78965
  • Betonfal83
    #66201
    Én reggel 6 óta benn vagyok...
  • Gabor032
    #66200
    Hello!

    Karbantartás van vagy mi nem tudok egész nap belépni!
    Launcherbe se kép se hang.
    Valaki tud valamit?
  • clio1616v
    #66199
    de
  • Lammer
    #66198
    mempobol tobb is sc-n, hc-n is esett mar, persze egyik sem volt crites :(
  • TurboX
    #66197
    aktív koromban 3 db is esett (1db. crit.)

    nekem használható echo nem esett soha így maradt a barbim 2h :(

    majd talán kieg. után váltok 2x1h-ra
  • Zenszkij
    #66196
    Van itt olyan személy akinek már esett Mempo és nem az Ahból? Van egy olyan érzésem, h a mempo nem létezik, csak az Ahban. Rengeteg legendary esett már, de mind egy haszontalan kacat, kétkezes crossbow folyamat esik, hulladék 1-kétkezesek, skorn, echoing fury sose. Jah igen és a cindercoat is szeret. Idegileg kikészítenek a glove droppok is, soha semmi értelmes. Csak én tapasztalom ezt, vagy ti is?
  • LocalPatriot
    #66195
    Jól tudom, hogy ma karbantartás lesz?
    Mettől meddig nem lehet játszani?
  • LocalPatriot
    #66194
    Jah, az lehet. Lényeg, hogy ma egy srác kidobott a földre 100-at. Azt hittem más is föl tudná venni. De akkor nem.
  • jazzy
    #66193
    Nem tudja felvenni más a tiédet.
  • LocalPatriot
    #66192
    Nem lehet trade-elni, de más fel tudja venni.
    De ez most hogy jön ide?
  • Lammer
    #66191
    ordogien jo kari lesz ^^
  • Különc
    #66190
    + 666 Life, szerintem ez mindent elmond mi lesz a karaktered sorsa
  • Lammer
    #66189
    de most miert? :D nincs rajta CD :S (elozo is talalt)

    a talalt trifecta kesztyun is lehetne mondjuk vit + magasabb str meg a talalt shouldersen is lehetne magasabb str, meg a talalt pajzson is picit nagyobb block :S

    [elszalad]
  • Különc
    #66188
    Olyan pofon járna már neked ezekért a makkokért
  • who am I 7
    #66187
    DE-t lehet tradelni? Vagy mas fel tudja venni a földről? :D
  • Lammer
    #66186
    HC-n volt 16 brimem, mondom bealdozom STR-es amukra, hogy az uj barbim legyen ma' jobb :)

    jott a tizenhatodik xD

  • LocalPatriot
    #66185
    Ez vicc, 12 elite, és egy DE se esett.
  • LocalPatriot
    #66184
    Köszönöm, kipróbálom!
    Ám a DE esése nem MP függő?
  • sata75
    #66183
    kössél belém
    arra gondoltam, hogy max mp5-n kell menni, úgy, hogy lehetőleg "instant" legyen a kill. nyílván szintjének megfelelően. az instant meg természetesen nem instant hanem kuva gyors!
    mellesleg én mp4-n szoktam tolni a DE farmot és "instant" haladok:)
    szal te vagy a béna:)
    amúgy mi a baj a giremmel? erre telik...
  • jaakuspeetR
    #66182
    The Broken Blade

    ezt a questet kreáld, és megmarad a teleport a dungeonba
  • LocalPatriot
    #66181
    Köszönöm szépen a tanácsokat.

    Próbáltam ugyan azt a dungeont farmolni (twitch-en is valaki így farmolt), csak az a baj, hogy nekem a cp eltűnik minden restart után. Mit csinálok rosszul? Bemegyek, leölöm az elite-et, majd város, és restart. De kezdéskor nincs ott a teleport.
    Ám mp10-et meglehetősen könnyen ölöm. Fél perc sincs egy elite. (nem nagyképűségből mondtam)
  • BDragon22
    #66180
    jó neked , ha ebben a gearben insta ölöd mp5 eliteket ... tutti xarul tolok valamit ...
    nekem Zoodi val harangozó teri vel sem megy .... namajdcsakmegtanulok játszani 1x...

    mp 2 re gondoltál, nem?
  • sata75
    #66179
    szerintem is max mp5 (instant elit ölés) és csak vault, fix 5-6 pakk. nekem ez jött be.
    persze van mikor egy kör alatt egy sem esik:)
    ha nagyon jó a monoton tűrésed akkor a1 fasteringben az egyik dungeonban csinálsz egy cp-t és csak azt ismételgeted.:)
  • Systore #66178
    act 2 vault of the assassint ismételgesd
    esetleg act 3 (lol), ott elég sok pack van

    mp10-en csak akkor farmolj DE-t, ha jó a geared, vagy ha barbár vagy... vagy mindkettő.
    nem éri meg félórát szenvedni egy elitel.
  • LocalPatriot
    #66177
    Gyerekek!

    Van valami bevált módszeretek demonic essence farmolására? Full act I-es run alatt 5 db esett. Persze MP10-esen.
  • Különc
    #66176
    Az már nagyon nem aktuális
  • steweee
    #66175
    most akarom beszerezni. jön ki belőle vmi collector edition. vagy mi a legbővebb kiadás, és jön e hozzá vmi plusz tartalom még vagy DLC ?

    mert akkor azt még megvárom
  • unusual
    #66174
    R.I.P :-( Én mondtam annó játszunk együtt! ;-DDDDD Azóta mennyi karid halt meg HC-n? ;)
  • unusual
    #66173
    Nem rossz ez! GéZé! ;)
  • Klemice
    #66172
    sziasztok valaki linkelné a különc-féle barbár gájdot?
  • kigyi
    #66171
    RIP

    Sajnos úgy tűnik ránk jár a.... legalábbis public-on nincs szerencsénk. Most már tudom, hogy PUB-on bemegyek és, ha pakkot húz valaki addig félreállok amíg nem látom elbírunk-e vele.... Ennek nem így kellene menni, de ezentúl nem érdekel public-on ki merre meddig....
  • AkAfinucsi
    #66170
    Benéztem mert craftolt de akkor is szép :)
  • AkAfinucsi
    #66169
    Nice! Mehet is loothunterre ;)!
  • pimpi001
    #66168
    grat.
    sajat eredmenyem az amulettem masodjara sikeredett arra amit most is hasznalok, kesztyut pedig mar vagy 30* probaltam de egyik ratyibb mint a masik. egysem lett upgrade.
  • Systore #66167
    nice
  • Aspyrin
    #66166
    Szép!
  • Vanezz92
    #66165


    Végre valami használható cucc.
  • Zenszkij
    #66164
    csak én érzem úgy, hogy pang az AH?
  • Daell Drow
    #66163
    rip, ugy 2 honapja en is ossze futottam ezzel a bobafet nevul idotaval, de spiritel meg usztam es le is leptem. Kb akkor egy masik haveromat viszont ki nyirtap50 korul volt :(
    Amugy sorry hogy nem vagyok, most ebben a dog melegben (foleg tetoterben) nem megy a game, meg sok a mello, este 7 kor meg jovok sok kedvem meg mar nincs, meg miota a p77es karakterem meg halt a jatektol is kicist el ment a kedvem.
    De par het es oszi teli szezonban nyomulok majd ezerrel, meg a 8 milka sincs el felejtve.
  • cenobite
    #66162
    Hehe... Azzal eltűnik maga a cucc is a karakterről. Ammeg nem jó.