78965
  • markastor84
    #66241
    Nati ring lett volna. Ctr-lal még meg tudtam nézni, de felvenni már nem engedte. :(

  • Lammer
    #66240
    najszos az amu ^^

    en most verszemet kaptam es igy p50en max-7% MF-ben rohangalok :)
  • Systore #66239
    majdnem ugyanolyan, mint az enyém, csak neked poénból még van rajta +80 AR meg FR

    craftoltam egy jó amut hc wizemnek nem olyan rég
    jobb, mint az sc-s...
  • Acidlich
    #66238
    ja, egyebkent ebben a korben ossz. 11 leg esett, ha van olyan h loot server, akkor ez az volt:D
  • Acidlich
    #66237
    ritka nagy ratyi lett:S
    mostanaban rakaptam az unid lottery-re, a vasaroltakbol lett szep peldany
    echo
    kar h pont INT-es, de sebaj azert jol nez ki
  • Acidlich
    #66236
    bammeg, ez sc wizemnem is jo lenne:P kuldom bobafettet, kesz
  • Lambda
    #66235
    Sziasztok valakit érdekel a Diablo 3am?
    Privátba irjatok.
  • Különc
    #66234
    Jézus, kajak megütlek xD

    Holnap úgyis írhatjuk hogy RIP, mert mindig túlvállalod magad, makker
  • Lammer
    #66233
    szep! :)

    en meg mondom hc-n kraftolok 5 karkotot, mert nem volt rajta vit, negyedik boom:
    viszont igy most az armor mar tenyleg szanalmas... ehh, azon kellene majd turbozni, az unbuff AR: 868 es 968 kozott van...



  • unusual
    #66232
    De régen nem láttam ilyet még képen sem..... ;) Milyen lett az EF ? ;)
  • Acidlich
    #66231
    egy trashpakkbol:2 leg
  • ttt1
    #66230
    Nekem 150 Ft-os órabér jött ki a D3-ra(800 óra).. szal nem vmi jó arány de jobb mint a nulla :)
  • kanduhr
    #66229
    így már értem, köszi!!
  • pimpi001
    #66228
    minden cumot egyszerre azonosít neked. nem kell egyesével tökölnöd.
  • kanduhr
    #66227
    Most ezt magyarul légyszi:)
  • gerey
    #66226
    all id
  • kanduhr
    #66225
    Üdv!

    A városban található Book of Cain mire jó?
  • Lammer
    #66224
    jelentem, tizenkettedik probalkozasra meglett a plan!

  • Különc
    #66223
    Pszt már, inkább linkeld az újabb makkjaid
  • Lammer
    #66222
    tudod mi a pofongyanus inkabb??

    hogy kb megyunk 10 kort es ABBOL 5x dobja a partnernek plant actIV-ben mp3-on, nekem meg SEMMI? ja neki mar megvolt amugy -----.-----
    (HC, ugye)

    persze 3 legendas (brim) az megy 5 perc alatt -.-
  • Különc
    #66221
    Pofon gyanús poszt újfent
  • Lammer
    #66220
    EEES kibirtam!

    majd jon egy Hardcore bespajzolt tabnyi unid 'ring es amu' ide'ze'se xD

  • who am I 7
    #66219
    nem tudom mi a gebasz....de valami nagyobb lehet.
  • pimpi001
    #66218
    eddig 2* írtak ki hosszabbítást a szerverkarbantartásra. ma meg elindul vajon?
  • LocalPatriot
    #66217
    Az szép lenne, ha addig nem lenne.
    Bár semmi bajom most a játékkal, tetszik. Csak az nem, hogy minden vari tornádózik.
    Mellesleg tudtok ajánlani egy kezdő, kevés (32k) hp-s wiz buildet?
  • sanyiiiii
    #66216
    November előtt ne várj patchet.
  • LocalPatriot
    #66215
    Van most valamilyen infó, hogy a köv patch-ben miken javítanak, módosítanak? Esetleg mikorra várható?
    A loot 2.0-án kívül.

    Zenszkij - nekem esett már 4 echo, 2 mempo, de mind brim lett. Mana knife is persze.





  • Lammer
    #66214
    Titeket vagott mar ki 62-es hibakoddal? Semmit sem valtoztattam :S Vissza tudtam lepni... lehet megprobaltak az accomat ellopni? hmmm
  • kigyi
    #66213
    Ha ugyanaz lesz mint nálam akkor nem fog segíteni a lekapcsolás csak a rendszer újratelepítése.
  • Gabor032
    #66212
    Vírusirtó Avira van fent meg a spyboot fent van de akkor azt letörlöm hátha segít amúgy most fut a játék rendesen kíváncsi vagyok 2 nap múlva mi lesz.
    Amúgy nagyon köszi a választ. :)
  • kigyi
    #66211
    Vírusirtó? Spyware kereső vagy valami nem fut ami ellenőriz közben? Nálam is gond volt még az első telepítéssel, az update agent folyamatosan leállt.... 1 évig így használtam csak a frissítéseknél volt gondom vele és mivel a netről töltöttem le az installt, mert először csak trial acc-om volt így kicsit szenvedés volt az első pár óra. Szerintem a vírusirtóm tett keresztbe, de a kikapcsolás már nem segített, mert valamit blokkolt így már eleve hibásan lett feltelepítve a játék. Érdekes módon a teljes installt kimentve a notira ment rendesen így újraraktam a rendszert úgyis kellett egy SSD és most teljesen jó.
  • Gabor032
    #66210
    Sziasztok!
    Valaki tudna e segíteni abban hogy kedden írtam hogy behalt a launcher nem is tudtam elindítani a játékot és csak az újratelepítés oldotta meg de az is egy kész szenvedés volt. Még az volt a szerencsém hogy megvolt a diablo 3 install amit anno töltöttem le mert a letöltéshez is kell a launcher és még csak el sem indult a letöltés. Nagy nehezen megcsináltam erre tegnap este jövök haza melóból indítanám és ugyanúgy behalt az egész egyébként ez az update agent szarkaszik valami 30-40 perc volt mire a telepítő kiírta hogy instalálhatom a játékot aminek kb. úgy 5 másodpercig kéne tartania ha valaki járt már így és tudja mi lehet a baj légyszi írjon mert két naponta 2 órám elmegy a telepítésre ami egy vicc. A gépem teljesen új 200e+ ft volt a rendszerem is kb. 2 hónapos a tűzfal nem blokkol semmit úgyhogy fogalmam sincs mi lehet.
    Légyszi valaki segítsen köszi!
  • Lammer
    #66209
    Koszi sracok :)
  • Savmacska
    #66208
    rip
  • Aspyrin
    #66207
    :DDD
  • LocalPatriot
    #66206
    Kezdjél még egy karaktert, és rá 2 hétre írjuk megint, hogy rip.
  • Systore #66205
    azt hittem végre a játékot kezded unni, akartam mondani, hogy megértem

    rip..
  • Különc
    #66204
    RIP
  • Lammer
    #66203
    miert van az, hogy kezdem unni?

    teleportom tolton volt archon formaban, es a felrobbanos kis genyok olyan TOKELETESEN korbezartak, hogy orom volt nezni... (megint eron felul vallaltam, sajnos 1 arcane blast keves volt)

  • unusual
    #66202
    Tudnék sorolni én is 1 pár legot,vagy zöldet ami soha nem eset még nekem. Mempo,TalRsha amu,stb stb.....