78965
  • gerey
    #65801
    Spamben nézted? Nekem is gmail-s címem van, és anno regisztrációkor még működött...
  • TurboX
    #65800
    empé nullán úgy végigdaráltam mindent hogy a fejembe szállt a dicsőség... ez volt a vesztem:(
  • tugyiti
    #65799
    Én belépnék ,de gmail-es címre nem küldi ki a mailt
  • gerey
    #65798
    RIP mindenkinek...

    Csináltam egy csoportot/laddert a slef found HC-s embereknek, aki gondolja lépjen be...
  • Lammer
    #65797
    feliratkozok a listara... belial megolt hellen ugy, hogy 31K hpm volt a felen, nem is rossz armorral a szinten, es hopp nincs (f***ert tartogattam a serthetetlenseget)... koszi! (obv. monk solo)
  • Daell Drow
    #65796
    rip, am nem azert de 39k hp meg sc-n is keves nemhogy hc-n. 50-60k alatt ne legyen a hp-d kezdesnek.
  • Különc
    #65795
    Looooooooooooool ez elég meleg

    TurboX: akkor ma front van, én ma két barbárt vesztettem el, egy 53-ast és egy 48-ast 8(
  • tugyiti
    #65794
    R.I.P. :(((
  • TurboX
    #65793
    ezt durván benéztem :(

    ha az oszlop nincs ott még menekülni is tudtam volna, ill. ha a nagynénémnek pöcse lenne...
  • Acidlich
    #65792
    na ennek nem veletlen brutal a neve:D gz
  • AkAfinucsi
    #65791
    Én RMAH-ba raknám vagy 100-150 euróért és utána gemből meg meggazdagodnék.
  • attiGT
    #65790
    minimum 2 billa
  • willie83
    #65789
    Ez a gyuru mennyit er?Mennyiert rakjam be az ah-ba?
    RMAHba vagy a goldosba?
    Koszi.
    http://postimg.org/image/6z5lp0nfl/
  • Lammer
    #65788
    power level (eroszontezes, ugyi) az jogosulatlan elony, mert te vegigdaralod elotte a tomeget es bezsebeli az xp-t ;) csomoszor segitettem mar igy sc-ben :) akin segitettem, egy lovest/utest nem adott le kb. :)

    de mondom, ha nagyon szigoru a dolog, akkor kitorlom belole :)
  • tugyiti
    #65787
    Elolvastam :DD de nálam a power lvl azt jelenti ,ha mp10-en húzol valakit :D ha vissza mész valakivel mp nélkül akkor ugyanúgy csak azt a coop xp bonust kapja mintha ugyanazon a szinten futnátok együtt ,tehát semmi előnye nincs ,na tecccikérteni XD
  • kigyi
    #65786
    Elvileg nem is csináljuk :D
  • Lammer
    #65785
    oovaZSd ma' el a szabaJzatot, azze' :D
    (elvileg tilos, de ha nagyon szigoru akkor kivehetem)
  • Carmang
    #65784
    Mindegyik kaszttal mentem (pontosabban most megyek az utolsóval, DH-val), és mindegyiknél kellet vásárolnom AH-ból Nightmare-től kezdve. Melee-vel tényleg sűrűbben aktualizáltam a cuccaim, mint a többivel.
  • tugyiti
    #65783
    Oksa :)) még annyi ,hogy ha kigyi lvl11 én meg 31 és vissza megyek vele rohangálni de sima normálon mp nélkül az is tiltott ?
  • Lammer
    #65782
    amig meg nem hal a karid :)
  • kigyi
    #65781
    Az tuti, hogy menni kell pár karikát előtte inferno act-1-2-3 trio-n :) Egyből nem lehet letolni szerintem vagy csak nagyon nagy mákkal. Ez sajnos a mele karikkal végig igaz tehát időnként kell menni még 1 karikát az adott szinten és gyűjteni, talán esik még pár apróság alapon. Nekem az előző karakteremnél nagyon bejött ez a lassan, de biztosan fejlődési módszer. Bizony HC-n a taktika nagyon nagy szerepet kap.
  • tugyiti
    #65780
    Azt még elfelejtettem ,hogy csak 0-60-ig érvényes vagy paránál is marad ez a szabályzat ? :D
  • Jojobaba
    #65779
    10másodpercig ottmaradsz, meghalsz
    end session után még 10 ig tuti ott tart
  • Jojobaba
    #65778
    sok múlik azon, hogy milyen karakter, egy meleeet hc-n tuti nem viszel el inferno diabloig self found karival
  • kigyi
    #65777
    Ugyanaz hiszen azonnali kapcsolat bontás azaz 10 másodperc múlva lép csak ki a szerver oldalon a timeout miatt... Nincs trükközés sajna. inkább küzdj megfontoltan és HC-n próbálj kisebb blokkokat összeszedni és csak azokat csapni mindig már járt úton menekülni, ha gáz van és ne az ismeretlenbe, mert ott tutira megcsap egy mob és kill...
  • Dodo55
    #65776
    Alt+F4-et érdemes megpróbálni. Az timeout lesz technikailag a szerver szemszögéből (legalábbis WoW-nál még úgy volt, itt lehet már kezelt esemény és nem instant processkill), a kérdés hogy milyen hamar deaktiválja a game sessiont.
  • kigyi
    #65775
    Na így értettem, hogy nem lép ki, mert ugye a klienseden azaz a te gépeden látszólag le lesz zárva a kapcsolat, de a karaktered távozik az élők sorából a maradék néhány másodperc miatt (elvileg ilyenkor is 10 secet marad még online a kari :(
  • clio1616v
    #65774
    kipróbáltam

    meghalt, escet nyomtam és mégcsak meg se ütöttek a körülöttem lévő mobok, azonnal kilépett ahogy a tálcáról bezártam a D3at, de visszalogolva Dead hero
  • kigyi
    #65773
    Amúgy kipróbálhatod. Kezd egy karit aztán gyűjts magad köré 10-15 monstert és nyomj egy esc-et. Sokat nem veszítesz, de azért a zsákjában és a karakteren ne legyen semmi komoly cucc :D
  • kigyi
    #65772
    Nem lép ki és meghalsz ennyi fog történni.
  • clio1616v
    #65771
    egy kérdés

    mi történik akkor, ha Hardcore játszok és már majdnem meghalok és nyomok egy Esc-et és bezárom a játékot?
  • Dodo55
    #65770
    Hát nem tudom, én a Monkommal kb. Hellen kezdtem el vásárolgatni AH-ból, előtte bőven esett használható cucc. Igaz pont Május 15-én kezdtem a karit, egészen 59-es szintig rajtam volt az évfordulós buff, lehet az segített. SC és 60-ig MP0 végig.
  • Lammer
    #65769
    skillesek vagyunk xD targyakat meg makoljuk :D es mi ugye hczunk :D azert szoloban jinx nelkul mar nehezebb lenne :S
  • Carmang
    #65768
    Én is elkezdtem egy Self Found-os SC karit nemrég -bár tőletek függetlenül-, de Nightmare Act III-ban össze vissza borultam, szóval feladtam. Pedig egy csomó cucca socket-es, és Inferno gem-ekkel van tele.
    Ti hogy bírjátok?
  • kigyi
    #65767
    Elfér, amúgy nem nagy dolog saját magam is így játszottam igaz SC-n, de para25-26 körül vettem csak valamit a wizardomnak addig saját cuccban járt :)
  • Lammer
    #65766
    Ha esetleg megengeditek, akkor be is tehetem bannerbe a self foundos szabalyt, hatha lesznek masok is akik esetleg kovetik ^^
  • devlking
    #65765
    Options/Max foreground fps mennyin áll?
  • kigyi
    #65764
    52-es szintig jutottam az előző HC karimmal így és akkor is csak magammal csesztem ki, mert követtem egy gob-t és egy lag átsegített a túlvilágra.... A kari jó ütemben haladt HC-n mp 2-4 között folyamatosan váltogatva.
  • Lammer
    #65763
    akkor Te max. kihagyod ;)

    mi szepen haladunk vele :)
  • Jojobaba
    #65762
    Ez a szabályzat egy baromság, ameddig nincs itemizáció csak kibaszol magaddal, semmi értelme nincs, lassan fogsz haladni, nem fogod túlélni, miegymás. A játék rákényszerít az ah-ra.
    Nagy ostobaság ez szerintem, meg aki követi az is.