78965
  • sz4bolcs
    #66481
    fú, nedves lett a bugyim...
  • devlking
    #66480
    A 2 melee mellé (akik hcben így is 1h+pajzsal mennek) beraknak egy 1h+pajzs új karit. Hát ez kurva értelmes.
  • Aspyrin
    #66479
    Gameplay:
  • Aspyrin
    #66478
    A végére pedig az előzetes videó:
  • Aspyrin
    #66477
    11:04Martin RobinsonLoot Runs are 15-20 minutes dungeons that are completely randomised.

    11:04Martin RobinsonNew level cap of 70, so every class gets more skills, runes.

  • Aspyrin
    #66476
    11:03Martin RobinsonAnd there's enchanting, allowing you to reroll an affix in a rare of legendary item.

    11:03Martin RobinsonA new artisan in Reaper of Souls can transmogrify your items - so you don't have to sacrifice your look for more power.
  • Aspyrin
    #66475
    11:01Martin RobinsonAnd it'll throw 6 legendary items your way, and this time they'll be build changers.
  • Aspyrin
    #66474
    11:00Martin RobinsonIn Reaper of Souls, it could be 73 white items, 266 blues and 83 yellow items - but there's more chance they'll be smart drops.

    11:00Martin RobinsonComparing original D3 and the expansion - in Act 3 you'd find 256 common, 399 blue, 275 yellow and one legendary.

    10:59Martin RobinsonYou'll get Smart Drops - every time one drops, there's a chance its stats are tweaked to suit the character you're playing.
  • Aspyrin
    #66473
    Bingo! :)

    10:47Martin RobinsonThe Crusader's taking the limelight - wielding shield and long sword, he's a heroic looking chap.
  • Aspyrin
    #66472
    10:39Martin RobinsonA new hero, the Crusader. That's who we saw in the cinematic.
    10:45Martin RobinsonHe can drain the souls from his victims, and he's pretty much death incarnate. He has angelic wings, but they're skeletal.

    Nájsz, valami paladin forma karakter! :)
  • Davidus
    #66471
    http://www.eurogamer.net/articles/2013-08-21-live-blizzard-gamescom-conference
  • devlking
    #66470
    Na, hol vannak már a leakek?
  • Lokker
    #66469
    Valamit csinálhatna a blizzard ezzel a goldseller oldallal, mert nagyon idegesítő, hogy minden beloggolásnál 5-6 friendrequestet kapok ezektől. Persze ezeknek megy, míg én különböző errorokkal szívok (Error 1).
  • Petersson
    #66468
    Szevasztok, volna 250milla hc goldom, melyet sc goldra cserélném, valami normális arányban. PeterssonHU#2799
  • Lokker
    #66467
    Nekem is feltűnt, 10 perc alatt háromszor kaptam request-et ugyanazt a weboldalt reklámozó emberkéktől.
  • cleric
    #66466
    Mi ez a spam áradat? Vagy 15 friend request jött ma ugyanazt a weboldalt reklámozva. Feltörtek egy csomó accot, vagy mi?
  • Ferrari23
    #66465
    Nekem továbbra is error 1.....
  • Lammer
    #66464
    Nekem most jo!

    (authos belepes)
  • Ferrari23
    #66463
    Grat a Blizznek!
  • cleric
    #66462
    Nem csak téged
  • Ferrari23
    #66461
    Na az érdekes.... Engem nem enged be reggel óta error 1-el.
  • cleric
    #66460
    Nekem megy, csak ezért beloginoltam.
  • Ferrari23
    #66459
    Most mindenkit szivat error 1-el, vagy csak velem szívózik? :D
  • cleric
    #66458
    Self-boost még belefér? :)
    Én gyorsan felhúztam a wizardomat overpower gear-rel. Korábban a DH-val félretettem minden low-level itemet, kifejezetten durva (szinthez képest, illetve a szerencsémhez képest) 1h weapon-ök sockettel, amibe mehet nagy ruby. Mivel ez önmagában adja a dps-t, minden másba mehet vitality, ha van, akkor nagy amethyst gemekkel. Így gyakorlatilag halhatatlan vagy mp10-en, az meg nagyon haladós. 25-nél átmentem nightmare-re, nem volt két óra az 50. Hell már kicsit odafigyelősebb, kaptam kölcsön néhány reduced level requirement itemet a hc cimbiktől, azzal simán megvan. Néhány még meg is van, ha kell esetleg, párat már kölcsönadtam szintezéshez. Ja, és nincs Cain's setem, Leoric's Signetem, HF ringem, szóval ezek nélkül értsd. Csak perfect star ruby volt a helm-ben 15-től.
  • Ferrari23
    #66457
    Hagyjad :D Ezt én is megkaptam havertól, aztán AH-ban meglestem, mikor is adtam el utoljára benne, mert akkor játszottam utoljára. 2013. március :D:D
  • Ferrari23
    #66456
    Error 1.....
  • Daell Drow
    #66455
    Egesz nyaron toltam kb 2 orat, mert az ellenkezojet csinaltam, meg egyebb mast. XDD Es nem szo szerint ertettem a 027, de most mer kelljen nekem magyarazkodnom?
  • LocalPatriot
    #66454
    +1 xD
  • Lammer
    #66453
    sajnos a boost a legjobb :S

    jaize: BDragonnal nyomjuk a "self foundot" a fennti szabaly szerint... ha esetleg valaki jonne SF farmra, majd szoljon! :)
    (Szepen makolgatjuk be az itemeket egymasnak xD)

    alairasomban megtekintheto a kari, SF elotaggal :))
    (jelenleg meg nm-ben vagyunk!)
  • undY1ng #66452
    Non Para level volt.. ugyancsak 53 és egész hamar elvittem eddig a szintig (napi 1-2 act néha), de most. Maximum akkor kezdeném újra, ha valamelyikőtök előrukkolna egy "how to reach lvl 60 on HC" nevezetű dolgot, mert érdekelne, hogy mivel tudnám a leggyorsabban elérni azt a szájbatekert 60 lvlt... A booston kívül. :D Esetleg nagyon MP level norma illetve nightmare fokozaton? Vagy más a titkok nyitja? Választ előre is köszi!
  • Zenszkij
    #66451
    0/24-ben? Neked is jó életed lehet. Pina helyett kergeted a pixeleket. Gratula :D.
  • Daell Drow
    #66450
    562M hcgold az igen, pedig nemreg meg kolcsonre szorultal. XDD
    Sorry hogy eltuntem megint, sok a teendom. De szeptembertol valtozik a dolog es jovok vissza 0/24 tolni. Mert mar hianyzik a hc, de addig egyelore onmegtartoztatas van. XD
  • unusual
    #66449
    Én 5EU alatt nem rakok be semmit,RMH-ba. Ha 5EU alatt ér akkor gold-os. 55EU-ért ment el. Kint volt 60,59EU-ért,de nem vitték.
  • Lammer
    #66448
    rip :S (para vagy level?)
  • undY1ng #66447
    Nah király, erre meg megint lvl 53-ig bírta a monkom... Kib***ott csicska pullolos szar pack ölt meg úgyhogy full res és 500 milliárd hp volt, köszi D3, thats enough gaming for a while (ami egyébként that's enough internet today szokott lenni).
  • Lammer
    #66446
    mennek a cuccok rmahban?

    szabad kerdezni mennyiert ment el? :)

    en most HC-ban gyujtogetek, prezervalom a goldot, majd p100 utan szandekozom a karit erositeni, addig mf runolok ^^

    sajnos ott nincs rmah :S
    (most eleddig 562M goldot sikerult gyujtenem, remelem p100-ig meg hizni fog^^)
  • unusual
    #66445
    A felsőt éppen most vették meg RMH-ban. ;) Legnagyobb eladásom ott. ;) / örül / ;)
  • Lammer
    #66444
    koszi!

    reg nem voltal fenn! :)
  • Különc
    #66443
    Te vagy BobaFett
  • Systore #66442
    grat