78965
  • damojian
    #66641
    Motorola Razer I XT890-es mobilom van, hogyan tovább ???
  • Dodo55
    #66640
    "Sem SMS protectre sem authenticatorra nem költöttem"

    Ingyenes mindkettő... Legalábbis ha van olyan mobilod, ami az authenticator alkalmazást futtatni képes.

    Az SMS protectnél is írnak ugyan esetleges díjakat, de nekem egy fillérbe nem került eddig.
  • damojian
    #66639
    Szia, köszönöm válaszod.Sem SMS protectre sem authenticatorra nem költöttem, a játékot egyébként felinstalláltam, persze nem a lemezről hanem online töltöttem le.
    Sajnos lövésem sincs hogyan álljak neki a probléma rendbehozásához.
  • Daell Drow
    #66638
    Nem lotte ki hanem le zarta lopas gyanuja vegett. gondolom mert uj rendszer es nem uninstalaltad hanem at huztad a fajlokat masik vinyorol es azt inditottad. Biztos jo mail cim hogy ugyanazon accon starter van vagy nincsenek meg a akarakterek? A regio belaitasokat ellenorizted, hogy nem e US? Nincs meg kidbva a game egyatalan, SMS protect van e, illetve authenticator? Mint ahogy lejebb is irtam ezek ajanlott dolgok es kesobbiekben sok ilyentol megimelheted magad, mert ha barmi ilyen van authenticatoral barmikor igazolhatod magad.
  • Daell Drow
    #66637
    Hat nekem meg ilyen nem volt, bar en is ideges lennek ha valami lenne az accomal, mert nekem is osszes blizz game meg van meg a clasic gamek is mind 1 accon. Neked live chaten igazolnod kell hogy a tied az acc es majd fel oldjak. SMS protectet hasznalod, illetve authenticator volt van e? Ezek mind segitenek megvedeni a fiokot.
  • damojian
    #66636
    Sziasztok.

    Új rendszerem lett, új hdd-vel felraktam a játékot erre a blizzard kilőtte a kódomat.
    Tud valaki vmi megoldást, mert hiába írok ennek a tetves brigádnak, az accountom csak starter módban fut és a karaktereim is elvesztek.Ha megoldható akkor szenvedek vele, de ha nem akkor kidobom az ablakon, ahogy a 15ezret, és soha többé blizzard game.
  • Renátó1985
    #66635
    Közben rájöttem, hogy live chat-elnem kell majd. Csak ideges lettem, szóval csak az lenne a kérdésem volt veletek iylen? És ha igen mi lett a vége?
  • Renátó1985
    #66634
    Sziasztok

    Kaptam egy üzeneted, hogy bannonlták az accountomat, pontos magyarázatot nem adtak csak felsorolstál a lehetséges okokat, csalás, stb. Biztosan nem csaltam, de nem is játszottam mostanában. Elképzelhető, hogy feltörték. Elég ideges vagyok.mert starcraft 2. world of warcraft összes kieg és diablo 3 játékok vabbak az accounton. Valakinek volt már hasonló? Mit lehet ilyenkor tenni, mert még ticketet sem tudok nyitni?
  • UltraZord
    #66633
    többre gondoltam :)
  • undY1ng #66632
    Ismételten ugyanott meghalt a HC monkom (act 1 leoric's manor courtyard) lvl 53-on, de most annyira nem "keserített" el.... Nem tudom miért. :D :) Pedig 10k-val több hp-m is volt és még is egy reflectes pack behúzott és FTSS FTSS... annyi. 8-)
    Úgyh pihi D3, vagy egy kicsi SC a megmaradt barb p74-el..
  • unusual
    #66631
    Kocka! ;)
  • AkAfinucsi
    #66630
    Én random szarnak nevezném inkább :)
  • Cortinaar
    #66629
    Érdekes most a játék. Soha nem esett nekem sem leg, sem szett tojásból, hordóból, stb, de még chestből sem 1.05 óta, erre ma infi 7-en Act2-ben egy egg sack-ból kipattant egy Inna gatyó.
  • Lammer
    #66628
    meg1x: mostanin mar 1500 felett jarok es a regin van 62K elite kill, az meg javareszt mp nelkuli, mennyi lehet? 8-900 ora? :D 2300 also hangon :DD
  • unusual
    #66627
    Szerintem annyi már nekem is van.....Össze kéne számolnom már. ;)
  • pimpi001
    #66626
    lol bakker
    a megjelenes napjan vettem en is a lemezt, igaz en is abbahagytam mikor minden kasztom meglett 60-as, megvettem gw2-ot de az nem volt annyira jo. par honap kihagyas utan mikor ide visszajottem neztem mint hal a szatyorba hogy mi ez a paragon meg mp szint. de igy is "csak" 700 oranal jarok. asszony igy is utalja. mi lenne ha 1500 orat tolnam? tuti el is valt volna mar :D
  • undY1ng #66625
    Miért volt ban? :O
  • Lammer
    #66624
    a mostani accon: 1530 felett valamivel
    +volt egy ban amin eleg sokat nyomtam mp elotti korszakon, azon: p86 wd, p75 barb meg a tobbi kaszt 10 alatti parak...
  • UltraZord
    #66623
    de akár privátban, kiváncsi vagyok na... ne szégyelld már :D
  • undY1ng #66622
    De sohasem elég! >.>
  • Lammer
    #66621
    sok
  • unusual
    #66620
    Azért még 1-2 Magyar játszik. ;)
  • Systore #66619
    nightmaren mindig vártuk, hogy kiessen, majd jól eladjuk százmilláért meg hasonló.. aha
  • UltraZord
    #66618
    te is tudod a választ:D
    rajtad kívül már senki nem játszik a játékkal :D

    amúgy meg lesz plusz 10 szint, lassan semmit nem fognak megvenni

    elmondod mennyi játékidőd van a diablo3ban?
  • Lammer
    #66617
    miert van az, hogy bemakolok szintezes kozben egy 12.X chances burizat (meg ilyen nem esett) es mar nem er sokat?
    HC loot...

    :/
  • LocalPatriot
    #66616
    Oks, akkor maradnak egyelőre.
    Most kezdtem egy WD csajt is:)
  • UltraZord
    #66615
    amúgy ez az account wide para csak úgy működik, ha mindenképpen lesz egy slot minden fajta karakternek lefoglalva
  • UltraZord
    #66614
    mindenképpen oda adod, ha csak egy karaktered lesz akkor szerintem osztod 5-el
    amúgy meg szerintem a szinek xp szintje lesz alacsonyabb, ergo marad a 100as karaktered, sőt, a többi is inkább 100közelibb lesz
  • Daell Drow
    #66613
    Errol nem hallotam, es ketlem is hogy igy lenne, ilyet szerintem nem fognak bele rakni. Hogy nezne mar ki hogy mastercard pistike vesz 250 euroert egy fullos lvl70 ecoing furyt ami intes, de o modositja dex-re, es bam betorik es annnyi?

    Nem kell torolni a kis karikat, mert nem igy lesz. Mert mindegyik p szint xp pontjat siman csak ossze adja, es igy pl p100-p60-p35 karanial lehet ki jon egy p144 szint, es ezt kapja meg az accountodon levo osszes kari.
  • undY1ng #66612
    HC Monk populáris buildnek ti is ezt ajánlanátok?
    Link
  • LocalPatriot
    #66611
    :)
    Annó Lineage 2-be így volt. Azóta nekem az enchant olyan, ami bizonyos %-al sikerül, de ha nem, akkor betörik, tehát odavész a fegyver. Bár kétlem, hogy itt így lenne majd.
    UltraZord - na, ha ez tényleg így lesz, törlöm a másik két karim. Nem fogom odaadni a 100-as para szintemet a WD-től, mikor azokkal már úgyse fogok játszani.
  • Carmang
    #66610
    Úgy érti, hogy lehet egy kis % esélye annak, hogy enchant közben nem rerollolsz, hanem megsemmisül a fegyver. Mert csak.
  • UltraZord
    #66609
    úgy lesz, hogy az összes megszerzett xp után lesz paragon szint miden karakteren egyenlehetesen. szóval ha van 100, 42,60 karaktered akkor az xp mennyiség után kb 3db 75ös karid lesz.
    A 60-ról 70re meg kb az 5ös akt alatt jön majd össze normálon, egyébként két ütés infernon, remélem nem kell majd normálon ,hanem egyből lehet menni infernora.
  • Daell Drow
    #66608
    Nem ertem, mire erted hogy betorik a fegyver?
  • skinnyman
    #66607
    ja es sztori szinten megvalami: miert nem hellforge-ban cseszik szet a black soulstone-t? vagy az is anno megsemmisult?
  • LocalPatriot
    #66606
    Ez egy nagyon jó kérdés. De szerintem úgy lesz, ahogy le is írtad.
    Én az enchantolásra leszek kiváncsi.
    Ha nem sikerül betörhet a fegyver, vagy megmarad? Erről nincs valami infó?
  • skinnyman
    #66605
    es most hogy lesz ez egyaltalan a paragon szintekkel? ha valaki pl most paragon level 50, akkor a kiegtol sima szinteket tud fejlodni 70-ig aztan azt elerve tud tovabbmenni pl para 51-re?
  • undY1ng #66604
    Q_Q ?
  • Klemice
    #66603
    Életem legrosszabb vétele volt ez a játék
  • Lammer
    #66602
    Systore :P