78965
  • clio1616v
    #66121
    én abban kérnék segítséget, ha eladom a D3-amat, akkor mi a leggyorsabb módja, hogy visszaszerezzem :D
  • markzsnyone
    #66120
    Értem:( Azért köszönöm szépen. Még mindig jobb, ha nem lenne semmilyen drop:) Szép játékot mindenkinek!
  • Acidlich
    #66119
    socket nelkul, alacsony sebzessel sajnos nem sokat er ez:(
  • markzsnyone
    #66118
    Sziasztok srácok!:) Végre droppoltak egy (szerintem) aránylag jó EF-et. Azt szeretném itt megkérdezni egy olyantól aki AH-ban jártasabb hogy körülbelül mennyit érhet.


    Hasonló tulajdonságokkal, 10-15m-be láttam ilyent. Amiben meg egyáltalán van LS, str meg vit az 1m-től kezdődött. Sajnos critdmg nincs benne, az biztos megdobná az árát.
  • mikromanus
    #66117
    Account adás-vétele még mindig tilos. A Blizzard is tiltja + a korábbi tulajdonos ha valós néven regisztrált, akkor később bármikor visszaszerezheti a belépési adatait és jogosultságát/hozzáférését az accounthoz. Ezután csak nyugodtan! Díhárom ócsóé'! Hama'-hama'!
  • mucsácsó
    #66116
    Továbbra is megválnék a Diablo 3-amtól, guest passokkal együtt. Akit érdekelne, nyugodtan PM-ben jelezze. Ára: 5-5,5k. Én szerintem egy életre meguntam (sajnos). :(
  • Lammer
    #66115
    +1
  • Savmacska
    #66114
    En csak siman osszehivnam azokat akiket "megolt" es vegig neznem ahogy agyonverik. Pont.
  • mikromanus
    #66113
    Javították. Legalábbis elvileg:
    http://us.battle.net/d3/en/blog/10314419/diablo-iii-hotfixes-june-updated-625-6-25-2013
  • poruljartal
    #66112
    még ha mac cím alapján bannolják az sem megoldás, mert egyszerű programmal megváltoztatható... account ban és kész
  • Lammer
    #66111
    errol az IP banrol mar leszokhatnank... emberek java resze dinamikus kulso ip-vel tolja... en 'asszondom (al)domain ban >:] (jo tudom ez drasztikus, mert artatlanokat is szivatnank akkor) igen az acc elvetel tunik a legkorrektebnek, es ha megint csinalja, akkor jelenteni es azt is, es igy tovabb!
  • Zenszkij
    #66110
    Permabannolták, de nem ezért, hanem, hogy a bugra épített, miszerint a városba zombikat vitt. Mellesleg ismét játszik, de a bugot nem javította ki a Blizzard. Én IP bannolnám, továbbá az accountját örökre elvenném (SC2-vel, WoWal együtt).
  • Lammer
    #66109
    jezusom...
  • Aspyrin
    #66108
    :DDD
    igazi geci :)
    D2-ben is rengeteg pk volt, gyűlöltem őket, de közben fostam is :P
  • Savmacska
    #66107
  • Whysper
    #66106
    Nem offolni akarok csak kéredzem egy okot tudna valaki mondani miért érdemes újra ezt játszani? 8)
  • Sunrider924
    #66105
    BobaFett
  • Lammer
    #66104
    sajnalattal olvasom :S

    en a WD-nek mind a NEGYVEN paragon szintjet pubos tarsakkal leptem meg, de ilyet meg nem tapasztaltam :S
  • Zenszkij
    #66103
    1. szabály: részegen ne játsz
    2. szabály: kerüld a public game-t
  • kigyi
    #66102
    Én viszont befejeztem a HC-t bementem publicra és rám húztak pár packot elfutottak én meg belehaltam.... jó, hogy ez a szórakozása néhány embernek...
  • Lammer
    #66101
    Most egy picit pipa vagyok...

    kuzdok mobilnettel, hogy HC-n wizardot toljam felfele... mivel nincs max mf-em, ezert minden jobb dropnak orulok, lego* meg sehol infernon... elerem a negyedik paragont, jon egy sarga harvester pack, megolom oket (mp1), latom ott a kis csillag a terkepen... de en mar hadonaszok a semmibe, komplett diszko (net rosszalkodik egy ideje)... persze... kari meg el, csak ugye a csalodottsag :S

    *csak egy kis erdekesseg: meg szinteztem korabban otthon es nightmaren mentem pubba, 2 (!) legend esett kb 50 meteren belul, ment a permalolozas :D... a masodikat mar nem tudtam felvenni, mert diszkeltem... rendesek voltak a tarsak, mert visszajoinoltam (nem jott be mas)... 2x probaltam meg, masodszorra sikerult, mapon ott volt a csillag, de a targy sehol... ahaaaa... -.-
  • Savmacska
    #66100
    Köszi, bár a gondom az hogy SC-ban a mainem az pont wd volt valahpl 35-40paragon szintnél, igy ugy gondolom azzal nincs kedvem szenvedni :\
  • Lammer
    #66099
    gz! :)

    nekem esett mar eleg sok xD viszont ami csak par, az a chantodo palca, max 2-3
  • unusual
    #66098
    Végre! Ez is megvan! ;)

    A nap fénypontja,hogy végre kiesett az első WH. ;) Nem is kellet sok hozzá,csak több mint 1000óra. / pontosan nem számoltam össze az összes karimat /
  • Psychedelic #66097
    Mivel kb. ősszel játszottam utoljára, ezért hidd el, nem nekem készíti a blizzard a diablo 3-at, a semmit érő lootot, az essenceket, a craftot stb, már azelött se játszottam, hogy ezek bekerültek, szóval el vagy tévedve velem kapcsolatban, egyedül a fórumot olvasom, azt is leginkább azért mert mostanában sokan tolnak HC-t, és ez még érdekes, hogy mire jutnak az emberek.
    És nem, nem ezt hívják sírásnak amit én csinálok, ennek sok nevet lehet adni, trollkodás, flamelés, beszólogatás, kinek mi tetszik, de ez nem sírás. A sírás az, amikor folyamatosan panaszkodsz egy dologra, amin semmi nem fog változtatni, főleg az nem hogy 100x leírod ugyanazt, vagyis amit te csinálsz.
    De valóban ha még ezt se tudtad felfogni, kár hozzád szólni is, túl egyszerű gyerek vagy te.
    Nem álltam ki a blizzard melett, senki nem mondta hogy tökjó szolgáltatást nyújtanak, vagy hogy tökjó lenne a játékuk, én csak a miért nincs offline mode, neten nem lehet valód idejű játékot játszani, meg amúgy is minden szar dologra írtam, először nem is sokat, és nem is bántót, de egyszerre rageltél, sügéreztél, és lengetted a szegénységi bizonyítványt. És rólam aztán nem huztak le pénzt, amig játszottam a játék árának többszöröse jött vissza RMAH-bol. De nem azért irogatok, hogy a blizzardot védjem, hanem hogy téged támadjalak.
    Persze te értelmes dolgokat írsz, amikor olyan dolgokat hozol fel példának az offline mode mellé, aminek semmi köze hozzá, lásd AH, botok, csalók. És nem érted azóta se, hogy csak mert neten vagy, nem kötelező AH-t használnod, nem kötelező partyzni, igy nem fognak zavarni a csalók meg a botok. De nem, te minden hülyeséget megragadsz ha van köze ha nincs köze az offline síráshoz, csak hogy bizonyítsd, márpedig szar ez. Kár hogy ezzel nem ezt éred el.
    Nem kéne mindig kisregényt írnom, 3 mondatban is tudnék neked választ adni, de még igy kifejtve se vagy képes felfogni, mi lenne ha csak rövid választ kapnál. Bár tudjuk mi lenne, támadásba lendülnél pont mint az elején, amikor egy ártatlan régen a net is szar volt, mégis élveztük commentet kaptál, már jött a sügérezes meg ragelés.
    Remélem valóban nem olvastad el, én azért csak válaszoltam, szeretem ha enyém az utolsó szó, viszont ha most válaszolsz, legalább jól segget csinálsz a szádból. De hajrá, játszd továbbra is, azt a játékot, amit ennyire utálsz, és ami neked ennyire szar, csak aztán a falnak kiabált a gondod bajod, ne másoknak.
  • Acidlich
    #66096
    Vegre egy igazan pozitiv velemeny, jo volt olvasni:)
    Hozzateszem, szerencses is vagy, h ilyen tarsasagba keveredtel^^
  • cleric
    #66095
    Én sokat kaptam, sok barátom lett a játékon keresztül. Folyamatosan játszok a megjelenés óta, nekem nagyon bejött a társaság. Cimbikkel 2 napot töltöttünk Budapesten, finn házaspár, német, ukrán, holland, belga srácok, és remekül szórakoztunk. Mindegyiküket úgy ismertem meg, hogy publicban szimpatikus volt a játékuk. Vannak persze elmaradozók, de aztán van aki visszajön és onnan folytatjuk, ahol abbahagytuk. Mindig open game-ben vagyok, (hc-n is), és sokszor van, hogy belépnek ismerősök és látják, hogy szintezünk 60-ra és bent maradnak segíteni, és itt 100-as, 93-as karakterekről beszélek, akinek így 0 az exp. Megnézik a low level cimbi profilját, és ha van odaillő item, feljavítják a geart kérés nélkül, anékül, hogy bármit elfogadnának. De én is mindig írok generálba, ha szintezünk, aki ott tart, jöjjön (nekünk is jobb az exp). Csomó acsit együtt csináltunk meg, a talált tárgyakat mindenki belinkeli, egy wizard egy a parti során talált 500m értékű skornt dobott a barbárnak, mert nem fog egy batár nagy fejszével rohangálni :) Szokás az is, hogy a class specifikus itemeket unid adjuk oda egymásnak, mert így izgalmasabb. Nem is tudom hány első hellfire ringben segítettünk már. Sok kezdő 60-as geart is adtunk már össze közösen. Millió goldok vándoroltak ide-oda, infernal staff-ra, archon receptre, akinek épp nem volt, valaki mindig kisegítette (annó 300k hiányzott nekem a staffhoz, egy cimbi ideadta, aztán el is tűnt, majd hónapok múlva előkerült, rögtön vissza is adtam neki, meglepődött, hogy még emlékszem :). Az első manticore-om is ajándék volt (2 radiant star emerald-al!), tudják hogy nem ah-zom, más partiból is belinkelték, ha találtak valamit. Sokat játszottam, de sose volt unalmas. Hc-ra is adtak kölcsön level req-s cuccokat, mert tudják hogy aggódós vagyok és megnyugtat az overgear :)
    Én örülök az online-nak, pont ezek miatt. Ehhez képest az a néhány technikai probléma elenyésző, komolyan.
  • TurboX
    #66094
    "MINIMALIS odafigyelessel boven visszajohetett a jatek ara..."

    150-200 óránál járhattam a barbárommal mikor sikerült kifognom egy jobb echo droppot ami instant ment rmah-ba a gyűjtött goldjaimmal együtt. CE árát élből visszakaptam, ill. többiektől egy kis savat is az arcomba amiért ezt megtettem:)

    visszagondolva már nem bánom. ráadásul rmah-ban mára kb. semminek sincs értéke eladás szempontjából
  • Acidlich
    #66093
    Azert lehuzasnak tavolrol sem erzem ezt a jatekot, MINIMALIS odafigyelessel boven visszajohetett a jatek ara, foleg a megjelenes utani honapokban.

    Valoszinuleg nem talalkoztal eddig olyan online kapcsolatot igenylo jatekkal, aminek egy kalap szart se ert se a supportja, se a szerverei, mindez csak viszonyitas kerdese.
  • jazzy
    #66092
    küldjek százas zsepit?
  • Lancus
    #66091
    Tudod nem az a baj hogy fordítva ülsz a lovon, hanem az hogy vágtatsz, de sebaj, az ilyeneknek van az állandó online, neked készítették az authenticatort, a semmit nem érő lootot, a démon eszenciát hogy elszórhasd a semmit nem érő tárgyakra a nehezen kifarmolt goldot stb. stb. És amit csinálsz pont azt hívják sírásnak, ahogy egyetlen nem pozitív véleményt meglátsz, lecsapsz rá, leócsárolod az íróját egy oldalon keresztül megy a brühühü. Kiállsz a mellett aki lehúzta rólad a pénzt és nem szolgáltat elvárható szintű szolgáltatást érte. Bármi értelmes feltáró vagy konstruktív dolgot lehet írni, neked hiába mert nem lehet annyira egyszerűen megfogalmazni hogy megértsd. Egyik mondatoddal cáfolod a másikat, teljes a káosz, fogalmad nincs merre van az elölre, és ezt részletezed egy oldalon keresztül. Kiszállok a hiába való vitából, hiányosságaiddal magadnak kell a továbbiakban megküzdened...Ne írj feleslegesen, mert nem olvasom el, kopik a szaruhártyám !
  • BDragon22
    #66090
    wd + monk
  • LocalPatriot
    #66089
    WD-vel.
  • Savmacska
    #66088
    Üdv, bő 6-8hónap után szeretnék visszajönni gamelni, de HC-ra. SC karakterem van mindenből 60as jó sok playeddel. Mivel érdemes nekifutni HC-nak ami kevesbe szopas? Köszönöm
  • Psychedelic #66087
    Ne húzzunk már rám olyan dolgot amit nem mondtam. Nem azt mondtam, hogy senki volt aki singlet tolta, hanem azt hogy nem volt értéke a single karakternek, ezért miért akarta volna bárki is ellopni, függetlenül attól, hogy a saját gépeden tárolta az adatokat és nem is lehetett volna accként ellopni stb. Ha az a mondat zavar, hogy senki nem vette a single playereket komolyan, lehet hogy nem hangzik szépen, de egy olyan játékban ahol minden a gear meg a szint körül forog, valaki úgy játszik, hogy 2 perc alatt bármilyen szintet geart stb, be tud magának pakolni, egyszerüen nem fogja senki elhinni, hogy te tényleg kifarmoltad megszerezted stb, föleg hogy mennyivel nehezebb volt egy magas durva karaktert összehozni singleben. De az, hogy valamit nem vesznek komolyan, meg hogy senki vagy nem ugyanaz. Legalábbis nálam.

    És a téma nem is arról szól, hogy a d3 milyen jól megvan csinálva, és hogy nem zavaró a disconnect vagy hogy szar a szerver, persze hogy szar. Amiért én felszólaltam az az, hogy 1 éve kint van a játék, nincs és nem is lesz offline mode pc-n, és még mindig nem képesek ezen emberek túllépni, és még mindig ez a téma. És ehhez szorosan kapcsolódik a lopják az accot, mert online kell lenni, a miért van AH, nekem nem kell, és társai. Nekem ez már 1 év után csak gyerekes hiszti, nem fog változni, nem fogod megkapni amit szeretnél, ha 100x leírod akkor sem, leszarják azt a kis százalék embert aki offline akarná tolni és ennyi, nekik az nem üzlet ha offline bohóckodsz, már megvetted a gamet, minek pazaroljon időt energiát arra, hogy offline modot adjon, új emberek nem nagyon fognak emiatt jönni.

    Ha engem ennyire zavar valami nem játszom vele, nem bonyolult dolog ez, ha meg zavar valakit, de mégis már 1 éve folyamatosan képes vele játszani, ne kezdjen már el az offline mode miatt sirni minden percben. Annyira mégse lehet szar a battlenet, ha még mindig tolja. Ah, bot, csalás miatt mutogatni, hogy offline ilyen nem lenne pláne hülyeség, ha nem ah-zol, nem partyzol, csak egyedül tolod, egyikkel se fogsz találkozni. Hogy jön ez az offline témához? Csak netre kényszerítenek, nem AH használatra, meg partyzásra. Azt a dumát, meg tényleg nem hiszem el hogy "ha nem ment a net, nyomtad nélküle", komolyan lenne olyan ember, aki tart egy offline karit csak azért, hogyha karbantartás van, vagy elmegy a net is tudjon diablozni? Ennyire nem tud magával mit kezdeni, hogy minden eshetőségre kell egy karakter. Ha zombik jönnek, arra meg kell neki tablet verzio, hogy menekülés közben is tudja tolni?

    Viszont az olyan kijelentések, hogy valós idejü játékot nem lehet neten játszani dumák zavarnak, és ez ellen meg billentyüzetet ragadok.

    Nem tudom másnak milyen gondja van az authenticatorral, én megnyomom a kis gombot, és minden nap beenged vele az összes blizzard játékba már elég régóta.
    3000 ft-t nekem megért, hogy nyugodtan tudjak aludni, okostelefonost nem próbáltam az okostelefon nem érte meg nekem az árát, csak butát használok.
  • Lokker
    #66086
    Érdekes amiket leírtál, szóval szerinted aki D2-ben csak single tolta eredetivel akkor az egy senki. Értem én.

    D3 esetében meg maradjunk annyiban, hogy amit a blizz nyújt hozzá szolgáltatást (server, support, stb.) az egyenlő a nullával. Nem is az a baj, hogy kötelező online lenni, hanem a szolgáltatás minőségével vannak súlyos gondok. Elég zavaró azt látni, hogy a játék beloggolási gondokkal küszködik, error így, error úgy. Az authenticator szintén meg tudja szopatni a népet, de az is lehet csak én vagyok vele peches.

    Egy szó mint száz sose fogok rájönni miért fájt volna a single/battlenet kombó a blizznek.
  • Lammer
    #66085
    kb harmadszorra fogom leirni, hogy bizony a konzol verziot pont neked talaltak ki! ;) ha meg nincs konzolod es/vagy nem akarod oda is megvenni, akkor meg valamit csinalj magaddal, de ez az allando whining mar uncsi :D Nekem sem tetszenek azok a dolgok amiket leirsz, de elfogadom es jatszom tovabb... ez van, ez ellen nem tudsz mit tenni, sajnos!
  • Psychedelic #66084
    Sajnálom az olyan embert, akinek problémát okoz egy szerver karbantartás. Gondolom olyankor vered a fejed a falba, hogy már megint nem tudok játszani mert függünk a nettől, és még véletlenül se a játéktól függesz és ezért okoz láthatóan fizikai fájdalmat az hogy valami keresztülhúzza a számításaidat, és a mocsok kötelező online kapcsolat miatt, te nem tudsz függeni a játékon.

    Nem tudom milyen d2-vel játszottál te, de voltak patchek, voltak csalók, voltak botosok, és voltak feltört accok is sőt még ladder reset is, gondolom mi lenne itt, ha az emberek karaktere átkerülne egy leszarom helyre, és újat kéne húznia ha másokkal is akarna játszani. Authenticator valóban nem volt, de ez most se kötelező, szived joga hogy használod e. Persze volt normális dobás, majd mutass egy olyan embert aki trade nélkül összetudott hozni csak a saját farmolásából egy top geart, top runákat stb, átlagos geart persze össze lehetett, de azt most is össze lehet ah nélkül is, nem egy ember tolja így. Persze, ha nem mész netre minek törjenek fel, értéktelen az accod, mert a single player már d2-ben is értéktelen volt, miután 3 percig tartott összecsalni a top geart a szintet, vagy feltámasztani a halott HC karit, senki nem vette komolyan azt aki singleben tolta. És egy olyan embert nem ismertem, aki battle netet otthagyta volna, mert lag van, és elment volna single playerezni, mert multiban ezerszer nagyobb volt az élmény még úgy is ha szoptál a net miatt, mint amilyen singleben lett volna. Tény, ennek a diablo 3-nak közel sincs olyan hangulata battle neten tolva, mint a 2-nek volt, köszönhetően annak, hogy blizzard szart az egészre, és új embereket csak úgy tudsz megismerni, ha public random hozzádvágja öket, illetve ha fórumokon barátkozol.
    Bár amilyen a mai gamer társadalom, jobb is hogy nem tudja megismeri öket az ember, rohadt nagy élmény lenne a sok macskajancsi sírását olvasni egész nap hun-1 csatin, meg nézni ahogy egymást köpködik az emberek.

    De érdekes módon, engem még soha nem törtek fel egy játékban sem, lehet erre jó módszer ha nem idióta az ember, és alapvető dolgokat megtesz a saját biztonsága érdekében. Ha az autódat, lakásodat be tudod zárni, hogy ne törjenek be, lopják el olyan könnyen, miért okoz fizikai fájdalmat valakinek tenni azért hogy valami védelmet kapjon az account.
    100 éve elmehettél volna otthonról, úgy hogy nem zárod be az ajtót, nem raboltak volna ki, ma már nem teheted meg, 20 éve nem lopták ki a szemedet a neten, ma már megteszik, ilyen világban élünk. (sok a köcsög, rossz emberek vannak, a rosszakat el kell itélni megmondta már a Gino is)
    Bár lehet te hisztizel amiatt is, hogy be kell zárnod az ajtót, régen nem volt ennyi betörés, és csak azért se zárod be, hogy jól betörjenek, aztán szidhasd a rendszert.

    Itt te vagy az aki képtelen gondolkodni, meséld el nekem, pontosan mi is volt az amivel sírtam, világosíts fel engem, tudatlan sügért. De ha olyan tudatlan sügér vagy, hogy még azt se tudod mit jelent egy fórumon a sírás, akkor inkább maradj csendben, te kis sírós függünk a nettől mókamiki. Te nem a nettől függsz, hanem a játéktól, és ha lenne single player, de egy nap 5 percig nem tudnál játszani mert áramszünet van, akkor azért menne a sírás.

    Vedd meg console-ra a diablo 3-at, ott nem lesz kötelező az online, nem lesz AH, a drop is jobb lesz, még el se fogják lopni töled, aztán nem kell többé sírdogálnod.
  • Lacika 79
    #66083
    Sárkányfészek! Én is toltam anno, aztán csak úgy egyik napról a másikra eltűnt.....
  • Lancus
    #66082
    Ez csak neked érdekes annyira hogy miért nem sírtak a net miatt D2-nél ! Elárulom a titkot, látom nem sikerült rájönnöd ! Mert nem volt kötelező a net, nem függtünk tőle ahogy a szerver hibáktól, meg karbantartásoktól sem ! Lehetett választani hogy nyomod, nettel vagy a nélkül, ha nem ment a net, nyomtad nélküle, vagy akár lanban. Nem voltak kényszer patchek, okosítók, csalók, botosok, feltört accok, nem kellett authenticator. Nem kellett AH-sem mert volt normális dobás. Vagy próbáljon már valaki feltörni valaki ha fel sem megyek a netre. :D Legközelebb gondolkodjál már mielőtt ekkora sügérségeket írsz, rajtad kívül senki sem sírt, csak max mérgelődünk a problémák miatt amik tömegesen történnek anélkül hogy ez bárkit érdekelne Blizznél.