78965
  • Jojobaba
    #66281
    egyszer végig játszod, aztán talán infernoig is eljutsz és vége a nagy örömködésnek
  • Deviome
    #66280
    Üdv!

    Feltettem a játékot és.... Há ez Kú**a jóóó! :DDD
    Én nem tudom mért kell ezt szidni. Teljesen Diablo feeling. Lehet hentelni mint állat. :D A WD-t néztem ki magamnak, de a Barbár az kegyetlen. Az iszonyat pusztítást csinál. :D A repkedő darabok meg cafatok. Hova kell ennél több. Gyanús, hogy egy Barbár lesz a main. :P
    Az audio űber brutál. Nagyon el van találva. Már ott elcsodálkoztam mikor bemegyünk a legelején a faluba és a a csóka pakolja a hullákat a tűzre. Iszonyat jó. Minden apró mozdulatnak hangja van.
    Az fizika is nagyon odavág. Ahogy a szörnyek átvágják magukat a barikádon. Nem ott áll és vár, hanem megy és kitör, hogy megöljön. Nagyon durva.

    Viszont... Van 2 hiba féle.
    1: A damage érdekes. Én nem bírom elkerülni. Még nem is üt, de már szaladok. Ennek ellenére eltalál. A Skeleton king is mikor elkezdett teleportálni már szaladtam arrébb, de így is megütött. :S Szerintem én vagyok a béna. Vagy nem lehet kikerülni az összes támadást?
    2: Egyes csapdához nagyon közel kell menni. Hogyha nem botlasz bele soha olyanba akkor néha eltudnál szaladni mellette, mert nem mész elég közel és így nem történik semmi. Legjobban a crypta-ban lehet észrevenni. Ott vannak olyanok, hogy 2 szintes koporsó és, ha oda mész akkor kiesik az ajtaja és kicsúszik 2 csonti belőle. Csak sokszor nagyon közel kell menni, hogy kiessenek.

    Jah meg nem tudom, de nekem mintha nagy lenne a hitbox vagy mi. Sokszor az egér messze van a szörnytől, de még is még az van kijelölve. Ez miatt jó párszor nem bírok elszaladni, mert mindig csinálni akar valamit. Persze lehet ez is az én bénaságom, de nekem olyan mintha túl nagy területet érzékelne a szörny környezetéből az egér.

    Ennek ellenére egy rossz szavam sincs. Blizzard minőség. :) Pergős és fröcsögős. Más meg nem kell.
  • LocalPatriot
    #66279
    Aki vállal húzást pm.
  • Dyingsoul
    #66278
    Nem hinném... nekem kereken 6 perc alatt távolították el az auth-ot az accomrl (megsérült a telom memóriája emiatt kellett). :)
  • Zenszkij
    #66277
    ritka nagy szerencséd volt
  • LocalPatriot
    #66276
    Nagyon korrektek ezek a Blizzes srácok.
    Tegnap vettem észre, hogy az accomról nem töröltem az authot, és a telefonom meg formatáltam... írtam a mailt, és rá 12 percre, már le is vették az accomról.
  • Lammer
    #66275
    kar, koszi szepen a valaszt! :)
  • Dyingsoul
    #66274
    A probléma az, hogy nincs elég komoly vasunk a streameléshez, ezért kellett nekem is külsőst bevonni, hogy segítsen az adás megvalósításában. HC streamről egyébként adtunk hírt talán olyan 2 hónapja, egy HC DH paragon lvl 100-at lépett (magyar). Rendszeres HC stream a technikai korlátok miatt nem valószínű, hogy lesz.
  • Lammer
    #66273
    Engem magyar minosegi HC stream erdekelne! Volt mar rola szo a "szerkesztosegben"? ;)
  • Dyingsoul
    #66272


    Ha péntek, akkor Diablo3.hu stream! A daráló 4. adását fogjuk holnap közvetíteni, sok érdekes beszédtémával és értékes nyereményekkel! A részletekért kattintsatok a linkre. :)
  • LocalPatriot
    #66271
    Persze nincs, de gondolhatod, hogy nem nyomják magas szinten... az inkább arról szól, kinek mennyi a szabadideje.
  • Különc
    #66270
    Melyik hack & slash-hez kell skill?
  • Lammer
    #66269
    "Maradék 1% meg nyomja mp 1-2őn"

    erre van valami statisztikai alapod? :)

    amugy en mp3-on nyomom pubban, igaz ott mar kicsit leech szagu vagyok (mp2 lenne az idealis, de a totemem mindeg jol jon), de jonnek szepen a legok max mfen, es igen azert oda mar kell a skill is minimalis szinten (ez nem wow, azert ne felejtsuk el), meg csapatjatek-osszetartas (siman szoktuk fedezni egymast, ha valakinek lag peakje van pl.) :)
  • LocalPatriot
    #66268
    Tényleg izgibb, mikor alapból 60-70-es pinged van és néha 200 fölé megy, és kb önhibádon kívül meghalsz.
    Azt hittem majd jönnek itt páran, hogy a HC-hez skill kell. Mert rohadtul nem kell skill, mert a HC játékosok 99%-a mp0-án farmol hetekig, és úgy nyomja magasra a para szintet. Maradék 1% meg nyomja mp 1-2őn. Azt viszont elfogadom, hogy lvl 60-ig saját lootal eljutva, tényleg valami...
    Ám, ha lenne offline d3, akkor szerintem jóval többen HC-t nyomnák.
  • Zenszkij
    #66267
  • Lammer
    #66266
    eleve nem tudom a simanak mi ertelme? agyatlanul mesz elore, meghalsz, hukerz? ugy is felkelsz, tovabb... ize :) sokkal izgibb a hc szerintem, mivel 1 eleted van, sokkal jobban atgondolod a gearelest meg a skilleket :)
  • Zenszkij
    #66265
    én 2 hónapja raktam fel és nem engedte authenticator nélkül, változnak az idők
  • jazzy
    #66264
    BATTLE.NET SMS PROTECT

    The Battle.net SMS Protect service will occasionally send a text message to your mobile phone containing a code you’ll need to enter to verify your identity. You will be required to sign up for Battle.net SMS Protect in order to use PayPal to buy or sell items in Diablo III’s real-money auction house.

    Csak ez kell RMAH-hoz, bizonyos bnet balance fölött kell authenticator csak.

    Na most aki normálisan RMAHzott és volt 1 csöppnyi esze az használt authenticatort, tudom ezzel most x embert magamra haragítok, de így van. Aki nem használt és nem törték fel annak simán mázlija volt. Marha sok embert feltörtek, ugye emlékszünk a sírós rívós public games hackre, etc, ez csak műbalhé volt, akinek volt authenticatora azt nem törték fel public gameben sem.

    Az authenticator 1 biztonságos és egyszerűen kivitelezhető védelem, amit kb csak a marha lusták nem használtak, pedig gyakorlatilag 100% biztonságot ad. Márpedig ha valódi pénzzel kereskedsz azt hiszem ez a minimum, a pénztárcádat sem hordod félig kilógva a zsebedből.
  • Fanat1c
    #66263
    1 évig használtam authenticator nélkül rmah-t, szóval nem kell hozzá!
  • Zenszkij
    #66262
    De, kell.
  • 1Darton1
    #66261
    Eleinte izgalmasnak tűnik, aztán amikor kiderül, hogy beszari módjára kell játszani, már nem is annyira vagány.
  • LocalPatriot
    #66260
    Eleve nem tudom, hogy az egész HC-nek mi értelme? Véletlen valamit benézek, és bukok mindent? Tök baromság. Mai napig nem értem, miért vannak, akik HC-t nyomják.
  • Acidlich
    #66259
    ahhoz h eladj paypalra, nem kell.
  • Zenszkij
    #66258
    kell authenticator hozzá, van windows alatt működő is ingyen, nekem az van
  • Acidlich
    #66257
    SMS protectet kell beallitani az accountodon, meg kell egy paypal szamla is ofc. Authenticator csak a battlenetes egyenlegre tolteshez kell.
  • sata75
    #66256
    nekem az rémlik, hogy csak authenticatorral működik a pénzes AH.
    az van?
  • arkantosz72
    #66255
    hogy át lehessen váltani a játékba a sima lovét euróra és ott kereskedni mert nálam az nem megy és idegesit.a diabló 3 oldalon mikor strimmelnek pikk-pakk átnyomják és úgy vesznek pl köveket. lehet rosszul irtam de ami az aukciós háuzba van felül az x mellett na nekem az nem vált, lehet be kell állitani valamit.
  • mikromanus
    #66254
    Mármint goldot akarsz goldért vásárolni? Trükkös.

    Goldot csak RMAH-ban lehet valós pénzért vásárolni. Az AH-ban csak a többi rész. Vagy pontosan mit is akarnál?
  • arkantosz72
    #66253
    Hali
    Tudna nekem valaki segiteni abba hogy mit csináljak hogy az aukciós házba használhassam a a goldos verziót is mert nekem az nem üzemel.
  • who am I 7
    #66252
    ÁÁÁ Nem borzolom a kedelyeket foloslegesen, amíg nincs offline mod, ami nem függ a net kapcsolattol meg a blizz szerverektol, addig tuti nem.Konstans 1-2 naponta vannak olyan dck hogy megkergulok.Ez nekem nem csellendzs, hanem egy sz@r struktura :/.
  • Lammer
    #66251
    gyere hczni xD

    imadom max mfet... lenyomjuk pubon wardent meg packot egyszerre, csoromp-csoromp... egy wardenbol, egy packbol... kb par meterre odebb meg1 pack, diiing... 3 brim
  • who am I 7
    #66250
    tx meguntam már kissé a dh-t
  • Lammer
    #66249
    gz xD
  • clio1616v
    #66248
    normal és nightmare mp10

    hellen érdemes levenni mp3,4-re

    infernon meg alap :) egy darabig
  • who am I 7
    #66247
    nem számolta tovább a rohadék
  • Lammer
    #66246
    ha a fenti szabalyokat koveted, akkor szerintem meg mp1-en egesz jol lehet haladni act1-ben, felette mar necces szerintem (persze ha ubermakos vagy, akkor :P)... mp1-en mar minden mob ugye i63 :)

    markastor: ne keseredj el, dobhat meg trifecta nat ringet xD
  • setuh
    #66245
    Aha...csak az meg ugy meg nem izgi akkor,hogy 5p/szorny...nah m1 pedig mar majdnem elinditottam a jatekot
  • clio1616v
    #66244
    10
  • Zenszkij
    #66243
    ilyenkor persze nem egy retek
  • setuh
    #66242
    Valaki probalta,hogy hc-ben melyik az az mp szint amin meg,ha izzadva is,de self found cuccokbol kiviheto normalon a jatek?
    Ujra akarnam elni a diablo2-es idoket :D