78965
  • Systore #64561
    lesz rendes netem rákockulok hc wizardra megint, huhu :)
  • Systore #64560
    wd-t szokták mondani legtöbben, mert hogy az halhatatlan, gondolom a loh proc rate miatt. bár én sose mennék wd-vel, mert nem tetszik (elcsesztem wd gearre 100 millát sc-n, azóta is bánom)
  • Carlos
    #64559
    én a wizardot inditanék vagy barbárt.
  • tugyiti
    #64558
    Inditottam egy wd-t meglátjuk :D
  • Sunrider924
    #64557
    Erre senki nem tud helyetted valaszolni. Nekem a monk mukodott es most probalkozom barbaron, jonnyka regen 2 dh-t huzott infernoig, jatekostol fugg, nezd azt mivel tudod konyebben iranyitani/kezedben tartani az esemenyeket. A melee karakterek, monk es barbar meg mindig birjak a 30% dmg reductiont, rangedeknek meg mindig nem jar.
  • tugyiti
    #64556
    Srácok még egy kérdés: HC-n mit érdemes indítani mert a második DH hullik el (hozzá teszem az én balfaszságom miatt)?
  • Sunrider924
    #64555
    Nem rossz. Lammer hazi rekordja 13 leg/nap volt a regi accountjan :)
  • Carlos
    #64554
    Nekem a hétvégén összesen 21 legendary/set esett. Egy sem esett hullából/ládából/impből/fatörzsből. 15 kábé kommersz fehér mobból a többi elitből.
  • Sunrider924
    #64553
    Soha roszabbat

    @Mutans Zombie- nem tudnam megmondani hany honapja azon filozofaltam sanyii forumozotarsammal, hogy a blizzard valamiert nem feltetlenul csak ptr-en tesztelgeti a beallitasait, hanem ugy tunik hogy elesben a jatekosok keze alatt is "valtozik" a jatek. A nagy tobbseg forumozok jobb hiszemuek, nem ertik(es igazabol en sem ertem) mi szukseg lenne erre, ezert elutasitottak ezt a feltevesemet, de megszoktam hogy nem mindig hisznek nekem, en tudo amit tudni velek, es igen, van patch ota nem egy legendasom, hullabol(nata gyuru), fatorzsbol(zuni cipo) stb.
    A haver akivel partyztam azt kerdezte hogy szerintem miert, az en valaszom az volt hogy ugyebar most akarjak egy szintre kalibralni az actokat. Hangsulyozom, szerintem. De neha nem art olvasni a (kek/blue) sorok kozott is.
  • tugyiti
    #64552
    Nem hanem ,hogy 2 mempo is esett röviddel egymás után ,de persze hogy hulladék mind a kettő :DDD
  • devlking
    #64551
    Azon lepődsz meg, hogy szar esett? Azon kéne inkább, ha jó esett volna. :D
  • tugyiti
    #64550
    Egy körön belül kb. 40 perc eltéréssel ,azt hiszem hivatalosan is a pofámba röhögött a játék.



  • SLICK
    #64549
    viccen kívül olyan ez mint az 5-ös lottó, bármikor bejöhet. Hordóból esett már Fire walkers csizma. A többi helyről még nem nagyon esett legend/set nekem legalábbis. Sima normal mobokból és elitekből viszont potyog néha-néha.
  • Mutans Zombi
    #64548
    Mint egyszerű (szigorúan magatalálós) földi halandónak, annyi kérdésem lenne a mesterekhez, hogy módosítottak valamit a játékban az utóbbi patch-ek a dropp-ot illetően? Mármint hogy nagyobb eséllyel hullhat unique/set hordóból, vázából, hullából, vile lesion-ből stb., mert nekem 2 unique és 1 set ilyenekből esett a legutóbb (persze nem egy helyről).
    Titkon érdekelne, hogy volt valami változás ezen a téren, vagy csak 3x bejött a 0,1% x 16-s paragon lvl mf x mp1?
  • DORSANAX
    #64547
    Köszönöm a válaszokat,remélem rendeződnek majd az ügyek...
  • devlking
    #64546
    Akár 3 napig is eltarthat, hogy megkapd a cuccot ahból.
  • Sunrider924
    #64545
    Grimiku a community manager neve, aki a hc communityvel kommunikal, majd megkeresem a tobbi referenciat is.
    Megneztem a linkelt topicot, ott annyit ajanlanak hogy a hsz-ben adjal meg minden adatot ami majd segit rendezni az adasvetelt, ez a hozzaszolas tunik a leghasznalhatobbnak.
  • Sunrider924
    #64544
    Amint idom engedi utananezek, de amit elso kezbol tudok, hogy a hardcore jatekos kozosseg kapott egy dedikalt blue postert, aki csak hardcore mode-ban tolja, es pont azert helyeztek ki, mert ugy talaltak, hogy a hardcore community meltatlanul el van hanyagolva. Elso lepesuk volt megoldani azt a griefing problemat, amivel coopban csupan szorakozasbol megoltek jonehany gyanutlan hc jatekost: kapott a szerencsetlen elite fight kozben egy vote kicket ami 10 secre lockolta a karit helyben.
    Az AH problemat nem tudtam de megnezem en mire jutok, idom most mint a tenger, mire nem jo a betegszabadsag...
  • DORSANAX
    #64543
    Elnézést, de főleg HC játékosoktól kérdezném, hogy az utolsó patch óta nem volt olyan problémátok, hogy az item vásárlása után az összeget levonta, de nem kaptátok meg a cuccost?

    Legalább 5-6 esetben volt olyan probléma nálam, amikor csak később, vagy egyáltalán nem kaptam meg az itemet...
    A technical support fórumám is jelezték, ahogy látom, de nagy meredek ívben lexarják, nem válaszolnak.
    Valami bug is lehet a HC/AH-ban, mert időnként egy későbbi időpontban szerencsés esetben megkapom...

    Hogy érthetőbb legyen a dolog és nem mellébeszélek:EZT érdemes elolvasni

    Amennyiben már volt szó erről itt a fórumon, akkor elnézést kérek, de most jelentős összeget buktam éppen, így kissé ideges vagyok visszaolvasni...
  • Carlos
    #64542
    Énis válaszoltam neki poénból. Jópofa volt. Persze lófaszt se küldtem hülye nem vagyok, tudom hogy megy ez. Megirtam neki, hogy viszont szivesen kiutazom hozzá. :)
    Persze érdekes módon az "valamiért" nem volt jó neki. :)
    Vicces volt az egész.
  • SLICK
    #64541
    munkatársamnak is írt egy szőke orosz bige. Ugyanúgy hirtelen beleszeretett, levelezgettek majd mikor az utazáshoz terelődött a szó ugye kellett neki X Euró. Mondjuk nekem már az első email is gyanús volt, de hát munkatársam még rutintalan volt a netes marhaságok terén, még lelkes is volt :D
  • Carlos
    #64540
    Először google fordítós magyar. Aztán angol. Röhely volt az egész. Annyira szánalmas. De jó csaj volt. (legalábbis a képek amiket küldött)
  • Acidlich
    #64539
    Es mit irt a csaj, Я люблю тебя?:DD
  • Sunrider924
    #64538
    Korhataros a topic?
  • Carlos
    #64537
    Ahol van (virtuális) pénz ott lesznek csalók. Minden ilyen játékban megtalálják az utat, hogy hogyan lehet átverni embereket.
    És az, aki azt hiszi, hogy minimális melóval nagyot szakithat az bizony buta.
    Lásd azokat a "hülyéket" akik aranybányát nyernek emailben és ezért még küldenek is pénzt. Vagy az orosz csaj hirtelen beleszeret csak épp 350 euro kell neki hogy hozzád utazzon (ez utóbbi személyes tapasztalat, elkezdett velem levelezni egy orosz csaj csak úgy (hehe... küldött képeket is de nem sikerült levetkőztetnem)).
  • Sunrider924
    #64536
    En meg ugy gondolom, hogy senki sem erdemli meg hogy atverjek, ez a meghonosodott kozhely, hogy ha buta vagy dogolj meg, ez nem az emberbarati kapcsolatokrol szol. De a jatek alapvetoen kozossegi jateknak indult, en itt erzem az ellentmondast.
  • Carlos
    #64535
    Tudom. Olvastam. De továbbra is biztos vagyok benne, hogy sokakat átvertek igy (ténylegesen) és azok (szerintem) megérdemlik.
  • Sunrider924
    #64534
    A topicban ott van, Hermani megbizhato volt, a topicjainak megvolt a kello szamu viszaigazolasa, ezt hasznalta fel hogy odaverjen a masikoknak.
  • Carlos
    #64533
    Ezzel egyetértek. Viszont én CSAK ÉS KIZÁRÓLAG olyan embertől vennék (vagy cserélnék) goldot akit már RÉGÓTA ismerek és nem először jön hogy ha adok 100 misit ad 25-öt. Lófaszt.

    Nem vagyok naiv, nem bizok az emberekben.
  • Sunrider924
    #64532
    Nem masztam bele, es ezek utan inkabb megvarom mi lesz a vege, egy MVP Fean is beirt a topicba, szoval garantaltan eljut a megfelelo helyre es meglatjuk a valaszt. AHogy en latom,a Blizzard most a give in fazisban tart, 2 patchen belul d2es jatekmenet/lootrendszeres Diablo3at fogunk tolni, szoval meg az is elkepzelheto, hogy ez ugyben is engedni fognak es megis csinalnak atjarast, valahogy.
  • Acidlich
    #64531
    Amugy milyen aranyban valtanak sc goldot hc-re?
  • Sunrider924
    #64530
    A topic 2ik oldalatol, ahol Hermani kozli Cyberrus-al hogy visszadja az aranyat, onnantol Cyberrus arrol ertekezik a hozaszolokkal, hogy marpedig igenis kellene egy biztonsagos atjaras a ketfele jatekmenet kozott. Meg en se jutottam a topic vegre amugy.
  • Sunrider924
    #64529
    Nezd, a dolog nem eppen igy feheren fekete. Ha olvastad a kommenteket, akkor ott egyszercsak megjelenik Hermani, a scammer es elmondja hogy miert buntette meg Cyberrus-t ilyen modon. Es onnantol erdekes a dolog, hogy ki hogy foglal allast az uj szituban. Hermani azt allitja, hogy Cyberrus meg a 2 masik, akiket "megbuntetett", azok valojaban teleszemetelik a hardcore trade forumot az sc/hc arany flippingel es hamis vouch/bumpokkal folyamatosan kiszoritanak minden mast. Azt is kijelenti hogy viszaadja az aranyat, ez csak egy lecke.
    Ezzel szemben Cyberrus ragaszkodik a papioron fekete feher csere elgondolashoz, de ott van a kommentek kozott is, hogy ez nem egyenes ut, a Blizz hivatalosan nem engedelyezi/tamogatja az atjarast a ketfele jatekmenet kozott. Innentol kezdve nincs torvenyes jogalapja felelossegre vonni Hermanit, es ahogy egy masik hozzaszolo irja egyszeru ajandekozasi dolog, amivel az egyik fel elegedetlen, de ehez mar a blizzardnak semmi koze. Nincs gold aramlas hc es sc kozott.
    Miert erdekes a dolog, miert gondoltam hogy mas is tnaulhat belole? Ezen a forumon tobben kiporgettek mar a paragon 100-at, es mind csomort kaptak a tet nelkuli softcore grindelestol. De a hardcore jatek nem fenekig tejfel, a lassu ott meg lassubb, foleg az elso karakternel, ahol minden nullarol indul. Semmid sincs se gold, se backup gear, se receptek, semmi. Olyan elmeny mintha most kezdened a jatekot. Miutan eljutsz 60ra meg mindig nem gyorsul fel a dolog, meg mindig ugyanaz a biztonsagosnak kiprobalt utvonalon grindelsz es remeled a droppot, ami kurva nehezen jon. Ilyenkor gondoltam en is, hogy ha lenne egy megbizhato ember, akkor en is bevaltanam az sc goldomat es nem szopodnek hc-ban.Tudom hogy akik itt forumoznak es hc-ban toljak, mar legalabb egyszer gondoltak ra vagy meg is tettek.
    Hat ezert.
  • Carlos
    #64528
    ok, ezt nem tudtam.
    Amúgy ha blizzard akarta volna, akkor van. Tehát nem akarta, hogy átkerüljön a pénz HC-ba. Innentől kezdve aki exploitolja a gamelogic-ot és a design-t és rábaszik az megérdemli. Ennyi.
    Én banolnám azt aki "bebizonyította", hogy exploitolni akar. (HC pénzt szerezni SC pénzért)
  • Acidlich
    #64527
    Nincs RMAH hc-n.
  • Carlos
    #64526
    Hehe... Lehet utálni engem, meg megvetni, de aki ilyen hülye az megérdemli.
    Továbbá igaz, hogy megállapodtak a ratio-ban, de ő folyamatosan 70kk-zot...
    Akarom a 70-et.
    Nesze ottvan a 70 gold. Egyszer sem mondta, hogy 70 millió.
    Amúgy meg vegyen HC goldot AH-ból. (lehet egyáltalán? Nemtom sose próbáltam).

    p.s.: Végigolvastam a kommenteket!
  • Aspyrin
    #64525
    A poén az, hogy a következő "körben" is sikerült brimstonet kreálnom rare cuccból. :)
  • Acidlich
    #64524
    Majd ha lesz kieg jovore, meg visszajohetnek ezek az idok:)
  • tarti19
    #64523


    igen tényleg szép volt, amikor még lehetett keresni··
    Volt is miből venni 1 G35-ös fejhallgatót meg a pandát:)
  • devlking
    #64522
    Ahahahhaha
    Aki d2/wow óta még mindig nem tanulta meg, hogy csak úgy nem tradelünk aranyat másra arra számítva, hogy majd vissza adja(jelen esetben hcben), az meg is érdemli.