78965
  • Pyotr
    #66681
    Ha láttál valamit ebből a ·játékstilusból" pár percet is és megfogott akkor ezek a kérdések lényegtelenné válnak amiket feltettél.
    Vedd meg és élvezd a játékot ennyi:)
  • robi3
    #66680
    ez a gold ez a játékpénz?
    am megéri megvenni? mert sokan mondták hogy a 2 jobb volt bár én nem játszottam vele, viszonyítási alapnak ismerem a torchlight 1,2-őt illetve a titan questet immortal throne-t. így első ránézésre hangulatos játéknak tűnik.
  • gandrus
    #66679
    Ez vicces. Nekem is épp most adta be. :)

  • Aspyrin
    #66678
    wow :)

  • robi3
    #66677
    értem köszi, tehát semmilyen hátrányt nem szenvedek másokkal szemben akkor sem ha nem fizetek érte pluszban. gondolom az ah-nak van játékpénz változata is, az igazi pénzes dolgok jobbak mint a sima vagy csak egyszerűen csináltak olyat is?
  • Dodo55
    #66676
    "igazi pénzek* aukciós ház"

    pénzes
  • Dodo55
    #66675
    A Starter Pack tulajdonképpen egy ingyenes demo, csak a Blizzard inkább így szereti nevezni...
    Nincsenek semmiféle fizetős pack-ok, vagy játszol ingyen a starterrel (mind az 5 kaszt, max 13-as szint, első 4 küldi), vagy megveszed a full játékot és játszol vele korlátlanul minden további költség nélkül.

    Aztán jövőre lesz majd egy kieg, az 99%, hogy fizetős lesz (1%, hogy talán megszólal a lelkiismeretük, és az alapjáték mai napig brutál ára miatt ingyen fogják adni), addig viszont semmi egyéb fizetős plusz csomag nincs.

    Az RMAH meg a Real Money Auction House rövidítését takarja, azaz igazi pénzek aukciós ház. Lehetőség van vele venni meg eladni valós pénzért itemeket. A használata előzetes költségekkel nem jár, az eladásokból vonnak le jutalékot (két különböző címen) azt annyi. Van lehetőség PayPal-re fogadni, illetve Blizz egyenlegre. Ha a Blizz egyenlegre kéred a kifizetést, akkor onnan már nem kérheted ki utólag, azt csak Blizz játékokra költheted vagy RMAH vásárlásokra.
  • robi3
    #66674
    köszi a válaszokat! de még 2 kérdés felmerült: most mi ez a starter pack? megveszem a játékot és akkor nem addig játszok ameddig akarok hanem packokat veszek? illetve mi ez az RMAH? az említett gold az játékbeli vagy fizetős?
    megint bocs a szőrszálhasogatásért de nem csípem azt ha veszek valamit és még utána is fizetek.
  • foxxi
    #66673
    Bocsi, de:
  • Vadnokedli
    #66672
    Taj kártyát esetleg + Lakcím kártya- és családi fotó se árt.
  • Carmang
    #66671
    Első levélben "nem illik" ilyennel vagdalkozni, hogy közvéleményhez fordulsz, meg rájuk borítod az asztalt, meg rájuk gyújtod a székházat.
    Elég a probléma leírása. A kód lefényképezése jó ötlet volt. Személyi igazolvány fényképét is elküldted?
  • devlking
    #66670
    Óriási user errorról nem a blizzard tehet, bármennyire is ezt próbálod eröltetni.
  • damojian
    #66669
    Ma lefényképeztem a vásárolt játékot és a kódot és elküldtem a blizzardnak hogy nézzenek utána és javítsák ki a problémát vagy a közvéleményhez fogok fordulni evvel a problémával, mert lehúzva érzem magam kb....
  • b0ss
    #66668
    "pénzt garantáltan nem fogsz vele keresni"
    Ez konkrétan nem igaz. Lazán veszik a többszázmillás cuccokat is még mindig.
    "kevesen játszanak"
    Ez sem teljesen igaz. most kezdödik a hype sokan jönnek vissza játszani, karikat szintezni paragon 2.0-ra.

    Én napi pár órát játszom: drop szar. Ez nem vitás. Nagyon ritkán esik be a makk hetes :) Ha van egy kis kereskedői vénád akkor viszont simán össze lehet szedni pár billát azzal hogy veszel meg eladsz. (persze ehhez kell egy kis kezdő tőke)
    RMAH-ba gold pedig pár óra alatt elmegy.
  • UltraZord
    #66667
    ultimate sátán komment 66666

    -nincs dlc, kiegészítő lesz, az is jövőre.(ROS-reaper of the souls)
    -starter verzió az ingyenes, gyakorlatilag lvl 15ig enged az első minibossig ez kb fél, háromnegyed óra
    -pénzt garantáltan nem fogsz vele keresni, mert elfogyott, szar a drop, kevesen játszanak, év végén lesz valami loot2.0, ami annyit takar, hogy a dobott cuccokon jobb rollok lesznek, addig semmit nem érdemes eladni, se venni.
    -utána sem lesz értelme, mert kieggel jön +10 szint, mind fegyvereknél, mind karaktereknél

    -kiegészítőig karaktereket érdemes húzni, de ha rámhallgatsz kibírod addig és csomagban megveszed mind a kettőt, vagy ha lesz leárazás az alapból
  • robi3
    #66666
    Sziasztok! valószínűleg butákat fogok kérdezni de még csak gondolkodok rajta hogy meg vegyem-e mert úgy gondoltam hogy megveszem és akkor mindent csinálhatok a játékban tehát annyi karaktert amennyit akarok üzletelhetek stb. szóval minden ingyenes illetve a játékban begyűjtött pénzből lehet fizetni, de olvastam olyat starter pack meg az illető valami 3-4 betűs rövidítést mondott és ha azt nem használom akkor ingyenes illetve a hetek alatt láttam hogyha most veszem meg akkor kapok valamit amit különben sehogy nem szerezhetek meg, plusz fizetős dlc-k. Tehát ilyenek vannak benn vagy csak valaki valamit félreértett?
  • Vanezz92
    #66665
    Próbáld ki hogy megváltoztatod a jelszavad.
    Nekem is Starter-nak mutatta amikor aktiváltam a játékot teljes verzióra és a jelszócsere megoldotta.
    Nem tudom hogy neked fog-e működni.
  • Daell Drow
    #66664
    Itt akkor valami mas gaz van, olyan nincs hogy el lopjak a kodot. Vagy az egesz accountot viszik vagy semmit. Te elvileg be tudsz lepni azzal a kodal es mailel amit a diablo 3 megvasalasakor csinaltal es aktivaltal. Nezd meg azt hogy EU a regio, jatekban es battleneten is. Menj fell battlenetre es ott a jatek listanal nezd meg hogy a diablonal mit ir, retail vagy starter. Vegso esetben meg mindig ott a support, azok megoldjak. Sorry nem vagyok a szavak embere, pedig ha ott lenek megoldanam neked percek alatt.
  • SLICK
    #66663
    sajnos én ennyit tudtam segíteni :S
  • UltraZord
    #66662
    beszélned kell a supporttal, van support chat, gyorsan segítenek
  • damojian
    #66661
    Tehát olyan mintha egy másik battlenet accounthoz lenne aktiválva a kódom.Volt már hogy így járt valaki ??? Elloptak egy hetet az életemből és 2 karaktert magyarul...
  • damojian
    #66660
    Tehát megint csak a skeleton king-ig tudom vinni utánna upgradet kér...amikor hozzáadnám a kódot akkor írja az alább linkelt szöveget.
  • damojian
    #66659
    Megvan semmi változás.Ami zavar hogy standard editionról visszaváltozott starter editionra...
  • SLICK
    #66658
    a játékon belül
  • damojian
    #66657
    A battle.net -en vagy magában a játékban ?
  • SLICK
    #66656
    a szervert nézd meg a beállításokban, mert volt hogy véletlen az amcsi szerveren kezdtem el egy karit a legelején, másnap meg lesek, hogy hol van... EU-ra állítsd át
  • damojian
    #66655
    És a 2 feltápolt karakterem is eltűnt.Ismétlem ez az után lett hogy rendszert és vinyót cseréltem.
  • damojian
    #66654
    Én egy standard edition -eu -t vettem 15ezerért az 576kbyte-ban...
  • damojian
    #66653
    Nem tudom hol lehet beállítani azt hogy másik gépről is belépjek.A másik hogy sztem ezt a kódot ellopták...
  • damojian
    #66652
    Kérdés akkor hova lett a kódom ??? :D
  • damojian
    #66651
    Ha hozzá akarom újra rendelni a boxon található játékkódot akkorezt az üzenetet kapom :

    The following errors have occurred:

    The code you’ve entered has already been claimed.Each code can only be redeemed once. If you’re sure you have not previously claimed this code, please double-check the spelling and enter it now.For more information, please visit our Support Site.
  • damojian
    #66650
    Rendben de az accountomnál még mindig starter edition van...
  • who am I 7
    #66649
    valaki tudja egyébként, hogy mi a retkes nuniért kellett fixálni a window screent?Mármint..amikor csak ablakban futtatod, ha széthúzom a full hd méretre akkor alulról hiányzik kb a felső sávnyi hely....nincs valami nem fix nézet?Tiszta tré...
  • Daell Drow
    #66648
    Hat akkor lepj be a jatekba.
  • damojian
    #66647
    Sikerült hozzárendelnem.Hogyan tovább ?
  • damojian
    #66646
    14 digit serial számot kér és az authenticator számot, idáig jutottam...
  • Daell Drow
    #66645
    Ha meg van az androidos authenticator es mukodik, akkor ahogy Dodo55 is mondta ird le a serial kodot valahova biztonsagos helyre. Mert ha androidot vagy a authenticatort ujra rakod akkor meg valtozik es mar nem lesz jo a tarsitott accountodhoz. igy nez ki: EU-xxxx-xxxx-xxxx
    Ezutan menj fel a battlenet oldalara: Battlenet ellenorizd hogy biztossan eu oldalon vagy.
    Es itt jelentkezz be a diablos accountodal, majd ellenorizd a jatekaidat.
    Ha nem tudsz belepni akkor a ticketes modszer marad.
    Ha betudsz, baloldalt az adataidnal lesz az sms protect es authenticator hozza adasa. Ird le mire jutottal, tobbit akkor mondom.
  • damojian
    #66644
    Ez megvan, hogyan tovább ?
  • damojian
    #66643
    Rendben, akkor elkezdem.Előre is köszönöm a segítséget, nemsokára jelentkezem hogy mire jutottam.
    ÜDv
  • Dodo55
    #66642
    Az jó lesz, Androidos, töltsd rá le a Google Play-ről Battle.net Authenticator-t, majd a Battle.net account managementjében indítsd el a folyamatot és kövesd az utasításokat.

    A serial number-t és a recovery key-t meg majd írd fel valami kurva biztonságos helyre, mert ha bármi történik a telóddal (gyakorlatilag bármi ami miatt az app amit most felraksz elérhetetlenné válik vagy törlődik), akkor azok kelleni fognak hogy le tudd szedni az accról vagy másikat társítani hozzá!