78965
  • Hosszas
    #65841
    Kosz, ez menni fog gondolom ...
  • kigyi
    #65840
    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1197808379&no=65684

    Fent olvasható, de tessék.

    Sok sikert :)
  • Hosszas
    #65839
    Meg egy dolog, valaki le irna a pontos szabalyokat a SF HC-vel kapcsolatban??
  • Hosszas
    #65838
    Jelentem elkezdtem egy DH csajt Self Found HC-t, majd ha valami erdekes tortenik akkor irok
  • attiGT
    #65837
    jelöld ki a cimsorban az urlt és enter... ennyi
  • kigyi
    #65836
    Én meg megyek még 1 kört azon a részen ahol még bírja és csak fejlődik annyit, hogy tovább tudjak menni gond nélkül, esetleg pottyan még valami ami jobb annál a cuccnál ami rajtam van :) HC-ban nem kell szégyellni, hogy mész még 1 karikát alacsonyabb szintű mobok között, hogy megerősödj, mert ugye itt a taktika fontosabb mint a pálya gyors ledarálása :)
  • Aspyrin
    #65835
    Nálam nem.
  • attiGT
    #65834
    Szerintem ha frissítesz rajta egyet bejön.
  • Dodo55
    #65833
    Én kapásból MP5-ön kezdtem a HC karim :D

    (Bár szerintem ti már infernora gondoltok, ott persze tök más :))
  • unusual
    #65832
    Baszus! Részvétem!!!!! Én tuti hanyagolnám a HC 1 ideig,de te tudod persze.....
  • undY1ng #65831
    Naja. Nekem is most csak az adta meg a kedvet a HC-záshoz, hogy a nép itt beszélget róla de én úgy vagyok vele ha már HC, akkor inkább veszek neki erősebb Geart, hogy tuti (ha nem tuti) túlélje. :)
  • Lokker
    #65830
    Amúgy, nem akarlak elkeseríteni, de ugyan olyan unalmas a játék, mint volt. Ez csak az "újdonság" ereje. De arra a pár napra tényleg leköt(ött).
  • Lokker
    #65829
    Szerintem 403.
  • attiGT
    #65828
    Visszajövök D3-ba. Baromi unalmassá vált a PoE, D3 pedig 180 fokos fordulatot vett ahhoz képest, ami akkor volt, amikor régen abbahagytam.

    Régen be tudtam lőni az árakat, mivel ezzel is kerestem, de most bajba vagyok ezzel a darabbal: Rare Ring

    Ezekkel az értékekkel keresek perpill AHban: 40 avarage dmg, 40 chd, 3 ch és 100 dex, mivel a socketbe ha minimum belerakunk egy 50est ,akkor is bőven 100 fölött van, viszont így nem jelenik meg azoknak akik 100+ dexre keresnek, ettől függetlenül ugyanannyit ér SZVSZ. (bele kell rázódni ezekbe megint, látván, hogy az árak a fejük tetejére álltak..)

    ti mit gondoltok?

    jó újra itt lenni! :)

  • clio1616v
    #65827
    jelentkeztem ebbe a ladderbe, hogyan tudok aktív lenni benne?

    jelenleg pending
  • Daell Drow
    #65826
    2 komolyabb eladasom volt, egy 100 millios mempo es egy 88 millios lacuni. De meg volt sok 20-30 millios legend es rare eladas is, ugy kb 500 millio eladasom volt minimum. Ennyi ido alatt szinte majdnem minden leged kiesett, pl echoing es beka tobszor is es jo fajtak.
    A sajat cuccaim mind talaltam 1-2 van ami vett, de a kovek es craft anyagok is mind gyujtottek tobb ezer van most is.
    A gearemet nezve kovekel egyutt ugy 400 millio hcgoldban van +folower cuccok pl buriza is talalt es jofajta magaban 20-30m. + craftolt itemek.

  • Daell Drow
    #65825
    Ajanlott legalabb az mp1, a mob suruseg es a bonusok miatt. Meg ha kulcsot is akarsz azert itt is van esely ra hogy ki esnek.
  • undY1ng #65824
    Amúgy HC-ra ajánlotok vagy nem ajánlotok MP-t? :D
    Ha igen mekkorát kb.?
  • tugyiti
    #65823
    XDDDD GYAAAAAAAAJJJJ visítva rohanok így is ha meglátok hc-n valami durvább kombós elite packot
  • Systore #65822
    gondold el, hogy nerf előtti act3 wardennel találkozol hc-n

    :ccc
  • tugyiti
    #65821
    Pedig pont ott lenne értelme faszomat se érdekli sc-n ,hogy összefutok e vele nightmare.n vagy nem ,de hc-n örülnék ha csak infernon látnám XDD
  • Systore #65820
    vagy csak hc-n nem vették ki
  • Lammer
    #65819
    LOL!

    akkor kovetkezzek egy kis bug! :D

    Hardcore:



    akinek nem esik le mi a bug, annak:
    ezt tanulmanyozza at :D
    (tessek elolvasni a "Players can only encounter" kezdetu mondatot)
    szerk: latom blizz forumon mar masok is talalkoztak evvel a buggal :D
  • Lammer
    #65818
    igen lehet, azt beirom... sry!

    mas: most esett egy TRIFECTA moonlight ward (legend amu) hcn... ket random ramkoszont chc meg cd formajaban (iAS alap)... namost... chcval meg vittel 4.2M, sima CD-vel 1.1M...

    mennyiert tudom ezt eladni?
    (szerk: level 28-on jott a masodik leg is xD de az gagyi)
  • Különc
    #65817
    Lammer kérdés, bár lehet hogy volt már: játékban lévő NPC-től lehet-e itemet vásárolni?
  • Lammer
    #65816
    korrekt, koszonom!

    nagy kalappal a kovetkezo karihoz, nem semmi a kitartasod, maxi respect!

    kerdes: ennyi ido alatt mi volt az a cucc amiert a legtobbet kaptal ahban? :)

    (felve kerdezem meg, ironborhoz nincs kedved? :)
  • Daell Drow
    #65815
    Tartalek kari ha netan meg halok akkor tudjak indulni egybol, illetve ennyi ido alatt lett csomo masodlagos jo wd cuccom azokat at pakoltam erre eladas helyett, de nem gondoltam komolyan hogy ez lesz a vege.
    Onhibam kivul kell meg halni az a legbosszantobb.
    En csak WD-el tudok jatszani azert van tobb is belole, fel huztam ugyan a tobbi kaszt is de nekem nem all kezre igy marad a WD.

    Amugy partyban fieldsen 2 elite kozt egyik a nagy champion kek bikak voltak, es pont akkor crashel a game. Haverok siettek menteni a de a bikaknak volt a tuz ala gyujtos skiljuk, es az ellen mar nem volt mit tenni. Mire vissza jottem a lenti kep fogadott.

    A blizzardot elkuldtem oda ahova, hogy ilyenekre nem tud valami vedelmet kitalalni. No mindegy veszek egy nagy levegot, iszok valami erosebbet aztan kezdhetjuk ujra.
  • tugyiti
    #65814
    ÍJJJjj bakker :(((( részvétem ,nagyon szép teljesítmény
  • TurboX
    #65813
    ráadásul még hatványozza az egészet hogy nem önhibából...
  • gerey
    #65812
    RIP
  • sata75
    #65811
    azt a mindenit! azért ez már eredmény. gratula.
    kitartást a kövihez, meg lesz az a p100:)
  • BDragon22
    #65810
    R.I.P. !

    Nézegettem már a karid fejlődését egy ideje, reméltem neked sikerül majd p100 ....

    Kis pihi, lóváltás aztán hajrá.

    gz p 77-hez !
  • Lammer
    #65809
    RIP!

    jezusom, para 77!! en tuti nem tudnam feldolgozni :SSSS

    (meg szabad kerdezni miert van 1 kasztbol 2 kari? mas is jatszik az accodon?)
  • Daell Drow
    #65808
    Budos dc, crash es tarsaik eredmenye. elt 9 honapot :(

  • Lammer
    #65807
    nagyon jo ez az ironborn style, tok izgi es minden egyes upgradenek ugy orul az ember, mint ha nyert volna egy sorsjegyen kb :D

    cimbora most makolt nekem egy onehander xbow-t (drop)+ kraftolt nekem egy labbelit, nagyon nyammmi cuccok ^^
  • tugyiti
    #65806
    faja ^^
  • Lammer
    #65805
    bannert frissitettem a szabalyzattal :)
    (ehh, powerlevel engedelyezett :P)

    tegnap talaltam tarsamnak egy eleg jo karkotot meg egy pantset hellen + craftolt maganak a makkos, egy likas jo dps-el rendelkezo wd bicskat :P
  • tugyiti
    #65804
    Hogy adódnak hozzá a karakterek amúgy ? :D mert én sehol nem találom ,hol kellene hozzá adni vagy hogy jelennek meg a groupba?
  • gerey
    #65803
    Aki belép majd írja be, hogy melyik karakter(eket) akarja, hogy bekerüljenek...
  • tugyiti
    #65802
    Kiküldettem vagy 3x az aktiváló mailt :D mostanra megjött valahogy