78965
  • kigyi
    #65481
    GZ nekem is esett 2-3 eddig, lassan ki is növöm kíváncsi leszek mennyiért tudom majd értékesíteni őket.
  • tugyiti
    #65480
    Lol hc-n első leg lvl14-nél

  • unusual
    #65479
    " de csak " lol......Én kérek elnézést......
  • Braikingboss
    #65478
    Azzal a party szándékát jelzi hogy ha abba a public modba lépsz be akkor ott mindenki csak keywardent akar ölni ha meg van az 5-ös valor. Utána lép mindenki.
  • Systore #65477
    mit?
  • tugyiti
    #65476
    Az egyetlen előnye ennek a patchnek ,hogy nálam rendeződni látszik a latency probléma
  • Aspyrin
    #65475
    keywarden játékot próbálta már valaki?
    nem volt időm rá..
  • who am I 7
    #65474
    az is kizárt, hogy ezek az itemek, nem ilyen multibox 4x botozással egyszerre 16 accal "találódnak"...azért még lammer sem talált ilyeneket, 1et sem, nem még hogy 10-20at...nekem is sok leg, meg set esik, de csak egy rohadt 1B-s EF volt a max, meg pár 400-500 millás cucc..de ezek, ez mi?
  • Carmang
    #65473
    Itt csak 1 kérdés van: hány ember banolnak? Ha csak néhány száz csalót (vagy akár vétlen játékost) az nem öli meg a játékos társadalmat, az árak pedig majd rendeződnek.

    Más: eddig lusta voltam a hátizsákomba pakolni a gem-eket, a ládából, hogy craftoljam őket, de mivel a mostani peccs óta erre nincs szükség, ezért nekiálltam craftolni.
    Elszórtam kb 2 millát arra, hogy legyen 3db Star Amethyst-em, aztán pislogtam ki a fejemből, hogy a Perfect Star-t miért nem tudom megcsinálni. Hát azért, mert a Star, és Perfect Star közti fokozat (Flawess Star) plan-je nincs meg . Vagyis a Star-ból kellene még 2db (=2*2milla) a Perfect Star-hoz.
  • who am I 7
    #65472
    kik ezek a férgek komolyan?ez is olyanokat ad el 200-300-500 1000 eur-é meg xxB goldé, ami már dupe-olt...serious buyers b+...és szarrá dupeolt top itemek, wtf van itt?
  • Hegi90
    #65471
    Erről ti mit tudtok mondani?
  • SLICK
    #65470
    Én ezzel tisztában vagyok, hogy nem ez a legnagyobb hibája a játéknak, hisz ritkán craftolnak sokat az emberek.
    De valahol akkor is jogosnak tartom azt, hogy ezzel a megoldásnak majdnem hogy szarnak adtak pofont és bőven jobb kivitelezése is lehetne.

    A patch meg önmagában nem hozott annyi újítást, hogy újra lekössön.
    Én direkt az egyszerűbb craftolást vártam, mert fel van gyűlve a ládámban a sok gem meg egyéb materialok. De ezek szerint félreértelmeztem a craft egyszerűsítést. Majdnem kettéfingtam a széket mikor megláttam az egyszerűsítést.
  • Acidlich
    #65469
    HA ez lenne a legnagyobb baj a jatekkal, mindenki felallva tapsolhatna azt hiszem.
  • Pukkka
    #65468
    Nem hiszem, hogy csak a dupe miatt mentek fel az árak az US serveren, de igen.
  • SLICK
    #65467
    én a játékban eltöltött időt hasznosan akarom eltölteni. Nem az hogy még mellette "szarokhugyozokeszek" majd megint "szarokhugyozok". Lehet velem van a baj... Oké teljen bele egy pár másodpercbe de ne fél órába.
    Vagy ha nem idő korlát, akkor legalább annyit hogy legalább 10-et egyben le lehessen craftolni, már ez is jóval felhasználó barátabb.

    na mindegy, nálam ezzel azt érték el, hogy mégjobban elment a kedvem tőle.
    Már a Fallout Tactics is jobban leköt, pedig az se mai játék.
  • tugyiti
    #65466
    Én kérek elnézést :DD de az amcsi dupe miatt tudtad megsokszorozni a pénzed vagy nem jól értem ?
  • Daell Drow
    #65465
    Szerintem ez igy jo, semmilyen mas jatekban nincs instant gyartas.
    De nekem mar ez a bovites higy megvaltas, minthogy egyesevel katintgassak.
    Nezd a jo oldalat, be allitasz mondjuk 30 uj kesztyut aztan kenyelmessen el mehetsz kozbe szarni vagy sort bontani.
  • pimpi001
    #65464
    ha most adok el cuccot AH-ban. az osszeg most egybol bekerul hozzam, es nem kell a "send to stash" gombot nyomogatni?
  • pimpi001
    #65463
    gw2.
  • jazzy
    #65462
    Meg lehet oldani mindent, azt is, hogy ne kerüljön a craft pénzbe, lecraftolja egybe, lecraftolja magától amit előre beálítasz ha összejön elég material, vagy felvegye helyetted a materialokat, vagy mindent felvegyen és identifyoljon helyetted, vagy előre beállított skilleket használjon, mozogjon is helyetted.

    Itt a kérdés az, hogy meddig menjenek el az automatizálással? Itt eddig mentek, megnyomod és egyenként lecraftolja te meg kivárod. Szerintem az egyenkénti kattingatásnál sokkal jobb és minden Blizzard játékban így volt mindig.

    Legegyszerűbb idegeskedés helyett: rányomsz és addig kimész inni, enni, wcre, alt tabozol és elolvasod a híreket vagy valami.
  • SLICK
    #65461
    mivel Diablón kívül nem játszok semmilyen hasonló stílusú játékkal ezért nem tudok mondani.

    De azt ne mondd már, hogy egy Encrasted Hoof Iredescent Tear-ré kraftolását nem lehetne megoldani, főleg úgy, hogy semmilyen egyéb statot nem ad hozzá, csak szintet emel. Ugyan ez az Essenceknél is...
    A fegyvereknél és armoroknál még érthető is az egyenkénti craft, de itt nem létezik hogy nem lehetne megoldani...
  • jazzy
    #65460
    Mondasz nekem 1 játékot ahol instant lecraftol mondjuk 500 darab itemet, nem egyesével?
  • SLICK
    #65459
    Na takarodjanak el a büdös faszba! Én nem PTR-eztem, de baszki most úgy felkúrt a játék, hogy hihetetlen. Craftolásnál egyenként meg kell várni míg lecraftol a kovács vmilyen cuccot? Hiába írom be milyen mennyiség kell nem egyszerre tolja le? Bazdmeg nem hiszem el. Ugyanúgy ott kell szobrozzak a kovács mellett, csak most nem kell kattintgatni? Ez volt a nagy újítás?
    Ennyi erővel a kattintgatás is maradhatott volna bent. itt az idővel van a baj, hogy ugyanott elszobrozol fél órát míg lecraftolsz egy maxos gemet.

    Ne haragudjatok a hangnemért, de ez rohadt szánalmas és gusztustalan egy nyomorult dolog. Ezért minimum leköpdösném őket.
  • Pukkka
    #65458
    El =)
  • TurboX
    #65457
    Tooltips in the Auction House will now show an item comparison for a player's currently selected character

    új
  • CalebJoe
    #65456
    ez stat valami új dolog hogy vagy csak én nem vettem eddig észre?

  • kigyi
    #65455
    Nekem már a második kritikán aluli kesztyű esik, ugyanazzal a stattal :D
  • devlking
    #65454
    Esett egy jó szar mojo. Így akarnak visszacsábítani? Nem fog menni.
  • kigyi
    #65453
    Na játszottam 1 órát. Így, hogy van bonus a bonus felett :D Több XP és gold jön. Nagyobb a drop rate.
  • Acidlich
    #65452
    elfogyott az 5 milliard?:D
  • Pukkka
    #65451
    Vennék goldot, ajánlatokat PM-be várom.
  • Mutans Zombi
    #65450
    Újabban majdnem minden bejelentkezéskor a titkos kérdés fogad.
    Ez teljesen általános vagy vegyem ezt intő jelnek, hogy esetleg más is próbálkozik bejutni? Vagy ha nem, akkor miért fogad a kérdéssel állandóan (pl. túl sok authenticator-a van a Blizzard-nak)? Ugyanarról a gépről lépek be mindig.
  • unusual
    #65449
    Public Act3 Mp5 Goblin = Lacu / 125str+42vit+8% as+4% chc. Az első értelmes lacum mióta gamelek. 1Mempo eshetne,mert az még soha nem esett.......
  • CalebJoe
    #65448
    Ami ebből nekem hasznos az:
    Book of Cain ideje volt már
    10%-ról 30%-ra bónusz publicban
    rapid fire bár még mindig várnék egy Elemental Arrow erősítést
    na meg néhány Wizard buff
  • setuh
    #65447
    A1-es farm route-ot tud valaki mondani?
  • Pukkka
    #65446
    EU-n nem volt dupe. Itt nem lesz rollback. Tehát amit keresett az ember, az az övé =)
  • Acidlich
    #65445
    Mar megy a jatek, ahogy latom a gold ar maradt a regiben.
  • tugyiti
    #65444
    Örülj neki ,ha nem az exploit kihasználás miatt csak egy rollback lesz és nem ban hullám :))) mert a legújabb postokban már volt akit live streamen banoltak !!!
  • devlking
    #65443
    A különbség csak az, hogy az ár változásról nincs szó benne.
    Nem hiszem hogy csak úgy hazavágnák az egész gazdaságot egyik napról a másikra.
  • Pukkka
    #65442
    Mondjuk a Gold dupe most lehet hazavágja az egészet.
    http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/8769238042