78965
  • clio1616v
    #65161
    5 milláért elmehet
  • tugyiti
    #65160
    XDDDDDD
  • Carlos
    #65159
    Jajj de sötét vagyok.
    Az EF egykezes. Valahogy a Skorn-os agyam az 1300+ -os cuccokra van ráállva... LOL.
  • Carlos
    #65158
    Mé' az jó?
    De most komolyan... Akkor lehet, hogy nem is olyan ramaty...
  • unusual
    #65157
    De csak 1,1k DPS?!?
  • unusual
    #65156
    Sajnos igen.....Nem is játszom,mert Act3-ban Azmo nál tartok mindjárt,és nem szeretnék meghalni.
  • tugyiti
    #65155
    Igen sajnos ,köpedelem nekem is ,van hogy 10-15 sec-ig nem reagál aztán elnyomja az összes buffot meg mindent egyszerre amit megnyomtam ...
  • Lufinyul
    #65154
    Siralmas a szerver ma, laggol mint állat.... nektek is?
  • Carlos
    #65153
    Tegnap esett egy EF. Intes, vites 0.25-ös de csak 1100 dps... meglátjuk mennyiért megy el. Ha kell egyáltalán valakinek.
  • Lammer
    #65152
  • Acidlich
    #65151
    definicio:
    A mák a mákfélék (Papaveraceae) családjába tartozik. Régóta termelt kultúrnövényünk, melynek termése a mákszem. Eredete még nem tisztázott, egyes források szerint őshazája lehet Afganisztán, Üzbegisztán és Tádzsikisztán. A hazai éghajlat alatt kiskertekben termelhető.
  • Lammer
    #65150
    azert definialjuk mar a mak fogalmat! mi a mak? hogy esik... vagy hogy eladhato?

    pelda: hiaba esik ki nv0-an scn az elso infernal cocoon-bol a lyukas chantodo wand, ha csak 853-as dpse van :S (tegnap TR run elejen xD)
  • Acidlich
    #65149
    Ebbe furdettek bammeg
  • tugyiti
    #65148
    Jeled volt az oviba.

  • Lokker
    #65147
    Segítséget kérnék. Szükségem lenne egy könnyen kezelhető, mp2-3 farmolására alkalmas wizard buildre. Meg pár tanácsra egy kezdő wizardnak.
  • unusual
    #65146
    Nekem kiesett az első lego Infernon. Cindercoat 2socket str-es. Nem is rossz ahogy néztem. ;)
  • unusual
    #65145
    Most már ki kéne kapcsolni azt a " program " -ot nem ? ;)
  • Lammer
    #65144
    gyerekek ez extrem...

    HC... mp1 Nightmare... Huzom barbart cimboraval Leoric Huntingon (lvl38)

    erre goblin dob egy Heart of Iront... majd kovetkezo pakk 1 perc mulva: Quetzalcoatl

    :DDD

    szerk: 24% MF!
    szerk2: coop cimboranak: manorban egy raven's wing WTF?
  • szafer0625
    #65143
    D3 eu sc aranyat adnék el vagy cserélnék wow eu ragna ally goldra.
  • SLICK
    #65142
    na jó, ezt benéztem.
  • tugyiti
    #65141
    55-60K Huf
  • Zenszkij
    #65140
  • Carlos
    #65139
    nemtom. nézz szét az árusitó oldalakon.
    Amúgy hogy akarod elfogadni a hc pénzt a sc trade-ben?
  • SLICK
    #65138
    hát az gáz.
    De hát ha tradelek addig nem is fogadom el míg nem a rendes összeget látom a másiknál. Nem értem az embereket néha.

    btw. vennék vagy 5 milliárd goldot. Mennyibe fájhat az készpénzben?
  • Carlos
    #65137
    Nem emlékszem pontosan, de olyasmi, hogy igy szlengekben beszélgettek...
    Aztán valami 270 millióért kért a csávó (mondjuk) 50kk -t.

    Aztán a csávó meg megtréfálta és adott neki 50 goldot. :)
  • SLICK
    #65136
    mert mi volt?
  • Carlos
    #65135
    Ha nem deklarálod a 3-4kk -t akkor te is úgy jársz mint az a csávó akit megszopattak. :p
  • unusual
    #65134
    Szintén vennék 3-4kk HC goldot. ;)
  • AgabaHUN
    #65133
    Hali! HC goldot vennék SC-ért cserébe! Ajánlatot privátba várok.
  • Carmang
    #65132
    Mi történt a gemekkel, és a craftolós papírokkal? Indítottam egy Wizardot, nemrég öltem le Magdát, de csak 3-4 gemet dobott eddig. Craft lapocskából semmit.
  • jocika
    #65131
    Jók a meglátásaid.
    Próbálok még több resistet, ezért raktam be az OwE-t. Nagyon kevésnek ítélem a kari hp-jét. Előszőr rubint raktam a skornba, de nem volt érezhető a plusz. Még ki akarom próbálni a zöldet, ez is ült.
    A sisakot viszonylag kedvezően sikerült kifognom, és azóta se sikerült annyi pénzt összeraknom, hogy le tudjam váltani; a kövek csiszolására sok elmegy. Próbáltam eladni, de nem sikerült. Amik meg hullanak, hát azok nevetségesek. Kedvencem a 87-es valami kalapács volt, mp1-en a WD-nek esett az alkaizer úton.

    Köszi az észrevételeket.
  • Lammer
    #65130
    Nagyon jol haladok vele... a lenyeg, hogy alacsony mp-n tolom elore magamat :)

    Ha van egy kis penzed akkor erdemes lenne elso korben allrest csavarnod meg magadra + minden olyan targyad ami second resistet ad mehetne + lightningra, latom "arrafele" gyursz, skornbol kipreselni +LOH vagy +LS verziot es nagy zold mehetne bele elso korben, tovabba fejesen is lokhetnel egy allreses verziot (70+ alacsony takennel es rendes dex stattal), ha ragaszkodsz az Andiehoz :)
  • skinnyman
    #65129
    Annyiert en is vennem :)
  • jocika
    #65128
    Köszi. Az én monkom . És ezzel hogy haladsz? Sajnos a farmolásaim nem mindig rentábilisak..
  • Acidlich
    #65127
    Az szep fogas, meg ez is :)
  • jazzy
    #65126
    erm vettem egy ilyet 5 milláért

  • Lammer
    #65125
    [URL=http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hellrider-2918/hero/26900139]ide clickelj ^^[/URL]

    en is csak izlelgetem... valszin jobb lenne a tortenet egy skornnal, de most igy rengeteget dodzsolok es ez soxor megment + be kellene makolni egy jobb black damos fist weapont :)

    a lenyeg: a tailwindes mutatvany nekem arra szolgal, hogy a sima mobokat felrelokve rohanjak elitekig... aztan jon a massziv harangaradat :))
  • jocika
    #65124
    Megnézhetem a monkodat? Én is TR monkot próbálok.
  • Lammer
    #65123
    lol, nem volt partnerem, igy monkommal manualisan szaladok(tam) vegig minden kveszten, hogy meglegyen :)

    sandskimmer

    mp1, minden utamba kerulo pakkot lenyomtam... pedig csak 81K dpsem van, azert ez a TR (tailwind) nagyon imba megfelelo spirit regennel, no meg az empowered harang sem rossz :)

    es sikerult 10 perc alatt dobnia 138 MF-el 2 brimet gyakorltailag)
  • NewZoo
    #65122
    Sziasztok
    Ha valakinek van kedve HCzni vegyen fel:
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/NewZooHUN-2710/hero/26426401