78965
  • hawkie22
    #77741
    TurboHUD fizetös lett, azért nem találsz ingyenes frissített verziót a neten. Havonta 5-8€, azt hiszem
  • TomStorm
    #77740
    Nekem Pc-n is lagol.Azt hittem itt nem lesz lag.Konzolon is volt
  • PunkZoli
    #77739
    turbohud ról tudok, de már évek óta nincs frissítve mert bannolhatnak érte elvileg. Gyakorlatban továbbra sem hiszem, de mivel nincs frissítve nem kockztatnék.
  • TomStorm
    #77738
    Hát nem találtam
  • coolpet
    #77737
    Volt régen ami felfedte a térképet és a uniq bossokat. Asszem map reveal.
    Volt valami maphack is.
    Ez még van, és használható? Bannolhatnak érte?
  • TomStorm
    #77736
    Keresem.
    Offline karakter is necces?
  • PiszkosFred
    #77735
    Az AI miatt limitalt a felbontasok valasztasi lehetosege, de elvileg van ra mod/fix/tweak, de csak ovatosan, foleg bneten.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2022.01.14. 20:33:52
  • TomStorm
    #77734
    Megvettem Pc-re is de látom nincs Ultrawide??
    Miért kellett ez?D2 Resu..
  • coolpet
    #77733
    Orb sorc, lvl83.
    400 MF, olyan +20% hell resistek.
    Mausoleum, cold plains, dark wood, black march, tower + countess, Andy, Act2 Ancient tunnels run kör

    Van egy teljes IK set-em már, esett VEX, MAL, UM pár darab és nem Countessnél az ilyen szarokat, mint eld, eth, ral tal sol dobál.
    1 vagy 2 runban általában van valami értékes.

    Pl nyitottam egy gamet, hogy N CV O IST (az is esett :) ), kimegyek cold plainsbe, erre az első sámán csapatból mi esik? 4 soc CV :) 1 percen belül.
    Persze 12 Med aurás Insight lett :(

    Szóval Cold Sorccal is el lehet lenni.
  • undY1ng #77732
    Nálam a sorci most háttérbe szorult (a sok immune cold a lightning-en pedig alig van pont) viszont a Hammerdinnek lett pár cucca és simán viszi Hell startot.
  • TurboX
    #77731
    nájtméren CSAK Baal run orrvérzésik=brutal xp és early hell szintű cuccok másnak nincs értelme.

    hell-en 1 kör(jobb gear-rel):

    Andariel, Countess(key of terror)
    Summoner(key of hate)
    Mephisto
    Diablo
    Nihlathak(key of destruction), Baal

    ebben a sorrendben (nálam bevált)

    belépő hellen csak Andariel és Meph.

    a kulcs hogy összehozd a MF és a hatékonyság arányát

  • SLICK
    #77730
    GG :D

    Én is most húzok egy Sorcoresst, de még Hell odébb van... Majd nyomatom a Mephisto runokat.
    Te farmoltál még valahol?
  • TurboX
    #77729
    ...végre!
  • TurboX
    #77728
    ez is végre kiesett


    #77727: sztem nincs ilyen item a játékban!
  • SLICK
    #77727
    GG

    Én is Shako-ra vadászok Nekróval, de nem esik egyáltalán :|
  • TurboX
    #77726
    ilyen is rég volt 1 mephirun alatt..
    szerk: a másik ez akart lenni.
    persze az a rohadt hárlekinsapka nem esik...
    Utoljára szerkesztette: TurboX, 2021.12.29. 15:54:10
  • Kissssss0 #77725
    #77724

    pofonegyszerű, nagy vonalakban összefoglalva kimaxolják a skely mastery, raise skely skilleket.
    summon resist skill, clay golem és golem mastery szintén opcionális a lassítás skillje miatt, dio meg fekszik mint pistike este nyolckor.

    necro summon build.
  • Sippie
    #77724
    a summon nekrók mit csinálnak bossok ellen? nálam 5 másodpercen belül meghalt minden csonti általában... diablo meg nyom egy tűzkört aztán heló
  • undY1ng #77723
    Basszus de jól jött már ez a 4 socketes shield.....
    Hamarabb kiesett mint a sorcival farmoltam a folyamatos runokat.

    (és milyen jó az is ahogyan működik most a huawei-es sg fórum)
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2021.12.09. 21:57:49
  • coolpet
    #77722
    Szia Uram!

    Van 4 pont az Amplify Damage-n, de még így is crap.
    Lehet később jobb lesz.

    A válaszodat köszönettel veszem.
    Buildet pedig már néztem, meg egy tucat YT endgame videót erről a Nekróról, és ott működni látszik igaz fullos Gear-rel, és tele Skill charmokkal.

    Majd lesz belőle valami.
  • undY1ng #77721
    Te pedig egy jóindulatú ember lehetsz. :)
  • Crasher99
    #77720
    Talán azért mert rakni kellene az "Amplify Damage"-re is pár pontot okoska. Rém ciki, hogy mindjárt 2022 van és te még egy diablo 2 build-re sem tudsz rákeresni, hogy mi hogyan kellene csinálni. Aztán az ilyenek fossák tele a fórumokat, hogy "jaaaaj de nehéz a játék meg nem tudok megölni semmit". Szánalom.
  • Mutans Zombi
    #77719
    A summon necro életképes, bár sztm a summon mage-re 1-nél többet rakni felesleges.
    Viszont mint minden necro build-re, erre is érvényes, hogy a corpe exp.-t célszerű kimaxolni.
  • coolpet
    #77718
    Talán lesz belőle valami, az elején nagyon gyengus még 4db csontival is
  • SLICK
    #77717
    Az egyik legjobb build, simán lehet farmolni Hell-en vele.
  • coolpet
    #77716
    Ha indítok egy necro-t, csonti idézőset, akkor az életképes lehet hellen?
    Skeleton warriorok Mage-k, Gólem és revive mosterekkel lehet haladni normálisan?

    Vagy ez hellen halott ügy, és Bone spear necronak van értelme?
  • undY1ng #77715
    A legjobbat úgy gondoltam mint, hogy a játék közepétől igazából már csak rúnaszavas cuccokban lesz a karakter de amit közben meg is írtál, erre lettem volna kíváncsi. köszi. :)
  • coolpet
    #77714
    Nem értelek, hogy hogy mire lesznek a legjobbak? :)

    A Topázt szeretik MF-nek sapiba tenni.
    A többit meg item upgradeléshez használják rúnákkal.
    Szóval sok PGEM-et el lehet adni rúnáért, régen (de ebben nem vagyok biztos) 1 IST 20 PGEM-et ért.
    A kisebb gemekkel meg lehet alsóbb szintű rúnákat upgradelni mert egymással azt hiszem csak Shael vagy SOL rúnáig megy.
  • undY1ng #77713
    Sajnos már erre sem emlékszem és rá kerestem neten de nem tiszta, hogy a GEM-ek konkrétan mire lesznek a "legjobbak"?
    Már elég sok Perfect van mindegyik fajtából.
  • undY1ng #77712
    Igen ezt már tapasztaltam amikor Larzuk-kal akartam csináltatni 4 likat a broad sword-re és 3 lett...
    Viszont erre már nem is emlékeztem, hogy ez a frozen orb-os sorci ilyen durva... legalább is 1 gömb minden ellen a jelenlegi Nightmare act4-en is.
    Majd gondolom a HELL-en pedig jön a meglepi és majd még nem kell erőltetni. :D
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2021.12.03. 12:45:09
  • PiszkosFred
    #77711
    A jatekosok 99%-at ez nem erinti :) En viszont annyira megszoktam mar azt a D3-ban, hogy a W betut lenyomva elindul a karakterem oda, ahova az egerkurzor mutat, barmelyik pontja is legyen az a kepernyonek (ez a force move) anelkul, hogy megtamadna/kinyitna/interakcioba lepne valamivel amire mutat a kurzor. A jobb-bal klikk megmaradt csak a ket skillnek (plusz nalam a Q gomb a "stand still"). Szoval a D3-ban kvazi annyira kezre allt minden, mar-mar izomreflex szinten rogzulve, hogy a D2R elso heteiben eletemben nem benaztam annyit, mint akkor :) (aztan megoldottam egy 3rdparty progival, de ezeket nem szeretem, ha nem muszaj). Anno a D2-nel nem volt gond, de azota eltelt 20 ev, megoregedtem, lassultam, plusz ugy megszoktam a D3-ast, hogy en orulok, hogy beraktak ezt a funkciot ide is. Nyilvan a tobbseg sosem fogja hasznalni.

    Bar, ahogy nezem a patch notes, lesz most mar itt is acion bar is egyeb QoL dolog, amelyek anno nem voltak a jatek reszei. Este frissitem es megnezem mit takar ez.
  • coolpet
    #77710
    Eztet nem érteni mostan.
    Ez nem ugyanaz mintha odakattintok valahova az egérrel?
    Odamegy ha mondom nekije.

    Eddig sem kellett ellenfelekről ellenfelekre támadni, hogy haladni tudjak.
    Vagy nem érteni?
  • PiszkosFred
    #77709
    Akkor innentől kezdve nincs is több kérésem :)
    "Players can now enable “Force Move,” an option available in the control settings which can allow the player to command their character to move to a specific location without targeting monsters"
  • Mutans Zombi
    #77708
    Ha a skilleket nézed csak, akkor egészségedre, de a cuccokat illetően visszafogottan nyilatkozik az oldal.
    Szerezz egy pajzsot, amin 4 lyuk van.
    Csak azt elfelejti jelezni, hogy az első ilyen (ami nem pala only) az a Monarch, aminek van egy kis str követelménye (alig 156), és csak hellen esik. Azon lehet 4 lyuk, a többire faragni sem lehet.
  • undY1ng #77707
    aZt igen! xD Imádom a telefonos billentyűzetet.
    Igen igen, egyébként a buildet innen is nézem (de ez a fire verzió):

    Sorc build
  • coolpet
    #77706
    A Merc-nél lényeges a Lifesteel, Faster Hit Recovery, armor, resist.
    A Cannot Be frozen is jól jön, és az se baj ha nem döglik bele a poisonba Andynál Baalnál.
    Az attack rating nem nagyon érdekes neki, mert JAB-ot használ. Viszont érdemes A2 Def (Frozen aura) mercet venni, mert ami nem cold immun az fagy, és nem tudja ütni.
  • coolpet
    #77705
    aZt az Inszájtot? :)
    4 socket Voulge vagy 4 socket Bill-t keress ami nem mágikus. (sima szürke) kék sárga arany cuccokban nem megy a runaszó
    Ral-Tir-Tal-Sol ebben a sorrendben felülről lefelé.

    Ha Colossus Voulge-t tudsz szerezni ahhoz kell legalább lvl75-ös merc az STR miatt, szóval ne azzal kezdj.
  • undY1ng #77704
    Közben sikerült elérnem lvl 40-ig Fireball-os Sorcival és most lenne érdemes az orbosra át térnem. Az említett Merci fegyverénél nem lényeges a dmg, szóval csak legyen meg a 4 socket, hogy kitudjam tenni aZt a rúnaszót?
  • coolpet
    #77703
    Hát nekem még nem jött össze :D
  • r4pt0r
    #77702
    Én találkoztam könyvet dobó bookshelfel, nem sokkal de párral.