78965
  • SLICK
    #64801
    mini quest van belőle jó pár, mindig mást és mást kell ott legyilkolni.
  • jocika
    #64800
    Tegnap majdnem összecsináltam magam. A sivatagban, ahol Zoltan alkatrészeit kell megtalálni volt egy csóka, aki megtalált egy kulcsot és nyílt egy talajportál. Lenn egy pici pálya volt, felkészültem a legrosszabbra, és ehelyett tele volt csirkékkel meg egy birkával vagy malaccal, nem láttam egész jól, mert a csatlósok hamar leütötték.
    Tiszta gyalog-galopp; na menjél fiam és üsd le az a nyulat.
    Még sosem találkoztam ezzel a kis szösszenettel.
  • Carlos
    #64799
    Tegnap énis megtaláltam életem legszarabb lacuni-ját. 50 alatt str és dex. Aztán volt rajta asszem 6 vagy 7 as. meg 3 cc.
    Meg meele attackers take damage, és extra poti hp.

    Pedig úgy örültem, hogy kiesett...
  • Lammer
    #64798
    hat ez vicces volt... belepek a sessionbe, mp10 manor... elmegyek a kozepen levo hulla mellett... fel a lepcson, mondom a'csi, valami kimaradt! visszamegyek... click, stormshield (+egy szurke i63 shield)

    (persze brim, de fun volt :)
  • Lammer
    #64797
    szerintem mindketto fontos, de ha valaki rafexik a -mana reqre (off, skull meg me'g ki tudja mi ad, most fejbol passz) akkor eleg csunya AS (itt a lenyeg, hogy ugye natur a folyamatos maci megoli a manat)+permamacit lehet kihozni belole... rgo az elitek utani affix amit nezni kell, az mindenkeppen a -mana igeny... :)
  • tugyiti
    #64796
    Köszi mindenkinek megpróbálom akkor berakni 8M bidre.
  • Sunrider924
    #64795
    Azert a 10 millas SoJnal kicsit minden prop magasabb, a black dmg, a max mana, az elit elleni dmg. Ez mar 3 indok amiert jobb, hacsak nem azt mondod, hogy a skillbonus miatt minden mas lenyegtelen, marpedig szerintem a SoJnal az elit dmg az elsodleges, nem a skillbonusz, azert hasznalnak az emberek SoJ-t, hogy az elitek elleni sebzesuket felturbozza es remelhetoleg oneshotoljak az eliteket. Felolem legyen 10+ milla, elvegre az elrontott Andarielemre is raugrottak, szoval akar ezt is elvihetik jo dragan.
  • Lammer
    #64794
    az csak 5-os :)

    6-os van 10M... (tovabb nem volt turelmem nezni, mert a kereso meg mindég bena... betehetnek mar az osszes skillt amit dobhat a SOJokhoz...)

    szal 10 felett van az...
  • Sunrider924
    #64793
    Rohadt elet, elnyelte a kepet a forummotor(vagy csak bena vagyok hozza most) szoval SoJ
  • Sunrider924
    #64792
  • Hedgehunter #64791
    Volt stone of Jordan-om egy 28% as osszeraktam egy Frozen kesztyuvel amikor Elite-re epitgettem de meguntam.. :)
  • Tatyla
    #64790
    rakd be 25m bidre csak
  • SLICK
    #64789
    pasz, de nem érhet keveset a statok miatt.
  • tugyiti
    #64788
    Egy kis segítséget szeretnék kérni,ezt ti mennyire raknátok ki ?

  • cleric
    #64787
    Sziasztok,

    Elmaradoznak a kollégák a friend list-emről, néha nehéz partit összeszedni, és nem szeretek egyedül játszani. Esténként 20-01-ig farm, kulcs, szintezés, über, partitól függően bármilyen szinten. Ha valaki játszana, vegyen fel: cleric#2416, és írjon rám ingame, ha partizzunk :)
  • Sunrider924
    #64786
    O M F G
  • Lammer
    #64785
    nagyon durvan odavag az a 29% elite (nem szamolva a spiritregent, meg a skillbonust)... ha nincs uber trifecta ringed, akkor szamold ki mennyit vesztesz vele %-ban a DPS-bol...

    EN peldaul 10%-ot vesztenek (csak battle raget szamolva) ha levennem a rare ringemet (megerzem a 61AR-t, szal nem fogom)... nekem pl mar jo lenne egy 28-30-as hotas ringet venni (amik nagyon dragak amugy, foleg coldban), ha el tudnam engedni az AR-t....

    es amugy csak a perfect (30%) kozeli ringek porognek persze :)
  • Carlos
    #64784
    Sajna énis elgondolkoztam ezen...
  • Hedgehunter #64783
    En is siman kukat mondtam volna ra... Miket dobalhattam en el..
  • Lammer
    #64782
    gondolom az 1-el alattira akart menni, igaz?

    amugy, most ment el:



  • devlking
    #64781
    Hát igen, ha nem diablozik, meg wowozik az ember, hanem helyette mondjuk tanul, akkor akár ez is megtörténhet vele.
  • Carlos
    #64780
    Egy karakterlap kéne szerintem.
    Milyen kari, stb.
  • viktor25
    #64779
    Sziasztok már régebben írtam nektek erről, nightmare szinten nem tudok bálon túljutni. leírom a védelmi képességeimet block amount - tól, Thorns - ig
    180-305 12% 29,2% 45,95%
    Resistance: 15 15 40 15 32 15 az arcane/holly
    6% 0% 3% és a thorns pedig 17
    a bukásom óta sajnos két három hónapja nem játszottam vele.
    Arra kérlek titeket hogy segítsetek nekem melyeket növeljem leginkább,hogy tovább juthassak az égből reám zuduló kövektől.
    Végezetül még annyit kérnék azon egyénektől akik értelmetlen válasszal tudnak csak hozzá járulni mint pl: kerüljem ki a köveket, holott ez a terület hangyányi az ilyeneknek kár az idő pazarlás, mert csak lenézem őket kicsinyes tudásuk végett.
  • Carlos
    #64778
    Durva dolgok ezek.
  • skinnyman
    #64777
    2 milla egy veyron , egy honap alatt osszehozza ha tenyleg annyit keres :)
  • tugyiti
    #64776
    Londonba ahol melóztam az épület felső szintje volt a Boeing európai központi irodája ,na ott a főnök srác hozzánk járt le kajálni ,neki 3.000.000 eur volt a havija :DD amit én se akartam elhinni de az irodából többen is mondták meg a nem céges bugatti láttán én is kezdtem hinni neki...
  • Carlos
    #64775
    Jaaaaa... Ok. félreértettem. Azt hittem, hogy az eladónak a havi bevétele az 50K.
    Ok, így már értem. My bad...

    Annyiból énis leszarnám.
  • Sunrider924
    #64774
    Hat mondani mndhatsz, de az a csoka meg is vasarolta az EF-t :)
  • Carlos
    #64773
    pfff...
    Mondjuk énis mondhatok ilyet. De ok. Azért a havi 15 misis fizu elég szép, bár kicsit hihetetlen számomra.
  • Sunrider924
    #64772
    "the guy who bought the 12,000 Euro Echoing Fury said that amount pretty much accounted for approximately 25% of his normal monthly wages so, yeah, he was very rich and to him this was almost like pocket change."
  • Carlos
    #64771
    igen úgy azért már jobb bár ígyis elég durva. Havi 50K euró?
    15 millió egy hónapra? Eléggé kételkedem benne.
    Esetleg éves keresetének negyede?
  • Sunrider924
    #64770
    Ehh, picsaba, nem napi hanem havi, beneztem.
  • Sunrider924
    #64769
    Pont azert kovetem, mert most belathatok a kuliszak moge, es amikor majd en is penzt akarok kiszedni a jatekbol akkor tudni fogom mi a legegyszerub modja. Az elozo EF aukcirol semmit nem tudtam azon kivul hogy megtortent, es hogy a pali, aki megvette azt nyilatkozta, hogy az a 12k euro az a napi jovedelmenek a 25%a volt.
  • Carlos
    #64768
    Nem követem... Köszi az infót.
  • Sunrider924
    #64767
    Se nem ertek ennyire hozza, meg nem is erdekelne a dolog, en ingame comodity-ert adnam el,pl radiant star gemmek.
  • Acidlich
    #64766
    Es ha var par napot, vagy meg ugyis vissza lehet forditani az utalast?
  • Sunrider924
    #64765
    Ha koveted a topicot, Detox vilagosan elmagyarazza hogyan verhetik at abban a pillanatban, ahogy a jatekon kivul probalja eladni. CSak egy mondatban, atutal neki a vevo 10k eurot, aztan bejelenti a banknak, hogy a kartyajat elloptak....
  • Carlos
    #64764
    miért nem pénzél adja el?
    Aztán ha megszorul abból vesz goldot...
  • Sunrider924
    #64763
    Bakker, az EF licit mar 10b goldnal tart. Annak ellenere, hogy a bejelentett legendary buff miatt nem igazan mozog a piac.
  • Carlos
    #64762
    LOL. mák...