78923
  • Sheltem
    #77578
    Figyelj arra, hogy jobb oldalt a szerverkeresőnél biztos, hogy "normal" legyen kiválasztva és úgy frissíts a szerverlistára.
  • hawkie22
    #77577
    Azt meg tudja nekem mondani valaki, miért nem látok több normál játékot Lobbyban? Karakterek lvl42, nightmaret elkezdtem, de visszamentem normálra, erre Lobbyban csak NM játékokat kapok, így sajna már nem tudok publiccal baalrunozni.
    Mondjuk lassan el kéne kezdenem NM-et, de a resistjeim a béka segge alatt vannak. :(
  • Dodo55
    #77576
    Iget, sokat atmáznak is a billettműzetet ütve, amikor tightmare-re érve összecsukják őket és tem tűtik fel tekik, hogy tegatívról itdultak a resistek ;)
    Utoljára szerkesztette: Dodo55, 2021.09.30. 21:20:03
  • PiszkosFred
    #77575
    :DDD
  • lwb
    #77574
    Ó bazmeg te még mindig itt tartasz ...
  • Sir Cryalot
    #77573


    Itt is kivégzésről beszélnek .
  • lwb
    #77572
    Baal kivégezve normalon. Ahogy emlékeztem: max resistance mellett sokkal könnyebb volt Baal, mint Diablo. Mondjuk amit dobott, arról jobb, ha nem is beszélek inkább.
  • Árnyvadász
    #77571
    Még egy dolog a runokkal kapcsolatban, ami szvsz kényelmesebbé teszi offline karakterrel azokat. Ha offline karaktert indítasz és bejárod a pályákat, majd kilépsz és újra bejárod -> Ugyanaz marad a térkép, semmit nem változik.

    Online esetében mindegy egyes kilépés és vissza, elkezd újra generálódni egy tök másik térkép és minden addig bejárt és ismert lejáró máshol lesz, keresheted megint. Több idő, agyfasz, stb.

    Kiegészítés: Régi D2:LOD-ban ha jól emlékszem mikor átmentem NM fokozatra és onnan vissza normálra, akkor viszont már offline esetében is újra kellett járni a térképeket. A Ressurect-ben maradt e ez a szisztéma vagy sem, azt még nem tudom, de ha igen, akkor ezt érdemes figyelembe venni és normálon maradni mindaddig, amíg be nem szerzed amit szeretnél. Utána meg jöhet a NM.
  • mucsácsó
    #77570
    de azért az megvan, hogy nincs ilyen már, hogy ladder-only rúnaszavak és itemek D2R-ben? :D

    mindent átraktak már offline is és non-ladderre is, úgyhogy nincs ez már többé pl.
  • hawkie22
    #77569
    Köszi
  • Árnyvadász
    #77568
    Annyit hadd tegyek hozzá, ha csak végigmész a játékon (normál fokozatra értve), lehet egyetlen unique vagy set dobásod se lesz, mert a Boss-ok sem szoktak elsőre nagyon dobálgatni, max sok sárgát. Ahhoz, hogy legyen sok ilyen tárgyad (sok alatt mondjuk 6-8 db-ot értek), muszáj ezt a visszatérős taktikát csinálni. És annyi, hogy legyen valamennyi MF rajtad, mert akkor több eséllyel kapsz ilyeneket. Ha nincs vagy csak nagyon kevés, akkor lehet 5 visszamenetel helyett, kelhet 8 mondjuk. Most mondtam valamit. De nyilván érthető mire akarok ezzel utalni.

    Kell olyan alkalmakat találni, amikor nem a játékot folytatod, hanem 1 órát ezzel a farmokkal foglalkozol. Vagy többet, amennyi jól esik. Sajnos ez ilyen. Diablo III az nem így működött. Szerintem hétvégén mielőtt továbbmennék NM-re, tuti lemegyek 4-5 alkalommal a tehenekhez. Hátha kiszarnak valami értelmeset. :)
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2021.09.30. 12:55:01
  • Árnyvadász
    #77567
    Nem tudom miért esik ennyi. MF nekem 40-80 közt szokott ingázni, attól függően mennyire cserélgetem a ruháimat. Azt viszont tudom, hogy amikor elsőre megvagy egy ACT lezáró főnökkel, akkor utána 4-5 szintet fejlődve, (de lehet nem is kell annyi), visszamész hozzá és elkezded leölni legalább 5 alkalommal. Nem kell túlzásba se vinni, csak legyen többszöri a próbálkozás.

    Én általában Andarielt, Mephistot és Baalt szoktam leginkább farmolgatni, meg az olyan kisebb főgeciket, akik közel vannak waypointhoz, hogy ne kelljen emiatt sokat tökölni. Ilyenből meg van bőven. Kedvenc helyem még az ACT II Tal Rasha sírok. Nem kell egyébként nagyon sok MF. Szerintem az is lehet a Ressurected-ben valamit módosítottak a loot esési százalékán. Ha már olyanon módosítottak, hogy ne záródjon be a Bocis pálya, simán elképzelhető, hogy ebben is könnyítettek.

    Nem gondolnám, hogy mázlim van. Egyébként nekem nem rémlik, hogy rúnából is ilyen mennyiségű lett volna a régiben. Gyakorlatilag 1 láda tár fele csak rúna nálam. Nevetségesen sokat dob a játék ezekből.

    Szóval szerintem csináld azt, ha végeztél egy területtel és erősebb lettél, menj vissza (akár oda is ahol neked a legszimpatikusabb) és ezt legalább csináld meg 3-4 alkalommal egymás után. Ha unod, menj át egy másik helyre és ott ugyanezt. Vagy menj az általad könnyebben legyőzhető Boss-okhoz. Nekem mindig Mephi-t ajánlgatták a régi Diablo fórumban és az bejött.

    Nekem amúgy az egyik top kedvenc run helyem, ACT V első waypointja: Harrogath. Ha ide elmész felfelé rögtön egy ugrálós buzi unique van, ha meg lefelé mész egy kövér felvigyázó (Overseer) és kurva sok töltelék mob. Város WP, ide ki, mész 10 métert fel, 30 métert le a lépcsőn, legyakod a faszba a buzikat save/exit, majd vissza és megcsinálod legalább 10x egymás után. Tutira lesz legalább 1 set vagy unique tárgyad. És minimális mászkálással, időpocsékolással. Közben fejlődsz is.

    Annyi a negatívuma ennek a runnak, hogy itt tényleg sokat kell ismételni mert nem annyira jó dobóhely. Mondjuk Mephi is (legalábbis nekem amit offline térkép generált) közel van. A Durrance of Hate második szintjén lévő waypoint kb. 50 méterre van a harmadik szintű lejárattól.

    Egyébként pedig unique, set eshet akárhol is, miközben haladsz a játékkal. Ha sok ládát, ellenfelet nyírsz ki, egyre nagyobb lesz az esélyed rá, aztán valami középfos unique kidobja neked. Nem biztos, hogy valami nagyon faszát, de mégiscsak ZÖLD meg ARANY na. :)

    Sok sikert! Remélem neked is beindul a buli!
  • hawkie22
    #77566
    Nektek hogy a tökömbe dob ennyi unique-t meg set-et? Mekkora az mf-etek? Nekem 70% MF-el alig dob valamit, pedig már 39-es szinten vagyok, igaz, még csak normalon, mert sebzésileg még nem úgy megy, ahogy szeretném, és nem akarok esni-kelni NM-en. Hammerdin-t játszom, most használtam el a NM-es Akarás skill resetet (csak ezt a küldit csináltam meg NM-en, aztán vissza normálra), az elsö resetet elhasználtam alacsony szinten, mert elrontottam az elosztást, aztán Holy Fire-ös builddel fejlödtem, de az már nem volt elég sajna, így váltani kellett Hammer-re. De cucc az meg alig esik, így nem is nagyon tudok növekedni dmg-ileg, res-ek is poison 75%, fire 62%, a többi meg 20-25% csak. :( Szóval NM amúgy is esélytelen.
    De ahogy a kérdésem is szólt eredetileg, honnan esik nektek ennyi minden?
  • Árnyvadász
    #77565
    coolpet: Köszi a tippeket!

    Tegnap nagyon jó napot zártam Diablo világában. Megcsináltam az Atmás küldetést, majd kifektettem Nikhlatakot. Elmentem ACT I-be bocizni, ami kissé azért uncsi volt, de olvasataim szerint nem fog bezáródni, így a királyt akárhányszor le lehet vágni. Atmával nevesítettem a varázsbotomat, Larzukkal meg rakattam bele lyukat, de oda még nem raktam semmit, talán később, ha esik valami jóféle. Aztán gondoltam kéne szintet lépni farmolni és Mephi, Diablo, Baal látogatóba mentem, de mindössze 1-2 alkalommal és mindig kaptam unique vagy set tárgyat, sőt volt amikor egyszerre a kettőt.

    Kiesett a Magefist Gauntlet (+1 all fire skill) aminek varázspicsaként azért tudtam örülni, de fasza ellenállásokkal bíró cuccok is érkeztek, aminek NM fokozaton nagy hasznát fogom venni. Közben a rajtam lévő szettemnek meglett a 3. darabja ami hozott +25 MF értéket, más jóság mellé. Az is jó érzés volt, hogy míg Diablo és Baal, de még Mephi is könnyen le tudott korábban sebezni, az új ellenállásaim (küldetésből +10, szett bónuszból +10 és tárgyakon lévő +) révén már nyugodtan odamehettem hozzájuk közel, és látva a randa pofájukat előttem lehelték ki gonosz lelküket.

    Sokat számít az a kurva resist, de most már nem, mert van ami 75 és nem csak nekem Emilionak is. Igaz neki már régebb óta. Szóval tulajdonképpen mehetnék is át a következő fokozatra így lvl37-en és nem kezdenék mínusz ellenállásokkal. Ha jól emlékszem NM -50% Hell -100% büntetés.

    De lehet picit belekezdek barbárral a játékba, mert sok alacsony szintű unique-set tárgyamat rögtön (lvl2-lvl6) oda tudnám neki adni és azzal biztosan nagyon gyorsan Andi néninél lehetnék (van utána lvl8-lvl16 és fölötte is bőven), aztán feltüzelném egy kicsit két fejszével a pofájában. Na de majd meglátom mit dob az esti energiaszintem. Lehet ráérek ezzel hétvégén is foglalkozni.

    Jut eszembe kontroller. Jó azzal is a játék csak az inventory menedzsment khm.... de legalább ha egérhez hozzáérek, vagy fordítva, akkor rögtön váltja a játék az irányítást és a hud is ahhoz idomodik, amin éppen a vezérlés megy. Egyelőre egerezem, de lehet megnézem hétvégén 4K-ba tévén a játékot kanapéból, sajnos a D3 nem kezelte a vezeték nélkülit, ha jól rémlik, de az is lehet magát a gamepadot csak részlegesen, itt viszont patent ez ügyben minden.

    Kérdésem is van: Ha varázslónő által használt bot socket-jébe belerakok +2 Mana/kill rúnát az akkor is érvényesülni fog, ha varázslatok által halnak meg az ellenfelek, vagy csak akkor ha azzal a bottal verem halálra őket közelről? Előre is nagy köszönet a válaszért.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2021.09.30. 09:14:12
  • PiszkosFred
    #77564
    options - controls es ott beallitod mit akarsz elsodlegesnek vagy alternativnak
  • lwb
    #77563
    D3-ról beszélt, egy topic van az összes Diablonak.

    Amúgy meg mindenki úgy játszik, ahogy akar és ebben semmi szörnyű érzés nincs.
  • hawkie22
    #77562
    Hogy lehet beállítani, hogy más billentyüre is kioszthatók lehessenek a skillek, ne csak F1-F8?
  • mégvadabbdisznó
    #77561
    Az a szörnyű érzés, hogy úgy ragadsz klaviatúrát, hogy nem is gondolkozol előtte, vagy csak simán hülyének nézed a másikat... tisztában vagyok a classokkal, de én nem a Diablo 2-ről beszéltem, hanem a 3-ról. Abban pedig van Crusader... ugyanis én a 3-at tolom. A 2-dik rész nem izgat, már végigvittem számtalanszor.
  • coolpet
    #77560
    Szürnyű érzés olvasgatni a lenti kommentjeiteket :)

    Diablo szerű barna izék Baal utolsó Wave-jében, Hydrás sorc Rouge merc-el (Zsófi), Crusader...

    Egyrészt a classok: Paladin, Amazon, Barbarian, Assassin, Sorceress, Necromancer

    A barna Diabloszerű izét Lister The Tormentor-nak hívják, és Baal Minionjainak részét képezik.
    A legjobb merc a Nightmare Act2 defenses palák, Frozen aurájuk van, és bemennek a tömegbe, te meg supportálhatod.

    Alap link: Arreat Summit

    Ladder karaktert érdemesebb indítani, mert vannak Ladder only runeword-ök és itemek, és season után ezek átkerülnek non-ladder-be. Classic-ban ezek nincsenek.

    Nem érdemes normal-on sok időt eltölteni, fel kell húzatni a karaktert Hell-re, drop-okból felcuccolni, és onnan elkezdeni a játékot.
    Vagy a másik, hogy runokat csinálni:
    Normalon:
    Den 1-5, Tristam 6-15, Tombs 16-23, ancients 24, baalrun 24-42, Baalq 42-ön
    Nightmaren:
    Baalrun 43-65, baalq 65
    Hellen: Baalrun: 65-80

    És itt már lesznek droppok amiket elszórnak, lesznek skilpontjaid, amit runok közben elosztasz, és kezdődhet a játék.

    Vagy lvl1 és singlében végigbandukolgatsz a fun kedvéért, és megunod :)

  • CalebJoe
    #77559
    Persze gear függő is de az összes build-nél legalábbis a metáknál azt olvastam hogy kb 150 pont Strength és Dex-re a többit a Vitality-re főleg melee karakternél, Energy-re semmit.
    Utoljára szerkesztette: CalebJoe, 2021.09.29. 18:53:01
  • mégvadabbdisznó
    #77558
    Crusader-nél mi az alapskill, amit fejleszteni kell? Strength? Vagy dexterity? Még csak most vettem rá magam, hogy ezzel a karakterrel toljam a játékot, és nem tudom mire építsek.
  • McFrost
    #77557
    Igen, az lehet. ACT 1 végére értem amazonnal és akkor esett le, hogy valamit elbaszcsizhattam...
  • Árnyvadász
    #77556
    Elvileg arról szóltak a hírek korábban, hogy növelték a láda méretét és újításként megjelent háromszor annyi helyen a közösen felhasználható rész.
  • savior666
    #77555
    Lehet hogy a classic módot választottad.
    Utoljára szerkesztette: savior666, 2021.09.29. 16:25:32
  • McFrost
    #77554
    Olyan van, hogy nem tudom "tápolni" a zsoldosom? A láda méretem pedig tök kicsi. Elrontottam valamit az induláskor?
  • PiszkosFred
    #77553
    Ha bármilyen fejlesztés is lesz, az maximum kényelmi "QoL" dolgok lesznek, esetleg szezonális extra buffok (dupla loot, dupla xp, extra spawn, stb.) de lényeges tartalmi frissítés szerintem nem várható. Arra ott a készülő D4.
  • Árnyvadász
    #77552
    Értem. Normálra terveztem a Ressurected-el, csak hamar vége lett. Meg így a skilleket sem tudtam igazán kihasználni. Emiatt folytatnám csak. Kíváncsi leszek a visszajelzések alapján milyen újítások várhatóak idővel a játékban. Mondjuk egy end-game koncepció nem ártana, mert a boss farmolásnak semmi értelmét nem látom Hell Baal leölése és tehenezés után. Ide kéne valamit kitalálni, de akár úgy is, hogy akik nem akarnak normálnál tovább haladni, nekik is legyen end-game tartalmuk. Akár ugyanaz, nem probléma, csak könnyítve.

    Mindenki másképp játszik, nem gondolnám, hogy emiatt hülye lennél. Diablo IV-re viszont kíváncsi leszek ezek után. Open World Diablo, sok újítással, az még nagyon jó lehet. És ne legyen túl nagy gépigénye. Ettől eléggé félek, mert a D2:R is elég sokat kér. Annak meg biztosan jobb kell.
  • lwb
    #77551
    Én azok közé a hülyék közé tartozom, akik úgy tettek 1000 órát a D3-ba is, hogy mindig 0-ról új, nem season karaktert indítottak normalon. :D Diablo 2-t se vittem soha máson 20 éve, mint normalon. Még egy cd mellékletes újságban meg is jelent annak idején az általam írt leírás, amiben lehúztam a Diablo 2-t, mert azt tolta, hogy sokszor vissza kell menni farmolni a bosst. :)
    Ez ma már full normális ilyen játéknál, de akkor még nem volt ilyen játék és nekem nagyon furcsa volt. Diablo 1 elvileg nem úgy készült, hogy visszamenj farmolni, a D2 volt ebben az úttörő.
  • Árnyvadász
    #77550
    Zsír, ez jó tanács volt! Én felveszem akkor Zsófit, aztán hadd nyilazzon, maximum áttérek fagysebzésre, ha védenem kell. Végül is két ágat maxolnék ki, az immunitások miatt, a villámon meg feltehetőleg lesz 1-3 pont ha esik all skill +1 oda és akkor lenne egy blizzard + frozen orb + firewall mágusom, időnként static field. Villámot egyébként imádom, de azért hagytam, mert nem oké, hogy 1-től sebez, kevés lesz egy idő után emlékeim szerint, és sok buzi persze, hogy arra lesz a legtöbbet immunis magasabb fokozaton. Emlékszem barbárral a fizikai immunis ellenfeleket csak otthagytam ahol vannak. Ha éppen nem olyan fegyverem volt, amivel bármilyen elementáris ajándékot oszthattam volna nekik.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2021.09.29. 13:37:32
  • Árnyvadász
    #77549
    Hogy őszinte legyek sok kedvem, energiám nem igazán volt esténként a játékhoz, de aztán valahogy mindig rávettem magam és letudtam amit kellett. Hétköznap nem is igazán szeretek ezzel foglalkozni, de ugyanakkor meg haladni is kéne. Picit tartok tőle, hogy varázslónő mellé az íjász nem éppen a leglogikusabb választás, főleg egy nehezebb újrakezdésnél, de kíváncsiságból ki fogom próbálni, csak így ha mégse ok, akkor ACT II elejéig meg is szívattam magamat.

    Te a palával bemész a tömegbe, addig Zsófi hátulról lenyilazza a maradékot. Nekem a dárdás zsoldos pont gyűjtőpontnak volt fasza, az ellenfelek megtorpantak ott és mehetett alájuk a padlófűtés. Barbár ugyanez a szisztéma, és talán nem ugrálgat, de képességében nem találtam ilyet, inkább stun, bash hasonlók. Még gondolkodom, meg esetleg várok, hátha jön valakitől válasz, de köszi azért!

    D3 az nem kényszerített a Boss farmra, hiszen ott elsőre dobta a legjobbat a főparaszt. Ellenben ott volt end-game, a kiegészítőtől kezdve, az is lehet előtte is, csak régen volt, D2-ben meg ez a pláne, hogy sokszor le kell ölni őket, és érdemes magasabb szinten visszamenni, nem csak azért mert könnyebb és gyorsabban végzel, de a loot is sok esetben jobb lesz.

    D2 egy igazi retró akció játék, D3 már kifinomultabb volt, csak ez a fránya grafikát cseszték el nagyon. Épp néztem tegnap videót belőle. Jaj... Borzalmas ahogy kinéz, mint valami rossz rajzfilmszerű wow-os, túlcsicsázott, mosott textúrás, bűn ronda karakterkinézettel megátkozott, színezett ragály. Nem bántani akarom a játékot, de nem öregedett jól kinézetileg sajnos.
  • PiszkosFred
    #77548
    Még nem járok Hellen, de régen a mercek megfelelő cucc nélkül Hellen úgy csuklottak össze, mint a kempingszék. Addig, amíg nincs meg a számukra összegrindelt gear, én az amazont szoktam vinni, mert tovább (még ha minimálisan is) életben marad távolról osztogatva, mint a többi, akiket azonnal bedarálnak melee közelségben. Aztán, ha van felszerelés, akkor act2-es holy freezes lancert már tudom szeretni :)
  • lwb
    #77547
    Sose próbáltam barbár zsoldost felvenni, a palámnak tökéletesen megfelel az íjász. Jól kiegészítik egymást.
    Én még nem vagyok Baalnál, nem volt sok időm játszani. Egyelőre az act közepén vagyok, de legalább le tudtam cserélni a 3 socketes kite shieldemet egy heraldic shieldre 3 sockettel. Így végre maxosak a resistance-eim, ami nem árt.

    Diablo nekem is valami pofátlanul használhatatlan izét dobott. Az egyik ott is hagytam, ami azért első végigjátszáson normalon nem oké. Ez az egy dolog, ami a D3-ba jobban bejött. Aki nem fogja százszor végigvinni, csak egyszer normalon, annak a D3 sokkal jobb lootot dobott. Garantált legendaryk meg minden, míg itt full random. Leverem nehezen diablot és a végén szarabbat dob, mint az előző pálya kisfőnöke.
  • Árnyvadász
    #77546
    Reméltem érkezik válasz. Elképzelhető, hogy átmegyek nightmare fokozatba és az íjászt hagyom meg zsoldosnak. Tegnap Baal kihányta magát a földre, viszont az utolsó szörnycsatlós lerakása... jaj... barna Diablo szerű nem is tudom miket rak le és azoknak aztán van életereje. Szerintem még Mephit is hamarabb leszedte a tűzfal, mint ezeket, amik közt még egy unique is ólálkodik.

    Baal azért elég combos, főleg a tetves csápjaival, meg az illúzióival. Azért elsőre dobott egy ritka fos unique baltát, majd Larzuk kitörli vele a seggét. Kb. arra jó. Többször nem futottam neki, inkább majd megkeresem Atmát, mert ő meg valahogy kimaradt és a Pindle runból nem akarok kimaradni. Ha ez megvan nyitok bocis pályát, ha jól emlékszem Baal legyőzése után normál fokozat ACT I-be lehet.

    Azért remélem nem lesz nehéz, bár megvan a frozen orb, mastery-re is raktam, tűz, fagy ágon, villámnál nekem a static field kell, de az is inkább akkor jó, ha Duriel, Izual, meg hasonló vasbeton életerővel rendelkező felszopók várják a halálukat és így gyorsabban felszopnak. Szóval most lvl34 és rutinból mennek a dolgok, néha azért vigyázni kell. Igaz még a három barbár is elsőre feküdt, de a végén majdnem beszoptam, hisz a rengeteg futkorászás miatt kifogyott a szusz belőlem és gyalog azért nem volt annyira vicces arrébb mászkálni. De ha jól emlékszem majd hell-en lesz szép, amikor épp elér az egyik és 0 HP-val roskadok majd össze. Hiába volt 700 mondjuk. :)

    Hydráimra viszont nem vagyok büszke, szarul céloznak, és hiába rakom tele a képernyőt velük, ezerszer hatékonyabb a tűzfal, frozen orb, vagy még a blizzard sem rossz. Gyorsan mozgó, ugró ellenfelek ellen egyszerűen vaksik, lassúak. Például amíg nekem nem is volt meg ez a képességem a Travincal fő sánta triumvirátusa, ha rakott bőszen, én igazából elég simám kisétálgattam a tűzlabdáik elől. De még ha talált sem volt olyan erős a hatása, holott akkoriban nem volt nagy tűz ellenállásom. Na mindegy, csak így a hydra ág, akkor részemről kimarad.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2021.09.29. 12:43:42
  • Árnyvadász
    #77545
    Kérdés: Még az ACT II-ben lecseréltem az íjász zsoldost egy dárdásra (Emilio, aki védelmi aurát ad). Igazából nincs vele különösebb gondom. Sokáig bírja, 1068 a védelme és unique fegyvere van, amivel -50% target defense és 25% slow target befigyel az ellenfélen. Ami ugye nem rossz.

    Csak nekem eléggé birizgálja a fantáziámat az ACT V-ben felfogadható barbárok közül valamelyik. Fasza kis cuccaim lennének számára, de nem tudom megéri e barbár kísérőre leváltani Emilio-t. Szintben nagyjából ugyanott lennének, a mostani lvl29, a fogadott barbár lvl28 lenne. Szerintetek megéri lecserélni vagy inkább maradjon Emilio?

    (Gondolom, ha lecserélem akkor a korábbi zsoldost végleg buktam.)

    oneil1: Lehet róla szó, de nekem november-december környéke lenne erre ideális. Esetleg majd felvetem akkor.
  • oneal1
    #77544
    rendben, azért köszönöm! :)

    mondjuk későbbiekben ha indítana innen pár ember online karit, össze lehetne beszélni, mert így az elején azért nehéz beszerezni a jó cuccokat, lehetne egymást segíteni.
  • Árnyvadász
    #77543
    Akkor csak egy másik offline karakteremnek tudom odaadni, ha a shared stash-be teszem. Kár, de idővel indítok online karaktert is, illetve van egy lvl1 paladinom, csak még nem kezdtem neki a játéknak vele. Először a varászlónőt akarom legalább Baal-ig elvinni. Aztán jöhetne egy barbár ugyanígy és talán egy nekró szintén. A kiesett cuccokat tudnám a három közt cserélni, majd belenéznék nightmare-be, később esetleg hell.

    Amazon, Assassin, Druida nem szerepel a terveim közt. Ezért sem lett volna szükségem az íjakra. Mindegy, majd ACT1 zsoldos íjásznőnek jók lesznek.
  • mucsácsó
    #77542
    sajna nem, nincs átjárás az offline-online karik között (valahol érhető, anno hero editorral bármilyen tápos cuccot beraktál az offline karidnak)
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2021.09.28. 10:18:17
  • Árnyvadász
    #77541
    Odaadnám, de offline karakterrel játszom. Azzal is meg lehet oldani? Ha igen részemről nincs akadálya. Cserébe esetleg kérnék valamit a varázsnőmnek. :)
  • oneal1
    #77540
    ha esetleg van amazonra felesleges motyód akkor nagyon szívesen segítenék, hogy legyen helyed!!! :D
  • Árnyvadász
    #77539
    Most haladtam ACT V-ben és visszamentem Mephit legyakni. Meg egyéb runokat csinálni tárgyakért. Hát alig van helyem már tárolni a sok unique és set tárgyat. Legalább 10 unique-om lett és ugyanennyi set is. Lassan indíthatok egy barbárt, akire ráadhatom, de kapott a kísérőm is. Barbárnak meg íjász társa lesz, mert annyi íjam van (stormbow is, szintén unique, meg setből 2db), hogy muszáj odaadni neki. MF 85% még, de potyognak a tárgyak rendesen.

    Mephi a zsoldost nem tudja leverni egyébként. Tűzfal hamarabb végez vele. Zsoldos gyógyítása, csak tippként írom, ha kellene SHIFT + Gyógyítal. Így továb bírja, de enélkül is elvan.