78965
  • clio1616v
    #64601
    a bucser kampója lett eladható
  • Sunrider924
    #64600
    Meg Calamity, Butchers sickle, WKL, es a Mojo is jatszhat.
  • TurboX
    #64599
    van azért ott egy skorn is
  • clio1616v
    #64598
    érdemes kibontani őket?
  • clio1616v
    #64597
  • Sunrider924
    #64596
    Meg varok, az 1.08 utani bejelentesekre.
  • sanyiiiii
    #64595
    Gyűjtesz már az itemlevel 63as ancient bonesaberre az EF mellé vagy átmentél full hcbe?
  • Carlos
    #64594
    Ezt tudtam persze. Azért köszi. Hátha valakinek segít.
  • Sunrider924
    #64593
    Az a baj hogy kicsit felemas lett, mert legolcsobb hasonlo 799k, de mindjart utana egy masik 8 milla(picit jobb crit). CM wizardnak marha jo, nagy vit, tonna dex(ehp), van crit, all ress, es ha EB spammolo akkor ez jo neki, de kerdes hogy ha megnezi akkor inkabb 800k vagy 8 millat er meg neki?
  • Ferrari23
    #64592
    Inkább nem mondok semmit :)
  • clio1616v
    #64591
    ez jó?
  • Ferrari23
    #64590
    Mennyiért érdemes ezt kitenni?

  • clio1616v
    #64589
    és azt tudtad, hogyha az ahban jobbklikkelsz valamelyik ládádban lévő itemre, akkor rá tudsz keresni az ahba feltett cuccokra illetve beteszi a propokat is?
  • Carlos
    #64588
    LoL. Ezt én sem tudtam... hehe...
  • jocika
    #64587
    Ismét tanultam valamit...
  • Systore #64586
    meg lehet változtatni, tabon jobb klikk
  • jocika
    #64585
    A ládádnak a fülecskéi miért olyanok amilyenek?
  • Acidlich
    #64584
    hopp elszoltam magam tegnap, ez ma 1 a3 korben 4 bs hiphiphurra
    az elso egybol, ahogy kileptem a wp-rol elso trashbol
    [IMG]http://[/IMG]
  • Acidlich
    #64583
    Nem csinalsz semmit rosszul, van ilyen. Majd lesz olyan is amikor esik tonnaszam. Ha meg nem lenne meg, emelle a paragon szint melle durvan 200 MF dukal meg a geareden.
  • kigyi
    #64582
    Sziasztok! Én nem tudom mit csinálok rosszul, de paragon 20 óta 1 leg esett összesen és most 25-ös vagyok. Játszottam mp1-5 között mindent már, de semmi. Toltam csak act3-at folyamatosan, de semmi. Már agy...-t kapok, nem tudom mi a gond. 2 óránál többet egyszerre nem nagyon tudok játszani ez igaz, de csak nem lehet probléma.
  • Sunrider924
    #64581
    Na vegyuk at megegyszer, es hidegfejjel, segitseget kaptal meg ha nem is erted. Mi ertjuk hogy turelmetlen vagy, de ha mar belecsoppentel ebbe a problemaba akkor kis turelmet meg. Tehat azt irod most masodikra hogy IP cim csere miatt a D3 accountodrol ki vagy lockolva. Ez nem uj vedelem, mar tavaly nyaron is ez volt, sokan panaszkodtak ugyanigy, dolog megoldasa marha egyszeru: fogod magad es felmesz a bnet oldalara es a cant log in-locked out of my account opciot vegigcsinalod, lenyege, hogy password resetet kersz, amihez a biztonsagi kerdessel kell igazold, hogy te vagy az igazi tulaj. Ha mar egyszer megcsinaltad, utana elvileg tobbet nem fogja kerni, de ha megis akkor majd megint kersz reseteled a passwordot. Nekem a 2ik vagy 3ik utan nem kerte tobbet.
  • Carlos
    #64580
    "I believe the defense mechanism for the game is being triggered. Usually by a drastic change in IP address.
    I believe it is Blizzard's first defense against a hacked account."
  • doggy888
    #64579
    Oh jaj nem mondod ? szerinted nem próbáltam ?...Azt hittem más is találkozott ezzel a problémával ezért írtam ide, kerestem rá a megoldást google-ben is, dehát konkrétat senki nem mondott, csak találgatások vannak kb. tavaly szeptember óta nem logoltam be dióba sc2-be annál inkább azóta el is költöztünk írták hogy új hely új gép okozhat ilyen problémát IP miatt de nem vágom mit kéne csinálni hagytam ticketet a blizzardnak...mást nemtudok tenni, sc2 működik érdekes ez az új védelem..
  • Systore #64578
    rmah-ban veszik a level reuqirementes cuccokat, utóbbi két napban hármat adtam el :o
  • Carlos
    #64577
    Hasznos lehet.
  • doggy888
    #64576
    Hali ! Problémám lenne, nem tudok belogolni diablo 3 ba de sc2 be meg igen..ezt írja "our login system has detected a change in your access pattern and your accunt has been locked... Additional verification is required you to log in...

    Elvezetett utána a battle net re elvégeztem a recovery pass reset etc. kb már vagy 6x de a probléma az hogy nem enged belépni ugyanezt a szöveget írja.. valaki tud rá valami gyógymódot ?
  • Sunrider924
    #64575
    Jah emlekszem, jo fogas volt.
  • SLICK
    #64574
    a Barbárom a fő karakterem, egyelőre őt akarnám jobban feltápolni, csak most kell egy kis változatosság is és húzom a Wizardot meg a DH-t. Gemeket ezért nem akarok még fejleszteni. Amennyit megyek arra elég ez is. Maradt kb 47 millióm a 140-ből. Ügyesen próbálok gazdálkodni, ami eddig többé kevésbé jól ment, pl a trifecta dexes kesztyű a DH-nak 5k goldért, +10k dmg jött is vele :))
  • Sunrider924
    #64573
    Popec kis kari csak a gemjeidet huzd fel, fegyoban mindenkepp radiantig, a tobbi perfect starnak is elmegy, nagyon sokat dob majd rajtad.
  • SLICK
    #64572
    na jó nem panaszkodom kb a 80. razorspikes craftom a wizardomnak jól sikerült, végre all resest dobott 6% cc-vel és még a Pick up yard is van! Igaz az előzőhöz képest 5k dmg-et buktam, de legalább all res van.
  • Lammer
    #64571
    skacok!

    nem csinalunk olyan versenyt, hogy kinek dob hosszabb nevet?

    kezdenem:



    otlet onnan van, hogy ideje feltunt, hogy ilyen extrem hosszu neveket dobal kekekben neha nekem...(ugye nem unid default) most mar figyelem xD
  • Acidlich
    #64570
    Ilyen burstoket en is tapasztaltam sokat...regebben, amig alacsonyabb paragon voltam, mostanaban igy kozel a 100hoz altalaban lofax
  • Sunrider924
    #64569
    Arent you thankfull?
  • SLICK
    #64568
    végre kiesett az első Witching Hourom és természetesen szar is :D
  • Lammer
    #64567
    igy hirtelen... eleg sok volt most a szunet... igy suritve passz... de most ilyen burst effekt volt... volt 10 meteren belul 2 (lol volt, mert egy ghoul aki felmaszik ugye towerben a falon abbol nagyfater, masik meg valami hasonlo trash abbol brimpox...) ketszer volt fel ora alatt 3... :) goblinbol ma 1-1 zold-sima stb... publizgatok mp5, onnan is par :) de nyugi, nem ket ora alatt :)
  • tugyiti
    #64566
    Az tuti :DDDD azonnal gyógyszer után nyúltam volna
  • Acidlich
    #64565
    na es hany ora alatt? mielott meg valaki azt hiszi h konnyen jon a legend:D
  • Sunrider924
    #64564
  • Lammer
    #64563
    most ezt MA mar elkefeltem, mert nem szamoltam, de 10 felett voltam ma megint... :)
  • Acidlich
    #64562
    Akkor meg szivrohamot kaptal volna, ha mind2 6 crites:D