78965
  • jaakuspeetR
    #66081
    500m sc goldom váltanám hc goldra
  • jazzy
    #66080
    :DD azt a játékot imádtam, folyton megtámadtak és folyton megszívtam :(

    mindig beléptem, nem volt ellenfél, rögtön ki és egyszer csak írta hogy már harcolok :(

    Ott ültem és toltam a pár perces támadást mint az ökör aztán a végén rávágtam egy nagyot
  • Psychedelic #66079
    Az annyira nem mozgatott, de volt ilyen dragonball-os játék, lehetett fejleszteni meg harcolni, és mindig az 1 szintel kisebb ellenfélre vadásztál, ha lassu voltál miután rányomtál az ellenfél keresésre, tuti elkapott egy nálad 1 szintel magasabb és szétcsapott, ott mit adtam volna egy 30/20-as netért, helyette vártuk az este 6 órát, mert utána csak 150 Ft-ig számlázott a betárcsázós net. :)
    A mai fiatalok meg eret vágnak ha nem tudnak instant belogolni. :P
  • jazzy
    #66078
    fogadjunk tevecluboztál is vénember :D
  • Psychedelic #66077
    Mi lett volna veled a diablo 2 idejében amikor 56k-s modemmel, meg 384-es adsl-el toltuk a HC-t? Érdekes akkor senki nem sírt, hogy jaj igy szar a net meg úgy szar neten játszani, örültünk, hogy nem fos single playerben kell tolni hanem társaságban, eszünkbe nem jutott volna otthagyni battle netet, csak mert singleben nincs lag.
  • Aspyrin
    #66076
    Köszi, azóta helyreállt a helyzet. Remélem, egy darabig nem találkozom ilyesmivel..
  • Lancus
    #66075
    Nem csak nálad van gond, többeknél ez van, köszönhetően ismét sokadszorra is az állandó online-nak átjön a "szuper" szerverről minden ami probléma csak létezik. Nekem ma kb. 100-150K goldom ment javításra online adóként (30/20-as net mellett). 10év alatt nem voltak képesek rájönni hogy egy valós idejű játékot nem lehet online-ra írni, mert az hogy megnyomod a gombot, és oda-vissza meg kell tegye a jel a te géped meg a szerver között a távolságot kétszer a gombnyomás lereagálásig, az senkit nem érdekelt. És lám itt az eredménye. Nem kellene rég foglalkoznunk pingekkel, meg authenticatorokkal, belépési procedúrákkal, ha végre leszednék az állandó online-ról.
  • Aspyrin
    #66074
    Nekem most valami gáz van a pinggel, mert másodpercek telnek el, mire reagál a karakterem egy mozdulatra, illetve a játék kreálás is baromi lassú. :(
    Nálatok?
  • poruljartal
    #66073
    ha leszedi az ő akkjáról akkor beírható a tiedbe
  • keneseig
    #66072
    Közben megtudtam,hogy battle.neten kell a cd kulcs.Viszont tesóm odaadja az autentikátorját ha veszek D3-at és ő mobilosat használ majd.Akkor amit nekem adott át lehet majd írni az én accomra?
  • keneseig
    #66071
    Sziasztok!

    A battle.netről letöltött és végigvitt Starter Edition után kaptam kölcsönbe egy autentikátort-t ami a tesóm accját behozta és így tudtam futtatni a játékot az ő adataival és elmentem lvl60+ig.Namármost neki vissza kellene adnom az autentikátort mivel visszatérne a wow világába.A kérdésem így az lenne,hogy ennyiből akkor mi akadája van annak,hogy vegyek csak 1 autentikátort+ regeljek a battle.neten és játszak?Esetleg a regisztrációnál vagy utána aktiválni kell valami cd kulcsot ami bizonyítja,hogy megvettem a játékot?
  • jazzy
    #66070
    Azt hittem starcraftot mondod SC alatt, kéne tolnom eszembe juttattad
  • 1Darton1
    #66069
    Az SC-t már 2 hónap után meguntam (nem sokkal azután, hogy szétnerfelték).
    A HC még akkoriban is egész jó volt, azért néztem meg most. Sajnos azóta ez is elég agyatlanná silányult.
  • mucsácsó
    #66068
    Ha valakinek kell egy eladó D3 account, akkor PM! :)
  • undY1ng #66067
    De látom, hogy mégis sokan nyomjátok már HC-n. :P
    Gondolom Softcore-t már meguntátok vagymi..
  • 1Darton1
    #66066
    A HC-nak pont az a lényege, hogy kín lassú és unalmas, mert nem akarsz kockáztatni. A pörgősebb emberek gyakran elvéreznek benne.
  • clio1616v
    #66065
    én
  • undY1ng #66064
    Engem csak egy dolog tart vissza a HCzástól. Hogy ha ugye nincs gear akkor kénytelen vagy mp0 vagy max 1-en menni ami kín lassú. Egyáltalán van olyan HC kari aki mp10en tolja?
  • Jojobaba
    #66063
    de 2 mlárd felé nem is mehet a bid, ergo ha van annyid érdemes endgame cuccokat megvenni gyorsan áttenni az rmhba onnan több goldot ér tuti mint 2 mlrd aztán megint...
    buta blizzard.. vagy épp ezzel akarnak nyerészkedni
  • Daell Drow
    #66062
    Mert bidben is 2 milliarda max szint, az mas kerdes hogy egyesek mert 2milliard kezdovel raknak bo nelkul.

    Lammer, ha nem is mondod nem is tudnak rola hogy adtam kolcson. XD
    Am sorry nyaron en valahogy nem birok jatszani, sok melo, meleg, meg szabadteri elfoglatsag, miatt nincs idom, en alltalaban osztol aktivalodok a tavasz kezdeteig, de akkor nagyon. Azert igyekszek feljonni, nemsokara felnezek.
  • Dondark
    #66061
    Mármint buyoutnál 2milliárd a max azt tudom de bidben?
  • Dondark
    #66060
    2milliárd fölött miért nem látok soha licitet az AH-ban?
  • Lammer
    #66059
    ami szorosan a buildhez kell: homonc. (35M) meg a SOJ (100M- ez szerintem olcso) volt, fejesem mar volt

    szerk: kraftoltam par kort glovesra ( valaszod utan kesobb, egesz jo lett) meg chest meg amut :)
  • Jojobaba
    #66058
    mennyi pénzből?
  • Lammer
    #66057
    Osszegereblyeztem egy kis lovettat HC-n
    (Jsan ne aggodj, a Te reszedet felretettem)

    Kaptam egy fejlovest es HC WD-m dorrungatos lett
    unbuff dps-t nem er nezni, meg ugy plane, majd meg lesz jobb, de a feeling, hogy permabumm van, odavag (brekis alternativa felreteve persze) xD

    alairas vagy: katt

    igen, biztos megkapom a kotelezo oltast, hogy ennyi penzbol olyan macis geart lehetne rittyenteni, hogy csuhaj... most ez tetszik, beleuntam a macikba, majd lehet ebbe is beleunok osz eladom a fenebe a cuccokat, nem tudom xD
  • Zenszkij
    #66056
    Véleményem szerint igen, mivel HC-n még nem hullottál lvl 60-ig.
  • jazzy
    #66055
    Én még nem hcztam, nekem fent maradhat?
  • jaakuspeetR
    #66054
    akkor én is letörlöm, mert 2 karakterem is elhullott már, bár lag miatt...
    sőőőt, letörlöm az egész internetet, mert laggol a szemétje...
  • sata75
    #66053
    eddig 4 monkom halt meg lvl60 előtt, de rohadjak meg ha letörlöm a D3-at...:)
  • Zenszkij
    #66052
    Hc egy nagy vicc közröhej lvl 60-ig. Aki addig meghal, az inkább törölje le a játékot hamar.
  • jaakuspeetR
    #66051
    oké, köszi
    bár nekem ennyi LS-el, ressel nincs bajom mpl10-el, csak jobb lett volna, ha kicsit gyorsabb
    EF-et nem akarok a fear miatt. monknak nem a leghasznosabb, plusz ugye nem lehet egyszerre socket mellett LS és CHD
    na akkor folytatom a HC-t, még csak most kezdtem bele
  • BDragon22
    #66050
    szmájlee elmaradt kb annyi.. amennyiben minden buff nélkül 240k+ a dps ed, nem nagyon tudsz komoly pénzek nélkül upgradelni wkl el ahogy én látom... nekem dps gearben 250k+ a dmg no res no life cserébe, elég életképtelen (sc monk) és folyton hal mp8 és + on . neked amint látom van res + armor, hp lehetne több ... echoing al lehetne "látványos" (kiírt) dps t növelni, invis kollega :http://eu.battle.net/d3/en/profile/INVIS-2291/hero/130395 pl
    Én itt untam meg sc karit, mert már csak a jóó és jobb geart tudod azonos de qrva jó gear re cserélni ami soha(alig) esik, költeni meg nem fogok se goldot se eurót ...
  • jaakuspeetR
    #66049
    Igen, a monkra gondoltam.
    Azért a nevetségesen kevés dps az durva. Mutass már egy sokkal jobbat szintén WKL-el.
    Egyébként meg reális dolgokra gondoltam, nem ilyen kirakat karakterekre. Csak a DPS a lényeg, hogy dprogressen az első legyek, de ha megnézed 0LS.

    Amúgy én is kitudok bentről lépni szanaszét buffolva, és lesz 600k dps-em, mint neki az 1 milla...
  • BDragon22
    #66048
    A momkodra gondolsz?
    Megnézed Lorelei két és meglátod:
    http://us.battle.net/d3/en/profile/Talys-1767/hero/16576834
    a dps ed nevetségesen kevés ...

    A többi karira kéne ruha meg fegyó, hc karaktered szintje csak 45 ...

    szerintem
  • jaakuspeetR
    #66047
    valaki tudna segíteni mit kellene fejlsztenem? köszi
    Profil
  • Lammer
    #66046
    igy van! :)
  • keneseig
    #66045
    Rendben ezt értem,de a tornádókon kívül a fegyókkal is megnőhet ww alatt az attack speed?Visszakanyarodva eredeti kérdésemhez:)
  • Lammer
    #66044
    kotelezo!

    generalodnak a kis tornadok, amik ha sebeznek az ellenfelen es a battlerage be van kapcsolva, (es ha van crit hited persze) akkor a rengeteg kis tornado is critel es nyered a furyt folyamatosan a BR-nek koszonhetoen, igy lesz folyamatosan furyd porogni :)
  • keneseig
    #66043
    Na és ha nem a tornádós rúnával megyek akkor már nem is hat rá?
  • Lammer
    #66042
    ha ugy nezed egysegnyi ido alatt tobbet fogsz sebezni, mert gyorsabban tickelnek a tornadok :) a lenyeg, hogy probald megcelozni a 2.5 attackseepet, amennyiben ez lehetseges, mert az egy ilyen "brékpojnt" :)