78965
  • LocalPatriot
    #65601
    Nem tudom megnézni, csak valszeg holnap este.
    Most komolyan 10 M gold, 0,25 euro???
  • LocalPatriot
    #65600
    Köszönöm szépen a korrekt hsz-t. Rengeteg jó dolgot mondtál, pl a life steal. A fegyón is van alapból 2,7% life steal... ergó értelmetlen a blood magic.

  • Petersson
    #65599
    Sziasztok!

    Nálam okosabbaktól örömmel vennék én is tanácsot.
    Adott a barbárom és nagy szívfájdalmam, hogy MP10-en bizony előfordulnak halálesetek. Jelenség: amíg ütök valakit, addig élek, de ha csak egyszer melléütök vagy már nincs kit ütni és alattam láva/sav, akkor reszeltek nekem.

    Ha nem ragaszkodnék a MF maxolásához, akkor +40e sebzést könnyen fejleszthetnék, igaz set kárára. De túlélés növeléshez más kellene.
    AR: 524 Armor: 6070 Ezt dobja fel a warcry +20%-kal.
    EHP: 510e

    PeterssonHU#2799
  • Acidlich
    #65598
    Es megcsinaltak vegul, most mar 10 milla gold 0,25 ejro
  • jazzy
    #65597
    Explosive Blast az Time Bomb, Frost nova pedig ha sok a crited +40%, akkor bone chill, ha kevés, akkor cold snap. Ha van 500-600 körüli life on hited ésvagy life stealed, akkor nem használnék blood magicet, hanem slow time - time warpot, főleg group playben, mert ez a build főként arra van. Diamond skin lehet diamond shardos ha van elég resisted és nem halsz meg. Glass cannon helyett pedig inkább Evocationt raknék.

    De ehhez a buildhez kell high attack speed, minimum olyan 2.5 körüli. de 2,61 fölötti még jobb. Meg magas crit chance.

    Profilomban találsz egy alsó-közép kategóriás geart, nem budget gear, de 30 milla körül megvan (és ebből 3 item volt 25 milla kb, ha ezeket olcsóra cseréled akkor akár 6ból is megvagy, de még olcsóbban is simán).
  • LocalPatriot
    #65596
    Ezt egy oldal segítségével hoztam össze. Elvileg 1.08-as patch-hez való.
    Link Vélemények? Min kéne változtatni?
  • LocalPatriot
    #65595
    Valaki esetleg tudna adni egy wizard buildet, amivel kis dps-el (120k) könnyedén lehet haladni?
    Elég sokat kihagytam, és nem tudom most a wiz skilleket, hogy nerfelték.
  • Hosszas
    #65594
    Szia!
    Hogy ha tudod az e-mail cimed akkor letudod kerni ujra a passwordodat. meg amugy mindent. Ezt ott tudod meg csinalni h amikor logolnal be a battle.net-en jobb felso sarok rakatt Log in- az bejul Can`t log in es ott kivalasztod h I forgot my Battle.net account password vagy I forgot my Battle.net account name es tovabb meg kell h tud oldani :). Remelem h tudtam segiteni, jo jatekot!
  • BetonK
    #65593
    Sziasztok!

    Tavaly augusztus óta pihentettem a játékot, most szeretném újra elővenni, annyi a bibi, hogy az email címen kívül mindent elfelejtettem, nem tudok belépni.
    Van valakinek ötlete, hogy menthető az acc, vagy kinek lehet írni, mert a bbattle.net-en van mindenféle topic, csak épp erre nincs, illetve support email címet se találtam, akinek lehetne írni..
    Köszi
  • AkAfinucsi
    #65592
    Hc-n sokkal több mindennek az értéke mivel a sok szerencsétlen meghal :)
  • setuh
    #65591
    Lehet,hogy erdemes lenne atterni...
  • Daell Drow
    #65590
    Azota mar lement, most 190k korul jar.
    Nekem hc-n atlag 3-4 legend meg van mindig naponta. bar neha sok a szemet, de pl kozepes rare cuccokat is eltudom adni, mivel van szelekcio es nincs halmozodas mint sc ah-n.
  • Acidlich
    #65589
    ott eleve 300k goldrol indul, ugyanis annyi a brimstone(par hete neztem utoljara)
  • setuh
    #65588
    Amugy hc-en is ilyen szivatos a drop,hogy 100bol 1 legendary talan eladhato,vagy az rmah hianya meglatszik?
  • TurboX
    #65587
    vanish-el át tudod:)
  • csuuzli
    #65586
    Engem is érdekelne.
  • LocalPatriot
    #65585
    Sztem csak kisit izgalmasabb, mint csoportonként ölni, ja meg látványosabb.

    Ám arról nincs infó, mikor lehet a leg itemeket átfössteni?
  • gerey
    #65584
    Végre esett valami a WD-mnek is:

  • draget
    #65583
    Kihasználatlan Diabló acc van vkinek eladó?
  • undY1ng #65582
    Ez tényleg ilyen jó amit csinál ez a KingKongor? Act I-en összehúzza az egész mindenséget az adott mapon.
  • sanyiiiii
    #65581
    Pedig nem botoztál hanem te magad voltál a bot :P
  • gerey
    #65580
    Második hc leg, második kétkezes... :D

  • Jojobaba
    #65579
    nem kösz, megkereshetnéd nekem
  • Lammer
    #65578
    olvass vissza...
  • Daell Drow
    #65577
    Par kod sorbol azt olvastak ki hogy megnovelt xp valamint mf es gf bonus lesz az nap. De nem 100%.
  • kigyi
    #65576
    6-os??? lol hova még a fejlődés? :)

    Gondoltam életemben először benézek mp 10-re.... Hát belépek paragon 10-es barbár 26k HP-val áll a háttérben és néz semmit sem csinál....
  • Jojobaba
    #65575
    gondolom akkor csak sorsoltak, kit bannolnak :D

    15.-én mi lesz? 6os valor?
  • Lammer
    #65574
    RIP :(

    #65572: allitolag botoztam...
  • tugyiti
    #65573
    Kiszálltam :DDD Belialnál lagot kaptam egyik pillanatba még max. hp másikba meg semmi !!
  • jazzy
    #65572
    mér bannoltak, erről lemaradtam
  • dzs86
    #65571
    Üdv! Tanácsot kérnék, hogy a wd-mnek milyen buildet ajánlanátok, illetve mit vegyek hogy gyorsabban haladhassak, bár a keret elég szűkös 15m :)
    wd
    Meguntam h semmit nem találok. Köszi
  • Lammer
    #65570
    bizony! :)
    (dex-vit, 9 ias, 6 chc, mf)
  • SLICK
    #65569
    Te kulák vagy! Mindig van píz :DDDD
  • Acidlich
    #65568
    Sztem magic findos rantottat:D
  • Acidlich
    #65567
    Az a lacuni sajat drop volt?
  • tugyiti
    #65566
    Nekem egy socketes cd-s Bul-Kathos's volt 200M-ért ment el.:D azóta se volt semmi max. 50M környéki cuccok.
  • jazzy
    #65565
    Legjobb dropom ever egy 42 euros (ennyit kaptam meg) Vile Ward volt. Soha nem találtam hasonlót sem. Goldban olyan 30 millió értékű volt a legnagyobb valaha.
  • Lammer
    #65564
    nekem is 2x (ill. 3x*) dobott 300 millas cuccot :S
    meg rmahban is max 100 euro kornyeken volt a legjobb eladasom :S

    -egy Echoing fury amiert anno leb*sztatok, hogy tobbet ert (es tenlyeg) + egy sarga Axe amit sokaig hasznaltam is
    penzesben meg egy trifecta (9,20,9) magas allres (76) jo statos (132 int) 63-as gloves ment el... (meg archon craft elott joooval)

    *en is krealhatnek osszeeskuves elmeleteket, mert ezek mind a bannolt accomon tortentek... slusszpoen, hogy amikor bannoltak elotte raktam be fel nappal egy nagyon durva lacunit... 700M-ra... es masnap ban... de nem teszem, mert avval nevetsegesse tennem magam, szvsz...
  • jazzy
    #65563
    Az, én még mindig azt mondom, hogy 4-5 havonta kiadhatnának egy nagy item patchet és élvezném ezt az AH Tycoont. Bár így is elvagyok, de alig vesznek 2-3 euroért is cuccot.
  • Lancus
    #65562
    Emberek, árulja már el valaki, hogy az AH-ban látható 50M feletti, akár milliárdért betett dolgokat kinek dobja ki a gém, mert most lesz egy éve hogy játszom, és 5M-ért volt eladható a legjobb cucc amit eddig találtam ! Ez nem rossz dobási arányt jelent hanem azt hogy kb. a 90%-át Blizzard teszi fel, jobb ha tudjátok, a maradék 10%-ot az egyszere 5 gépet 24/24-ben futtató botosok termelik ki. Vagy a milliárd goldokkal kereskedők mennyi idő alatt és hogyan szedik össze a lóvét amit árulnak ? Vagy szerintetek véletlen hogy bármi más aukciós házzal ellentétben itt névtelenül mennek a licit feltételek ? Gyakorlatilag tök mindegy hogy a para88-as, vagy 20-as karimmal rohangászok-e, a dobás kizárólag a véletlen műve az összes parasztvakító táblázattal és leírásaival ellentétben. A patchekkel is egyetlen lényeges újítást nem hoznak be, a legnagyobb durranás a mostaniban is az "összes tárgy beazonosítása" volt, ami benne volt a 11 évvel ezelőtt megjelent D2-ben is. Szánalmas.....