78965
  • Pukkka
    #65441
    Patch notes ba benne van, tehát miért javítanák? EU n csináltam az elmult órában ezzel 500millióbol 5mrd ot. És akkor még csak 55m ig ment fel az ár.
  • Pukkka
    #65440
    Patch notes ba benne van, tehát miért javítanák? EU n csináltam az elmult órában ezzel 5mrd ot. És akkor még csak 55m ig ment fel az ár.
  • devlking
    #65439
    A kérdés az, hogy vajon holnapig kijavítják-e vagy így megy fel eura is, mert akkor lehetne egy kevés goldot csinálni :p
  • devlking
    #65438
    Szerintem ezt nem így akarták. Ezzel csak azt érték el, hogy mindenkit magukra haragítanak, mert mindenki goldja tizedannyit ér most. :D
  • skinnyman
    #65437
    Alkaizer run-t most nerfeltek?
  • Pukkka
    #65436
    Nem. "The stack size for gold sales on the auction house has been increased from 1 million to 10 million"
    Ettől szálltak el az árak. Radiant Star Emerald 160 mill jelenleg US servereken. EU-n 45 környékén mozog már most.
  • devlking
    #65435
    Csak nem megint bebuggolt? :D
  • setuh
    #65434
    "GOLD VALUE dropped 90% 2.5cents/mil RMAH BLIZZ BIG PUSH TO FORCE RMAH"

    Inigo streamjerol
  • TurboX
    #65433
    az "új" legendary-ket azt hiszem hogy majd az 1.09-ben fogják élesíteni

    legalábbis utoljára valami ilyesmit olvastam
  • undY1ng #65432
    Valami legendary fixről is olvastam. Ez pontosan mi?
  • TurboX
    #65431
    mikor megjelent a játék kerestem Cain bácsinál a d2-ben jól ismert és közkedvelt identify all items-funkciót.

    na, most azt betették :D

    kb. ennyi a patch lényeges eleme
  • Lammer
    #65430
    en pont holnap melozok... :S

    es hopppsz, nekem mar az aid stationt 2 szazalekosan irja :)

    pont 1-2 napja probalgatom a buildeket, es ez most nekem nagyon tetszik:

    DH kozel engedos granatos-cluster arrow tortenet

    evvel csunyan apritok... van hozza egy -5os egesz jo clusteres DML-em is...

    itten-e:
    DH baby :)
  • undY1ng #65429
    Bár igazából soha nem követtem, hogy mik jönnek az új patchekben, de tudok angolul.. Viszont ha megkérnélek titeket leírnátok a FONTOSABB változtatásokat? (A) :D
  • kigyi
    #65428
    És mekkora mák, hogy holnapra szabit kaptam :D
  • tugyiti
    #65427
    Akkor sztem a holnap hajnali karbantartásnál nekünk is fellövik.
  • Aspyrin
    #65426
    1.08 patch
  • TurboX
    #65425
    akkor most jöhet a p500 hc
  • unusual
    #65424
    Ezt néztem én is. 1100+ óra a Wizardal O.o lol
  • pimpi001
    #65423
    big lol
    ennek a csakonak vajon lehet civil élete?
  • unusual
    #65422
    Ez a " fikás " fiú igen szerencsés.....Az a Lacu amit a múltkor talált,hát lol......
  • Rettenthető
    #65421
    Köszönöm!
  • Systore #65420
    Options/Gameplay/Enable monster power selection
  • Rettenthető
    #65419
    Valaki segítsen legyen szíves, mert nem látom, hogy hol lehet az "mp"-t állítani. Ahol eddig volt, ott most csak a normal-inferno nehézség állítási opció van.
    Valamiről lemaradtam és most már parancs formájában kell (ez esetben mi a parancs?), mint anno a D2-ben, vagy mégis hova lett?
  • Prince23
    #65418
    Anno én nem is trolkodtam a topikban emiatt, max 3 kommentet írtam be. Mint most. De már nem is érdekel
  • Különc
    #65417
    Legalább nem trollolod össze megint a topikot, mint anno, mégiscsak jó a Blizz védelem
  • Prince23
    #65416
    Csak hogy tudd, ezt már eljátszottam velük tavaly szeptemberben. Ugyanúgy csatolnom kellett a személyigazolvány adatokat, plluszba megadtam a játék teljes kódját is. Úgy hogy kérlek, ne szarozz engemet ezzel. Az adatok meg valósak.
    Megint ugyan ez van most mint tavaly ősszel.

    Maradok TL 2-nél inkább, ha kedvet kapok a műfajhoz. Most már torkig vagyok a Blizzel.
  • jazzy
    #65415
    Szánalmas Blizzard hogy meri megvédeni az accountot, bezzeg a tisztességes vásárló akinek 50x a szájába van rágva, hogy ne felejtse el a secret answert és biza elfelejti azt a gonosz szemét Blizzard a földbe döngöli. Sokkal jobb lenne ha semmi protection nem lenne az accokon és orrba szájba lopkodnák őket a kínaiak, de legalább be tudnánk lépni a kipucolt accountjainkba szó nélkül!

    tldr: Nem lehet, írsz a supportnak és kérni fognak személyigazoló dokumentumot, amelyben megegyezik a neved, címed, országod a battle.net accon megadottakkal és restorolják neked. De van egy erős gyanúm, hogy nem a valódiakat adtad meg.
  • Prince23
    #65414
    A Secret Answer-t hogyan lehet megváltoztatni battleneten? mert kuvára nem akar bejelentkezni a mostani titkos válasszal

    Hosszú idő után kedvet kaptam ismét Diablozni....de a Bliz egyszerűen szánalmas rendszert használ a tisztességes vásárlókkal...
  • Lammer
    #65413
    amit nem ertek, hogy monkot ugy kezdtem el, hogy arccal levettem mindharom brigadot barbarral erolkodes nelkul... es ugy lett neki egy ring ami most a DHnal van...

    most meg szenvedek mint a vett malac...
  • tugyiti
    #65412
  • Aspyrin
    #65411
    esetleg mp csökkentés? :D
  • Lammer
    #65410
    konyorgom ezt mar nem hiszem el

    most valahogy nem megy soloban barbarral (mp9-mp10) meg DHval sem (mp6)... es mindket brigadot leturom (szinten-szinten), de a kib. kulleek szetszednek... szetvag az ideg...

    kellene egy cmwiz, mert ezt idegekkel nem birom, komolyan....
  • jazzy
    #65409
    De lehet, miért ne lehetne?

    http://www.diablofans.com/topic/41045-spoiler-diablo-iii-item-affixes/
  • Lammer
    #65408
    cheat str+vit nem lehet... ne szeditsel mar!
  • SLICK
    #65407
    55 milliárd, wait, wut??????
    Elmegy a faszba az ilyen :D
  • sanyiiiii
    #65406
    str+vit, armor, ms, nem értem hogy mit nem értesz :P
  • Pukkka
    #65405
    Közbe rájöttem, hogy nem, hisz ott van a trükk a bid felsrófolásra. Szóval akkor ez így nem annyira éri meg =)
  • Pukkka
    #65404
    Noh de ha mondjuk a kezdő bid 500 mill, én rárakok 1,905 -öt, és valaki ajánl rá mondjuk 1.2 -t, akkor simán visszadobja neki, és a végén vihetem 500 mill-el?
  • Lammer
    #65403
    valaki KÁgyorsan magyarazza mar meg nekem, hogy ezt hogy sikerult rollolni???

    (vilagon most a legjobb STRes ice, score szerint)

    mert en azt latom, hogy:
    +str
    +vit
    +armor
    +MS

    ez nalam 4 random... es ugye gyarilag HAROM van egy ilyen csukan... what?

    errol van szo remelem latszik
  • undY1ng #65402
    Ja vágom, láttam, hogy belinkeltétek. :D De ezek az emberek hihetetlenek..