78965
  • Acidlich
    #65001
    Az lenne meg a szep, ha lenne rajta socket^^
  • Sunrider924
    #65000
    Omg
  • mikromanus
    #64999
    CM-WW skillezés/build mellé nem olyan magas prioritás a life steal. Az inkább Archon buildre fonotos, vagy olyan buildre ahol viszonylag kevés, nagyot sebző skill és támadás van. A fagyis wizardnak a LoH jobb. Sok kis támadás mellé az jár. A tornádó és a chain reaction is ennek kedvez. Persze ha már hiper-szuper magasságokban van a DPS-ed, akkor lehet kelleni fog kis life steal kiegészítés, de attól azért még messze vagy... Már attól, hog yez kelljen.
  • tugyiti
    #64998
    Teljesen jó mp1-2-re az a dps, 721 loh (ls archon buildnél kell) meg coop-ba elég mp10-re is ha a skilleket jól rakod össze,a slow time felesleges mivel ott nova én cserélném magic weapon-ra force weaponnal vagy ha magasabb mp-n akarsz solozni majd meglátod te blood magic-re (az inferno -80% ls reduction itt is érvényes arra figyelj) ezt eldöntöd te.Innestől kezdve meg ahogy Sun szokta mondani farmolsz és örülsz ha esik upgrade :)
  • jazzy
    #64997
    De akkor vesztem a set bonust natiból :(

    Írtam amúgy, van 90 millám még, ezt azért dobtam össze, hogy valami legyen, de tényleg ennyire fontos a life steal? A guideban amit linkeltem nem látom, hogy írná a srác, vagy elkerülte a figyelmemet?

    Chantodot néztem, ez az MH+OH kombó kb 2 milla volt együtt, vagy annyi se, ha bejön a build Chantodozok majd, csak elég drága.
  • Acidlich
    #64996
    Ha a magic weapont bepreseled lesz kis LS, bar igaz, ez majd jobb gearnel lesz igazan hatasos, most eleg lesz neked a sok LOH. Ha black dmg-re gyursz, akkor jobb a zuni cipo, meg ugy 3 db a setbol kezdesnek eleg tap tud lenni, foleg ha ugyesen bidelsz:) Kesobb ha lesz penzed, es CMkedni akarsz, mindenkepp chantodo set sztem, bar ezt javasoltak a guideban is.
    Ja es strom crow-bol egy jo critest ha beszerzel, az is segitene.
  • Sunrider924
    #64995
    The proof is in the pudding. Ha mukodik neked gyakorlatban, akkor minden rendben. En mar tulsagosan megszoktam a lifestealt, anelkul mar nem tudom elkepzelni mp3 folott.
  • jazzy
    #64994
    Itt azt írja a srác, hogy kb 800 life on hitre gyúrjak ne life stealre, bár az sincs meg csak 730 körül, de egyébként a 20-100m budget geart próbáltam összerakni, szerintem elég jó lett, a követelmények tetejét súrolja, talán még felülről is.
  • Sunrider924
    #64993
    Hehe az altalam talalt guideban az elso referencia a te altalad hasznalt guide szerzoje
  • jazzy
    #64992
    Én ez alapján raktam össze, megnézem a másikat is
  • Sunrider924
    #64991
    Kozben talaltam egy ilyen guide-ot, csekkold meg ezt is.
  • Sunrider924
    #64990
    A nagy okoskodasomban beneztem hogy nincs lifestealed, az is kelleni fog. A kesztyu es az amulet slotra lehet megerne kicsit craftolni az uj bind on account receptekbol(archon int kesztyu/int amu reci olcsoert AHbol) , eleg durva rollok jonnek osze az embereknek az elso 10-20as sorozatban. Aztan ki az aki birja penzel es idegekkel, nemreg linkeltem egy fazont, annak a 265-ik amu craft adta be a trifecta+vit+allres amut.
  • Sunrider924
    #64989
    Gondolom mp-t akartal kerdezni. Mivel fagyasztol a dps-ed nem annyira szempont groupba. Az en nem tul fenyes wizardom az mp2-3on megvan soloba. Szerintem neked is mennie kell.
  • jazzy
    #64988
    Szerinted mekkora MP-re elég? 100k dps tudom manapság nem valami übertáp :)

    Néztem minden lehetséges slotra crit damaget, de ugyanezek a statok + crit dmg brutálisan drága mindenhol.. :/

    #javítva, igen persze MP-re gondoltam nem paragonra
  • Sunrider924
    #64987
    Korrekt kezdes Az eHP meg javithato, de mivel permafreezere gyusz mar igy is jo, dps detto, szerintem a crit dmg amit erositeni lehet.
  • Sunrider924
    #64986
    Jo kezdes supportnak, soloba nem tudom mennyire megy majd, mivel fagyasztani fogsz mint a kisangyal, de nincs crit dmg-ed, szoval en igy szemre azt mondanam ahol csak tudod mindenhova probalj crit dmg-et is rakni. Offhandet probalj majd legalabb 350es dmg-el vagy jobbat, a fejesedbol crites verziot, es nacit esetleg ha nincs eHP gondod akkor inna-t. Ja es ha black dmg-re gyursz akor Tal amu.
  • jazzy
    #64985
    Witching Hourt 2.7 milláért bideltem elég jó vétel volt :)
  • jazzy
    #64984
    Csináltam egy viszonylag Budget wizardot CMWW buildre, szerintetek következő lépésben mit kellene először cserélni, illetve van amit elrontottam?
    ~60 millába került a gear, van még 90.

    Bár ebből kb az amulet volt 15 milla (most nyertem biddel lehet még nem mutatja rendesen, az allreses, ha a vitalityset mutatja az nem az, az csak 1.8m volt-)
    Lacuni volt 10m
    Kesztyű 8m
    Gemek 10m
    többi aprópénz.
  • devlking
    #64983
    Az nem csak rmahra vonatkozik.
  • SLICK
    #64982
    na pont azt az értéket nem figyeltem, csak a zöldeket. My FAIL!
    Köszi a segítséget! Akkor Axe vétel lesz remélhetőleg :)
  • Sunrider924
    #64981
    A 2es fegyo perfection ratingje 6%al magasabb a masiknal.
  • SLICK
    #64980
    Ezeket kaptam, de még mindig nem világos annyira mely értékek számítanak jobban.

    fegyó1
    fegyó2
  • Sunrider924
    #64979
    Itt nezd meg
  • SLICK
    #64978
    Gondoltam megkérdezem előbb, mielőtt végleg megvenném. Szóval Ti melyik fegyvert javasolnátok a kettő közzül?
    A gem nélkül 3400dps-t ad az Axe na meg ugye 0,1-el nagyobb attack speed és még egy kis str. Viszont a mace average dmg-ben jobb valamivel. Melyik éri meg jobban?
    itt a kép:

  • AkAfinucsi
    #64977
    Köszönöm! KÖzben írtam a blizznek ticketet és 2 cuccom már meg is van már csak 1 hiányzik! :)
  • sanyiiiii
    #64976
    A 3 nap az rmahra vonatkozik
  • DORSANAX
    #64975
    Nem tudtam szerkeszteni, van még egy megoldás, de ez csak ritkán jött be:
    Kiveszel a saját cuccaid közül valamit AH-ban és egyszerűen visszarakod.
    Ilyen esetben is megjelenik néha a vásárolt cucc.

    Egyébként kissé idegesítő ez a probléma, mert én egyszer már kérdeztem ezt itt a fórumon és az volt a válasz, hogy akár 3 napot is várjak.(?!)
    Viszont nem azért vásárol az ember meghatározott áron valamit, hogy azt azonnal ne használhassa...
  • DORSANAX
    #64974
    Vagy megszakítod a netkapcsolatot, amikor AH-ban vagy, vagy veszel valami nagyon olcsó cuccot...
    Visszakapcsolódsz a netre, belépsz újra a játékba, illetve a vásárolt olcsó cuccot begyűjtöd, és szerencsés esetben azonnal ott lesz a helyén a cucc...
    Az utolsó patch óta van ilyen AH bug probléma.
  • Acidlich
    #64973
    vegre egy ertelmesebb a sok brimstone kozt:
    [IMG]http://[/IMG]
  • Carlos
    #64972
    nálam még nem volt ilyen soha. (kopp-kopp-kopp)
  • AkAfinucsi
    #64971
    Valakinek szarakszik még az AH (ezalatt azt értem,hogy megveszek valamit és nem tudom kivenni)!?!
  • Sunrider924
    #64970
    Gyerekek, ami zajlik most AHban radiant/flawless square emerald fronton az vicc, nem birja a dupeolt cuccot tolteni olyan tempoban a valaki, mint amilyen gyorsan veszik kifele, ez am a jo uzlet. Amint lemegy az utolso 10 vasarlas 16millara , 1 percen belul ki is vasaroljak, es ez mar 10 perce zajlik, gondolom izzad a keze rendesen a csokanak, kemeny melo ez.
  • Cingar
    #64969
    Köszönöm!
  • Oriza
    #64968
    Megoldás

    Ha ez nem elég, akkor próbáld ezt is:
    Mivel a Launcher update Internet Explorert használ, ezért még a Kapcsolat nélküli munkát is ki kell kapcsolni benne(ha ki van kapcsolva, akkor is nyomj rá, hogy bekapcs/kikapcs). Illetve a LAN beállításokban az automatikus érzékelést is. Ezután nekem már működött, de kb. fél napi fórum keresgélés volt, mire ezt megtaláltam. Sok sikert!
  • Cingar
    #64967
    Sziasztok!

    Launcher update másnál is megakad kb 70% küröl?
  • Carlos
    #64966
    úgyhiszem az igen.
  • setuh
    #64965
    De a monster density az most lesz igaz?
  • setuh
    #64964
    Nem sietik el,akkor az meg fel even belul nem varhato
  • Carlos
    #64963
    az a következő lesz. (1.09)
  • setuh
    #64962
    Ezek jol hangzanak.
    Ebben a patchben igerik az uj legendarykat is?