78965
  • cleric
    #66441
    Ezt figyuzzátok! Tegnap este HC inferno act1 mp1-en egyedül voltam, public-ra nyitottam a játékot, majd biztos jön valaki. Festering-en voltam, amikor bejött egy wiz, paragon 41. Visszábbmentem a már megtisztított területre, hogy nyugodtan tudjon tp-zni rám. Rávittem az egeret az ikonjára, hogy hol van, mert megmozdult a hp csíkja, Old Tristam Road, de nem áll meg a csík lefelé... Már írtam, hogy "dude, watch out", de addigra MEGHALT, és rögtön ki is lépett! Ezt most így hogy?
  • TBTPumpa
    #66440
    Diablo 3: Reaper of Souls

    Talán ez lesz a kiegészítő címe?
  • Lokker
    #66439
    kár, én addig nem hc-zok míg ez az egész netfüggő, tegnap is olyan atomlag volt este, rossz volt nézni. pedig d2-ben sokat nyomtam
  • kukubenko66
    #66438
    Ha hétvégén ráérsz, mehetünk együtt pár kört sc-ben. Én is leginkább hc-zok csak, de néha jól jön egy kis könnyedebb szórakozás kockázat nélkül. :-)
    Ha felveszel barátlistára, akkor írd bele, hogy erről a fórumról vagy.
    BattleTag: Misilaci#1165
    Profilom: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Misilaci-1165/
  • Lammer
    #66437
    jatekidomnek a 99.99%-a sajnos HC :)

    most mar nagyon ritkan sczek (mobilnettel nem hczok)
  • Lokker
    #66436
    Te Lammer! Nem akarsz jönni velem pár kört mp5 act1 sc-n? Hátha nekem is csurran cseppen valami az imba lootmákodból, mert eddig csak szemét esett.
  • Carmang
    #66435
    Hír a semmiről...
    És lesz az egészből 2 év múlva valami Szokás szerint.
  • Sunrider924
    #66434
    Hogy meg jobb legyen a napod
  • Vadnokedli
    #66433
    eheheheeehh az mennyi? 330 millió? :D én örülök a magam kis 200 ezrének. kezdő ként. hehe.
  • Lammer
    #66432
    ez a nap eddig szuper! :)

    vegre elment a monszter innam HC-n ugye :)

    sajnos folyamatosan adtam alabb... :S de! elment!

  • Lammer
    #66431
    hehe kovetkezo runban meg esett egy litany xD
    szerk: meg becsuszott egy no crites zold mojo (instabrim), akkor ez igy zsinorban 4 green HC-n :D

    a nata cipoert egesz jot lehet kerni a nagy regen meg jo dex miatt, a compass rose szinte kuka max 2M... litanyt meg odaadom SF paromnak :P
  • Lokker
    #66430
    Nekem is volt már hasonló csak akkor az egyik kulcs volt, ugye warden loot de életemben nem láttam még egyszerre két sugarat.
  • Aspyrin
    #66429
    sc-ben még csak egy alkalommal éltem át ezt
  • Lammer
    #66428
    hehe, elso duplazoldem hc-n :)

  • Lammer
    #66427
    en ugye mar csak hc-zok szinte... de ott azert hal istennek ilyenek nincsnenek, legalabbis jobban meggondoljak az emberek, hogy mp2-3-on bejojjenek-e :D
  • setuh
    #66426
    Ez mikor meg en jatszottam engem is mindig megojritett,azt gondolna az ember,hogy mara azert tanultak vmit az eszetlen pubosok,de ugylatszik van aki sose...
  • Ferrari23
    #66425
    Arról ne is beszééjünk, hogy infernon 2100 damages barbár LOL
  • Ferrari23
    #66424
    Istenem, hogy mennyi gyökér van publicon. Cééirányosan végigfutnak pályán azt 20 perc alatt butchernál vannak, ennek mi a fax értelme van?
  • Lest4t
    #66423
    HC paragon levelinghez keresnék társakat, egyenlőre csak max mp1-en. Add me: Lestat#2529
  • LocalPatriot
    #66422
    Ja, és persze GG.
    Bár sztem a tal rasha felső jobb.
  • LocalPatriot
    #66421
    Teljsen felesleges a HF.
    Inkább kell egy táp ring, és magasabb mp. Ugyan ez a helm-nél is. Legyen ink. több hp, magasabb mp.
    Új patch óta vicc a p fejlődés.
  • Vadnokedli
    #66420
    Valakinek lenne kedve végig játszani az összes actot egy teljesen új karakterrel minden mapot minden dungeont minden sz@rt a lehető legaprólékosabban kitakarítva(Ha lehet ilyet)? Normal 3 on mondjuk? Kicsit láma vagyok meg kezdő- még csak 28 órát játszottam.

    Shepherd6061#2901
  • BDragon22
    #66419
    Hi. Elbodogul nélküle.
    crit es + magas dex-es pajzsok tudnak közepes fegyóknál több dmg-t adni...
    LS-es offhand jobban megéri mint p.
    szvsz
  • unusual
    #66418
    Gondoltam WD-zek picit. Para18 Act1 Mp3 3NV,és ez esett = ;) Hónapok óta nem esik upgrade,és amu sem sikerül olyan amit szeretnék,a hellfire-rol nem is beszélve,és lám = ;)
  • Dodo55
    #66417
    Monster level-ek miatt lehet. Valószínűleg a karid és a szintjük közti különbség átlépett egy küszöböt ami fölött nem jár XP.
  • cleric
    #66416
    Jó, értem, de miért 0 az exp nightmare-en? Tegnap még 10 perc se volt 1 szint.
  • Systore #66415
    hellen fejlődj tovább
  • cleric
    #66414
    HC level 51-es karim nightmare mp10-en ma nem kap exp-et a monster killekért, csak a massacre bonust kapom meg! Tegnap még így szinteztem nagyon gyorsan, most meg 0 exp. Találkozott valaki ilyennel?
  • kukubenko66
    #66413
    Csatlakozom az előzőhöz, eleinte jó ha van pajzs. Én már letettem, de megvan még. Az, hogy nagyobb lenne a dps-ed, a crit chance miatt lehet, ha van a pajzson. De nem minden a dps, allres-re is gyúrj, ajánlott minimum 700 ha infernora érsz. Válassz ki egy resist-típust, amiből One With Everything nélkül a legtöbb van és próbálj olyan cuccokat használni.
    Lifestealről annyit, hogy kb 170k dmg-nál van a választóvíz, addig a Life on Hit jobb. Tudom, mert ezt tapasztaltam a normál monkomnál. Ha sikerül összeszedned 1600-2000 LoH-t, akkor nem lesz nehéz haladni.
  • csuuzli
    #66412
    elinte mindenképpen ajánlott amíg nem lesz jó sok lifstealed
  • undY1ng #66411
    HC Monk fejlődése során ajánlott offhandnek shield? Vagy elboldogul ő shield nélkül?
    Valamikor a shield nagyobb dps-t ad mint 2x1 kezes fist weapon.. ez miért van? Vagy nagyon lemaradtam a patchek során.. :D
  • LocalPatriot
    #66410
    Köszi szépen!
  • Zenszkij
    #66409
    #66401
  • LocalPatriot
    #66408
    Most kiről van szó? Adtok streamet?
  • Zenszkij
    #66407
    Ez nekem is eszembe jutott, mit lehet ezen élvezni? Néztem a streamjét, a helyében én halálra unnám magamat. Ez egy élettelen droid. Szánalmas balfék.
  • TurboX
    #66406
    mit nem értesz? sok retardált van akik ebben élik ki magukat

    am. szánalmas hogy még nem unja, jó élete lehet:)
  • undY1ng #66405
    Hogy FreddyD-et idézzem a rosszpcjátékokból: "Ez egy bűncselekmény az emberiséggel szemben." 8-)
  • Zenszkij
    #66404
    Én meg a Blizzardot nem, instant tiltani kéne bannal, IP bannal. Emberbannal :D.
  • undY1ng #66403
    Az egyáltalán, hogy istenítik ezt a ****rágót a streamjén, ezt meg én nem értem..
  • Zenszkij
    #66402
    Nem értem ő hogy nem pusztul meg.