78965
  • TurboX
    #65081
    71-ről?
    az merész.. :D

    én is anno futottam mint a barom p100-ért vesztemre.. cél híján teljesen elvesztettem érdeklődésemet a játék iránt:(
    (ill. majdnem teljesen mert ahogy az ábra is mutatja még felnézek néha a fórumra)
  • Sunrider924
    #65080
    Akkor nem jo a builded, warcry helyett rend ravage es mp10en futkossal a skorpio pakkok kozott areat crater 2-on. Minden mast skippelj, csak a skorpiokkal foglakozz.
  • SLICK
    #65079
    én msot azon vagyok, hogy vasárnap éjfélig elérjem a Para 100at :D
    Addig már a Legendaryk se érdekelnek :D
  • Systore #65078
    végigmentem core of arreaton, toweren, keep depths 2-n és 4 db legendary esett.. nem értem a játékot már :D
  • SLICK
    #65077
    mivel újraraktam a gépem a PTR nincs már fent, így nem tudom meglesni :c
    Fields Of Misery is jobb lett azért, sokszor az agybaj kerülgetett hogy a semmiben megyek míg megtalálom a kulcsost, meg legalább egy elit packot.
  • Systore #65076
    halls of agony mondjuk durva lett :D
  • SLICK
    #65075
    végülis van idejük még fixálni a dolgokat
  • Systore #65074
    kevés a pack
  • SLICK
    #65073
    miben szar?
    Tegnap streamet néztem Act1-ről lényegesen több mob lett rajta
  • devlking
    #65072
    Főleg ha ez ilyen kurva egyszerű lenne. :D
  • Carlos
    #65071
    az sose lesz jó...
  • Systore #65070
    ptr alapján ez a patch egy nagy semmi, act 4 pl. még mindig egy szar
  • Daell Drow
    #65069
    SSD lesz a megoldas, en nekem is ugyan ez volt honapokig. Mig decemberben nem vettem egy samsung 840 120gb ssd-t. azota nincs ilyen problema, gyorsabban betolt es egybol siman megy a jatek, tovabba mikro laggok sincsenek de jot tesz az SC2 es hasonlo nagy toltogetos jatekoknak. Erdemes beruhazni ra, na meg a win is betolt kb 4sec alatt.
  • CalebJoe
    #65068
    Finom szólva eléggé igaza van a srácnak, a patch kommentekből van.

    Angelos 23 hours ago
    How pathetic is this???

    U call this a patch?!

    Dont do multiplayer if the game not works as well-EU server is the most awfull server in gaming industry and u know that!!!

    This is bug fixes and nothing more

    Tiny keeps level 2 with those boring narrow corridors that u can barely enter a door FILLED with hundreds of monsters and places like desolate sands or fields of misery that are big enough filled with max 50-100? and only now u raise density?? totaly bug fix

    how sick is this?

    where are the items uve been talking for more than half year?

    u talked so much about the feeling to find something usefull, where is it??

    where are paragon rewards??

    where are your's "promisses"??

    where are the rewards? do we still have to ignore rares/legends?

    do we still have to find bows with 300 str?

    quivers with 200 int?

    ilvl 62 ring with life after each kill, mellee damge, health from globes etc'?

    do we still need to play this ah simulator??

    its a total insult to the community and such a disgrace that all we recieve after a year is bug fixes and that u devs DONT EVEN TRY to make this "arpg" better
    and all u do lying and lying and bul!@#$ing and lying again and "fixing"
  • BlazeH
    #65067
    Vegyél SSD-t és telepítsd arra a játékot. Más megoldás nincs. (Én még nem vettem, és szívok is vele lassan egy éve)
  • jocika
    #65066
    A következő történik most már bosszantóan rendszeresen:
    Elindítom a játékot és indítom az első karaktert. Betesz a pályára és valami hihetetlen mértékű akadás indul el, ami kb. fél-egy percig tart. Utána ez megszűnik és nem is jön elő többet. csak a játék elején, az első induló karakternél. Tegnap pl. berakott egy szörnycsoport kellős közepébe Act3 Stonefront pontján. Akárhogy erőlködtem nem tudott életben maradni a karakter és ez egy kicsit felcseszte az agyamat.

    Ez mitől van és mit lehet tenni ellene? Hiába rohangálok a városban, amikor kirak az első játékpontra ez a helyzet mindig jön. A kapcsolat zöld volt.
  • BlazeH
    #65065
    Az 1.08-ban a valor nem additív hanem szorzóvá válik. Néhányan 1000% feletti exp gainnel rohangálnak ptr-en, úgyhogy az a 81 óra jóval kevesebb lesz ha kijön a patch.
  • setuh
    #65064
    En se ertem minek huzni olyan sokaig,max 1 het alatt 100%-osan le lehet azt mar tesztelni.Mondjuk,de ertem,blizzard...
  • csuuzli
    #65063
    ez a peccs egy nagy nulla, ha elhúzzák egy hétnél tovább, elsírom magam
  • Acidlich
    #65062
    A legutobbinal sztem volt vagy 4 het is.
  • SLICK
    #65061
    2-3 hét
  • setuh
    #65060
    A ptr utan eddig kb mennyi ido mulva lett eles a patch?
  • Hosszas
    #65059
    Az az amu sokat er, kivancsidagbol meg neztem AH n hasonlot, 2 van bent mindkeott 700milla felet csak annyi a kulombseg h azok jobbak picivel. De ha az anyem lenne vagy nekem eset volna az az amu en kiraknam AH ba vagy hasznalnam, de ha kiraknak akkor biztos h 500milla felett tennem ki, de az mar de dontod el h mit csinalsz vele! Sok sikert :)
  • samhain
    #65058
    Üdv! Most regeltem, lenne egy kérdésem. Ez az amu szerintetek mennyit érhet?
    Ha valakit érdekelne, főleg DH,barb cucc érdekelne cserébe.
  • skinnyman
    #65057
    Tenyleg egesz jo, foleg egy coldos monknak, egy kis dex is lenne rajta foleg allat lenne.
  • jazzy
    #65056
    Fura, a jelenlegi gearemben simán jól bírom 4 fővel az mp7-et,de már mentem mp9-en is, kicsit lassan ölök, de ritkán halok. Főleg akkor, ha valamelyik okos knockbackel 24/7.

    10 milláért vettem, szerintem egész jó vétel volt.

  • Aspyrin
    #65055
    Részben, de nem célom vitatkozni.
    Azonban az továbbra sincs számszerűsítve, hogy a többi act-ban mennyivel növelik majd a monszták adagját, így csak találgathatunk arról, hogy mi várható. Egyébként, borzasztóan unom az egész a3-at, nem is bánom, ha végre máshol is érdemes lesz játszani.
  • Sunrider924
    #65054
    Hat mondjuk inkabb azt, hogy eddig nem volt egyetlen youtube streamer se aki ezel akart volna hires lenni, par hettel ezelottig, amikor is megjelent a hirhedt uj barbar specc, amivel 81 ora alatt elerheto a 100as paragon. Igazabol az egesz emiatt van, mert mar a general chatin is ez folyt, ha random rainspecteltel valami barbarra garantaltan a szuper xp buildet tolta...
  • sanyiiiii
    #65053
    MP 10 fehér mob farmolás valami titok volt eddig?
  • tugyiti
    #65052
    Maximálisan egyetértek az utolsó soroddal :DDD valamilyen szinten biztos ,hogy nerf lesz csak próbálják levinni a különbséget egy szinte nem észrevehető szintre XDD na meg valahogy a konzolosoknak is azt a látszatot kell majd kelteni ,hogy de kúrva jól lehet ebbe fejlődni.
  • Sunrider924
    #65051
    Olvastam, de ettol meg mindig nem lesz egyenlo. De tegyuk felre amit en gondolok es lassuk a fejlemenyeket, biztosra veszem hogy elobb utobb mas is ra fog ebredni, hogy ez bizony egy nerf a javabol. Annak idejen a goblin nerf se erintett mindenkit, de akik azt szerettek csinalni azoknak nem esett jol es azzal maradtak.
    Ennek az xp nerfnek az a vicces oldala hogy a par patchel ezelotti hateknysag ebben az esetben tul hatekonyra sikerult ugyhogy ellenlepeseket kell tenni ;)
  • Sunrider924
    #65050
    Abban azert akkor megegyezhetunk, hogy akkor ugy szoltal hozza valamihez hogy se nem ertetted meg, se nem erint teged, de akkor meg minek akarsz engem kijavitani?
    Azert hogy ne mond hogy csak elveszek es nem adok, itt a developer Q&A 2ik resze olvasd vegig vagy tekerj csak le ahoz a reszhez ahol a blizz elmagyarazza hogy a jatek egyik donto mechanizmusa valojaban 2 bug(!) hatasa es hogy fogja majd ezt kijavitani. Ez garantaltan erint majd teged is.
  • tugyiti
    #65049
    Az a 30%/3 playerre vonatkozik ,de alatta ott van egy sor:"The Experience bonus can stack with other bonuses from items and Monster Power (the bonuses will stack multiplicatively)"

    Példával:"We're still working on the details of what that buff is going to be, but at the moment we're looking at 10% more XP per extra player in the game for a maximum bonus of 30% more XP in a 4-player game. This bonus will be multiplicative with MP bonuses. For example: suppose you are playing on MP10 with an XP bonus in Inferno of 510%. This means a monster is worth 610% of its normal XP (510% more). If you are playing in a 4-player game the monster will be worth 793% as much XP as normal. On top of this, you will also earn a flat 10% Gold Find and 10% Magic Find for each additional player in the game, and this bonus can exceed the 300% Gold Find and Magic Find caps."
    -Dev journalból-
  • Aspyrin
    #65048
    Oktatlak?
    Kicsit vegyél vissza, mert nem indokolt a hangnem.
    Nem számolgatok, hanem játszom. Számomra ez nem matek.
  • Sunrider924
    #65047
    Szerintem meg nem artana, ha utana neznel mielott kioktatsz:
    az areat crater2es runok act3ba vannak, azokat a szorny mennyiseg valtozas nem erinti. Az emlitett "aprosagok" act 3as feher mobok es az altalam emlitett mp10es xp runokban van kulcsszerepuk. Szamolhatod amennyit akarod a multiplayer buff semmikepp nem kompenzalja a nerfet, aminek az igazi oka a not intended gameplay, aka p0-100 81 ora alatt.
    A blizzard meg mindig ugyanaz, mellebeszel ahelyett hogy beismerne ha mellelott valamivel, es nerfel ahelyett hogy valasztasi lehetoseget adna a jatekosoknak.
    Egyebkent mielott valaki ezt is a fejemhez akarja majd vagni, en az elso monster power szintek bevezetesetol tudok errol a lehetosegrol, de soha nem erdekelt hogy kihasznaljam. Viszont akiket meg igen azoktol ezt most szepen el fogjak venni.
  • Aspyrin
    #65046
    Jogos, utólag vettem észre, de így sem érzem azt, hogy átvertek volna.
  • Acidlich
    #65045
    75%-al csokken, nem 75%-ra
  • Aspyrin
    #65044
    Ne ragadj ki egy sort, nézd a komplett bejegyzést:

    "Players should now encounter more monsters in Acts I, II, and IV in Inferno difficulty when playing at Monster Power 1 or greater
    In multiplayer games, the increase in monster hit points per additional player has been reduced to 50% (down from 70%)
    Tormented Stingers and Stygian Crawlers have had their experience reduced by 75%"

    Vagyis alapból több szörny MP1 felett (nyilván látványosan), HP 50%-ra csökken (gyorsabban haladsz), az apróságok XP-je pedig 75%-ra esik 100%-ról (25% mínusz).
    Szerintem ez így bőven fair a 30%-os plussz mellett.
  • Acidlich
    #65043
    hja, lehet h most a dusitas utan erdemesebb lesz mas helyen farmolni, ki tudja act 1 kriptakban majd egymast tapossak a csontvazak:D
  • Sunrider924
    #65042
    30% bonus xp vs 75% xp nerf. Szerintem ez a ketto nincs sehogy egyensulyban. Az, ami miatt szar a blizz hozzaallasa az az, hogy mindig nerfel osztokel az altaluk valasztott iranyba, a te valasztasi lehetoseged kimerul abban hogy elfogadjad. Arent you thankfull?