78965
  • Carlos
    #65321
    yay
  • Jojobaba
    #65320
    jön a peccs! szerdán
  • Carmang
    #65319
    Alapvetően arra a taktikára vagyok berendezkedve, hogy mielőtt a közelembe érnének, azelőtt szétdezintegrálom őket. Szóval ebből a szempontból a bődületes intelligencia miatt Tal Rasha lenne ésszerűbb.
    Csak nem tudom, hogy Act IV-ben mennyire teljesítene jól az a szerkó, amivel Act I-ben könnyedén végigszaladok (gondolom nem annyira jó :) )
  • Carmang
    #65318
    SC. A szet-bónuszok miatt Blackthorn jobban tetszik, nameg árban is elérhetőbb :)
  • Lammer
    #65317
    na eladtam a 267 dexes andimat... tologattam lejebb az arakat es a vegen NETTO 35,6M ertekben vittek el...
  • mikromanus
    #65316
    Zunimasa. Az növeli a túlélési esélyeket. Esetleg valami life leach jellemzős wand. Frost nova és diamond skin skillek aktív használata is segít. Mondjuk a DPS-ben picit lehet kevesebb lesz ha nagyon védelemre gyúrsz.
  • kigyi
    #65315
    SC vagy HC karakterről van szó? Ugye nagyon nem mindegy 60-on, hogy mire gyúr az ember a két verzió között nagy az eltérés. Persze lehet SC-ben előnyt élvező cuccokat hordani HC-n, de az hazárdjáték :D
  • Carmang
    #65314
    Szerintetek mivel cuccoljam fel a wizardomat, Blackthorn, vagy Tal Rasha?
    Pro, kontra érveket nem baj ha írtok :)
    Most jellemzően 50 környéki cuccok vannak rajta, nagyon glasscannon, nem tudom mennyire javulnának a túlélési esélyeim teljes 60-as szerkóban.
  • Betonfal83
    #65313
    CE eladó.
  • kigyi
    #65312
    SC-ben mi a fenének, ha nélküle jobb a karakter, ott nem számít, ha néha letérdel a kari :)
  • Lammer
    #65311
    megint leirom: nagyon varom a 63-as lidless wallt ^^
    nagyon op lesz HC-ban (scben kutya sem hasznal sajnos pajzsot) ^^
  • jazzy
    #65310
    Csak 1 ötletet mondj ami ennél jobb, viszont a játék lényegét, a farmolást, az új itemek megtalálását elősegíti
  • tugyiti
    #65309
    elvitték
  • tugyiti
    #65308
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1197808379&no=65024]#65024[/URL]
  • Zenszkij
    #65307
    Wowból nem tanultál? :)
  • skinnyman
    #65306
    Mar megint terveznek ujitani? Hat jo akkor nem sietek vele. De mondjuk erdekes lesz, gondolom akkor megint az lesz h sokkal jobb cuccokat lehet talalni, mint eddig, es a regi cuccok amiket hetekig/honapokig farmolt az ember szinte ertektelenne valnak, mert szinte azonnal jobbat lehet talalni. Ez azert kicsiket zavaro, kitalalhattak volna jobban elore ezt az egeszet...
  • Carlos
    #65305
    Minek? Hogy rajtad rohadjon?
    Az 1.09-es patchel meg jön az új adag ami érni is fog valamit.
  • skinnyman
    #65304
    Hm, akkor lehet h most kene bevasarolni ilyenekbol?
  • Lammer
    #65303
    nincs akkor felvasarloreteg, mint amekkora szamban talaljak oket :)
  • skinnyman
    #65302
    Par honapot kihagytam le legutobb amikor neztem, Witching Hour-ok 8-9 millatol indultak (szures nelkul is) AH-ban. Most ennek a tizedet sem kerik erte. Mirol maradtam le, ilyet dobalnak minden bokorban most mar? :)
  • tugyiti
    #65301
    Kell valakinek ? ha nem betöröm



  • Lammer
    #65300
    akkor baratkozz meg a gondolattal, hogy PONT neked talaltak ki a konzol portot :)
  • Carmang
    #65299
    :DDDDDDDDDDD
  • jocika
    #65298
    Nahát, valaki még emlékszik :-)
    Én még kezdő korukban láttam őket; jöttek kultúrestre a koleszba.
  • tugyiti
    #65297
  • Lancus
    #65296
    Ismételten, sokadjára is élvezhetjük az állandó, kényszer online előnyeit ! Szóljon már valaki Blizznek, hogy nem veszek authenticatort, nem vásárolok az RMAH-ban, és nem veszek több blizzard játékot, szóval nyugodtan kiadhatnak egy patchet offline módhoz, mert azt amiért pénzt adtam, viszont használni szeretném ! Nem érdekelnek sem a kékek, sem a bréking nyúzok, sem hogy mikor karbantartanak vagy bármi. Miattam akár szervert sem kellene üzemeltetni feleslegesen...Felőlem akár ne jöjjön több patch sem, újabb esszenciákkal meg egyéb felesleges dobási arány rontó dolgokkal.
  • pimpi001
    #65295
    Gobbi Hilda
  • unusual
    #65294
    Az a life reg mennyiség. O.o ;)
  • unusual
    #65293
    Kinek a pap,kinek a papné.....Nekem speciel a sulcz gizi. ;-D
  • pimpi001
    #65292
    beenged egyaltalan most valakit? kb 20 perce probalok belogolni de semmi eredmennyel.
  • CalebJoe
    #65291
    Legalább az 1.08-t felrakhatnák egyúttal ha már javítanak valamit ezen a problémán.
  • unusual
    #65290
    De ha kifolyik a T2-től a szemem mit tegyek? Ugyanez a WOW is nálam......
  • kigyi
    #65289
    Az a legdurvább, hogy ismerőst meg online-nak mutatja a friendsben... (wow-ból látom)
  • Carmang
    #65288
    Nálam is.
  • tugyiti
    #65287
    Nálam ez 300msec pingbe jelentkezett :DDD szégyen egy év alatt nem sikerült megcsinálni ... és csak az eu szerók
  • Carlos
    #65286
    Szintén. Megállt authenticating-nél!
  • Aspyrin
    #65285
    ugyanez
  • kigyi
    #65284
    Másnál is van probléma a játékkal most vagy csak nálam? Folyamatosan mindenféle hibát írt ki és kiléptem majd a login után beakad.
  • Carlos
    #65283
  • AkAfinucsi
    #65282


    Alakul :)