78965
  • tugyiti
    #65641
    Ha megkérlek nem linkelnéd be nekem azt a hota buildet amivel mentél mikor ütötted a p100-at ? Video is volt talán róla ,leap meg ilyesmi volt benne ,köszönöm előre is
  • Acidlich
    #65640
    hat az nem a buff hatasa, amugy is mar hulladekszamra estek a rare-ek eddig is.
    amig meg lebontogatod a kekeket, addig meg tobb hulladek sargat is talalhatnal:D meg idonkent egy-ket brimstone-nak valo is potyog azert
  • Dodo55
    #65639
    Nem tudom, én úgy érzem ér valamit a buff, kb. egy évvel ezelőtt játszottam rövidebb ideig (haver accjával), majd most lett meg pont az évfordulon a játék és fejlődés közben úgy 10x annyi rare esik, mint akkoriban, plusz nem győzöm vinni salvage-oldni a kék szemeteket.

    Persze lehet a patch-ek során növeltek a droprate-eket az eltelt idő során, nem tudom, illetve ugye nem end-content-ről beszélek (feltételezem mindegyikőtök ott tart már).
  • radical
    #65638
    Én ingyenes a szállítás Mo-ra 3-10 napossal!

    Ezt elmagyaráznád légyszi?
  • sata75
    #65637
    vagy mikor kiszakad a goblin zsákja miközben rohan és hullik belőle a jóság... egyesével...
  • tugyiti
    #65636
    :D én hetek óta azon röhögök ,hogy rengetegszer esik 666 összegű arany XDDDDD, de mindig pontosan annyi tök mindegy hogy mp0-10 public private
  • Carmang
    #65635
    Ennél sokkal mókásabb, hogy Para16-on, kb 190% GF-el (incl. NV) akármi képes Infernón 8, azaz NYOLC goldot dobni :)
  • Acidlich
    #65634
    Mar volt egy csomo, community-megmozgato event az 1 ev soran, koznyelven ugy hivtak ah-bug, vagy login error
  • Lancus
    #65633
    Hölgyeim és uraim, 10 év fejlesztés, 1 év megjelenés utáni patchelés, variálás és okosítás után megszületett a nagy Blizzard kényszer-online szörnyetegének a D3-nak első eventje. Hogy mi is ez ? Már belépéskor tájékoztat minket egy óriási grafikai megoldással feltételezem fáradságos munka árán kivitelezett, egy sárgáról kék hátterűre színezett láda ikon. :D Ez amúgy az eddigiekhez képest a jutalmazási arányt egy kb. egy egy jegyű százalékkal növelte. Ez tárgydobás esetén az eredeti 0.00000000000000001% helyett immár 0.0000000000000000183%-ot jelent ! Köszönjük ! Lehet habzó szájjal, csorgó nyállal farmolni.
  • csuuzli
    #65632
    a konzolosoknak
  • devlking
    #65631
    1 év telt el, és MÉG MINDIG NINCS PVP.
    Na most akkor kinek a kurva anyját?
  • who am I 7
    #65630
    Ennyire azert nem dramai a helyzet.Annyi az egesz, h gyorsult a jatek es nem kell bobockodni uj karaktereket krealni,ha elkurod a skill tree, szubjektiv, de en nem itelem el ezeket az ujitasokat, sot, van ami hasznos, es sutba kuldi a regi ertelmetlen rendszert.Masreszrol egy hns-r beszelunk, egy porgos akcio jatekrol rpg elemekkel, nem egy komplex 1 feladvanyon 2napot agyalos/ajto elott allos akarmirol.A baj itt inkabb az ah fuggo loot rendszer es akotelezo online megvalositasa.Meg a grafika :D de ez mar csak szubjektiv, a darkmoddal egesz jo, de az itemek kidolgozasa meg az egesz engine em t impressive, de ez csak szvsz.
  • jazzy
    #65629
    Jaja köszi, bár azért felhívnám a figyelmet, hogy a fülesről tesztet olvasva játékra kiválóan tökéletes, de overall használatra kevésbé, zenére elég gyenge (én mindig zenét hallgatok, játék közben is, így nekem kilőve rögtön), a mikrofonja sem valami csúcs, viszont azt mondják nagyon kényelmes és minőségi hatást kelt, kivéve a hangerőszabályzó, ami 150 forintos vacak műanyag doboz és nagyot ront az összképen.
  • Lammer
    #65628
    konkretan akkor:
    katt

    itt add to cart, majd beirjuk ugye a codot es apply :)

    (eloszor en sem talaltam, csak egy kis segitseg, koszi)
  • Laza
    #65627
    A Steelseries-nél (EU) a Diablo3-as termékek 50%-al olcsóbban kaphatóak a D3 szülinap miatt!

    Ezzel a kuponkóddal: D3DAY

    Pl D3-as Siberia V2 fejhallgató 60eur ~ 18.000Ft (itthon 30-32eFt).

    Én ingyenes a szállítás Mo-ra 3-10 napossal!
  • Különc
    #65626
    Kíváncsi lennék ebből mennyi köszönhető Jay Wilsonnak, mennyi beleszólása volt a dolgokba, mennyire az történt amit ő akart, vagy csak a balhét vitették el vele

    Gondolom nem hülyegyerekek ülnek a Blizz HQ-ban, tudniuk kellett hogy mik lehetnek a következmények, nem tartom valószínűnek, hogy az RMAH által bejött plusz bevétel az megérné a Diablo brand ilyen szintű megnyirbálását
  • tugyiti
    #65625
    Profit maximalizálás ,ahogy UltraZord is írta ,nem véletlen a console átirat is amivel összefügg a játék elbutulása a sok console jóska meg a pc casual gamer térnyerésével (amit nem is értek hack&slash műfajban hiszen az effortot kellene díjazni amit sajnos a mágikus blizz féle rng-re hivatkozva elmarad jelen játék esetében) így aztán kapunk egy olyan játékot amiben se kihívás nincs (nincs igen még hc-n se ugyanis az esetek 75%-ban nem a játékos skillnek köszönhető a halál hanem a dc,high latency ,ruberband és társainak.) se befejezettség érzés se új content ahogy írtad is.Nem véletlen ,hogy mostanában egyre több topic nyílik blizz fórumon egy ah-rmah nélkül modot követelve és/vagy az offline játékot javasolva.Én sajnos ebben a formában azt mondom ,hogy egy történelmi franchise bukásának lehetünk/lehettünk tanúi az elmúlt évben... vajmi keveset segítenek ezen az utóbbi idők próbálkozásai ,hogy élvezhetővé tegyék a játékot végre hallgatva legalább a még ha cassual ,de legalább még MEGLÉVŐ játékosokra.
  • tugyiti
    #65624
    R.I.P. :(((
  • Lammer
    #65623
    nekem is mar csak a HC a kihivas... bar ott a para, hogy meghalsz ugye :S

    pont most ment el a varazslom is, valahogy mindig kifogok olyan pakkokat ami counterel... kaptam 3 fajta cc-t... most megkerdezhetnem: "szerinted?" :( (para 2-es volt)
  • Különc
    #65622
    Én azóta nem játszottam, mióta csökkentették a nehézséget. Teljesen jó tank barbárom volt, nagyon kevés DPS--el, de így is eljutottam Azmodan előtti területig egyedül. Mert akkoriban a party játék teljesen élvezhetetlen volt, erről jonny és jazzy tudna mesélni mennyire voltam hasznos tagja a groupnak, mikor 2 hitelt bármi.

    Jött a patch, másnap reggel jonnyval ledurtuk Azmot és Diablot is egyből, azóta 5 percnél tovább nem logoltam be, mert az egyetlen karakter amivel játszottam nem ért semmit, és kedvem sem volt farmolni neki új geart.

    Habár mostanában kicsit rám tör a játszhatnék, általában ez elég hamar lelankad, lévén szinte minden ugyanaz, szerintem kevés ember van, aki hardcore nyomatja megjelenés óta, én hamar meguntam amint végigértem, viszont ha az ember játszik napi 1-2 órát, akkor még élvezetes lehet.
  • Lammer
    #65621
    nem panaszkent mondom, de most direkt szamoltam...

    HC-n OTODSZOR dobta zsinorban az exalted dread shield receptet...

    amugy makoltam egy egesz jo crag hammert** :) igy legalabb jo avg dammal f0som a torrentet magambol :)

    **DPS: 804.6, +201 Int, +92 Vit, LOH: 368, LS: 2.9, LIK ^^
  • UltraZord
    #65620
    egyértelmű hazugság
    Lehet csak változott a koncepció, és rájöttek tényleg nincs annyi tartalom a játékban, hogy az emberek maradjanak és költsenek, ezért engedtek teret a botoknak. Profit maximalizálás.
  • Lammer
    #65619
    (maradt az 5 lego, elerkeztem 60-as szintre :)

    szerk: lol! meg diablo elott hellen, dobott hatvanon egy nailbitert xD

    #65618:
    1-et kell ertsek :S

  • Psychedelic #65618
    Egyre jobban alakul ez a játék, a 260 millam ami van, ér kerek 7,5 eurot. Lassan ott tartunk, hogy 3 gombóc fagyi áráért, MP10 farm szint geart vehetsz...
    Nem tudom, most 260 millat kiszedni mennyi idő, gondolom most se sokkal gyorsabb mint pár hónappal ezelőtt, de nem igazán tudnak arra ösztönözni, hogy újra játszani kezdjek, amikor azt látom, hogy egy magyar viszonylatban is nevetséges összegért, több pénzem lesz, mintha heteket farmolnék.
    Rakat embert ismerek, aki mai napig pörgeti a botokat, az egyik haver 10 accal tolja, masik 6-al, és még sorolhatnám, fél éve nem bannolták őket, holott elég feltünő, ha egy ip-ről 10 acc fut fél éve már a napi 24 órájában, de ez le van szarva, mert blizznek hozza a hasznot, illetve a botosok ezrei is hülyére keresik magukat vele, mert nekik még ilyen nulla áron is csak hasznot termel. Közben pedig totál tönkretették a gazdaságot.

    Farmoláson kivül mást nem lehet csinálni, mert contentet még 1 év után se sikerült a játékba rakni, farmolni meg értelmetlen. Teljesen hülyeségnek érzem az egészet, hogy elbasszak rengeteg időt farmolásra, amikor tényleg fillérekért megkaphatnám ugyanazt.
    Ennyire azért nem jó grindolni, az csak akkor jó ha van értelme, de itt aztán rohadtul nincs, és nem jutalmazza a játék azt, ha te időt és energiát ölsz bele. Szó szerint hülyére veszik azt aki tisztességesen akar játszani, és nem akar pénzt költeni, hanem normális módon, úgy ahogy kéne meg akar dolgozni azért a karakterért.
    Jobb is, hogy nincs értelmes pvp, mekkora élmény lenne, hogy amiért te tisztességesen megküzdöttél, amit te hosszu hónapok alatt összehoztál geart és karaktert, azt a porba alázza egy olyan ember, aki bement rmah-ba, és 3 napi nem magyar bérét elköltötte a karira.

    Legfontosabb dolog volt amit igértek, hogy itt értéke lesz a goldnak, meg hogy komolyan fellépnek a botok és csalók ellen, és nem az lesz mint diablo 2-ben. Hát egyre jobban haladnak vele.

    Szánalom ahová ez a játék jutott, és már talán csak az segítene, ha törölnének mindent ami most van, kapna a játék egy új loot rendszert, ahol egy átlag embernek nem kell éveket játszania ahoz, hogy talán 1 top közeli item kiessen neki ha szerencséje van, és ahol végre tényleg nem engednék a botokat farmolni hónapokig, hogy tönkre vágjanak mindent.
    Csak ez már blizznek se jó üzlet, tized ennyi acc pörögne mint most, a legtöbb ember meg már így se jönne vissza játszani soha.

    Szégyen ez az egész...
  • Hosszas
    #65617
    Szulinapos magyar live stream
  • sanyiiiii
    #65616
    Lesz az az egy hónap legalább 3.
  • who am I 7
    #65615
    ja ezt tudtam, azt hittem van még valami, mondjuk pl sink...na az lenne a geba.
  • Pukkka
    #65614
    A lényeg annyi, hogy a low lvl itemekre is rollolhatnak i63 as statok. Ez kb teljes buildeket küldhet kukába. A BiS itemek is változni fognak kaszttól függően.
  • who am I 7
    #65613
    milyen biztos infók vannak az itemizációval kapcs?(az 1 hónap azért az nem kevés, szal ki lehet pörgetni 1-2 top cuccot addig sokszoros áron)

    Craftolható legendekről van hír esetleg?hogy azok változnak avagy sem?
  • Lammer
    #65612
    koszi :)

    ilyen scarbringer nincs is ahban :S likas meg xps :) (jelenleg)
  • Pukkka
    #65611
    Ezt már 1 hete tudtuk, hogy így lesz. Az item árakkal még várni kell, US serveren is felmentek az árak, nem feltétlen most érdemes eladni a top cuccokat. Mint ahogy szerintem bevásárolni sem most érdemes. Mert az ember elkölt egy halom goldot, aztán 1 hónap múlva az itemizációval hazavágják az egészet.
  • tugyiti
    #65610
    Grat
  • who am I 7
    #65609
    másrészről, akiknek dupeolt,botos billiárdok álltak halomra, most könnyedén túltehet rajta..igaz olcsóbban, de ez a tizedelés kicsit megodbja majd az rmah-s gold forgalmat.
  • Lammer
    #65608
    47-ik szint, szinten mp1, megjott az otodik is :)



    (nem probalod meg ujra?)
  • pimpi001
    #65607
    lol
    komoly? hat enis veszek az tuti :D
  • who am I 7
    #65606
    akinek item-ben volt, mondhatjuk, hogy az is..hiszen a GAH árai nem rendeződtek át, emiatt...szóval, cirka 68 juróért lehet 2B-t venni...és még mindig nem értem miért nem emelték a GAH 2B-s limitet...ha nem is unlimitedre, de azért 10B-re minimum...de inkább 100.
  • LocalPatriot
    #65605
    Az igen!
    Akkor holnap este veszek egy pár milliót!

    Köszönöm az infót!
  • Hosszas
    #65604
    Elso triffetas gyurum es meg stat is van rajta!
  • devlking
    #65603
    Igen.
    Mindenki akinek a vagyona goldban volt most szépen pofára esett.
  • Zenszkij
    #65602
    akkor amiért eddig más szenvedett azt most bevásárolom :D