78965
  • Lammer
    #64401
    nem lenne annyi turelmem!

    kar erte
  • Systore #64400
    RIP :(

  • skinnyman
    #64399
    Az egy par 10 misit biztos meger :)
  • Csibusz
    #64398
    Sziasztok!
    Win8 alatt nem indul el a D3 :(
    Elindul, de fekete képernyő, és töltés jel... De sehova tovább.. Tudnátok segíteni? Ha egyáltalán lehet...
  • tugyiti
    #64397
    Amit innen töröltek a modik vagy a hg :PPP vagy amu volt a tököm se emlékszik már rá :DDD
  • Lammer
    #64396
    damn...

    vegre megint egy normalis loot:

    inna gagyesz:
    9 iAS
    64 AR
    96 dex
    453 armor
  • Lammer
    #64395
    milyen ring? :P

    ----

    mas: mint lathato mp10... volt par zombianyu xD
    (nem haltam meg :P)


  • pwnz0r
    #64394
    Sziasztok, van egy eladó D3 accom, ha valakit érdekel esetleg. 6db mátyáskirályt kérek cserébe! :)
  • tugyiti
    #64393
    Grat :) a gyűrű mennyiért ment el végül ?
  • Lammer
    #64392
    el sem hiszem, ELMENT!

    tokre orulok

    picit levittem igy netto: 63,665M
  • jocika
    #64391
    Köszönöm, most már világos.
  • LocalPatriot
    #64390
    Az annyira szar, hogy vendornak se lenne pofám eladni. Kidobnám a földre, és logolnék ki.
    Ha sapkán nincs socket -> kuka!
  • Sunrider924
    #64389
    A soul harvest runa nelkul annyit csinal, hogy minden enemy aki a hatosugarban van ad 130 intelect-et pluszba, es ez a hatas 5x nel maximalizalodik, efole nem mehet. Ha olyan runat valasztol akkor tovabbi sebzest okoz(Vengeful runa), ha masikat akkor hp-t tolt(Siphon runa), ha pedig a mana toltos runat valasztod(Swalow runa) akkor manat fog tolteni, DE csak ezzel a runaval.
  • jocika
    #64388
    Leírná valaki pár mondatban, hogy a soul harvest hogyan működik? Mert beválasztottam, gondoltam jó lesz mana pótlónak, de nem tölti vissza mindig a manát. Élniük kell a szörnyeknek, vagy nagyon közel kell menni. Van amikor megjelenik a jelzése és van benne agy szám, van hogy nem.
    Már elolvastam a leírását, de aszerint úgy kéne működnie ahogy gondolom.
    Vagy rosszul gondoltam a használatát?
  • Fanat1c
    #64387
    Úgyhogy lassacskán bidelhetsz az egyik éneddel a másikra, hogy elmenjen, vagy kérd meg láma haverodat :D
  • Fanat1c
    #64386
    annyira jó lehet az a mask, hogy még senki nem bidelt rá :D :D
  • Lammer
    #64385
    i love kulturalt viselkedes!!!!4
  • Fanat1c
    #64384
    i love cenzúra!!!!
  • Lammer
    #64383
    :DDDDD

    (csak ennyi)
  • Aspyrin
    #64382
    Valóban alacsony a vita, de +12% life figyel rajta. Ettől függetlenül szerintem is vendor.
  • Lammer
    #64381
    crittel milliomos lennel... remenykedjunk, hogy elmegy igy is!
  • tugyiti
    #64380
    Zombie dogs cooldown reduce miatt elmehet.
  • Sunrider924
    #64379
    Nem nyert.
  • devlking
    #64378
    Nincs crit, nincs socket, low vit, low int. Vendor max?
  • Sunrider924
    #64377
    Nem szoktam ilyen jellegu kerdeseket feltenni, de kivancsi vagyok az itt forumozo WD_k szerint ennek mennyi lenne a realis ara. 15mila bidre tettem be.
  • Lammer
    #64376
    nem mindig van igy, de eleg soxor :)
  • unusual
    #64375
    Ne lepődj meg az ilyeneken. Para34-es monkal voltam múltkor 30k+ DPS-e volt,és nagyon sok ilyen van MP5+ on is.
  • SLICK
    #64374
    de minek mész akkor Publicba, hogyha mindig ez van?
  • Lammer
    #64373
    most volt a legalja!

    mp5 publi... es bejon egy para7-es nem egesz TIZENHETEZER dps-u varazslo...

    come ooooooon...

    szerk: azt elfelejtettem irni, hogy belepett, mig en neztem a profiljat, bement ugye crater1, eees instantslain xD
  • Hedgehunter #64372
    A monkonmak jol allna...

    Ha nem utaznek elkernem hogy negnezzem mennyit segitene...Monk
  • Sunrider924
    #64371
    Hm hm, dexes, TR monkok magas mp-n nem tudom mennyire kepesek ervenyesulni, probald meg, hatha.
  • Lammer
    #64370
    na VEGRE normalis l00t!!!!44



    remelem elviszik...

    szerintetek? 84.9M
  • tugyiti
    #64369
    Az igen
  • SLICK
    #64368
    Amúgy itt az említett Hellfire Ring, Diablo progressen még él a profil:

    Trifecta Hellfire
  • Sunrider924
    #64367
  • SLICK
    #64366
    Okés most már világos, mit akartál mondani.

    Amúgy az MP 5 nyúzására magam jöttem rá, nem kellett teóriákat olvasgatnom. MP-7ig kipróbáltam a szinteket, több kört is mentem direkt és szemmel láthatólag az MP5 vált be. Azóta Barbárral csak ott farmolok, viszonylag jól halad és időben alig több mint MP2-3on.
  • Sunrider924
    #64365
    Latod ez az, mindenki ezt veszi alapul, fut a dps meg a paragon 100 utan, aztan valahogy "kieg" utkozben, es mire eleri azt a pontot, ahonnan el kellene kezdjen jatszani(p100) mar hanyingere van az egesz monoton grindelestol.
    Lammer ugy eri el azt a dps-t, hogy a legvegso hatarig fesziti az adott build resource igenyet/buffokat. Ha ismered az alap HotA buildet,akkor latni fogod hany ponton ter el tole es hogyan. Van az a gear amivel jatszatova valik.
    Az mp-re meg mindig a regi szabaly ervenyes, ha mar nem oneshotolod a mobokat hanem elhuzodik a fight, akkor neked mar nem eri meg xp/loot szempontjabol.
    Kihasznalva Lammer kepessegeit/nem akarmilyenjatektudasat a barbar es a wd classokrol, mp7-8on farmolunk azzal a sebesseggel, hogy az elitek meghalnak mire lejarnak a buffok, amiket a wd-mtol kap. Ez igy korekt, hivhatjuk farmolasnak. Magasabb szinten nem tudok eletben maradni es akkor o is bukja a buffot. Menni ugy is megy, de az mar nem farmolas. En igy ertem a dolgot, tovabbra is mindenkinek ezt ajanlom, ahol a leggyorsabban halad, azt az mp-t farmolja.
  • SLICK
    #64364
    Én csak azon csodálkozom el, hogy mi alapján tudja elérni az unbuffed dps-t. Valahol tisztában vagyok vele, hogy a Barbáromon milyen cuccokat kellene még lecserélni (Ring, Amulet, jobb Stattal rendelkező helm és belt), de ezek már horror árban mozognak.
    Értettem Lammer mondanivalóját is természetesen, Mp5 publicban azért kicsit keményebbek lesznek a mobok, tehát ha egyedül van nagy dps-sel akkor igen csak izzadni kell, mire túlhalad rajtuk. Főleg, hogy az említett emberkék összecsuklanak mint a colostok.
    Én csak azért nem megyek MP7-8-on mert kevés a dpsem (buffolva is 151k), holott túlélem a komolyabb harcokat is, mivel rengeteg Loh-em és 6 % LS-em van. Egyedül akkor cumizok ha befalaznak és a desecrator, plagued, Arcane mobok.. ledarálnak, mivel nem bírok mozogni.

    Régebben King Kongorral voltam egy Farm körben + még 2 másik nézővel. Ott is volt egy Wizard 340k dps-el. Elég táp cuccai voltak, köztük a trifectás Hellfire Ring amit craftolt. A Ringet meg tudom mutatni, ha elérhető még a profil (tegnap nem volt az, tugyiti-nek akartam megmutatni, mivel neki is elég táp Wizardja van, hogy kb mennyit dobna neki a Hellfire Ring), viszont a többi cuccát már eladta az illető, miután elérte a Paragon 100-at.
  • pimpi001
    #64363
    enis unatkoztam es mivel nincs monkom igy azt kezdtem el. most vagyok normal act3 elejen.
    :P
  • Sunrider924
    #64362
    Hat meg mindig jobb mint ha belevered azt a goldot es utana josz ra, nem?