78965
  • Aspyrin
    #64841
    Nekem nem vált be, mókáztam vele, viszonylag ritkán ütött be a fagyasztás.
  • BlazeH
    #64840
    Na ez most érdekel, de melóban nem tudom megnézni, mennyiért adnak mostanában egy jobb azure-t? (dam nyilván nem számít csak a többi)
  • BlazeH
    #64839
    Hogy én erre még nem gondoltam :D Ha annyit proccol a freeze mint az EF fearje akkor fun lehet :) (lehet hogy képzelődöm de mintha 1.07 óta az offhand EF fearje többször ijesztene mint előtte, de persze ez képtelenség, a Blizzard minden változtatást dokumentál :))
  • Carlos
    #64838
    Annyiért jóféle!
  • BlazeH
    #64837
    Egyébként még ezt a skornt anno 4 millióért vettem és nem volt jobbra pénzem :P
  • BlazeH
    #64836
    Mp10 nem soloban volt hanem egy dh-val párban. Egyedül nekem is mp7 volt meg nagyobbat még nem próbáltam. Ja és az is dual wielddél volt mert a skorn keveset tölt vissza. De ghomek ellen meg jó mert egykupacon maradnak :)
  • Carlos
    #64835
    ok.
    Szólóztad az übereket mp10-en? Sokat kellett őket vakarni?
    Én szólóban mp7-et megcsináltam. E fölé nem mertem még menni. :p
  • BlazeH
    #64834
    Egyébként mp5ön jól jön a life after kell, mp10 meg reflect mert óta bőven elég a 3 ls
  • BlazeH
    #64833
    Nemrég írtam h lement mp10 uber szóval minek is? :)
  • Hosszas
    #64832
    de nem is xar ... ritka a life on hit-es ... GZ hozza!
  • Lammer
    #64831
    ilyen lett az EF:

    (sajnos nem CD-s meg a +AS nem a legjobb, de upgrade)

  • Lammer
    #64830
    tesztelem az azure-t balkezben WW-vel... (elmbeteg)

    duplapull... mindketto megfekudt es egy fire walkers meg egy echoing volt a jutalmam xD

  • Carlos
    #64829
    Nincs kizárva...
  • Sunrider924
    #64828
    Meglehet hogy tevedsz, es pontosan tudja miert hasznalja a life after killes skornt ;)
  • Lammer
    #64827
    megint egy ideje nem craftoltam... (probalkozok, hatha dob egy jo ias, chc, cd, AR kombot xD)

    aztan be is tortem oket, ohhh wait a sec.

  • Carlos
    #64826
    NO OFFENSE!!!!!!!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt a skorn-t cseréld le valami life steal vagy attack speed-esre!
  • BlazeH
    #64825
    Ha megy az mp9 akkor lassabban de megy az mp10 is ahol biztos a dropp. Jártam már én is így és utána hagytam mp9et a fenebe.
  • Carlos
    #64824
    Köszi
  • Sunrider924
    #64823
    A tejesseg kedveert olvasnivalo Monkoknak
  • Sunrider924
    #64822
    Ize, hardcore mode eseteben nem ajanlotta tempest rush build. A TR meg ma is rubberbandinget okoz, pedig a blizzard elvileg kikuszobolte mar jopar patchel korabban. A skillt magat viszont azert talalod meg minden hc monk buildben, mert ugyanolyan mint a whirlwind a barbaranal, megszunteti a mob collisiont, nem tudnak korbefogni es helyhez kotni. Ezzel egyutt szamits ra hogy joparszor vissza fog dobni a mobok kozze, de meg igy is jobb mint a serenity, mert az megved 3-4 masodpercig de nem tudsz vele kitorni a mobok gyurujebol. A dc proof karakterhez meg az kell hogy liferegent stackeljel, kb 2k liferegen korul kibirod a 10 masodperces dc lockot. Elhiszed vagy sem, mindig ezen mulik hogy dc-nel a kari eletben marad vagy sem. Lehet filozofalni hogy megnyomoritja a gearelodest, meg hogy xy karakter 5x gyorsabban farmol, de a vegen mindig ez a kerdes, ki marad talpon.
  • who am I 7
    #64821
    ja, p100-nál picit gyilkosabb lenne a "feeling".Egy tiketet megér, hogy érezzék a törődést.Persze, lehet nem náluk volt a gebasz..:D de a hc-t ennyire netfüggővé nem kéne tenni.
  • Hosszas
    #64820
    Na igen , de szerencsere kicsi volt meg a kari...
  • who am I 7
    #64819
    külddel finoman az annyukba őket ezért.
  • Hosszas
    #64818
    HC vel kapcsoltaban az ejjel kaptam egy DC-t s persze hardcoroztam es annyi a monkomnak... . Nincs mit tenni ilyenkor mi?
  • Carlos
    #64817
    Köszi énis! Nagy bátorságomban inditottam egy HC monkot (első monkom, első HC karakterem. LOL). Él amig él... :)
  • Carlos
    #64816
    Nem vagy ezzel egyedül... :)
  • jazzy
    #64815
    Ja látom, meteor, hát azzal a fastokat hogy találod el :D

    #64812 Köszi mindenképp megnézem, a Monk volt kezdéskor amit elsőnek indítottam, nagyon szerettem volna szeretni, de annyira untam, hogy nem bírtam tovább. Ez biztos izgalmasabb :)
  • unusual
    #64814
    Nem én nekem nem jön be az a fagyasztós cuc haladás! ;) Amit most használok nekem az jön be,de lehet 1-2 runát átrakok.
  • SLICK
    #64813
    annyi Gold-ból pedig simán fel lehet Gearelni 1 táp karaktert. A wizardom kb 60 millából áll úgy ahogy, bár a fegyvert meg kell fizetni + az "Arcane Power on crit"-es Triumvirate árai is magasok, bár ha bid-el meg tudod őket szerezni egy kis szerencsével akkor olcsóbban megúszhatod. Nekem megvolt az a szerencsém. A fegyveren mindenképp legyen minimum 2,8% Life Steal, éppen emiatt nagyon drágák is.
    De vannak itt sokkal jobb Wizard szakértők ők biztos többet tudnak segíteni, én csak a saját tapasztalatomat osztom meg.
  • Sunrider924
    #64812
    Hagyd a barbart, monkot toljad, tempest rush build, info rola itt Ha vegigporgeted a topicot, majd talalsz meg keresztreferenciat a TR buildrol, en 2 napja porgok vele, imadom a monkot megint.
  • jazzy
    #64811
    Akkor tehát jobban járok ha felhúzok egy barbárt :/ Sajnos ezt éreztem már akkor is amikor befejeztem.

    #64808 de te is ezt a fagyasztós buildet használod? Azt olvastam tényleg, hogy Archon elmegy, de egyrészt jobb gear kell hozzá, másrészt mp5-6 fölött halott ügy.
  • unusual
    #64810
    Nekem az überel annyi a bajom,hogy kb az utolsó 15 ring craft mind brim lett.....
  • SLICK
    #64809
    Szvsz még mindig a barbár, viszont egy kellően táp wizard is könnyedén végigrohan a mobokon. DH is egész jó, ha nagy dmg-el rendelkezik. Bár én DH-val max MP3-on játszok, mert MP5-n kínlódós leölni az eliteket vele.

    Amúgy ha nem tetszik az a wizard build, akkor ott van az Archon. Az is egész hatásos, bár magasabb szintre a fagyasztás a jobb.
  • unusual
    #64808
    Szia. Szerintem nem olyan rossz a wizard. mp5-ön egyedül viszem az enyémmel. Most éppen monk-ozom,és elég jól lehet vele haladni. ;) Igaz még van még mit finomítani mind 2 karimon,de ha gondolod lesd meg.
  • Hosszas
    #64807
    Pont amikor beleptem akkor esett havernak a lego es nekem is mutat csillagot de lego sehol, gondolom valami bug lehet az... http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_3_25_oan2wwb43m.jpg
  • jazzy
    #64806
    Amúgy jelenleg melyik class az erős, amivel a legjobban lehet haladni? Amikor utoljára játszottam akkor a Barbár volt.
    Igazából Monkom és Wizardom van, de a Wizardnál nem igazán tetszik ez a gomb spam fagyasztás, shield etc kombó..

    Van 122 millió goldom abból csak össze tudnék hegeszteni valami értelmes geart?
  • Systore #64805
    bementem kulcsozni, mert hányok act3-tól.. act1 keywarden kulcs helyett lacunit dobott. mainstat, allres, de 0 crit :/

    thanks obama
  • Lammer
    #64804
    ahhoz, hogy egymas utan mp7-en ne dobjon neked meg mindig 9% eselyed van, ellenben ugye mp9... :D
  • Carlos
    #64803
    nekem hétvégén act3 mp7 5-ből 4x esett.
  • Lammer
    #64802
    omfg!

    emelem a tetet!

    mp9 uber run:
    -elso dob
    -masodik nem
    -harmadik nem

    ha jol szamolok, akkor erre a bravurra 1% eselyem volt, hogy zsinorban kettoszor ne dobjon (0.1*0.1)!

    I DID IT!

    (meguntam... komolyan... ja egy kis adalek... pont abbol az osszetevobol kellett volna, erdekes)