78965
  • Lammer
    #65241
    [off]jott a harmadik 43-ik szinten, nem minden papsajt, ez mar sz*r lett tenyleg[off]
  • clio1616v
    #65240
    már el is vitték
  • tarti19
    #65239
    Igen, a jó algoritmus azonnal lecsap egy ilyen ajándékra:)
  • jazzy
    #65238
    Nem tudom felfogni mi ér ezen 300 millát, egyébként nincs az ahban ez a ring jelenleg
  • Acidlich
    #65237
    Hat ezt kicsit elszurtad:(
    kivancsisagbol raneztem, mar vissza is tettek 300 millaert..
  • Lammer
    #65236
    "csak damage nélkül"

    a damage sokat nyom rajta... es azon nagyon jo (volt) raadasul az avg dam :)
  • jazzy
    #65235
    Nem voltam türelmetlen, azt hittem ennyit ér és ennyiért raktam be, ilyen körüli statokkal 20 és 30 milláért is volt bent, csak damage nélkül
  • Lammer
    #65234
    szerintem is ha kicsit turelmesebb lettel volna, akkor meg boven ki lehetett volna huzni belole egy "kis" piiizt :)

    (eurosban ezek hogye' futnak? most hc kvesztezek, darabig nem lepnek ki :)
  • Carlos
    #65233
    szerintem (!) ez alsóhangon 100-ért is elment volna.
  • jazzy
    #65232
    Elvitték 1 pillanat alatt, szerintetek olcsón adtam 40 millióért? Vagy ennyire sokat ér az a min/max damage, vagy csak mákom volt?

  • Lammer
    #65231
    en? most miert?

    lol, level 26 mp1 hc, megint egy leg xD (likas scrimshaw)
  • unusual
    #65230
    Na jólvan! Elég lesz! Kapcsold ki!
  • Acidlich
    #65229
    Nekem is akorul a szint korul esett ki egy lvl 8 legend quiver nemreg, elso hc karinak nem jott rosszul a penz, amit adtak erte.
  • Lammer
    #65228
    az utobbi idoben craftra valahogy nem akar jot :) (es nem a barbarnak kraftolgatok, szoval meg azt sem lehetne mondani, hogy ugye adott anyaghoz mernem es ugy nehez, ugye)

    viszont napilol: hcn huzok DHt... level 15 nomral, mp1, epp kuzdok a "bortonigazgatoval" erre hallom, hogy hatterbol diiiing (ahogy kaszalt a rapid fire gondolom egy ghoulbol potyogott ki a pox faulds) xD ilyen koran meg nem dobott hcn sem leget
  • tugyiti
    #65227
    Sztem ha sok próba után sem ad normálist nem volt sok annyiért ,én is meguntam a craftot azért veszem inkább a cuccot.
  • Lammer
    #65226
    hol vannak az allresek (tobbieknek is)? :P Most nem jott be a craftmak sajnos :S rauntam :S
  • Aspyrin
    #65225
    Minek kidobni ennyi pénzt, ha craftolni is lehet? :)
    Néhány próbálkozásból jött létre ez.
  • jazzy
    #65224
    Teljesen mindegy, neked mp0-n 2 nap alatt kiesik az ára.
  • unusual
    #65223
    Szerintem annyibol lett volna jobb. Nekem nem érne ennyit ez a gloves az tuti. De kinek a pap,kinek a papné. :)
  • kigyi
    #65222
    Nekem allres nincs rajt, de kb 10-re kijött azóta használom nekem nem lenne rá 30M.

    Mindig attól függ kinek mennyije van rá, nekem ez túl sok egy ilyen kesztyűért :)
  • Lammer
    #65221
    szerintetek draga volt 30M-ert a kesztyu?

    kicsit beleuntam, hogy nem akart normalis allres+10crit+CD-t generalni :)

    Wizemen
  • unusual
    #65220
    HC-n nekem is dobta mp0-án csak lestem,mert ugye sokszor mp5-6-7-en sem dobja pár kör alatt.
  • unusual
    #65219
    Grat! Nekem Pár hete zöld nem esett,és lego is elég ritkán.
  • Carlos
    #65218
    Az, de ritka fos... brimstone lett belőle.
  • Acidlich
    #65217
    ez ugyes:)) legalabb lacuni volt?
  • Acidlich
    #65216
    Ez sztem az 1.08-ban jovendo assistolasra vonatkozhat partyban, solo archont nemigen erinti.
  • Carlos
    #65215
  • Lammer
    #65214
    igen olyan, ezeken akarnak valtoztatni... peldaul barbimmal permasongokuban vegigrohanom mp8-on cr2 v keep2... :)

    ---

    es egy kis napilol!

    az egy dolog, hogy mar jo par scene ota permaarchonban vagyok, mar 20x kifogytam alolam a buffok, mondom lenezek kulcsorzohoz xD

    -mp0
    -wizardnak nezzetek miket dobott xD


  • csuuzli
    #65213
    ok, kösz, de még így sincs meg, mi a gond vele? az archonról tudom, hogy megkapja majd mindenki killjének a +1 másodpercét de a songoku mód is ilyen vagy mi?
  • Lammer
    #65212
    azt jelenti, hogy nem a WOTB a problema, hanem a TOC runa meg az archonnal az idohosszabito mechanikak... okoznak problemat egy kek post szerint legalabbis...
  • csuuzli
    #65211
    mitjelent?
  • Lammer
    #65210
    ezt olvastatok?

    "So yes as was stated above Wrath isn't the problem, Thrive on Chaos and the assist duration extending mechanic of Archon are the problems."

    'nyad?

    ezt is el akarjak qrni, remek...
  • kigyi
    #65209
    Én még csak képen amit linkeltetek élőben még egyesével is alig látok legendeket.
  • Carlos
    #65208
    Ilyet is rég láttam, de jó volt megint:
  • devlking
    #65207
    Valaki nagyon unatkozott meló közben.
  • SLICK
    #65206
    simán sok ötlet van még az emberekben, amivel fullozni lehet a játékot. Lesz tartalom az expansionben is az biztos. Amúgy kurva jó dolgok már ezek is, a szomorú az hogy pont ekkor lesz kevesebb időm játszani :D

    Amúgy sokan fikázzák a diblo 3-at és néhol okkal, de mindig is hangoztattam a véleményemet, hogy end game tekintetében olyan lehetőség van a játékban, hogy namég és a supportnak hála könnyen a legjobbá válhat végül a kategóriában.
  • tugyiti
    #65205
    Mondjuk ez igaz lehet ,az új follower-en csodálkoznék, ha bele raknák patch-be ,azt exp-be szokták.
  • Sunrider924
    #65204
    Ennek ellentmond az a topic, ami top10ben van par napja es az a cime hogy What will patcvh 1.09 contain?

    Az en tippem ennel konspirativabb, a muki olyan dolgokat huzott elo a cilinderbol, ami a blizzardeban is ott van, csak nem patchbe jon hanem majd az elso expansionben valamikor. Igy hamar le kellett torni a lelkesedest.
  • tugyiti
    #65203
    Gondolom amíg nem jelentik be prt-en sem a development fázist addig nem akarnak semmi ezzel kapcsolatos találgatást vagy ilyesmit pedig nagyon jó dolgok lennének
  • Sunrider924
    #65202
    Mar csak az a koltoi kerdes, hogy miert toroltek a hivatalos forumrol.