78965
  • SLICK
    #66846
    Fuckyea! :D
  • Aspyrin
    #66845
    hoppá :D
  • TurboX
    #66844
  • devlking
    #66843
    Úgy mint a farmer botokat?
  • BlazeH
    #66842
    Miért is? Azt nem mondták hogy az always online is megszűnik. Gondolom az item hack-eket, és dupe-okat ezután is figyelni fogják.
  • Lokker
    #66841
    Kár még messzemenő következtetéseket levonni. Majd meglátjuk élesben milyen lesz. Azt meg nem fogják átbaszni aki eddig is tisztában volt az itemek értékével. Akit meg igen, hát akkor az megfizette a tanulópénzt.
  • jarlaxxe
    #66840
    Minden azon múlik milyen lesz az új "intelligens" drop, ha olyan lesz ahogy igérik nem lesz gond.
  • Különc
    #66839
    Hányadalom az ember, a Blizzard Fletója
  • gerey
    #66838
    Ironikus kicsit. :D

  • who am I 7
    #66837
    Nem lesz így, nehogy azt hidd.De így legalább azoknak sem lesz meg a lehetőség vásárolni ezt azt (átbaszás nélkül), akik nem játszanak napi 5-10 órákat.Hanem, csak egy kicsit leül elé, abból még nem lesz epic gear, viszont vásárolni sem fog tudni :D 3rd party site-ok max..de az ugye rizikósabb.Goldot így nem lesz értelme farmolni, de vszínű, hogy több lesz a leg drop pl. talán duplája, de minőségre nem hiszem, hogy sokkal jobb lesz, lesz még itt sírás, mindenhonnan.
  • donatus13
    #66836
    Inkább mint AH , így már én is megveszem a D3 at:)
  • SLICK
    #66835
    pont ezt dumáltam előbb haverommal, hogy a trade chat spammelve lesz nem kicsit. Meg talán a General chat is
  • Braikingboss
    #66834
    Bezár az ah. trade chat + fórumokat ellepik a kereskedők:D Illegális item kereskedelem az egekben. Átbaszások sorozata. Kivéve persze ha olyan jó lesz a loot 2.0 hogy nem is lesz szükség mással kereskedni.
  • Acidlich
    #66833
    Haat, az utobbi 10 percben nezegettem, csak ez ido alatt 20 centet esett a gold ara/50 mill
  • devlking
    #66832
    Majd saját farmnak mennyire fogsz örülni, amikor nem esik az a kurva 2 legendary, amit nagyon szeretnél, de mindenféle más jóság igen.
  • TurboX
    #66831


    nekem sem fog hiányozni..
  • Zenszkij
    #66830
    A saját farm a legjobb, nem kell az AH. Sokkal nagyobb élvezet összegyűjteni. Eddig semmi sajátot nem tudtam használni 500 óra játékkal. Röhej volt.
  • jarlaxxe
    #66829
    Nagyon helyes, azt legalább maguknak farmolták össze és nem a közértben vették bagóért.
  • who am I 7
    #66828
    Na jövő év március 18-án, ellepik a lámák a szervereket.Mindenkinek meglesz 1 run alatt a p100as kari és a 500 ezer unbuff dps, mekkora élvezet is lesz .
  • wedge31
    #66827
    Király, akkor jővöre visszatérek a játékhoz a kérdés csak az miért nem a kezdetektöl igy csinálták...
  • Zenszkij
    #66826
    Ez a lehető legjobb hír!! Még életemben nem láttam, hogy a Blizzard beismerte volna a hibáját és ilyen lépést tett volna. Ha ez igaz massive respect nekik!
  • SLICK
    #66825
    amúgy majd érdekes lesz venni gemeket is, tuti lesz sok átbaszás így...
  • SLICK
    #66824
    ezek szerint márciusban várható a Loot 2.0....
    Na kíváncsi leszek az árakra, most hogyan fognak változni :D
  • Systore #66823
    Diablo III Auction House is Shutting Down
  • gandrus
    #66822
    Ha érdekel valakit az alábbi Triumvirate, akkor legyen szíves írjon privát üzenetet.

  • ErrOrHUN
    #66821
    az lehet, de a +min max dmggel valszeg többet fogsz sebezni
  • Carlos
    #66820
    PC Humor topicból:
  • SLICK
    #66819
    úgyis lemennek az árak az új patcheknél akkor veszek egy bivalyabb Mantit... a crit meg kell mert anélkül keveset sebzek sajna...
  • undY1ng #66818
    Tyűh, de úgy látom, hogy DH-nak ez a Elemental Arrow - Ball of Lightning még mindig megmaradt mint területi.. Ennyire jó lenne? És mi a helyzet a Multishot Fire at Will-el? Továbbá main weaponnek a Calamity-t? Manticore nem jó? Még egy utsó kérdésként... :D
    Esetleg milyen más cuccot kéne még fejleszteni / esetleg lecserélni?
    Link
  • Dodo55
    #66817
    Tényleg, akkor ez az oka az SSD igényes (klasszikus winyóval erős gépen is stuttert okozó) asset loadingnak! Egyszerűen eddig nem értettem miért nem lehet előtölteni a loading screenen több dolgot, de így már érthetőbb egy fokkal a dolog, gondolom nem akarnak a szerverre ereszteni egyhuzamban akkora forgalmat (hiába az erős szerverek, azért azoknak is jobb a kiegyensúlyozott terheltség), inkább adagolva, on-demand küldi le a dolgokat.

    Mondjuk azért így is a questválasztás (act és a q progress alapján várható következő combat zone) alapján szerintem nem lenne lehetetlen megjósolnia a kliensnek milyen asseteket érdemes betölteni, plusz a skill effektek on-demand betöltését sem értem (mert jellemzően akkor is beakad a játék, ha egy még abban a játékban el nem lőtt skill-t tol el valaki).
  • LocalPatriot
    #66816
    Szerintem se bánkódj. Ott vannak a haverok, segítenek majd újra. Most pár napig pihentesd a játékot, csajozz, sörözz stb:) aztán vágj bele újra.

    Bár igaz, hogy ilyen hiba miatt meghalni, baromi szar lehet...:(
  • who am I 7
    #66815
    Szerintem ne bánkódj, ettől még nem kell eldobni..nézd meg Lammert :D Bár ő számol ezekkel :D Ha meghal, újra kezdi :D Én még mindig azt mondom, amíg HC mód-ban ennyire függ a connectiontől és a bliz szerverektől a játék, addig nem lesz igazán élvezhető.Nem tudom, miért nem elég egy folyamatos auth és item check, a többi meg mehetne offline, de legalábbis a játék elején jobban betöltene mindent utána pedig, minimalizálná a kapcsolatot.
  • Azur92
    #66814
    Lehet h tulzasba vittek az itemeket en meg nem talalkoztam ilyen dolgokkal. Annyi tuti h inferno mp szinten itt is olyan konnyeden megtudnak enni hogy neha csak lesek... :) az editor meg nem izgat . Az tuti h ebbe is belerakok egy keveske orat aztan majd johet a kieg is mert tuti jo majd az is psre :)
  • cleric
    #66813
    Hát ennyi volt... :(
    RIP Kitiara
    Warrior's Rest, milyen stílszerű... :(
    Lefagyott a játék, kép megállt, csak a hang stutterelt, task manager... A társam se tudott mit csinálni, plague/arcane, én is kite közben voltam.
    Már csak a HC miatt érdekelt a játék, meg ritkán übereztem, de itt a vége. Indíthatnék újat, de nincs értelme. Ha én bénázom el, semmi gond, persze sajnálom, de tanulok belőle. De így...
    Nagyon sajnálom a lányt, szerettem vele játszani. Kár a gear-ért is, nem volt egy nagy szám, de egy részét barátoktól kaptam, a gemeket craftoltam.
    Felhúztam a többi class-t is 60-ra, az achik miatt, de így velük sincs kedvem játszani.
  • mikromanus
    #66812
    Már van hozzáű editor. Valami 4k DPS-es Azurewrathot is csináltak,l meg egy rakat jó cuccot. Ugyanaz, mint a Diablo 2 offline mód, scak itt csalás nélkül is túlhúzták a dropot. Nem csak, hog yjó cuccok esnek, de a PC-s verzióhoz képest sokkal magasabbak is azonos szinten az értékek minden jellemzőn. Például a +610 minimum damage? Ez valami vicc? :)

    Egyrészt gondolom macerásabb irányítani és sokkal veszélyesebb az a kevés ellen ami a konzolon van. így szükséges is. Meg kell a kitérés és az automatikus célzás is. De azért bárhogy is nézzük Azur92 ez nagyon-nagyon casual friendly game. Nem hiszem, hogy komolyan ekkora item túltápolásra lenne valójában szükség. Meg azt sem, hogy ez annyi időre leköt bárkit is, mint a PC-s verzió. 1-2 év után a PC-s is azzá vált/válik amit akartunk. A kieggel meg ezt is teljesen átszabják minden szinten.
  • Azur92
    #66811
    Sztem az h a konzolos verzio kinek valo abba ne menjunk bele. Probald ki eloszor. Masik meg: Diablo 3 nallam konzolon az amire vartam sok sok evig... Az igazi d3 elmeny :)
  • who am I 7
    #66810
    Jóóó :D van benne valami :D Zod rune se esett a 2. mobból D2-ben.Egyébként tényleg ott van a konzolos verzió, ott potyoghatnak a cuccok, mezei júzernek való, olyan lesz mint a pc-s krekkelt d3, 10000 dps-es 1 karos cuccokkal majd :D Tulajdonképpen, akár egy item editort is csatolhattak volna hozzá.
  • devlking
    #66809
    Arról nem is beszélve, hogy kiegben normális lesz végre a multishot is, meg egy rakás jó cuccot kap a dh.
  • kanduhr
    #66808
    Itt az én DH-ám. Még nincs kész, de a skillek már maradnak így.
  • ErrOrHUN
    #66807
    ez a jó a DHban, hogy 3 különböző fegyver, rengeteg build hozzá. Hand crossbow