78965
  • kigyi
    #65521
    Az már valami :D Kisebb DPS-el én is szoktam menni az mf-es cuccal, de ott is van 60-80k legalább. (igaz mp 4-5 felett nem csinálok ilyet :D )
  • CalebJoe
    #65520
    Pedig ez van, én játszok olyanokkal néha hogy hárman követnek és nézik ahogy gyepálom az ellent néha azért ütnek egyet de ennyi.
  • tugyiti
    #65519
    JA és elnézést remélem nem sértek meg senkit ,de a kúrva anyját a sok leecher fasznak ... nekem eszembe se jutott így játszani.

  • tugyiti
    #65518
    Azért ez többnyire gear függő is ,ha van 30-35 bill-ed akkor szinte minden karakter halhatatlan ....
  • malystryx
    #65517
    Sziasztok!

    Elkezdtem a barbár karaktert, olvastam valahol a diablo hungary-n, hogy a barbárnak van egy build-je, ami szinte halhatatlanná teszi, de nem találom a cikket. Valaki nem tudná linkelni, esetleg leírni ezt a build-et? A cuccok választásánál mire kell specializálódni? Szeretném ha ütőképes lenne a karakter. Előre is köszi szépen a válaszokat.
  • Lammer
    #65516
    nem nagyon barbozok mostansag sokat, meg kulcsaim sincsenek nagyon... ezert gondoltam elporgok (szo szerint) par darabert :)

    jo ideje nem volt ilyenem :)



    szerk: jezusom... ilyen ruppotlan rollt mar reg lattam blackthorne gagyan... melee attackers es 26 PR... grat...
  • Lammer
    #65515
    nem alttaboltam elotte :) jott egy nagy lag, szerencse, hogy nem volt pakk -.-

    ilyenkor szoktam egy escape-t nyomni... aztan visszaallt a kapcsolat escape vissza (meg mindig nincs alttab) es jott a hardcore rubberbanding :D

    most annyiszor jott az effekt, hogy raertem kilepni (utana alttaboltam joval ugye) winbe, elinditani a progit es felvenni az esemenyt... lol
  • tugyiti
    #65514
    XD grat !
  • csuuzli
    #65513
    nem az alttab miatt van ez?
  • Lammer
    #65512
    hehe visszatettem mp1-re... 37-ik szinten dobott egy likas "the rawens wing"-et xD
  • tugyiti
    #65511
    Nagyon gáz :/ én ilyenkor már logolok is ki
  • Lammer
    #65510
    kosz azert ^^

    ezt most kaptam... megelozte egy "kis" lag...



    szuper... nem vagtam meg a videot...
  • tugyiti
    #65509
    na bakker :DD ha mondod nem adogatom el a low lvl dh cuccokat hc-n
  • Braikingboss
    #65508
    A lényeg lemaradt :D

    Ice Climbers
    boots

    222 dex
    47 int
    80 vit
    72 all res
    11% life
    20% MF
    10% red. dmg cold at.
    +1 socket
  • Braikingboss
    #65507
    Hi.
    Ez esett ma. Néztem ah-t de még nem bírtam belőni az árát. Elég változatos árak vannak. Valakinek ötlet?

  • Lammer
    #65506
    damn... beeloztel xD

    en most UTOLJARA huzok fel egy DH-t... es 27-ik szinten pottyant egy 32 vites, pickupos magefist :)
  • Acidlich
    #65505
    gold dupe:))
  • radical
    #65504
    hogyan lehet mostanában real moneyt kivenni D3ból? Milyen megoldással?
  • SLICK
    #65503
    mákod van mert van most píz :D
  • Acidlich
    #65502
    tehat akkor neked ilyen "tokeletlen" itemek rakasra potyognak mi?:D
  • Hosszas
    #65501
    En ennek is orvedenk, ekkora eladasom meg ugysem volt tehat...
  • Carlos
    #65500
    ja. olyan essen...
  • Hosszas
    #65499
    Akkor neked mi a tokeltes ami milliardon felul van?
  • Carlos
    #65498
    Jó az, csak nem tökéletes. :)
  • tugyiti
    #65497
    Husika ,tudsz kölcsön adni 3M-t ? :DDD
  • jazzy
    #65496
    Neked a 365 milla "nem annyira jó"? :D
  • Carlos
    #65495
    kábé annyit ér... grat!
  • Lammer
    #65494
    gz
  • Hosszas
    #65493
    De azert sikerult eladni... http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2013_5_9_l02ucgah1a.jpg
  • LocalPatriot
    #65492
    Annak örülök nagyon, hogy minden actban sok mob van, ergó nem csak a3-at kell farmolni.
    Ám a legendary itemeket is lehet már színezni, vagy csak láthatatlanná lehet tenni?
  • tugyiti
    #65491
    Nevetségesen könnyű lett paragon szintezni :DDDD viszont kúrva nagy fun lett sztem coopba a game !!!
  • LocalPatriot
    #65490
    Látom az új patchről elég jók a vélemények.
    1 év után már talán jó game lesz belőle. Este ki is próbálom.
    (Még jó hogy annó nem sikerült eladni a cuccokat, bár lehet, hogy mostmár semmit se ér...)
  • Carlos
    #65489
    el kell, hogy keserítselek. Ez nem annyira jó ám...
  • Lammer
    #65488
    gratulalok a patchez... peldaul HOTAS SOJ-ra meg MINDIG nem lehet keresni... (igen, all armornal sem!)

    -------.--------
  • Hosszas
    #65487
    Nem igazan teszteltem le de azon rovid ido alatt amig hasznaltam 1x idezet...
  • setuh
    #65486
    Ez kb. milyen gyakran idezi meg a gobot?
  • Hosszas
    #65485
    Ja meg esett egy ilyen is amikor haverral huztam a monkot Puzzle Ring, de ezt megtartom ...
  • Hosszas
    #65484
    Ugy erzem h jo kis fogas ez, nem reg esett Skorn
  • devlking
    #65483
    Lehet ez az egész dupe szarakodás csak egy kis reklám miatt lett engedve. Kell a hype ps verzió előtt(abban nem lesz ah, ilyen meg sem történhet majd!). Negatív reklám is reklám, és ahogy nézem mindenhol ez a téma.
  • Daell Drow
    #65482
    Sokat nem adnak erte, vagy el sem viszik. En ugy szoktam a hc legendeket lvl40 alatt kirakni hogy 100gold bidre bo nelkul, igy elejen sokan ra bidelnek, aztan a vegen meg neha tobbert is elviszik mint az atlag bo-al kirakott cuccokat, vagy par 10k gold, de nekem igy is jo, kulonben csak szemet.