78965
  • BDragon22
    #64521
    Fura a craft... vállas, kesztyű, bracer, chest 10-12 craft adta be nemrossz motyókat. amulet már 270 ++ kísérlet, de a legjobb is -7000 dmg mostanira... viic
  • Sunrider924
    #64520
    Aki akar egy nagyot nevetni aztan talan elgondolkozni hogy mit is latott, neadjisten lekovetni a folytatast akkor ittvan. Az erdekes amit az egyes kommentelok forumon reagalnak a bajbajutott melett/ellen.
  • rhazid
    #64519
    Egyszer velem is előfordult tökre be voltam szarva ,hogy bedaráltam egy legendary-t..:D
  • devlking
    #64518
    Min, max, avg damage, socket, life.
  • Lammer
    #64517
    mivel egyre jobb cuccaid vannak, ezert egyre nehezebb jobb cuccot kraftolni, valahol a logaritmikus gorbehez hasonlitanam a dolgot :))

    kb mint futasban a 100-as rekord... :)
  • Sunrider924
    #64516
    Ma 43 archon glove craft, nulla hasznalhato, blizz rng...
  • Systore #64515
    blizzard logic
  • Aspyrin
    #64514
    Nincs szerencséd.
    Számomra egész jó kis cuccokat craftolok:
  • skinnyman
    #64513
    Kb 6 runbol 0 legendary.
    300 MF-el.
    Tovabba amuletbol 20-30 craftolas utan sem jart meg kozeleben a jonak, elfogyott az osszes emeraldom is hozza.
    Ezzel meg neveznek a vilag legszarabb kicraftolt amuletje dijara:


    Elkepzelni sem tudom hogy hogy jon ki a +5 magic property...
  • Sunrider924
    #64512
    A vit-rol fegyon annyit hogy ha hasznalod, akkornagyon fog fajni majd amikor le kell cserelned, mert budok a sok hp-t. Ezert fegyon vit-et nem szokas tarolni, ez nem az a slot. Igazad van hogy ha mar valahogy kulonbseget kell tenni, akkor ez is szempont, de ez nem egy csucs EF, se lifesteal se inate crit damage nincs rajta, ez csak egy atlagosnal jobb EF, nem a vit donti el az erteket.
    Amit kiemeltem az a nagyon alacsony fear procc kb 2x tobbet er mint a vit, mert ha mar tapasztaltad milyen fos melo futkosni az elkfearelt mobok utan, akkor tudod mirol beszelek. Tipikus megoldaskent cold SoJ-t hasznalnak vagy offhandbe teszik a Furyt hogy kevesebbet proccoljon, mindenkit az oruletbe kerget, kiveve engem, en ranged vagyok, leszarom :)
  • tugyiti
    #64511
    Szerintem egy 5-7 órára tedd ki annyi bidre
  • Carlos
    #64510
    500 bid buyout nélkül pofátlanság?
  • tugyiti
    #64509
    az egy elég jó EF,tényleg okosan buyout-ra ki se tenném
  • Aspyrin
    #64508


    ;)
  • Carlos
    #64507
    Ok, ha berakom a vitality-t akkor három marad 600M+ -al.
    Itt az alacsony fear az jó vagy rossz?

    Csakhogy köcsög legyek belekötök: (608+1062)/2
  • ttt1
    #64506
    Az error 31048-as hibával mit lehet csinálni?Se eladni se venni nem tudok ah-ba,mert ezt a hibát dobja ki... 3 napja szar ...
  • Sunrider924
    #64505
    Filterek:
    -avg dmg(608+1062/2)
    -0.23 atack speed
    -socket
    -237 str
    utolsonak meg, ezt nem tudom mennyire lehet filterezni a hihetetlenul alacson fear procc
    Szerint jo cuccot fogtal, csak ugyesen
  • Carlos
    #64504
    Ez mit ér? Most esett... Láttam 8-13M -ért hasonlót, de 250-800-ért is. Szóval nem tudom:
  • Sunrider924
    #64503
    WD jo cucc
  • Zenszkij
    #64502
    az nem is olyan sok, én is agyalok, hogy a witch doctoromat kiképzem :)
  • Carlos
    #64501
    Pénteken olyan 6-8 órát játszottam. Tegnap olyan 4-6.
  • tugyiti
    #64500
    Kedveském tegyél már meg annyit nekem légyszives ,hogy 1-90 között mondasz nekem 5 számot köszi :DDD
  • tugyiti
    #64499
    Gondolom arra gondolt ,hogy mennyi idő alatt esett ez a 7 leg, 1 óra vagy 23 óra napi dio.
  • Acidlich
    #64498
    regi szep idok gyerekek:
    [IMG]http://[/IMG]
  • Carlos
    #64497
  • Ferrari23
    #64496
    Nekem meg ma 1 db-ot sem adott.... Kétszer végigtoltam fullra act3..... Nem is tudom mióta nem volt ilyen, hogy 1 db se dobott.....
  • Zenszkij
    #64495
    mennyit tolod?
  • Carlos
    #64494
    jó tudni, köszi.
    Mai nap: 7 legendary. Ebből 2-3 ment AH-ba pár misiért. Nagy fogás nem volt. 2 nap alatt eddig 17 legendary.
  • csuuzli
    #64493
    egyáltalán nem muszáj másnak írni, elég, ha rákattintasz a chat sávjára és beshiftezed a nagy semmibe, senki nem fogja megtudni
  • SLICK
    #64492
    Egyébként nem fontos havernak üzenni, ha nem vagy belépve egyik chatbe sem akkor csak simán belököd a textbe és elküldöd
  • Carlos
    #64491
    Nem. Haverokkal szoktuk egymást spamolni...nem zavar.
  • Looooser
    #64490
    vagy spammeld a general chatet "test [item1][item2][item3]...." üzivel ami veszélyesebb mert ha valaki másnak is jó kiveheti amít csekkolod
  • Aspyrin
    #64489
    ki kell vágni a partiból
  • Carlos
    #64488
  • Ferrari23
    #64487
    Na bejött már publicba egy DH :D:D 90k damage-el + 19k life-fal mp5-re.... :D:D 10 secenként meghal, azt írkálja, hogy légyszi élesszük fel... LOL
  • Carlos
    #64486
    No, bemész az AH-ba.
    Kiszemelt tárgyat belinkeled a chat-be egy haversrácnak (shift + click amikor a chat ablak megvan nyitva bal alul) majd enter.
    Bemész a játékba és rákattintasz a chat ablakon a tárgyra és megnézed, hogy mit ad plusszba és minuszba.
  • zozo6726
    #64485
    Köszi CARLOS az infót. Na még egy kérdés! Hogy lehet egy kinézett tárgyat összehasonlítani az én általam használttal, hogy az jobb-e vagy sem. Állítólag a chat-be valahogy be lehet másolni, és akkor lehet látni, hogy mi az ábra. De azt hogy lehet? Tudja valaki?
  • Sunrider924
    #64484
    Na meg egy elborult kari(hf ring-nem trifecta, es leoric signet)
  • Sunrider924
    #64483
    Hat, en nem akartam magamnak se bevallani hogy kiegtem, ezert valtogatom a karijaimat, nem pedig fokuszban a p100. Hihetetlenul nem izgat mar, minden mast probalok, vadabbnal vadabb buildek, gearsetupok, egyelore meg kitart, 1.08 utani patchtol varom hogy megint erdekesebbe tegye a jatekot, addig marad ez a felhalott allapot, nalam.
  • clio1616v
    #64482
    ez így rendben is van, de akkor valamit csináljanak a játékkal, mert már minden zugot ismerek az összes pályán és nem ad semmi újat, az hogy félóránként esik egy használhatatlan legendary az nem változatosság