78965
  • tugyiti
    #65201
    Köszi nagyon jól hangzanak.
  • Sunrider924
    #65200
    Nagyjabol ugyanaz mint az eredeti a diablofans-rol, csak mas emberek velemenye is ott volt. A kepek linkjei mind a diablofansra mutattak az eredeti topicba.

    Ja es bocs hogy az utolso oldalt linkeltem, remelem aki el akarja olvasni elorelapoz az elso oldalra az indito hozzaszolashoz.
  • tugyiti
    #65199
    Cache-be nincs meg ?Érdekelne mi volt.
  • Sunrider924
    #65198
    Mondjuk ez el is arult valamit.
  • Sunrider924
    #65197
    De durva, miutan vegigolvastam es frissitettem mar nekem is kiirta.
  • tugyiti
    #65196
    ? törölt topic a 2.
  • Sunrider924
    #65195
    Az eredeti es a Battle net-estopic. Good read
  • Lammer
    #65194
    mivel meg kvesztezek, hogy nyitva legyen minden kuldi, ezert valoban nem vagyok mindig abban... LS fegyora meg nem akarok 100M-at elqurni (dps ekvivalens, persze hozhatnam barbtol off fegyot, pont jo lenne meg intes is, de igy jo, utalok swappelgetni)... igy marad blood magic...

    de megerzem peldaul a prismatic megletet meg archonban IS! (mp3, hsz-em irasakor act3)
  • sanyiiiii
    #65193
    Ha a diamond skin segít akkor nem vagy eleget archonban :P

    Amugy a statjaid bövene eleg jok ahhoz mogy mp 1-2n (feltéve hogy lifesteales fegyod van ami ugye archonhoz mindenképp ajánlott) scramblett használ, blur helyett evocationt, ds helyett teleportot és archonhoz teleportot. Annyi a trükk ha a pálya elején, amikor még frissen váltasz archonba ha elit pakk jön akkor azokat húzd oda egy rakat sima mobhoz.
  • Lammer
    #65192
    koszi sracok! :)

    most atraktam prismatic armorra meg ugye diamond skin... kulonbseget zongorazni lehet tuleles szempontjabol :)

    ehh 6-os paragonon meg is van az elso jo kis talalat... persze jobb is lehetne :S
    60-as amu: dam: 17-45, 122 dex, iAS: 9%, chc: 9.5%, reduces ranged attack 4% es ami rohadtul kell ra: life aek... (<-CD-re nem lehetne kicserelni? )
  • Acidlich
    #65191
    hja persze ehhez nem art AP on crit 1-2 cuccon:)
  • Acidlich
    #65190
    en ezt hasznaltam kb olyan gearrel, mint a tied. Diamond skin mindenkepp kell, ha epp nem vagy archon, nova+ww gyorsan leviszi a cd-t ugyebar, meg ha epp kocsogebb packot olsz is jol johet, ha nem mozog senki, mikozben a villamok agyonb*sszak szepen.
    Mp5-6on faszan lehet igy haladni, ha meg jobb cuccaid lesznek, akkor johet a teleport archon.
  • SLICK
    #65189
    örülnék én ilyen dps-nek meg armornak :D
  • Lammer
    #65188
    igen, akkor marad a megallas es ujra forma... sajnos nem lepek fel, mert meg csak 2-es paragonon vagyok (azert szazon az a plusz 98*3 int, 98*2 vit tuti szamitani fog :) es a statjaim archon nelkul sem olyan fenyesek:
    armor: 4162
    res: 654-756 (ez archonban olyan 1000 kozeli ugye)
    dps: 184.7K
    hp: 34.3K
    life/sec: 666

    meg agyalok a teleportalos runan... bar akkor vesztek ugye damot...
    de szerintem vissza fogom rakni a diamond skint, mert sajnos a reflect meg necces nekem es/vagy az allreses armort :(
  • tugyiti
    #65187
    Semmit sajnos, egy idő után elfogy a buff,de ha olyan gyorsan tudsz haladni ,hogy archonba tudsz maradni olyan sokáig ,hogy lejárnak a buffok én eggyel feljebb raknám az mp szintet ,több xp és kb. úgy tudsz haladni ,hogy mire lejár az archon critical mass miatt már újra lesz töltve és megint el tudod nyomni a buffokat ,én legalábbis így használom xp farmra.
  • Lammer
    #65186
    vegre felhuztam varazslo leanyomat :)

    mivel nem akarok inhuvelygyulladast kapni, ezert nalam csak is archon jatszik...

    mit tudtok arra javasolni, hogy ne "fogyjanak el" a buffok, mig archonban vagyok? vagy alljak meg 'oszt ujra archon?

    Ezt a buildet hasznalom

    most betettem a galvanizinget, mert a pancel fogyott el nekem leghamarabb, ugye... pancel runa kellene, mert ez a scramble oriasi szerintem :))
  • Carlos
    #65185
    Köszönöm a választ. Énis erre gondoltam, de az egyik haverom esküszik rá, hogy 4% damage reduction 100 allresnek felel meg a kariján kábé...
    (nemtom hogy számolta).
  • cleric
    #65184
    Csak emiatt nem éri meg a set-et bővíteni.
    Ha állsz a tűzben, méregben, és pörögnek rád az arcane sentry-k, szerintem hótmindegy, hogy a monster 4%-kal kevesebbet vagy többet sebez. Ha elég a life steal, észre sem veszed. Én biztos allrest vennék oda, vagy dps-t növelnék.
    Biztos benne van a képletben valahol, de a gyakorlatban mással jobban jársz.
  • Carlos
    #65183
    Az lenne a kérdésem, hogy a 4% damage reduction ér-e gyakorlatban bármit is (IK 3-ik bónusza) vagy csak "parasztvakítás"?

    Ki tud-e váltani mondjuk 70 allres-t vagy bármi ilyesmit.
  • unusual
    #65182
    Vannak 40-50k DPS-es para 40+ os ppl-ek is sajnos.....Vegyél fel ha gondolod,és mikor nem dolgozom jászhatunk.
  • unusual
    #65181
    Publicban ha játszom a 60-70% DH rapid-al megy. Nekem nem jön be az a skill.
  • Crokin
    #65180
    Csatlakoznék épkézláb group-ba, owe monk... publicba jönnek mp7-re a 70k dps-ükkel, aztán csodálkozom miért nem haladunk :)
  • CalebJoe
    #65179
    Éppen ezért kéne azt erősíteni mivel elég gyenge, ellenben a rapid fire mindig is erős volt, csakhogy ha tömegeket akarsz irtani akkor szart se ér, de single target-nél szinte verhetetlen.
  • BlazeH
    #65178
    Pont azért erősítik ezt hogy ne mindenki elemental arrowt használjon hanem a többi skillt is.
  • Aspyrin
    #65177
    Ez klassz. :)
  • CalebJoe
    #65176
    Ez még oké is lenne ha nem az Elemental Arrow-t használnék és még sokan mások is, azt kellene erősíteniük még.

    Demon Hunter
    Active Skills

    Rapid Fire
    Base weapon damage increased from 276% to 438%
    Hatred cost while channeling has been reduced from to 6 (down from 10)

    Skill Rune - Bombardment
    Weapon damage increased from 345% to 414%
    Explosion radius increased to 8 yards (up from 4)

    Skill Rune - Fire Support
    Weapon damage of Homing Rockets increased from 35% to 145%

    Skill Rune - Withering Fire
    Now reduces the initial Hatred cost to 10 (up from 5)
  • Carlos
    #65175
    +1
  • tugyiti
    #65174
    Jól látom ,hogy lelőtték a bnet service-t nekem nem megy ez se meg az sc2 se ?!
  • SLICK
    #65173
    +1
  • tugyiti
    #65172
    Jó volt ez a karbantartás ,sikerült megint elbaszniuk valamit nálam is ez van :DDD
  • jazzy
    #65171
    #64863
  • AkAfinucsi
    #65170
    Nekem is volt írtam ticketet +screenshot az Order ID-ről de azt mondták pár nap és meglesz autómata.
  • zozo6726
    #65169
    Hali! Ma délután vettem egy övet 37M aranyért az aranyat levonta, de az övnek se híre se hamva. Más is járt már így? Mert nekem eddig csak jó tapasztalataim voltak az AH-val kapcsolatban. mind eladás és vásárlás terén eddig nem volt gondom. Hogyan tovább szerintetek?
  • Systore #65168
    Elég nagy kocka vagyok, de ez még szerintem is durva...
  • Acidlich
    #65167
    hehe rasasoltam legnagyobb account score-osnak kb 600 hc paragon lvl, te jo isten valaki vigye ki a napra:D
  • Carlos
    #65166
    Jaja... a WD-m a kommerszség netovábbja 90%-ban. A barbárom viszont a második vonalat képviseli többnyire.
  • Acidlich
    #65165
    jo kis oldal kosz
  • BlazeH
    #65164
    ez szép összefoglaló:

    http://diablo.somepage.com/popular/items
  • tugyiti
    #65163
    Kedves wizardok lenne egy kérdésem ,eddig nem is nagyon figyeltem csak most poénból kapcsolgattam options-be ,hogy mik jelenjenek meg (damage number crits etc. ) és elgondolkoztam hogy cold blooded + blizzard (én is régóta ezt használom) működik e együtt majd egy kis tesztelés (meg utána olvasás után bár sok félét írnak) után arra jutottam ,hogy marhára NEM MŰKÖDIK a dolog... ugyanis: Blizzard csak snared azaz movement slow az enemynél viszont nova rendesen kiírja ,hogy frozen és ahogy olvasgatom még az ice armor okoz chill-t (movement + attack speed reducement) ray frostnál is ugyanaz a helyzet csak snared... nem tudom ti hogy vagytok vele ,de én csak most jöttem rá :DDD
  • Carlos
    #65162
    annyiért van kint. Vagy elmegy vagy nem megy el. Elfér az AH-ban.