78965
  • Jojobaba
    #65401
    az egy pojáca, volt, hogy élőben megette a fikáját:D
  • Systore #65400
    demonic essencet farmol
  • undY1ng #65399
    Néztem ezt a King Kongor gyereket.. Ez csak folyamatosan azt csinálja, hogy Warrior's Restben lévő elite packot levágja majd kilép és újra.
  • undY1ng #65398
    Végül én is így döntöttem, sok lenne az a -10% crit chance. :)
    Act 1-re van hasonló ilyen gyors útvonal mint Act 3-ra (azmo vissza wp>tw damned lvl1 > arre.c.lvl1> bridge > keep)?
    Vagy ott nem érdemes para+legendary farmolni?
  • who am I 7
    #65397
    bátor vagy, hogy használod a font modot... :-o
  • Jojobaba
    #65396
    crit chancet el ne cseréld a chd-ért
  • undY1ng #65395
    J és persze -9% crit. :l
  • undY1ng #65394
    Valaki segítsen eldönteni, hogy megérné-e az a -3K DPS a +Life +All Rest.
    link

  • devlking
    #65393
    És aki nem hülye, az csak 1.905-öt rak rá, mert már azt sem lehet túlbidelni.
  • Jojobaba
    #65392
    ez hogy működik? ha 1d12 órás tárgyra ráteszel 2milliárdot úgy hogy nincs bid rajta akkor kezdő biddel megynyered automatikusan mert más nem tud rátenni?
  • tugyiti
    #65391
    Ja éppen ezt használják kis sokan ,mivel nem lehet túl licitálni már az item feltételének idejében maxot bidelnek és senki mivel senki nem tudja túlbidelni ezért az ővék a kard :))) viszont ez régóta bug is mivel ha valaki 2bill bid onlyra rakja ki nem tudsz rá egyáltalán bidelni :DD mivel az a max.
  • SLICK
    #65390
    nekem nem túl rég olyan volt, hogy egy kardot akartam megvenni off handbe a barbáromnak. bideltem 20 milliót (13m volt az aktuális összeg), el is fogadta a bidet, aztán pár másodperc múlva amúgy is lejárt a bid ideje a kardnak, azt láttam hogy a pénzt visszadobta, kard meg sehol. És nem kaptam értesítőt arról, hogy valaki túllicitált volna. Kibaszottul felhúzta az agyam, hogy egy bug miatt nem nyertem meg egy jóval táposabb kardot.
  • Carlos
    #65389
    és azt tudtátok, hogy nem lehet 2 milliárdnál nagyobbat bidelni?
  • eloim
    #65388
    tök jó, így, egy év után jó ezzel szembesülni :) Így már értem miért buktam el olyan sokszor a bidversenyben... Köszi a választ :)
  • Acidlich
    #65387
    ez igy volt eddig is:)
  • eloim
    #65386
    Sziasztok!

    Ma reggel érdekes felfedezést tettem, ami nem kicsit meglepett és bár számomra új, de lehet hgoy ti már tudtok róla. Egy amuletre bideltem az AHban, és bár 100 millát tettem rá, végül csak 80at vont le, a maradékot pedig az amuval együtt visszaadta. Ez eddig is így volt? Simán bidelhetek akármekkora összeggel, és végül csak annyit von le, mint a mások által leadott legmagasabb bid + 5%?
  • Systore #65385
    sajnos nem egy nagy szám. 922 dps, dex, 100% chd, 2.3 life steal, life/spirit, socket nincs
  • tugyiti
    #65384
    80% infernon
  • Dondark
    #65383
    Wizardnál a Magic weapon-Blood magic buffnál nerfelve van a lifesteal, ha igen mennyire?
  • skinnyman
    #65382
    Shenlong? Olyanbol nekem jol jonne egy jo :)
  • Systore #65381
    csak mp7 :)

    keywarden harmadjára nem dobja a kulcsot, de legalább leget dobott :D

  • tugyiti
    #65380
    Na grat mp10?
  • Systore #65379
    bementem kulcsot gyűjteni, és több legendary esett fél óra alatt, mint máskor egy hét alatt...
  • Systore #65378
    esett egy eladható item diabloba? wtf
  • tugyiti
    #65377
    Jó ez a torchlight 2
  • sanyiiiii
    #65376
    Majd pléjsztésönön :P
  • setuh
    #65375
    Egyertelmu,csak mondtam valamit.
  • kigyi
    #65374
    Ha a teszt szerveren nincs benne ilyen akkor nem is lesz az élesben sem...
  • setuh
    #65373
    Hat pedig nagyon nem melto patch a nagy unnepleshez...Ha mondjuk meglepetesnek beletennek az itemizaciot akkor esetleg.
  • Daell Drow
    #65372
    Hat ja johetne mar, (kene mar nekem is az act1 mob suruseg, meg az all identify) aprilis 3an lotek fel a ptr-re szal 1 honapja ulnek rajta. Jovo szerdan esedekes, ha megsem akkor szerintem utana het szedara idozitik mikor 1 eves lesz a diablo 3 (may 15)
  • tugyiti
    #65371
    :DDD detto
  • Systore #65370
    mikor jön az új patch?
    már egy act 3 kört se tudok végig csinálni, a vége mindig alt+f4..
  • SLICK
    #65369
    igen. Véletlenszerűen van nyitva amúgy
  • jocika
    #65368
    Más is be tudott menni a development hell pályára a temetőben (act1)?
    Kicsit meglepődtem mikor nevük lett a zombiknak...
  • unusual
    #65367
    Fasza! :( Én írtam,hogy gameljünk együtt látod! ;) SC z hetünk is.
  • Lammer
    #65366
    pont most tavozott el a barbom... na akkor en ezt abbahagyom... marad az sc...
  • unusual
    #65365
    Ez van sajnos igen.....Majd csak lesz valahogy,olyan nincs,hogy ne legyen sehogy sem. ;)

    Lammer? Mikor gamelünk együtt? Esetleg friend invite? :) Vagy akárki más? :)
  • Lancus
    #65364
    Miféle HC ? Maradjunk annyiban hogy a Diablo3-ban nincs hardcore mód, mert ha arra a karakter indítási lehetőségre gondolsz ami az első lag-ig vagy disconnected, vagy áramszünetig, vagy egyéb hibáig megy, azt inkább hagyjuk. Ezt valami egészen másnak hívják, erre most nem térek ki. A Hardcore mód az, mikor a játékos egy olyan fokozaton játszhat, amiben a játék végét, a karaktere halálát, a játékos első hibázása jelenti. Tévedés ne essék erről itt szó nincs. Lévén hogy a játék állandó kényszer online, így a napi átlag 10 beugró hiba bármelyike okozhatja a karakter halálát bármikor, ami totál független a játékos ügyességétől. Ezt sajnálatos módon Blizzard tagadja, sőt nem is érdekli a gémerek ilyen irányú véleménye, ahogy nem érdekli sok más egyéb témában sem.
  • unusual
    #65363
    HC-n 3óra alatt csinálsz para14-es karit? O.o
  • devlking
    #65362
    Most nem azért, de 14-es para nincs három óra játékidő. Az alatt meg 2 legendary bőven elfogadható olyan mfel.