78965
  • viktor25
    #65881
    ezt az 5 cuccot ahol éppen ill. különböző szinteken szedtem össze, majd egybe olvasztottam és lett ez a staff, de egyik szintem sem lehet megnyitni a pályát s act II a kis csaj sem upgradeli
    na most mi is a tendő?
    csak lehet valamit csinálni.
  • Lammer
    #65880
    HC ironborn meg mindig

    ehhh, vettem egy vitas archon chestet(vendortol engedelyezett, ugye), mivel volt 2 essencem (sajnos amiket eddig osszegyujtogettem elnyomtam glovesra, nem lettek jok) ezert krealtam 2 pancelt, az elso roll:


    13 allres xD
  • UltraZord
    #65879
    minden szinten más staff kell, azaz upgradelni kell a normal staffot nightmare re majd hellre és infernora, kiscsajnál van mindig a recept az adott szinten. hogy milyen szintű az adott ugye
  • attiGT
    #65878
    inventoryban kell legyen a staff
  • viktor25
    #65877
    csövi
    tudja valaki hogy, miért nem juthatok be a titkos pályára
    meg van a cucc ott állok a csonti elött, de nem reagál semmire
    probáltam mind a négy szinten infernon sem jött elő hogy meg nyissa a bónusz pályát. Tudnátok nekem ebben segíteni hogy mi a francokat kell még csinálnom.
  • clio1616v
    #65876
    5 leg esett már HC-n is 39 vagyok act 1 közepénél vagyok nightmare-en
  • Acidlich
    #65875
    de te biztos nem para13-as karival szedsz annyit:)
  • clio1616v
    #65874
    egy laza szombaton esik annyi :D
  • Dodo55
    #65873
    Hozzáteszem abból semmi upgrade-re alkalmas, illetve eladásra is elég értéktelen darabok.
  • Dodo55
    #65872
    SC-n eddig nekem is jó ha 10 leg esett összesen, pedig már para 13-on vagyok (a játékidő érzékeltetése miatt mondom, nem a +39% MF miatt), MP5-ön is toltam már.
  • kigyi
    #65871
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem boss még komolyan használható itemet nem dobott...
  • Carmang
    #65870
    Ha kitartóan farmolsz miért ne dobhatná mp0-n is? :) Nekem megvan az első kulcs, plusz a plan.
  • AkAfinucsi
    #65869
    Ilyen jót abból a sz...ból én még nem láttam :D
  • Lammer
    #65868
    most az er, hogy mp0-an dobja a warden a kulcsot? xD

    elso recink/designunk (amit ugye nem lehet vasarolni)meg is jott coopba... warden a bortonben -> cimbora WD-nek dobta az intes amut, nekem meg vites archon kesztyut... elso rollja amuban + tessek megnezni a makost... elso legje egy gidbinn, de milyen! :)

    WD-je
  • tugyiti
    #65867
    XD nem arra értettem ,hanem hogy felesleges mert a mákfaktor miatt figyeld meg 1 héten belül be fog rakni képet egy jobb rollról
  • Lammer
    #65866
    meg nem :P

    Tugyi: :DDD
  • Acidlich
    #65865
    Mar meg is halt?:D
  • tugyiti
    #65864
    Na most kérlek szépen írnám ,hogy kabbe ,de má felesleges DDDD:::
  • sanyiiiii
    #65863
    " Csak is a tokeletes vagy az kozeli rolokat veszik"

    protip: ez csak hétköznap igaz :) hétvégén sokkal nagyobb a vásárlókedv a kevésbé jó itemekre.
  • Lammer
    #65862
    omg! ironbornos HC drop! most pottyant sarga skelebol, omg!!4!44

    nadrag kerdes letudva, jo idore xD

  • kigyi
    #65861
    HC ACT4 MP10 hmm jó kombó, de én nem megyek :D
  • clio1616v
    #65860
    mikor szoktátok tolni a selffound hc-t, ironbornosok?
    ma mennék majd délután act4re mp10-en
  • Lammer
    #65859
    LOL! masodik leg para1 vegen xD lik nelkuli cindercoat :(

    szerk: ok abbahagyom most mar, harmadik leg para2 elejen xD (spirit stone)
    szerk2: negyedik goblinbol egy gagyi pus spitter... ilyen nincs 107 mf, nv5-el es most solozok...
  • Sunrider924
    #65858
    You turned a cheap fast animation into an epic motion picture
  • Lammer
    #65857
    kicsit ironbornoztam HC-n... para 1-es szinten jott is az elso leg infernon (mp0, cathedral 2, sima csonti, nv5-on)... gyerekek, igy meg nem orultem gladiator gauntletsnek

    dexes lett a random roll, es igy upgrade (DH-val nyomom, ugye)

    jah es elment a kis szintu trifecta leg amum netto 4.xM xD (meg egy sarga 2.1M)
  • who am I 7
    #65856
    Ja más szint, 10 account 20 bot :D
  • Daell Drow
    #65855
    Elso pont: Nagyjabol jol csinalod. Annyi meg hogy amit jol is araztal be es meg sem megy el, altalaban meg kell probalni mindig ujra es ujra fel rakni. van mikor tobb nap vagy het mulva megy el. Nekem is volt mar ilyen hogy 2 het mulva vitek el valamit mert arbol nem engedtem. Nem mindenki akkor jatszik mikor te hirdeted a cuccot es pont olyan kene neki.

    A masodik ponthoz:
    Nem fetletlen rosszabb az eu-s vasarlosagi hajlam mint mondjuk usa, csak azota mar a vasarloi reteg is ki ismerte a gamet geart stb. Egyszoval szemetet nem vesznek, es kozepes jo cuccot sem. Csak is a tokeletes vagy az kozeli rolokat veszik, bar ezek mar ilyenkor kulso oldalakon cserelnek gazdakat. (d2jsp, loothunter, stb)
    A tobb ezer dollaros keresesek meg mar mas szint, azok alatalaban csak keskednek es mar alig jatszanak, uzleti szinten csinaljak. Ha te is ebbol akarsz ilyen osszegu penzt keresni felejtsd el, de meg a heti 1 pizza+sor-t is neccesen szeded ki (persze szerencse fuggo) atlag jatekoskent, ahhoz mar mas megkozeleiteskent kell gondokodni.
  • attiGT
    #65854
    csak mert snipeoltam volna egy echot rmahból és a paypallal nem engedi, pedig megvan rá a cash. failed to escrow funds ez volt a hibaüzi..
  • Acidlich
    #65853
    Nalam 2-3 napig eltartott.
  • Dodo55
    #65852
    Kérdések:

    -SC/Gold AH-ban hogy érdemes árazni az eladni kívánt itemeket? Jelenleg úgy csinálom, hogy csinálok egy search-öt jelentősebb statot alapján (lefelé kerekítem őket általában 5 vagy 10-esével) és kb. az így kapott találatok statisztikai módusza alá lövöm be kicsivel az árat. Így olyan 40%-a megy el elsőre a felrakott cuccoknak. Ebben sajnos benne van az is, hogy nem ismerek minden kasztot és buildet annyira, hogy biztosra tudjam mik azok az itemek amikre valós igény lehet.

    -Mi az, amit már érdemes RMAH-ba felrakni? Amióta játszom (kb. 2 hete) próbálkoztam már ezzel-azzal, de semmi eladás eddig. Kb. mennyivel lehet rosszabb a vásárlási hajlandóság az EU (eredendően tudatosabb európai játékosokkal teli) realmen, mint a magyar szemmel álomfizetésnek számító minimálbérrel megáldott USA játékosaival teli Americas realmen? Csak mert állítólag ott simán össze lehet keresni havi több ezer dollárt (botok és egyéb tisztességtelen módszerek nélkül, szimplán kellő idő befektetésével) számos random user véleménye (és néha mellékelt paypal transaction history screenshotja) szerint, amiket a neten találni minden felé (abszolút nem fizetős RMAH guide-okat promótálva, hanem csak úgy, pl b.net fórumon is erről szóló témákban). Itt tehát nálunk szerintetek mi a reális ilyen téren ha valaki jól csinálja?
  • attiGT
    #65851
    Valaki töltötte már fel a bnet balanceát paypalról? Mennyi idő míg frissül?
  • keneseig
    #65850
    Sziasztok!
    Most kapom meg a D3-at,még régebben a 2-t persze végigvittem,de lenne majd pár kérdésem.Barbárral kezdenék,és dual wieldel próbálkoznék az tetszett meg.Mi a legfontosabb ,milyen összeállítást kell néznem hogy a maximumot ki tudjam hozni a dologból?Angolból nem vagyok a toppon.Kezdésképp a APS,fegyók sebessége,hogy kell összepározni őket pl?A skillek még ráérnek egyelőre.
  • Carmang
    #65849
    Rányomsz a Public Game-re, ott kiválaszthatod a neked tetsző MP-t, és a Monster Slaying-et. Az opciókban az MP-t engedélyezni kell egy pipával.
    Ha ezt akartad kérdezni.
  • tugyiti
    #65848
    Gondoltam a geart említeni se kell külön ,de ha már leírjuk akkor a teljesség igénye miatt a marquise rubyt a helmbe se felejtsük ki
  • hawkie22
    #65847
    A mostani patch után visszatértem kicsit kipróbálni, milyen is lett a DIII.
    Kezdtem egy Witch Doctort és Public Game-ben elkezdtem fejlödni. A kérdésem a következö:
    A monster levelt külön kell beállítani parancssorból, vagy elegendö a Public Games kiválasztásánál a Monster Slayinget kijelölni és kész?
    Ha parancssorból kell beállítani, akkor mit kell beírni?

    Köszi a válaszokat.
  • Lammer
    #65846
    tenyleg csak a bannert kellett volna megsasolni :D

    good luck anyway :)
  • csuuzli
    #65845
    plusz káin szet
  • Daell Drow
    #65844
    plusz hf ring es leoric ring.
  • tugyiti
    #65843
    Haverok mp10 aniversary buff festering - weeping - fields buli fanta
  • CalebJoe
    #65842
    Oszt az hogy Ez megint egy csodagyerek vagy én vagyok hülye?