78965
  • Lufinyul
    #65361
    De próbáltam azt is blizz oldalán, de nem fogadja el az emailem és a nevem kombinációját.... érdekes módon. Nemtom már milyen becenévvel regeltem anno... :P
    Miért nem lehet ilyenkor a játék seriáljával és a hozzá kapcsolódó btaggel nullázni nemtom, nem egyszerűbb?
  • Sunrider924
    #65360
    Csak otlet, de levalasztani az accountrol nem lehet? Aztan raksz uj winauth-ot utana.
  • Lufinyul
    #65359
    Srácok, olyankor mi van ha windózt váltottam és a winauth-om nem jó számot generál az új win alatt és nem tudok belépni :P a winauth-os xml fájl megvan a régi, de nem tudom betenni nem fogadja el, a kódokat pedig már nem tudom.
  • unusual
    #65358
    LOL WTF?!? Megcsináltam a 3keep-et megyek StoneFront 3.ik mob Last Breath WTF????? Ez lesz az a kör ami adja? :-D
  • unusual
    #65357
    Jah! Még soha nem volt ilyen bugom.....Keep-ben a kovácsos küldit nem lehet befejezni,mert az npc eltünt pedig jelzi,hogy ott van. ;) lol
  • unusual
    #65356
    Tévedtem! Megnéztem a SS-eim.....14,5para lvl alatt esett 1db Cinder,és most 1 Frostburn mind2 brim.....
  • tugyiti
    #65355
    :((( na ezért hanyagolom én a hc-t míg helyre nem rakják a hostjaikat és nem lesz packet lossos az egész hálózatuk :////
  • Lammer
    #65354
    najsz ;)
  • Daell Drow
    #65353
    Igen hc-ban jatszok, mar paragon 47 vagyok ha szamit.
  • tugyiti
    #65352
    Hidd el hogy másnak is van itt 300 mf, de nekik (nekem se) sem esik annyi és olyan mint amit itt leírtál :)
  • unusual
    #65351
    Akkor neked esik ki ami másnak nem.....
  • unusual
    #65350
    HC-n MF? O.o örülök,hogy nem halok bele a laggba,vagy ilyennek,nem hogy még MF-et pakkoljak magamra. 150+ MF-em van aszem. De ez az MF dolog.....Hát nem tudom. SC-n MF gearben sem esik jobb cuc,vagy több mint MF cuc nélkül,vagy csak nekem nem adja ennyire......
  • Lammer
    #65349
    HC-ban?
  • Daell Drow
    #65348
    En is igy kezdtem aztan beindult a legend eso, az elmult 1 hetben ha 30 legend nem esett akkor 1 se. de nem ilyen brim kategoriak, igaz az is volt 1-2 de sok eleg jo darab, amit hordok is. De elmentek mar 20-30 milliokert is, illetve egy mempo 100m goldert is mert str-es volt igy nem kellett. Pl elmult 3-4 napban 2 echoing, 2 blackthorne gatya, the inquistor ami elment 10m goldert es meg rare amuk is 2 darab 23 millio goldert, egyiket rogton tovabb is adtak 80 millioert XD
    Mondjuk en ra gyurtam a MF-re is 300% felett van, act3 mp1 szinte egy hitelem elitek kivetel de siman gyorsan lemegy.
    Szal kene mf is ha valami potyogas kell, es bejaratott gyors utvonal act3ban.
  • devlking
    #65347
    És van rajtad mf is, vagy csak várod az áldást, ami sosem fog eljönni anélkül?
  • unusual
    #65346
    Okés. Act1 MP2 talán megy soloba. ;) Act1-2 MP1-en tuti megy. MP0 Act3 4-es partyban is ok. ;)
  • Lammer
    #65345
    van meg egy 5x-es barbom... azt akkor felhuzom infernora es akkor lehetne ilyen csapat styleban nyomulni mp0-an gagyiba xD
  • unusual
    #65344
    Jó LOL! De te,te vagy! ;) Amúgy meg miért nem szóltál tolhattuk volna együtt!?! SC-n meg monkozni van kedvem.
  • Lammer
    #65343
    nekem esett ketto is para 6ig...

    most halt meg dh leanyom... nem is lattam semmit... allitolag terror demon olt meg... kis genyo... berusholt 3 fallen angel meg volt meg az a ket nagydarab amire raugralnak azok a kis ranged nyomingerek... smokeoltam 2x, de a nagydarab meg ramutott meg 1 fallen + a terror lasthitelt... rohadjon meg...

    hc-tol el is ment a kedvem... sc meg mar nem hoz annyira lazba, damn...
  • unusual
    #65342
    még* Remélem ma fog. ;)))))
  • unusual
    #65341
    03:00-tól 09:00-ig volt szerver leállás. Remélem csináltak valamit a HC karim drop ratejével lego + zöld ügyben,mert lassan para15,és ,ég nem esett...... ;)
  • Aspyrin
    #65340
    Nálam megy az eu szerver.
  • Revans85
    #65339
    Köszönöm a választ
  • mukika
    #65338
    okostelefonra ingyen van authenticator, vagy ha nincs telefon akkor a winauth is tökéletesen működik...
  • Revans85
    #65337
    Ez csak egy panasz volt, nem tőled kértem a megoldást.
    Amúgy köszi.
  • jazzy
    #65336
    Ok, mivel kérdést nem látok, jó játékot.
  • Revans85
    #65335
    Sziasztok
    A battlenet 2-3 havonta zaklat a letiltásokkal, pedig ugyanarról a gépről, jó jelszóval lépek be.
    NEM akarok autenticatort venni! Bőven többet fizettem ezért a játékért, min amennyit ér, de ha már megvettem használni akarom.
    Nem is értem, miért szórakoznak velem...
  • Carlos
    #65334
    MINDIG szerdán van. Az, hogy nálunk akkor pont munkaszüneti nap van hát nabumm...
  • GyaxyBoy
    #65333
    Fasza!
    2-3 hónap után ismét elővettem ma reggel, felteszem indítom, várom, hogy belépjen erre mondja, hogy error 33. Megnézem a weboldalt, szerver online. Ismét belépek, megint error. Server status frissítés, ekkor már offline. Most tényleg május 1-re tették be a szerver karbantartást?
  • pimpi001
    #65332
    oan satyo nekem is kell.
    el is adom a laptopom es veszek egy ps3-at hogy legyen sapom. :P
  • Carlos
    #65331
    e!

    (not transfer to any PC characters)
  • AkAfinucsi
    #65330
    Szombatnál előbb ne is legyen!!! :D
  • Carlos
    #65329
    Köszi.
  • poruljartal
    #65328
    nem sajna
  • Carlos
    #65327
    Most esett, ér ez valamit (AH-ban hasonlót nem nagyon találtam)?
  • Carlos
    #65326
    Kék hír: nem lesz patch holnap.
  • kigyi
    #65325
    Nekem végig ott maradt, kilépett mindenki és még mindig jelezte ez ugye csak akkor lehet, ha nekem esett...
  • SLICK
    #65324
    nekem volt olyan, mikor beléptem partyba és a többiekre portoltam, akkor jelzett csillagot, de másé volt a cucc, csak valamiért jelezte nekem is.
  • kigyi
    #65323
    Járt már más is úgy, hogy a térkép szerint esett legendary item, de nem volt ott semmi?
  • tugyiti
    #65322
    30% hatékonyságot mondanék act4-re, de én vegyesen mondanám a 2 setet ,hogy használd.