78965
  • keneseig
    #66041
    Sziasztok!

    Ha annyi változás történik a barbárnál,hogy mondjuk +10%-al nagyobb attack speed es gyűrűt felteszek akkor a WW-el is többet sebzek vagy annál fix a fegyverek sebessége és nem lehet kihasználni?
  • Lammer
    #66040
    nyah... mivel most mobilneten vagyok, nem szeretnem kockaztatni a WD-met, HC barb elolrol, pub mp0 xD

    viszont megdontottem a sajat korai legdrop rekordomat xD

    level 13

  • Lammer
    #66039
    mar leirtam a receptet anno is, mindig maxon tartom az MFet, ahogy lepem a paragon szinteket, ugy veszem vissza nem MF-es jobb cumokra... HC-t mar csak pubban tolom, a b**i lag/disc para miatt... pont kapora jon, mert pub/multiban plusz meg vedenek is, ugye :)
    Ma volt egy olyan elmenyem, hogy beugrottam fieldsre kek bika pakk melle, tars kezdemenyezte... latom csak nem jonnek a deneverek belolem xD mondom ok, ennyi... nezem, kompletten elszallt a halozat, isp szinten... release-renew, modem ujraindit, tok ideg voltam... 10 perc, helyreallt a netem... megusztam, de halvany lila gozom sincs, ez hogy sikerult, regenem f*s, nem tudom :D talan annyi lehetett, hogy jatszopajtas elhuzta egy picit a bikakat, passz :)

    btw, ma toltam ket hosszu sessiont (regen 30 napbol 30 napot toltam, most mar olyan max 20, nagyon max :D), 1-et delelott ott esett 4 zold (ugye 2 inna kb 3 percen belul), meg keso delutantol mostanaing, 1 zold+par brim+tasker :) mp2on szoktam menni es minden 3 sessionbol, kb. 2 lego esik szepen :) aztan lehet ez is abba fog maradni, nem baj :)
  • poruljartal
    #66038
    mindenkinek ilyen esik annyi játékkal amennyit ő tol :D csak ő idejár dicsekedni, mert nem játszik vele senki szerintem :D
  • attiGT
    #66037
    valami van az accoddal mert a regi szerencsed meg most is veled van... pofatlanul szerencses vagy :)
  • Lammer
    #66036
    szep! :)

    uj loot HC-n:

  • rhazid
    #66035
    Valaki mpl 5 körüli kulcs/mats farm hellfire ringhez?
  • Systore #66034
    pajtinak adtam belőle fegyverre 200m-et, többit át tradelem SC-re szerintem

    köszi mindenkinek :)
  • Acidlich
    #66033
    huha grat
    ez sc-n lenne vagy 10 milliard gold:)
    kicsit extrem a milliard gold a feher meg kek itemek kozott.))
  • pimpi001
    #66032
    lol
    ez betyáros
  • skinnyman
    #66031
    hat ez beszaras, egesz jopar100 oras d3 karrierem alatt csinalhattam kb 100-ad ennyi penzt.
  • tugyiti
    #66030
    Az kemény :DD grat
  • SLICK
    #66029
    az szép
  • Lammer
    #66028
    gézééééééééééé :))

    mit veszel belole? :)
  • Systore #66027
    eladtam, tejóég :DDD

  • Lammer
    #66026
    Hardcore loot!

    a fejes elott kb 3 perccel dobott egy 144 stres inna ovet, mondom oke...

    erre jott ez:

  • sz4bolcs
    #66025
    xD
  • kigyi
    #66024
    És lol nem templar megvédett gondolom, de jó, hogy éppen előtte ruháztam fel és 76-ot sebez már bakker hát most megállt bennem az ütő.
  • kigyi
    #66023
    Na barbárom azt hiszem eltávozott élők sorából :( Egyszerűen kifagyott a játék ill a windows frissítés miatt..... Hát most már visszalogolni sem merek...
  • BDragon22
    #66022
    Tegnap este HC karin 5 perc alatt 3 leg: Inna cseszt+ Inna öv +Inna sityó...

    Ami hihetetlen az hogy monk a kari.... 2 upgrade ráadásul setbónusszal :P
  • Lammer
    #66021
    HARDCORE loot... ilyen bena mempot en meg nem lattam :S



    mindegy, remelem elmegy, mert "horror" arai vannak ezeknek :D
  • Lammer
    #66020
    anno amikor meg szingliben is lehetett tolni, nyomtam vele eleg sokat :D
  • Daell Drow
    #66019
    Aki tps-fps stilusban akar diablozni tudom ajanlani a Hellgate london-t
  • tugyiti
    #66018
    2.70 As-nél azért megnézném ,hogy castolod 1 órán keresztül a tornádókat :DDD
  • Aspyrin
    #66017
    Például. :)
  • Aspyrin
    #66016
    Simán el tudom képzelni, slow-motion szerűen, ahogy fröcsög a vér, villannak a pengék...
  • Systore #66015
    Borderlands
  • jazzy
    #66014
    én cmww wizardot tolnék kinecten
  • tugyiti
    #66013
    :DDDDDdddd fuckyeeeahh mit játszol fiam ? TORNÁDÓÓÓÓÓÓÓÓT
  • ErrOrHUN
    #66012
    :D
  • Különc
    #66011
    Ja, whirlwind FPS módban
  • kigyi
    #66010
    Erre még nem gondoltam, de valaki kipróbálta már 3D-ben? :) Nem nem a piros-kék szemüvegre gondolok, hanem 3D-s projektorra esetleg monitorra.
    Én néhány hete tettem egy próbálkozást ebbe az irányba. HC-re nem ajánlom senkinek, mert néha még a mobokat sem találtam el olyan forcsa volt a látvány :D
    Amúgy nagyon durva a zászlók amik vannak pl. az act1-ben is hát majd kiverik a szemed elhúzod előlük a fejed :)
  • Aspyrin
    #66009
    Tudjátok miről fantáziáltam? Nem, azt nem mesélem el, de a d3-mal kapcsolatban arról, hogy fps módban játszottam, és baszott jó volt! :)
    Képzeljétek csak el, ahogy csapatban nyomulunk... Kurva jó lenne!
  • Aspyrin
    #66008
  • Systore #66007
    köszi mindenkinek
    pedig számítottam a 800 dps no socketra
  • Különc
    #66006
    Ööööö...
  • kigyi
    #66005
    Régen jártam itt és régen játszottam gondoltam folytatom a Lammer féle mod-ot és tolok egy kis HC-t. Gyenge kis karakteremből gyakorlatilag kitapostam a szuszt is :) 51-es szinten elég gyenge Gear-ben lenyomtam Nightmare Diablo-t 46 perc alatt az act4 kezdetétől számítva. Hogy ne legyen olyan könnyű végig mp1-re állítva ment a game.
    Azt kell mondjam nem kicsit volt izgalmas, de még 1x neki nem állnék :)
  • tugyiti
    #66004
    grt
  • Aspyrin
    #66003
    Várj, megnézem hány aranyért juthatok hozzá! :DDD
  • SLICK
    #66002
    SC-n ilyenért szopnék :D