
  • Sunrider924
    #64346
    Kinek mi faj...
  • SLICK
    #64345
    Reggel túllicitáltak egyet, így lemaradtam arról. Majd délután keresgéltem párat, hátha kifogok valami olcsóságot. 3szor módosítottam a keresést, mire látok egy alap 5000-es bidet, nézem mennyi idő van hátra, 4 perc :D
    Fel se fogtam, hogy erre miért nem csaptak le, pedig ahhoz képest tényleg egész jó. Néha egész fasza cuccokat sikerül elcsípnem tök olcsón. A Wizardom Witching Hourja 26,5 m volt, pedig amilyen statjai vannak érhetett volna 60-70-et is bőven szerintem.
    Viszont amin kiégtem, tudni kell rólam, hogy én finnyás vagyok a külsőségrekre, tehát szeretem, ha normális gönc van a karaktereimen. Éppen ezért a DH-nak egy lvl 62-es Shoulderst akarok venni All Resest.
    Megláttam milyen árakon kínálják nem csak azokat, hanem az összes normálisabb vállast, hát majdnem dobtam egy hidat helyből. Mintha DH-nak nem lehetne craftolni normálisat. A Barbárom régi vállasát alig akarták elvinni 800k-ért. A Dexesek meg 5 millánál kezdődnek és még volt bent 60 Milliós is. Tiszta vicc.
  • Systore #64344
    megnéztem a kesztyűdet, elég nagy mákod volt azzal :D
  • Sunrider924
    #64343
    Meglehetosen jol hagzik, mert nem minden trifecta egybol upgrade, azok a szamok jo rollok kell legyenek, de neked ha upgrade akkor gratu
  • Ferrari23
    #64342
    Igen az tervben van, csak zsém nincs rá :)
  • SLICK
    #64341
    5700 Goldért vettem egy Trifectás kesztyűt DH-nak 10k+ dmg-et adott. Mákom volt? :D
  • tugyiti
    #64340
    Én tegnap láttam 4db 1h sword ias ,socket ,ls, chd, meg 12xx dps valami 1,7bill-re kirakva estére 2 db volt fent pfff szégyen...
  • Sunrider924
    #64339
    Csak egy otlet, szanj ra egy napot es huzd fel a gemjeidet perfect star-ig legalabb, fegyoba megerne a radiant star.
  • Ferrari23
    #64338
    Itt az én kicsikém :D Csak sajna qrvara unom már a farmolást... :S, új karit kezdeni meg nincs kedvem :D
  • who am I 7
    #64337
    not bad.Az már a blizznek is egy 50-60 juró kapásból a semmié :D
  • SLICK
    #64336
    fordulna fel az ilyen. Bár az meg simán fasz aki megveszi annyiért. Az biztos hogy RMAH-n max csak goldot vennék, semmi mást nem.

    Amúgy AH. Nem értem hogy mi a picsáért kerül 13-15k-ba 1 darab Flawless square Emerald, az összes többi gem meg 1000 Gold alatt vannak.
    Semmi nem indokolja azt, hogy annak irreálisan drágának kell lennie.
  • devlking
    #64335
    Valakinek nagyon megy az üzlet. Reggeli 3 dupolt manticore-ból már csak 1 van ahban (200+ euro volt mind).
  • devlking
    #64334
    Nem véletlen, hogy az intes lacuni ára a béka segge alatt.
  • SLICK
    #64333
    Razorspikes az nekem is hamar jó sikerül. Ma tán 3-4. alkalomra dobott egy egész jót DH-nak. Igaz 3% Crit chance-el, de hát a Sharpsooter felnyomja azt úgyis.
    De az Archon vállasok is nagyon jók szoktak lenni.
    Egy nyomorult amulet nem jönne össze a Barbáromnak meg a Wizardomnak. 3. amuletem a DH-nak nagyon jóra sikerült.
    Meg kellene még kesztyű a Barbárnak meg Wizardnak szintén + egy chest a Barbárnak. Ezekkel nincs szerencsém sajnos :(
  • Acidlich
    #64332
    ez odabaszos, gz:)
    (wizardom kicsit irigy is lett:D)
  • Systore #64331
    egyre jobbakat ad :D
    pickup range is telitalálat, csak kevesebb picit

  • devlking
    #64330
    Csak az volt benne, ami eddig is nyilvánvaló volt (hogyan használható az ah, meg hogy nem).
  • Sunrider924
    #64329
    Tegnap afk-oltam a menuben(lobby), act2es hatterkep Lut Gholein, es ujra azon melaztam hogy (a felig animalt?) kep eszmeletlen hangulatos. Semmi perc alatt elropitette az elmemet abba a lore vilagba, mint amivel az egyes karaktereket bemutattak. Szerintem oriasi a kulonbseg az ingame megvalositasban, valahogy nem adja, noha a DemonHunter tortenete ota egeszen mas szemmel latom pl Fields of Misery-t. ELobb utobb raszanom magam a barbar es a WD tortenetenek az elolvasasara is, de nem akarom elrontani a hangulatot, amit a magasztos Monk es a mar emlitett horrorisztiuks-de ettol meg nagyon jo DemonHunter eredettortenet megalapozott.
  • sanyiiiii
    #64328
    A blizzard természetesen nem akraja hogy ilyen gonosz dolgot tegyél hogy kizárod magad az rmahból.
  • j0nNyKa
    #64327
    köszi
    érdekes, act2-t vártam a legjobban (a játék ÖSSZES eleme közül, komolyan), és végülis act2 az, ami nagyon nem tetszik, úgyhogy ha lehet, az inkább kerülős
  • Sunrider924
    #64326
    Mivel engem hidegen hagy az RMAH, szamomra abszolute semmi, azon a minimalis bosszusagon kivul, hogy ha decline gombra kattintok akkor nem tudok belogolni.
    Kicsit meg a temanal maradva, ilyenkor miert nem el az az opcio, hogy annak idejen a jatek indulasakor nem volt RMAH aktivalva, es csak azutan aktivalodott hogy elfogadtak a jatekosot a ToS-t. Most miert nem lehet viszafele, teszem azt engem idegesit, amit a Blizzard varial az AH korul, mindenhonnan le kivanja vedeni magat arra az esetre, ha "jogosan" nem szolgaltat vissza valamilyen targyat az AHbol, neadjisten banol vkit mert "illegalis" targyat tett az AHba, szoval nekem ez nem kell, katt a decline gombra, inaktivalja nekem az RMAH-t, mindenki boldog.
  • Carlos
    #64325
    volt benne valami érdekes?
  • Sunrider924
    #64324
    Ja igen, mindenkinek tetszett a felujitott Terms of Use? Tegnaptol ha valaki jatszani akart, elobb el kellett fogadja a felujitott verziot, foleg AHval kapcsolatos valtoztatasok.
  • Sunrider924
    #64323
    Ha JW lett volna a problema akkor kirugjak nem pedig athelyezik, szerintem.

    @tugyiti - van meg mas hasonlo baromsag is, a build diverizitas annyira meg van tamogatva, hogy hota fury bonust nem lehet keresni, nem letezik ilyen filter, eljen.
  • sanyiiiii
    #64322
    Ha így folytatják (és lesz is az ígéretekből valami) lehet hogy a végén még én is elhiszem hogy JW volt a probléma :D