78965
  • poruljartal
    #64441
    semmit nem számít, nem fogják megvenni, ebayről olcsóbban árulják a botok
    gem árakat érdemes megnézni rmah-n
  • jocika
    #64440
    És mi az a hiba? Fityfirity barbárom van, úgyhogy figyelnék akkor arra.
  • TBTPumpa
    #64439
    Ez a hiba:


    Gondolom az Authenticator nem tetszik neki. Más Blizzard játékba be tudod jelentkezni, csak ebbe a szutyokba nem...
    Valószínűleg, ha eltávolítom az Authenticatort, nem tudom később újra aktiválni. Így viszont nem tudok játszani ezzel.
  • Acidlich
    #64438
    Tegnap reggel 8 fele mar be tudtam lepni, szoval azota nincs, valami mas a gondod.
  • Acidlich
    #64437
    inkabb az idopont szamit, mikor jar le
  • TBTPumpa
    #64436
    Még mindig Karbantartás van?
    Mióta beregisztráltam a Heart of the Swarm CE-t, nem tudok bejelentkezni... WTF Blizzard?
  • andorr1984
    #64435
    Sziasztok.
    Pár napja beraktam az RMAH-ba aranyat eladásra minimális (0.25 euro/1millió gold) áron, de eddig még senki se vette meg.

    Számít az, hogy kis részletekbe (pl. 5 milliónként) rakom be, vagy egybe 191 milliót ?
  • AkAfinucsi
    #64434


    HC barbárom chestje (craftolt)

    1 hiba van vele! :D
  • Lammer
    #64433
    ehhh, azert a feeling ott volt...

    (nem er kerdezni, hogy mik azok xD boxkesztyu+burning axe)

  • jocika
    #64432
    Köszönöm, akkor ezért nem találkoztam még ilyennel.
  • SLICK
    #64431
    ugyan az a módszere mint a sima betörésnek... Csak épp vagy dob Brimestone-t vagy sem... az esélye, hogy dob 0,1%, tehát írtó kicsi
  • jocika
    #64430
    Ezt a képet hogyan kell értelmezni? Be lehet úgy zúzni, hogy más lesz belőle?
    Tudom, a tudatlanságom...
  • clio1616v
    #64429
    nekem kék itemből lett brimstone
  • AkAfinucsi
    #64428
    Kiégtem!: DDDDD
  • mikromanus
    #64427
    A többi pár rézgarasért is megszerezhető az AH-ból. A mellvértek fixen 1,5 milláért vannak. Azért AH-ban veszik drágábban is.
  • skinnyman
    #64426
    Asszem a chest armor receptjet lehet/kell venni, a tobbit dobjak.
  • jocika
    #64425
    Ezek azok a speciális receptek, amiket a kislány eladónál látni?
  • skinnyman
    #64424
    Account bound cuccokat lehet csinalni, 100-bol 1-szer bejon, a maradek 99 persze szemet es csak vendornak tudod eladni :)
  • jocika
    #64423
    Valamiről biztos lemaradtam megint. Több helyen láttam a craftolást emlegetni. Én kb. négy hónapja próbálkoztam utoljára, de annyira vacakok voltak, hogy elment a kedvem.

    Van/lett valami lényeges változás?
  • Sunrider924
    #64422
    Belebotlottal a szerda reggeli karbantartas nevu szornybe, amit mar tegnap ota hirdetnek a login oldalon.
  • TBTPumpa
    #64421
    Csak nálam ír ki 14009-es hibát a játék bejelentkezéskor?
    Tegnap is próbáltam belépni, akkor is ez volt. Lehet az Authenticator megkeverte a dolgot?
    StarCraft 2-be minden gond nélkül be tudok jelentkezni... WTF?
  • tugyiti
    #64420
    0,1% a találati arány egyes rare shoulderből meg egyes rare itemekből ez mindig is így volt.
  • sz4bolcs
    #64419
    bazz
  • Lammer
    #64418
    nyah...

    NEM tiltakozom, csak egy kis erdekesseg :)



    iszonyat sok oram van a gameben, aki topiklako, az tudja :) nekem ez uj... igaz az uj patch elott, nem nagyon tortem be rare itemet, sot szinte soha :)
  • Aspyrin
    #64417
  • Carlos
    #64416
    arcane sentry
  • Ombika
    #64415
    Monk-nal milyen varazslatra erdemes ramenni?
  • Sunrider924
    #64414
    Ehh, az arcane sentry rohadtul idegesito, mert hatalmas kulonbseg hogy a sugara talal el es kibirsz 2 ticket, vagy pont aladpakolja a gombjet es az viszony folyamatosan sebez, kiprobaltam sc-be par masodperc alatt lenullaz, iszonyatosan durva(787k ehp-m van barbaron).
    A craft hirnek orulok, akkor rafekszem majd kicsi, egyelore keves a penzem (mar azon is agyaltam, hogy sc goldot valtok at hc goldra, mert scbe ugy sem kell semmire)
  • Systore #64413
    act 3 mp0, szűk helyen voltam arreat crater 2-be, befagytam 2x az arcane sentry közepébe, közben meg a dárdákat kaptam az arcomba. unstable anomaly életben tartott kb. 1 másodpercig.
    azt hittem én leszek a menő, azt mentem előre archonba, szal valamennyire az én hibám is. amúgy craftokból jó upgradeket lehet szerezni, stashemben maradt 46 essence még. :D
  • Sunrider924
    #64412
    Kivancsisagbol kerdezem, mibe halt meg/milyen mp? A monkommal mp0an farmolgatok, nagyon lassan jonnek az upgradek de legalabb nem halok es valamennyire dc proof a karim. Erdekesseg szamomra, hogy mar jo egy honapja nem tapasztaltam dc-t, ezert is vagtam bele a hc farmolasba. Mp1 sajnos meg magas labda, multkor majdnem rabactam, dupla pull summoner+waller+arcane, el is csattant a near death, futottam amerre a szemem latott, de legalabb megmaradt a kari. Kurva nagy turelem kell hc-hoz nekem meg nincs mindig ezert is nem full time hc-zok. Aztan csak jonnek majd azok a droppok is, remelem.
  • Carlos
    #64411
    EPIC.
  • Carlos
    #64410
    Én sem vergődöm mp7 fölött. mp7 még megy, ezen szoktam egyedül kulcsozni. De ha csak úgy funkodok, akkor mp5. Nem kell annyira figyelni, de ha bebambulok meghalok, és azért tudok is haladni.
  • sz4bolcs
    #64409
    Kár érte. Kiváló ügynök volt.
  • Lammer
    #64408
    en mp10-en szoktam act1-ben szolozgatni... ugyanolyan vacak a loot rare teren, mint alatta :)
  • BDragon22
    #64407
    Köszi az infókat, marad max mp5-6. 1x jóleső érzés volt végigmenni 10en, de nem kihívásnak mint kínlódásnak tűnik inkább....
  • Sunrider924
    #64406
    A nepszeru felfogas az, hogy csak az a nagyfiu, aki mp10-en kaszalgatja a mobokat(hatekonysag itt nem jatszik, meg unbuffed 500k dps-el sem, egyszeruen tulsagosan elszall a mobok hp-ja.) Mivel cseppet sem hatekony de meno, melle csapjak a loot legendat is, ie. mp10en esik a fat loot. Ennek kicsit ellentmondot a blizz kek postban, ahol kerek perec kijelentette, hogy nem mp10en esik a jobb loot, mp10 azoknak van, akiknek kihivas kell a jatekba, cserebe nesze semmi fogd meg jol, bonus loot a feher mobokbol, meg mf bonus a 300% capen tul szinten feher mobokra, eliteknel meg mindig 300 mf a cap. Ez a bonus dropp azonban nem garantalt legendary, lehet poti, gem, gold es item. Ha rare item akkor min 4 affixes.
    Tehat ennyit kell tudni mp10rol. Dontsd el te hogy neked mi kell es csinald azt.
  • BDragon22
    #64405
    Sokan leírtátok, hogy az a megfelelő mp szint, ahol gyorsan haladva lehető legrövidebb idő alatt legtöbb elit csoport hal... monkomnak ez mp5-6 volt, elég jó dropokkal, elég sok barnával meg zölddel... fegyver drop viszont kb nulla. tegnap "szaladtam" egy teljes mp10 act 3 at, 3 elég passzent (900+ dps, socket vagy chd +, ls + magas attri.) fegyver esett, legalábbis időarányban mp5-6 hoz (200+ óra) képest... A kérdésem az lenne, van e értelme itt erőlködnöm, vagy ez csak a szokásos újdonság varázsa beetetés, mint amikor 2 hét pihi után játékbalépéstől számított 5-7 másodpercre 1zöld1barna esik 3 fehér mobból? mp10-en WoL spammel nem annyira gáz a haladás....persze min. duplája mp5-6 nak... Aki próbálta huzamosabb ideig mp10 et mit tapasztalt drop-idő összefüggésben ill. drop ok használhatóságában?
  • Lammer
    #64404
    ma reggelre az is elment^^

    netto 67.99M
  • Systore #64403
    haver is ma halt meg, akivel játszottam, csak még előttem
    majd felhúzok egy wizardot újra, de nagyon nincs kedvem fejlődni :/
  • SLICK
    #64402
    Láttam szinte csak őt húztad most. Sajnálom, hogy eddig tartott. :c