78965
  • Lammer
    #66721
    mp3 HC pub... es nem is pakk, hanem egy massziv tomeg :)))

    mana kes, meg blackthorne chest :D

  • LocalPatriot
    #66720
    Jah, h HC...:S
    Akkor felejtős:)
  • Lammer
    #66719
    kicsit gyujtsel demonic essencet meg materialt es kezdjel el kraftolgatni archon cumokat izibe :)
    -karkoto, kesztyu, amu (vallas meg okes, azt egyelore hagyjad! archon chest is raer, mert nem olcso a kraft sem, meg a reci sem, ha most nincs lovetta)
    kesztyun, amun (ringen) legyen: chc meg cd
    karkoton is legyen lehetoleg chc

    ha sikerul jokat csinalnod, akkor utana tovabb lehet epitkezni :)

    -a 23-ik szintu ringet tuti le tudod cserelni valami int+vit, chc, cd olcso megfelelore :)

    kerdes: hogy nyersz eleterot? mert latom se loh, se LS... tedd at blood magicre a magic weapon skillt, oszt jo lesz .)
  • who am I 7
    #66718
  • Daell Drow
    #66717
    :) Ja mostansag kezdek vissza szalingozni, még nem minden nap ,de mar tologatom Lammerel meg tobbiekkel. Mondjuk mi HC-n jatszunk.
  • devlking
    #66716
    Beszarás, hogy a konzolos verzió olcsóbb mint az 1 éves pc teszt verzió(itthon ugyanannyi, viszont máshol nem).
  • Tatyla
    #66715
    most így néz ki a karakterem pénzem már nem sok van de ezzel mit lehet kezdeni majd infernón?
  • sz4bolcs
    #66714
    olol :D
  • mikromanus
    #66713
    Karbantartás. Minden szerda mókával és kacagással indít. Olyan 3-11:00 köztre szokták kiírni
  • anadrex
    #66712
    Mi okból áll az EU szerver nem tudja valaki?
  • mikromanus
    #66711
    - Ne hagyd eltávolodni. Kötzelre nem chargeol/teleportál. Az sebez a legnagyobbat
    - jó védelem (armor resist) és megfelelő élettöltés (LoH vagy leach). Ha nem megy másként, akkor nyomj az egyik kezébe egy böszme nagy pajzsot!
    - elegendő life mennyiség: a jó védelem is elégtelen ha egyhitel mert kacagtató életed van.
    Aztán ennyi. Mész és csépeled.
  • LocalPatriot
    #66710
    Ezt írtad annó, ebből hittem , hogy valszeg meló miatt van a kimaradás::D

    "Sorry hogy eltuntem megint, sok a teendom. De szeptembertol valtozik a dolog es jovok vissza 0/24 tolni.

    De nem lényeg, csak azért kérdeztem, mert mehetnénk majd pt-be. Én is WD-vel mennék.
  • Aspyrin
    #66709
    szántás, vetés
  • LocalPatriot
    #66708
    Nem azt írtad korábban, hogy most a meló miatt nem játszol, de ősszel visszatérsz és egész nap nyomod?
    Lehet rosszul emlékszem akk.
  • Daell Drow
    #66707
    Milyen melonak van vege?
    Tavaly marciusi zart beta ota csak WD fekszik nekem, amugy nyari teljes 3 honapot ki hagytam. Melegbe nem szeretek jatszani, (meg ugye a p77-es kari is kifekud a nyar elejen, az is ra tett egy kicsit hogy szuneteltessem egy darabig) es mostansag kezdek vissza terni. Volt egy tartalek WD-m hc-n, azt tologatom.
  • Különc
    #66706
    Playstation Network, XBOX Live, Battle.net, mindenkinek megvan a maga játszótere
  • kigyi
    #66705
    Szerintem elkülönítették őket, képzeld mekkora hátrány lenne nekik mondjuk közöttünk kezdeni :D Mondjuk jó lenne a trade :D
  • vinko
    #66704
    Hello ! Tanácsot szeretnék kérni Rakanoth mególéséhez nighton 50-es barbárral, mert esélytelen vagyok. Milyen skilleket és passzívakat használjak ? Köszi
  • clio1616v
    #66703
    PS3 dio 3 látja a PC-s játékot?
  • Lammer
    #66702


    ezen szakadok 5 perce! :DDDD
  • Systore #66701


    Arcane, Fast, Horde

  • j0nNyKa
    #66700
    na kész, pofásan berakva a szabályzatod :)

    battletag kéréseket továbbra is priviben várom, I'm out
  • j0nNyKa
    #66699
    még heggesztem, csak közben netproblémák vannak :)
    minden skinnel látszani fog a csúnya piros üzenetben egy új sorban, amint észheztér a rendszer
  • Lammer
    #66698
    ok, rendben! :)
  • j0nNyKa
    #66697
    Lammer: ha nem haragszol, beheggesztettem a szabályzat linkedet a moderációs boxba, szerintem te vedd ki a kódját.

    Más: aki szeretné a battle tag-jét, illetve az online profil linkjét látni a hozzászólásai fejlécében, küldje el nekem a battle tag-jét. Mást nem kell küldeni, csak egy battletag-et.

    Más-más: a #66666 téknek gg :)
  • Lammer
    #66696
    Ha nem ertettem felre, akkor a halott HC karik megszerzett tapasztalati szintjei-pontjai bele fognak szamitodni az uj paragon systembe hc oldalon? mert ennek nagyon orulnek!
    2 db p62, egy 22 meg egy 20-as halott karim van (ami mar nagyobb szintu), prima lenne, ha igaz lenne! :)
  • LocalPatriot
    #66695


    Drow, látom te is nagy WD fan vagy, mikor kezded újra a game-et? Vagy már elkezdted? Vége a melónak?
  • Daell Drow
    #66694
    nem
  • Vadnokedli
    #66693
    Szerintetek koznolos felületet valahogy majd bele lehet varázsolni a PC-be?
  • sparrow35
    #66692
    Nekem bejön, szerintem kihozták a maximumot az irányításból, a grafika lehetne kicsit szebb, de összességében egy jó játék, és a local coop is nagyon nagy ötlet.
  • Vadnokedli
    #66691
    Gondolom jobb mint PC-n mivel a PC verzió csak a konzolos verziók tesztpéldányai.
  • Lammer
    #66690
    most nezem kijott viragbolti verzioba mind a ket konzolos verzio, csak kivancsi lennek ezekkel a verziokkal hogy lehet jatszani (nincs next-gen konzolom, csak ps2 meg gc :)
  • Mydgard
    #66689
    Jó ötletnek tűnik, plusz a monkkal lehet support kariként is kummantani hátrébb, amíg nem jönnek a jobb cuccok. Így fogom csinálni, ahogy mondod és megpróbálok minél hatékonyabb támogató skilleket összeválogatni.

    Jelenleg amúgy 34k HP-m van meg vagy 14k DPS, resistek lófasz, defense átlagon aluli.
  • b0ss
    #66688
    Én mindig úgy kezdtem inferno-t egy új karival, hogy baromi sok hp baromi sok resistel nagyon kevés dps-el. A lényeg mindig az volt hogy ne haljak meg. Aztán ahogy esnek az itemek ugy balance-olódott a gear.
    Csak egy példa: Legutóbb WD-m volt, azzal így indultam neki. 90k hp, 900+ resist, 12k dps, sok armor 5k~, lifesteal. Késöbb ugy is normalizálódik.
    Mostanra fele annyi kb mindenem resistet leszámitva de a csillió dps kompenzálja.

    Mindenesetre ha még nem jártál infernon akkor én igy vágnék neki.
  • Jabar
    #66687
    Ja nem olvastam hogy HC bocsánat, akkor visszaszívom az előző postot! :p
  • Jabar
    #66686
    Act 5 végén? :)

    Amúgy meg ne foglalkozz vele miből mennyi kell, menj és meglátod hogy megy, inferno mp0 már csinálható nagy valószínűséggel a friss 60as gönceiddel. :)
  • Mydgard
    #66685
    Üdv, 60-as monkkal állok Hell Act 5 végén HC-ben és tanácsot szeretnék kérni, hogyan vágjak neki Infernonak?

    - mennyi HP, damage szükséges, mekkora resistek?
    - aki ott jár milyen skilleket állított be? (nekem is van egy kialakult sémám eddig, de nem biztos, hogy ez ott már jó lesz)
    - keresnék társakat is Act 1-től.
  • who am I 7
    #66684
    Két féle AH van igen, van a gold (játékpénzes) meg az RM az "igazi" pénzes.
    Így, hogy a gold AH-ban van egy 2B-s limit, így jobb cuccok vannak az RMAH-ba, de ezek már nagyon jó cuccok, nem szükséges a mindennapi szórakozáshoz, hacsak nem valami top dps kari a goalod.
    Az AH-kba a userek által talált cuccok kerülnek be , igen :) AMit megtalálnak azt felpakolják, ha nincs szükségük rá, vagy, ha csak goldot v. pénzt akarnak keresni, de egytől egyig egy másik user által talált tárgyat veszel meg, ha ott üzletelsz.
  • robi3
    #66683
    ez is mindegy, ne válaszolj, ha a gépem bírja akkor megveszem. most töltöm a startert hogy működik-e.
  • robi3
    #66682
    de végül is hülyeséget kérdezek mert amik ah-ban vannak azt a játékosok játék közben találják nem?