78965
  • Carlos
    #65041
    jaja. így van.
    Csak kezd kicsit zynga-s lenni. Ha nincs csillió barátod akkor lassabban haladsz.
  • tugyiti
    #65040
    Én úgy gondolom ezzel akarják kompenzálni a bevezetendő multi-coop stacked xp bonusokat ,így sarkallva a játékosokat közös farmolásra.
  • Carlos
    #65039
    jómagam is sokat járok arra.
    Lehet, hogy ráfekszem amig lehet...
    Mikor lövik élesbe az 1.08-at kábé?
  • Sunrider924
    #65038
    Nem eppen. Durvan megnerfelik az mp10es areat crater 2es xp runokat , ami miatt a legtobb barbar azt a nyomorek rend+ww speccet hasznalja... Mondjuk hulyek lennenek nem hasznalni, ha egyszer p100 elerheto igy 81 ora alatt.
  • Carlos
    #65037
    finoman nerfeltek egyet az act3-on. :)
  • Sunrider924
    #65036
    Remelhetoleg mindenki latta/olvasta a kovetkezo sort:

    Tormented Stingers and Stygian Crawlers have had their experience reduced by 75%

    Szoval ennyi ido utan is mindig van egy nerf is a sok josag kozott. Akit erint az remelhetoleg erti es belehuz mielott ez a valtoztatas elesitve lesz, vagy byebye a gyors paragonozasnak...
  • Acidlich
    #65035
    Na most mar mehetne a 4 archon isboxer-rel:D
  • Aspyrin
    #65034
    ez nekem nagyon tetszik!
  • tugyiti
    #65033
    "Players may now Teleport to any location within range, as long as a path is available"
  • sanyiiiii
    #65032
    http://us.battle.net/d3/en/blog/9425564/public-test-realm-patch-108-notes-4-8-2013
  • unusual
    #65031
    Nekem ebben patch-ben lett meg az is,szóval nem tudom.....
  • Carmang
    #65030
    Találkozott manapság valaki Mallet Lord Rare-rel? Silver Spire 1, és 2-n flangálnak, de nálam egy fix champ pakkot ad csak be lv2-n, a többi normál. Már vagy 2 para szint óta ezt farmolom, de nem járok sikerrel.
    Bugra gyanakszom.
  • skinnyman
    #65029
    Magyarul kb 20-30 milla gold er 1 eurot? Az azert odabasz.
  • tarti19
    #65028
    Az nagyon büntet....
  • mikromanus
    #65027
    Semennyire. A rögzített 0,25 ojró/1 milla goldért a kutyának se kell. A feketepiacon ennek a hatoda-hetede körül jár most.
  • Pukkka
    #65026
    Meg egy kerdes, nem vagyok tul naprakesz. AH-ba goldot jelenleg mennyire veszik?
    Esett egy ilyen, ami goldban ahogy nezem 600 milla korul mozog, euroban viszont 70 kornyeken, bar javitsatok ki ha tevedek.

  • Pukkka
    #65025
    Köszi. Hát, tényleg nem egyszerű. Kidobom a fekete piacra, aztán megnézzük, mennyit adnának érte.
  • Sunrider924
    #65024
    A kerdesedre nem egyszeru a valasz, mert tobb szempont van. A valasz egyik resze az az, hogy a blizzard tervei alapjan a jatekban levo osszes legendas eshet majd infernon is, es akar i63as szintu is lehet. Itt nagyon sokan elsiklanak a felett az egyszeru teny felett, hogy a mar most is i63as legendasokat ez a valtozas nem fogja erinteni.
    A valasz masik resze az a bejelentes, hogy ugyanabban a patchben affix valtozas(ie itemizacio)is lesz, de errol egyelore nincs sok informacio. Azt viszont lassan megszoktuk, hogy a blizzard valamilyen mondvacsinalt indokkal ujra es ujra reseteli az aktualis geart.
    Az itemizaciohoz kapcsolodo terv az volt, hogy a rollok szukebb intervallumban fognak mozogni az eddigi 25-100 helyett 75-100 lesz a rollok intervalluma(utolso informacio a temaban, de nem kovettem azota a fejlesztoi/itemizacios blogokat).Tehat a jelenlegi perfekt roll i63asok lehet hogy nem fognak valtozni( a spekulansok szerint pedig igen, nekik ez jo, mert igy olcsoert megvehetik a top cuccost, es amint a dolgok lenyugodnak(az a patch hosszu honapok mulva fog csak elesedni), szepen megint viszaugranak az ertekek, a hiszteria aldasos hatasa/kihasznalasa). Az egyetlen kerdes csak az, hogy a blizzard megelegedik ennyivel, vagy tenyleg ujra reseteli a (top) geart. Remelem semmit nem hagytam ki es igy minden informaciot megkaptal a dontesedhez.
  • Carlos
    #65023
    Hát ez sokkal többet nem nagyon ér.
    Két main stat van rajta és nem vit a másik. Továbbá allres jobb lenne rajta.
    Amúgy nyomj az AH-ban a tárgyon jobbklikk és search vagymi és szépen látod, hogy a hasonlók milyen áron mennek.
  • Lest4t
    #65022
    Sziasztok, nem vagyok gyakorlott az AH terén, ezért arra lennék kíváncsi, hogy ezt az amuletet mennyiért lenne érdemes betenni?

    str:55 int:67 attack speed:9 chc:7 chd:49 physical res:58

    800k-ért vettem, de gyanítom, hogy ettől többet ér. Köszi a segítséget!
  • Carlos
    #65021
    szerintem add el amig tudod. Azért egy olyan 2 hónap biztos kell még az 1.09-nek mire kijön. Legalább.
  • devlking
    #65020
    Régi cuccokra valószínűleg nem fog hatni a változtatás. Ráadásul most biztos, hogy többet kapnál érte, mint majd talán karácsonykor.
  • Pukkka
    #65019
    Erről a legendary boost rol mit lehet tudni? Mikorra várható, és mit érint? Kipottyant egy 1300+ os 2 socketes manti, csak hogy megtartsam e, vagy eladjam, mert ezek is boostolva lesznek.
  • Lokker
    #65018
    Szerintem az akinek nem jön össze a craft mák. Nekem is 50+ craft után lett egy tűrhető wizard vállasom. Akkor meg már olcsóbban kijön az ember egy jobb strongarm-al (persze goldért szigorúan).
  • tugyiti
    #65017
    Semmi extra csak 94-t akartam kitolni meló előtt ,erre ilyen hülyeséggel talált meg a game :DDD
  • tugyiti
    #65016
    Lammer középső neve Lucky,és nem account bound XD
  • Elusive
    #65015
    szerintem csak mákod volt, elképzelni nem tudom ki ad pénzt strongarmért craft óta...
  • Lammer
    #65014
    eleg erdekes... most uj session... mp0, nv0 kb -23as mf... elso pakk core vegen (inverzben kezdes, ugye), lego chest... LOL

    nekem gyanus ez a dolog... par napja ezen az uj accon sikerult eladnom egy strongarmot (16 eur*) meg egy IK ovet (kb. 4 eur xD) rmah-ban... hmmmm

    *ezt tuti aron alul, mert eleg aczelos volt a main stat (+ decens vit)... es a kovi sessionben kb az elso pack utan mar be is csilingelt az ah uzenet, hogy eladva :S
  • Acidlich
    #65013
    ezt a temat mar koruljartuk itt parszor, ez a blizzard-fele rmg meg mf legalabb akkora talany mar, mint az egyiptomi piramisok:D
  • Lammer
    #65012
    gyerekek... ez elmebeteg...

    2-3 napig semmi a 100-as barbimnak (WDnek naponta par, de az is inkabb mp2,3 csak)... majd most mp9-10->

    az hagyjan, hogy hajnalban minden only VOA+black c.(tehat csak korbeszaladok style!) korben esett egy leg

    visszavaltok WDre... mp0 acidrain rush... keepben pottyan egy leg... atmegyek crater2, lenyomom nagyon gyorsan... tovabb tower (ritkan szoktam, most lementem)... egy zold monk fejes, 10 meterre ra egy tyrael... 277 mf...wtf? random rulez...
  • unusual
    #65011
    Az igen Nem semmi! Nekem még nem esett ilyesmi.....
  • unusual
    #65010
    Őt már én is megöltem. ;)
  • Revans85
    #65009
    Nekem 8 levélváltás volt, semmitmondó, szabvány válaszokkal.
    Legegyszerűbb a skype-on telefonon egyeztetni, így is ingyenes, és nagyon gyors megoldás.
  • SLICK
    #65008
    pfff ez aztán nagy ötlet.
    Az e-mail ingyen van, kis idő lesz míg visszaállítják az accountját, de most minek költsön megint pénzt?
  • clio1616v
    #65007
    én tudom a megoldást, meg kell venni újra a játékot

    ez tűnik legegyszerűbbnek
  • SLICK
    #65006
    Na mit hagytam ki? :D
    Epic az lett volna ha dobott volna egy Brimnek való legendaryt :D
  • SLICK
    #65005
    természetesen fel kellett volna telepítened a laptopra is, nem is értem, hogy jutott eszedbe a mappa áthúzás.
    Bármennyi gépre felrakhatod a játékot, csak az adataidat kell megadnod bejelentkezésnél.
    De most akkor az asztalin se tudsz játszani? Ez esetben írni kell a Blizzardnak, hogy saját hibádból történt ez és nem egy másik fél által, vagyis nem feltörés és egyéb visszaélés történt. Más megoldást részemről nem tudok.
  • tugyiti
    #65004


  • tewe15
    #65003
    Sziasztok! Lenne egy problémám. A napokban vettem meg a játékot, amit az otthoni asztali gépre felraktam. Bereg mindenhova, ahova kell, majd játék jó sok. Ma átraktam a laptopra - átmásoltam a mappát az asztali gépről - , de bejelentkezés után hibát írt ki, és zárolta az accountomat. (azt hiszem ez történt). Elvileg akkor csak 1 gépre lehet feltelepíteni a játékot? Vagy ha rendesen feltelepítem a laptopra - és nem csak átmásolom az asztaliról - akkor működni fog a laptopon is? Hogy lehet ezt a problémát megoldani? Előre is köszönöm a segítséget. Üdv, tewe15
  • tugyiti
    #65002
    AZ igen :D én egy 200dps körülit tudtam eladni 6M körül nemrég.