78965
  • Acidlich
    #64881
    Pala jobb lett volna helyette az biztos.
  • Carlos
    #64880
    Nekem ez volt az első monkom. Nem jött be. Valahogy olyan fura... Nem tudtam azonosulni a saolin kungfus pörgőrúgós csuhás karakterrel. (No offense a fanoknak!)
  • who am I 7
    #64879
    Kimondhatatlanul felqur, hogy 10 shire-ból 8 enlightment p100 után is...
  • rhazid
    #64878
    Én is ledobtam egy monkot a múltkor, bár 27es volt de nem tudtam magam rávenni, hogy újra kezdjem. Pedig elég izgalmas volt.
  • Lammer
    #64877
    lol... pub mp0... 70MF... 300 spear xD (persze brim)
  • Carlos
    #64876
    Az én monkom Magda után egy lila csapatba halt bele (act 2).
  • Mydgard
    #64875
    Csáó, én is visszatértem egy jó nagy kihagyás után, belekezdtem a régi metódusba: HC. :P Kezdésnek indítottam egy monkot, csak kocában tolom. Már Act 1-ben majdnem megfeküdtem egy kék csapattól, azt hiszem ez izgalams lesz, másabb mint D2-ben. Tapasztaltabbaktól kérnék tippeket a skillekkel, öltöztetéssel, haladással kapcsolatban. Gondolom a vitality elsőbbséget érez, bár egy haver már felhomályosított, hogy a minél nagyobb, brutál DPS a nyerő taktika. Esetleg szivesen felveszem a kapcsolatot potenciális társakkal (HC, normál Act 1 második fele, monk), kenyelmes szintezéshez.
  • Carlos
    #64874
    19-es monk HC karim nyugalomra hajtotta kicsi fejét. :)
  • Lammer
    #64873
    koszi :P

    nyah kraftoltam kb 30 shoulderst... a celom WD-vel kacsingatni EHP fele...

    ez lett kozuluk a legjobb:


    grrrr dex-> armor doublewin
  • unusual
    #64872
    GéZé a p100-hoz. " cube "
  • Lammer
    #64871
    kb 3 ora volt, kenyelmesen :)

    lol, elso legendary, para1... nv0, 125 MF, dagadt pack minionjabol, core vegen xD (promise)

    alakalulgatunk xD
    az amu meg a gloves az talalt, WH Sunridertol kolcson ^^
  • BlazeH
    #64870
    Mennyi idő volt? Mi anno 4 óra alatt húztunk fel egy monkot lvl10ről 60ra mp10 pony runokkal :)
  • wantonly
    #64869
    Sziasztok! Gondoltam kipróbálom ezt a valódi pénzes AH-t. Authenticatorom nincs. Mielőtt feltennék valamit kér egy kódot amit a telefonomra küldene SMS-ben, de vagy 5-10 perc mire megkapom, addigra pedig kiírja, hogy azonosítás hiba miatt nem sikerült. Ez általános dolog - vagyis felejtsem el, hogy eladok bármit is authenticator nélkül - vagy néha azért megjön időben az SMS?
  • Lammer
    #64868
    ees 60 :)
  • Aspyrin
    #64867
    Köszönöm, átolvasom.
  • esgerus
    #64866
    Jee, köszi, bevált, pedig fura ötletnek tűnt. :D
  • Lammer
    #64865
    level 36, legend (mf:100 es trashbol) :DDD
    cimbora huz engem (460 mf) es neki nem esik xD
  • devlking
    #64864
    170dex, 134vit, 58 allreses már van 18-ért is. Persze sose lehet tudni, 1 hétig simán rohadhatna ah-ban 150+ért is, nagyon nem fog leesni az ára.
  • jazzy
    #64863
    Vegyél pár száz goldért low lvl itemeket és megérkezik.
  • tugyiti
    #64862
    Na bazd :DD akkor lehet rosszul néztem ah-ba.mennyit ér kb. ?
  • devlking
    #64861
    Pedig ez nagyon nem ér annyit. :)
    Inna set max tr buildhez, ahhoz meg kell rá a spirit regen (meg a skill).
  • esgerus
    #64860
    Értem, csak nálam semmi nincs már completedbe tegnap délután 1 óta és még mindig nem adja a cuccomat. :/ Valaki generalba azt írta ,hogy neki hasonló problémájára azt válaszolták Blizzesek ,hogy 3-5 napot várjon. :D
    BlazeH: Köszi a részletes választ, akkor nem járok rossz úton szerintem.
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/esgerus-1282/hero/800490
  • BlazeH
    #64859
    A tornádók tickje a legutóbb használt fegyver attack speedjéből, damja pedig a main hand damjából adódik. Ezért érdemes offhandnek nagy as-űt használni, vagy EF-t ami gyorsítja mindkét fegyvert.
  • Acidlich
    #64858
    Ma en is eszrevettem ilyet, akkor dobta be az itemet, amikor kivettem minden lejart cuccot a completedbol.
  • esgerus
    #64857
    Veletek történt már olyan ,hogy megvásárolt cuccot ah-ból nem adta a completed itemshez? Mi ilyenkor a teendő? Írtam panaszlevelet ,de választ nem kaptam, pedig tegnap délután küldtem. :/
    Másik kérdés, WW barbárnál a tornádó tickelésnél számít az attack speed, ugye?
  • tugyiti
    #64856
    Gondoltam megkérdezem mielőtt kirakom érdekel e valakit ,175M csak nektek :))) AH-n több lehet checkolni.

  • Lammer
    #64855
    jonni fog az is hamarosan :)

    most ilyen egzotikusabb buildeket probalgatok... szigoruan csak sajat kutfobol...

    eddig ez tetszik :) (kellene egy jo kis -5 hotas, jo elites SOJ)

    [URL=http://eu.battle.net/d3/en/calculator/barbarian#ZYXkRP!ZYW!YYccYc]a "NEM" stunolos build xD[/URL]
    alacsony mpn mehet charge runa... a WH csere miatt, pont megereztem, ezert hasznalom imput...

    esetleg ha nincs eleg stun effekt, akkor meg kesztyumon van egy pici

    p100 elso leg:
    persze hol mashol? :D mp10 manor tomegbol, boxkesztyu xD
  • sanyiiiii
    #64854
    WD? :)
  • Lammer
    #64853
    koszonom sracok!

    az uj accon nem egesz 593..

    nagy oromomben vettem is egy nagyon jo arban meghirdetett WHt xD
    (9ias, 41CD, 69AR, 68 STR... 69M volt, szerintem ajandek volt :)
  • Systore #64852
    grat, hány órád van összesen?
  • Carlos
    #64851
    grat
  • devlking
    #64850
    Ügyes, akkor mostmár elkezdheted farmolni a jó cuccokat.. oh wait!
  • tugyiti
    #64849
    Gratula ,további sok ződetbarnát :))))
  • BDragon22
    #64848
    gz :)
  • Acidlich
    #64847
    grat, ez nem tartott olyan sokaig neked:D
  • Lammer
    #64846
    YAAAY Para 100 lettem ^^

    diszklemer: azert nem rovid, mert azt hittem mar a lepcson leszek 100 (nem neztem konkret xp szamot, mar nagyon vartam) xD

    btw a tomegbol makfaktor befigyel (brim)


  • Lammer
    #64845
    2.68 ^^
  • Sunrider924
    #64844
    A 2,4 aps es a 2,65 aps az mar ket kulonbozo tick mennyiseget eredmenyez, es bar szemre ez nem tunik nagy kulonbsegnek, ha utana nezel akkor eleg nagy az. Ha neked viszonylag ritkan utott be a fagyasztas, akkor a build/skill amivel proccoltatni akartad, ott lehetett a bibi. Lammer whirlwind+ run like the windes futassal fagyasztgatott, meglehetosen hatekonyan. Lehet neked is azzal kellene probalgasd. Nubtro topicja a temaban, ha utana szeretnel szmaolni.
  • Aspyrin
    #64843
    2.4 körül volt az AS (emlékeim szerint), illetve max chance-s azure.
  • Sunrider924
    #64842
    Valoszinuleg nem tettel hozza 2,5 folotti atackspeedet, es az Azu chance to freeze se volt eleg magas. Lammer 2,65 atackspeed-el toltja es az Azu chance to freeze 15%os. Igy mar egeszen mashogy mukodik a dolog.