78965
  • Sunrider924
    #64481
    Vegre:

    We have no plans at this time to allow unidentified items (UnIDs) to be posted on the Auction House.

    I have heard this come up on a couple of occasions so let me hop in and clarify for you guys. Selling and buying UnID items is certainly something some people enjoy doing, even given the potential for scamming. The reason we don't really want to reinforce this is because we are really trying to refocus the game away from the auction house in general so we don't want to add even more reasons for people to rely on it.

    What we would be more likely to consider doing is concepts like Gheed from D2 where you have the ability to spend gold in game to "pull the lever" for good items while giving you some control over what the item you get will be.

    I've spoken on this topic before but crafting is certainly a good place to introduce mechanics of this nature. Crafters didn't really end up fulfilling their intended role so we frequently discuss ways to improve them and rerolling the stats of an item is one of the ideas that has come up before.

    3 blue postbol copyztam ossze ha valakit erdekel a hivatalos topic akor ittklikkelgesse a kek nyilacskakat.
  • Carlos
    #64480
    Én. Ugyanis nem tároltam a legendary-kat. Kiesett, megnéztem ha jó, akkor ah, ha szar akkor dara. Továbbá nagyon ritka volt, hogy egyszerre kettő is esett egy körben...
  • Crokin
    #64479
    Én eddig is így csináltam, van aki egyenként húzkodta az üllőre? :)
  • Carlos
    #64478
    Mert mostantól nem a tárgyat viszed az üllőre, hanem fordítva.
    -klikk az üllőre
    -ikon megjelenik, amit ráviszel a tárgyra az inventory-ban
    -megerősítés
  • zozo6726
    #64477
    Hali!
    Járt már valaki úgy, hogy a kovács nem hajlandó a legendary tárgyakat brimstone-vé alakítani? Nekem egyszerűen visszadobja és csak eladni tudom!
    Ezt már több napja így van!
  • Carlos
    #64476
    No, mára befejezem. 10 legendary esett ma, a legtöbb szar. :)
  • skinnyman
    #64475
    Ma eddig 4 runbol 0 legendary.
  • Carlos
    #64474
    hmmm... ez a nagyon magas valahogy olyan szemrehányónak tűnt... De akkor csak én éreztem annak. My bad.

    Amúgy ma egész jó napom volt. 6-7 legendary. ebből 2-3 eladható pár misiért, a többi brimstone.
  • Sunrider924
    #64473
    Hol irtam hogy baj?
  • SLICK
    #64472
    dánke
  • Carlos
    #64471
    És az miért baj? :)
  • Sunrider924
    #64470
    Nagyon magas crit chance es crit damage
  • Lammer
    #64469
    e

    (258K korul lett az uj gloves-zal)
  • SLICK
    #64468
    megnézhetné ma karakterprofilodat? Érdekelne mitől van az a 255k buffed dmg.
  • Lammer
    #64467
    nehogy tokeletes legyen (chc lehetne jobb)....... azt hozza kell tennem, hogy a taskaban van meg 700 demonic essence, mert csak ritkan craftolok...

  • rhazid
    #64466
    2 napja újraraktam a Dio 3-at azóta elég sokat játszottam 12-15 órát egyszer sem fagyott le a játék. Amikor elkezdtem Infernal machine-ezni egyből kifagy és oda az infernal machine... még szerencse ,hogy csak egyet raktam be...
  • TurboX
    #64465
    bevallom nem teljesen értem a posztodat, de :

    hots ce

    bármikor megveheted
  • jocika
    #64464
    Köszönöm.
  • poruljartal
    #64463
    engem a starcraftos érdekel a diablos az nyilván való volt, később megvéve is vagy arra mondtad ,hogy abban van ce?
  • Lammer
    #64462
    megint kaptam 1-et xD
  • Lammer
    #64461
    Sajnos nekem is benn van aranyam es nem megy el 3 napja... kivancsi vagyok a tippekre, hogy mit erdemes akkor megvenni aranyert es eladni euroert? (chantodo cuccok? mempo? jobb ik fejesek?)
  • TurboX
    #64460
    ha veszel CE-t megkapod
  • poruljartal
    #64459
    miért a swarm az nem csak preorderhez jár? vagy ha később megveszi valaki akkor is megkapja?
  • Lokker
    #64458
    Ezaz lv59-es egykezes legendás kard inferno mp5 act3-mon. Csak mert átgondolt a lootrendszer.
  • AkAfinucsi
    #64457
    All res hiánya :/ :D
  • SLICK
    #64456
    kár hogy a CE szárnyat semmilyen módon nem lehet beszerezni :(
  • Carlos
    #64455
    Swarm szárny elég ocsmány szerintem...
  • TBTPumpa
    #64454
    [URL=http://dl.dropbox.com/u/43247418/Diablo3_Screenshot000.png]StarCraft 2 Heart of the Swarm CE "szárny"[/URL]
    vs
    http://dl.dropbox.com/u/43247418/Diablo3_Screenshot001.png
    [URL=http://dl.dropbox.com/u/43247418/Diablo3_Screenshot001.png]Diablo 3 CE "szárny"[/URL]
  • TBTPumpa
    #64453
    Sikerült megoldani!

    Létrehoztam egy másik felhasználói fiókot és azzal indítottam el a Diablo-t.
    Így kért egy új Authentikátor kódot, amelyet beírva azonnal be is tudtam jelentkezni.
    Ezután kijelentkeztem, átváltottam a régi felhasználói fiókomra és azzal indítottam a játékot. Ott is sikerült bejelentkezni.
    Megoldódott a probléma! Gond nélkül megy már a WarCraft 3, StarCraft 2 és Diablo 3 (és még az Authentikátoros védelem is aktív)!

    Köszönöm a segítséget!
  • Petersson
    #64452
    10400Ft ha ki tudod lapátolni. De gem árakat nézve félő, hogy 5000Ft-ot ér tényleg. Nekem ami bejött, h vettem 80milláért tárgyat azt elkelt 20,5 euért. Még nyertem is így vele. Igaz, h olyant vettem, ami ha nyakamon marad, akkor használtam volna.
  • Skill
    #64451
    hátha valaki még nem tud róla:
    Sajnálatos módon valaki vissza él a nevemmel.
    Amennyiben a következő játékosok szerepelnek a friendlisteden javaslom
    töröld és tiltsd le őket:
    Róka# szám ismeretlen
    Hrothgar# szám ismeretlen => már banolták is az accot elvileg.
  • Skill
    #64450
    adok én neked 5kért 191met ha kell írj pmet.
  • TBTPumpa
    #64449
    Köszönöm! Teszek vele egy próbát, hátha sikerül...
  • radical
    #64448
    rosszul gondolod.
    windowsban csinálj egy új felhasználói fiókot, lépj be a játékba aztán kiléphetsz és törölheted azt a felhasználói fiókot. menni fog a game.
  • who am I 7
    #64447
  • Carlos
    #64446
    10-et nem ér. 9-et igen.
    5-ért megveszem! :)
  • andorr1984
    #64445
    Illetve eszembe jutott még egy ötlet.
    A játék szabályai szerint olyat lehet csinálni, hogy megadom a bankszámlaszámomat annak (esetleg valamelyikőtöknek), akit érdekel a sok-millió arany, és akkor forintba elküldené banki átutalással ?
  • andorr1984
    #64444
    Most akkor hogy lehetne pénzzé tenni a 191-millió aranyamat ?
    Csak mert legalább 10 000-et ér, vagy még többet, mert most baromi drága az euro.
    Nem tudom, mi az az ebay, de szabálytalan dolgot nem akarok csinálni, mert nem szeretném, ha a Blizzad kirugna.

    Lehet, hogy vennem kéne valami jó cuccot aranyért, és azt eladni euroért ?
    Csak ezzel az a bajom, hogy nem értek a tárgyakhoz, hogy mi mennyit ér pontosan.
  • who am I 7
    #64443
    Nem mindenki vesz ebayről...ezzel viszont kicsit elbaszta a blizz, hogy nem bannolta durván a bottereket, hisz most tolják az ebayen a cuccot.

    Talán vmi büntit kéne kitalálniuk ezeknek az eladóknak, h nem árusíthatják a blizz goldját 3rd partin keresztül, csak AH.
  • Petersson
    #64442
    Ezt, hogy érted?
    Utoljára márc 8-án sikerült eladnom 13millát (péntek reggel 4:50-kor).
    Ha jól emlékszem 100millát raktam ki és péntek 06:20-kor járt le.
    Azóta semmi.