78965
  • Lammer
    #65761
    koszi! :)

    az a vicc, hogy elsore rollolta :) ovem meg a TIZENHATODIK :D random rulez x)

    Tugyi es aki szeretne az altalam (persze ez is ollozott a netrol, ugye) kitalalt szabalyok szerint haladni:

    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1197808379&no=65684]"szabalyzat"[/URL]

    mindenkinek sajat lelkiismeretere van bizva, hogy mennyire tartja be, mi betartjuk :) igy meg talan izgi a jatek :))

    sok sikert minden self foundos karinak, lehet infernon folytatjuk egyutt :))
  • kigyi
    #65760
    Ha ATI (ill, már AMD) vidikari van a gépben akkor vagy túl van húzva vagy pedig túlmelegszik. Ezt a Catalyst csinálja, ha valamilyen okból nem válaszol a video driver az meg akkor akad ki, ha a kártya nem bírja a strapát.
  • Aspyrin
    #65759
    Nem vagyok nagy szaki, de elképzelvén a jelenséget, valamilyen túlterheltségre gondolnék (proci, videokártya), esetleg a merevlemez lassúságára.
  • draget
    #65758
    Addig oké:d
  • Aspyrin
    #65757
    Kerüld a hc-t! :D
  • draget
    #65756
    Segítene vki pls.. Játek közben kb. 10 percenként fogja magát a játék elfeketedik 5-10mp re utánn visszjön kép. Ennyi idő alatt vagy meghalok vagy nem:D Ötlet?
  • tugyiti
    #65755
    Engem felvehetsz,tolhatjuk esténként hc-n :)))
  • kigyi
    #65754
    Ez a Self Found ez csak HC karakterről szól ugye? Mert akkor én is beszállnék esténkénti mókára csapattársat keresnék jelenleg éppen 11-es vagyok :)
  • tugyiti
    #65753
    Beszállnék én is ebbe self foundos dologba Wizem csak a gemeket veszem
  • Különc
    #65752
    Az a cap nem is annyira rossz ilyen szintre
  • Lammer
    #65751
    Jelentem alassan, IRL barétommal meg birjuk a coop SELF found / own craft szabalyok szerinti gyurodest (este leptunk tul butcheren, szal most kovetkezik hell act2) :)

    WD-je+DH-m

    minden talalt es/vagy sajat craft... gemek meg elozo infernokbol visszamaradtak (de a gem+alapanyag vasarlasa engedelyezett)

    ^^

    diszklémer: fobossok ellen big bad voodoozik, amugy megy a jinxes saman ezerrel :)
  • Lammer
    #65750
    neki max akkor volt lagspikeja amikor townban volt... eddig joval tobbszor haltam meg server hibabol :( beismerem, parszor azert mert tulvallaltam magamat! es ez mind solo only, parban meg nekem sem sikerult meghalnom :)
  • Lammer
    #65749
    barbarom solo volt... DH-val jatszom parban
  • Acidlich
    #65748
    rip
    multkoraban linkelt itt valaki egy oldalt, ahol pontoztak az accountokat, a legtobb pontot egy olyan account erte el, amin 6(!) db HC para 100 kari volt:D na az akkor vagy qrva ugyes, avyg nagyon szerencses, de h g*ci nagy kocka, az tuti
  • poruljartal
    #65747
    70es vagyok és csak haverral játszom, képtelenség úgy meghalni
  • Systore #65746
    kultisták irreálisan nagyot ütnek, sc-n tapasztaltam...
  • Lammer
    #65745
    es RIP... nem a szerver hibajabol, megint tulvallaltam magamat :S

    de azert az gaz, hogy 4XK hp nem eleg mp1re (4500 koruli armor meg 350 koruli allres)
    manor, kek cultista pack, electrify meg egyeb nyalanksag... ugy fogyott el barbim hpja, hogy pislogni sem volt nagyon idom :S
  • Lammer
    #65744
    hetedik ---.---
  • TurboX
    #65743
    ha már a vicceknél tartunk: monkomnak mai nap reggel para4-en esett az első legendás (mp0 mert feljebb nem merek menni, így is volt 1-2 izzasztó helyzet ill. nde nélkül már rég elpatkoltam volna)
  • tugyiti
    #65742
    Nekem kúrvára nem az az érzésem ,hogy random a loot :D mp10 és 3. napja esik strongarm bracers kb. a 7. XDDD
  • Lammer
    #65741
    RIP! :(

    en most el tudtam menni barbbal level 60-ig (ki sem fogok mozdulni szerintem act1-bol mig nem lesz combosabb), mondjuk persze nem oneros csellendzsel... arra ott vanak/lesznek a DH meg wiz karijaim :)

    mas: gyerekek ez valami vicc??? Utolso infernon eltoltott ido alatt esett 5 zsinorban, most a hatodik exalted dread shield receptem infernon, HC-ban! come oooon!
  • gerey
    #65740
    Nah lvl 35-n megölt egy lapspike a spider queen előtti placcon...
  • Aspyrin
    #65739
    Gyorsan megoldották, mára rendbe tettem mindent. :)
  • Aspyrin
    #65738
    Így tettem, köszönöm.
  • Lokker
    #65737
    Ha valós adatokat adtál meg no para. Nálam is volt ilyen csak az a saját hülyeségem volt. Hamarabb töröltem telóról az authenticatort mint deaktiváltam volna. Supportnak írtam, kérték hogy igazoljam magam, beszkenneltem a jogsimat nekik és már le is vették az authenticatort.
  • kigyi
    #65736
    Nem kértek, de a neved és lakcímed igen és ugye ilyen esetben a nemzetközi jog szerint e személyi igazolja jogosultságod. Ugye Lakcímkártyával együtt érvényes csak. Ezek egyértelműen igazolják jogosultságod az acc-hoz és kikapcsolják a beállított védelmet a kérésedre.
  • Aspyrin
    #65735
    Kulcs okés, de nem emlékszem rá, hogy személyi igazolvány számot kértek volna.
  • TurboX
    #65734
    ill. legközelebb írd le egy papírra az authenticator serial számát majd restore bármilyen más telefonra és problem solved
  • kigyi
    #65733
    Az eredeti kulcs kell hozzá amivel regelted a játékot ez elengedhetetlen, az acc regisztrációkor megadott adatok alapján annak a személy igazolványa kell akinek az adatai ott szerepelnek (ha valós személyként regeltél akkor a tiéd, ha kamu reg volt és arra regisztráltad be a játékot akkor nyugodj bele....)
  • Aspyrin
    #65732
    Nem tudok belépni nélküle.
  • Aspyrin
    #65731
    Az nincs. Írtam nekik, de hogyan kell majd magam igazolni?
  • kigyi
    #65730
    Csak akkor, ha nem állította be a bnet-re is, mert pl én oda is csak azzal tudok belépni :D Ha teló elszáll tényleg igazolnom kell a jogosultságom az acc-hoz :D
  • TurboX
    #65729
    authenticator serial nélkül?
  • Systore #65728
    törlöd bneten az authenticatort és megcsinálod újra.
    bár ha ezt értetted resync alatt, akkor bocs :D
  • kigyi
    #65727
    Régi teló nincs meg már mi?

    Akkor marad az ügyfélszolgálat és az, hogy igazolnod kell magad....
  • Aspyrin
    #65726
    Megszopattam magam, remélem, valaki tud segíteni.. Lecseréltem a telefonom, és azóta nem hajlandó beengedni az authenticator. Próbáltam resyncelni ,de továbbra sem enged bejelentkezni.
    Ötlet?
  • devlking
    #65725
    Csak az maradt ki, hogy ebből a 67 millió karakterből mennyi a bot, és mennyi működik még mindig release óta.
  • Acidlich
    #65724
    az is eleg beteg statisztika, h a leolt mobok hanyszor ernek korbe a Foldet:D
  • Systore #65723
    11 euróért megvettek tőlem egy burizát, lol..
  • sata75
    #65722
    spoilerbe plz
    egyébként a kalóriás résztől még ma is sírok a röhögéstől:))