78965
  • Acidlich
    #66886
    ez durvabb sztem:)
    6 HC para100, meg az "aprolek":90es,60as stb...azert itt nem keves szerencse kellett, meg fasza stabil net.
  • TurboX
    #66885
    igen, de gondolom átlagban inkább az alacsonyabb empét nyúzta
  • TurboX
    #66884
    kizárt hogy egyedül tolta végig, akkora állat nincs a földön
  • Különc
    #66883
    Kapott 2 perc hírnevet, de ha neki megérte
  • who am I 7
    #66882
    hát 400-500 óra után végülis jah, mindenkének beidőzíthetnének valamit, még, ha 0 mf-je van akkor is.
  • who am I 7
    #66881
    nem tuti, mp10-en találta a 2B-s chantodot.
  • TurboX
    #66880
    p1000

    anyám....

    non-stop mp0-mp1 offkorsz
  • unusual
    #66879
    Nem tudom mi bajod a drop-al. 1,8k óra után kiesett az első Mempom. ;) Amúgy 1óra alatt van,hogy esik5-6 leg,vagy set item,és van,hogy csak 1-2. Random az egész szerintem,tök mindegy Mp5,vagy 10,de ez csak saját vélemény. Nagyon kíváncsi vagyok most már,mert mostanság sem arról híres a Blizz,hogy úgy legyen ahogy ígérték,írták stb.....
  • wedge31
    #66878
    Részemröl az a igazság, hogy 400-500 óra játék után igenis azt várnám a kiegtöl, hogy infernon potyogjanak a legendaryk. Hogy miért? mert ugy gondolom lassan 2 év után megérdemlem. Ennyi idő alatt pontosan 8db esett és abból se volt jó egyik se. Nem kell, hogy egy run alatt összejöjjön de belátható idön belül azért meglegyen.
    Ha ettöl casual vagyok simán vállalom.
  • cleric
    #66877
    Annó azt mondtam (még a játék megjelenése előtt jóval), hogy nem kellene az AH. Most, hogy kiveszik, azt mondom, account bound legyen a drop, és vegyék ki a playerek közötti trade-et is.
    Ha nincs GAH eladás, nincs jelentős mennyiségű gold, csak a földről felvett. Kézenfekvő a gold vásárlás játékon kívülről. Ebből a goldból (vagy direkt valódi pénzből, ez most mindegy) aztán lehet vásárolni a fekete piacon itemeket, szintén a játékon kívülről. Ha a drop most sem lesz jó, gyakorlatilag belekényszerít sokakat a Blizzard az illegális útba, amiért ugye, ban jár(hat). A drop pedig sose lesz olyan jó, hogy egyből mindenki end-game gear-be öltözzön fullos gemekkel, pedig sokan ezt várják.
    A craft is azért gázos, mert az alapanyagon kívül gold is kell hozzá, főleg a gemekhez. Honnan lesz majd gold? Bár lehet ez is stratégia, hogy most mindenki spájzoljon be goldot GAH eladásból, csak ahogy közeledik a RoS, egyre kevesebb lesz a vásárlás, mert a régi itemeknél (várhatóan) sokkal jobbak lesznek majd.
    Nyilván hátránya az account bound itemeknek, hogy barátok, partik sem tudnak egymásnak átadni semmit.
  • Hedgehunter #66876
    Cserelni lehet majd cuccokat, beindul a fekete piac...
  • who am I 7
    #66875
    Az viszont igaz.Ha a casualok nem fognak tudni nekik tetsző itemeket szerezni a játékban, akkor megint menni fog a sírás, hogy nem kapnak godly cuccokat 1 run alatt, szóval, most muszáj jónak lennie a dropnak szerintem...másrészről, nem igazán értem blizzt, csak annyi kellett volna, hogy az itemeknek szépen fogyjon a durability-jük, aztán használhatatlanok legyenek és kész..jobban szétoszthatták volna a lootot is, sokkal több ember kaphatott volna jobb itemeket, az árak pedig nem lettek volna ilyen magasan.Mondjuk a gah lett volna max 1B a rmah meg 100eur.Lényeg, hogy nem torlódott volna fel ez a sok cucc.Persze, ez még sok más kérdést is felvet és valószínű több programozás kellene még hozzá..és a sanda gyanúm még az, hogy többet visz el az AH erőförrás, mint amennyit behoz, ezért jobb megoldás csak kilőni azt kész.De ez mind csak feltételezés..
  • jarlaxxe
    #66874
    Túl sok a feltételezés a várható dropról, várjuk meg a márciust. A túlnyomó többség a játék miatt játszik és nem azért, hogy eladjon ez viszont tény és nekik nem fog hiányoni a AH.
  • who am I 7
    #66873
    Annyira nem kell, de jól jött/jön csak úgy, és akkor mivan?Én át tudtam konvertálni jó érzésre, hogy eladogattam a cuccokat, nekem ez volt a szórakozás.Igazándiból, ezt a kufárkodást szerettem inkább benne :) még, ha a gfx ilyen gagyesz is picit.

    Arról meg majd megvárom a tapasztalatokat, nyilván menni fog a trade, de ha kb annyi esélyem lesz top itemet találni mint most, akkor nem igazán fogok vele szenvedni.Ugyanis kb csak azt fogják venni, mivel a loot 2 valószínű elég gagyesz lesz, és a középszerű meg kicsit jobb itemeket szórni fogja mindenkinek (ps3 alapján), AH meg nem lesz, ahol a júzer csekkolja, hogy mi a helyzet, szóval ez a pszichológiai ráhatás sem lesz.Max a fanatikok fognak menni vásárolni top cuccot, azért viszont fölösleges rámenni, max botozással.Ez csak az én elméletem, majd kiderül, hogy mi lesz..másrészről, vki írta, hogy tilos a tou-t változtatni ilyenek után, de majd ki derül, hogy mi lesz..lehet lesz még balhé azért.
  • Lokker
    #66872
  • j0nNyKa
    #66871
    meghekkeltem a topic design-okat, többé-kevésbé illeszkednek az új sg b*szásokhoz, tessék őket használni :)
    a Tyrael HD az teljesen halott, nem szánok rá időt / energiát, sorry.
  • Lokker
    #66870
    Ennyire kell a pénz akkor el kell menni dolgozni. Most komolyan, egy játéknál ne az legyen már a fő célpont, hogy valódi pénzt vehess ki belőle. Ha meg itemet akarsz elcserélni/goldért eladni akkor meg ott lesznek a külsős oldalak vagy trade chanel ha bent marad.
  • sata75
    #66869
    odafért a sörhöz:)
  • who am I 7
    #66868
    ?
  • Zenszkij
    #66867
  • wedge31
    #66866
    Én már elő is rendeltem...
  • Zenszkij
    #66865
    Mit szedtél össze, hagyjál már. Ugyanazt a sorozatot nézzük.
  • Zenszkij
    #66864
    Én meg tuti megveszem.
  • who am I 7
    #66863
    Én tuti nem veszem meg a kieget, ha nem lesz AH, szóval, rám ne számítsanak :) dark3d moddal eljátszogattam vele, úgy nem volt olyan vészes a sok rózsaszín diszkógömb meg a monitorról lefolyó színek, de ha nincs AH, akkor nekem pár ezer hufnál ez a wowablo nem ér meg többet..mondjuk, nyilván megtudnám venni abból, amit összeszedtem, de lehet inkább elgondolkozom majd a POE-n.
  • sata75
    #66862
    igen
  • Hedgehunter #66861
    Bezarjak az AH-t meg a RMAH-t egy fel ev mulva?
  • Daell Drow
    #66860
    Van, tobb xp jon. Persze figyelni kell azert rendessen. Normalon egyedul nekem a WD siman ment mp3 szinten anno.
  • BladeW
    #66859
    van értelme inferno alatt mp x levelt állítani? (most kezdtem HC-zni)
  • pimpi001
    #66858
    okos gondolat. szolok haveroknak is. persze csak Magyaroknak.
  • jaakuspeetR
    #66857
    Mivel sokan nem szeretnek d2jsp-n vásárolni (nem tud angolul, fél az átveréstől, stb), ezért páran összefogtunk, és csináltunk egy saját oldalt csak magyarok számára.
    Az ah nemsokára megszűnik, kereskedni pedig valahol kell majd.
    Az oldal kizárólag ezzel a céllal jött létre, persze más témában is lehet ott beszélgetni.
    A D3-as skin készül, de az alap nagyjából már készen van.
    Akinek van kedve hozzá jöjjön, regisztráljon, cuccot is lehet feltenni eladásra.
    KIZÁRÓLAG GOLDÉRT, VAGY MÁSIK ITEMÉRT MEHET A CSERE!
    Aki jelentkezne moderátornak, illetve hozzá tud járulni az oldalhol (tapasztalat forumozás terén, webgrafika, bármi) az engem keressen ott!
  • Daell Drow
    #66856
    RIP
    Hogy farmolok igy veled ezutan? Montam hogy lepjunk le en fostam attol a 400 pingtol, igy atmentem sc-be addig.
  • Systore #66855
    rip


    nekem teljesen elment a kedvem az egésztől, mióta wizard megmurdált :D
  • Lammer
    #66854
    " Ha meghal, újra kezdi :D"

    pont most halt meg para 52-es wiz eleg jo cumokkal ISP szakadas miatt, most komolyan elgondolkodtam, hogy ujrakezdjem-e... szerintem nem eroltetem mar a temat... kicsit elegem lett... ami meg van karim hc-n, azokat meg "elfogyasztom", de ujat mar nem fogok inditani... :S

    szerk: ha esetleg tudtok megbizhato embert aki atvaltja a HC aranyamat SC-re, akkor privizzetek pls (most jelenleg 498M van hc-n)

    unbuff csaje: RIP, kislany
  • Systore #66853
    transmoghoz néztem itemeket, vettem pár low level legendary chestet, szomorúan tapasztaltam, hogy csak színben térnek el egymástól, model ugyanaz :/

    legtöbb fejes, vállas elég ergyául néz ki. fegyverekből meg offhandekből lehet majd jókat kihozni
  • Systore #66852
    ezért lesz jó a trade, illetve az itemekre rakható affixok (buildhez lehet igazítani az itemeket)
  • SLICK
    #66851
    hackkel vagy hack nélkül? Az se mindegy... Amúgy ez így tényleg rövidebb sokkal, ennek én sem örülök. Bízom benne hogy sikerül egy aranyközéputat találni a játékban, hogy a játékosok tényleg találjanak jó itemeket a karaktereknek, viszont ne túl rövid idő alatt, valami plusz vagy upgrade mindig legyen a későbbiekben is. Bár erre ott lesznek a Dungeon-ök is meg az egyéb plusz küldetések is, hogy az end game-t kinyújtsák... Ne az legyen hogy feltápolja magát valaki és abba is hagyta...
  • mkfdd
    #66850
    Ha 50 óra egy 10B-s gear akkor 100 óra egy 20B-s gear és ha felgearelsz 12 karaktert akkor az már 1200 óra játékidő :D
  • who am I 7
    #66849
    Írták, hogy konzolon úgy számolhat az ember, hogy 50 óra alatt összejön egy 10B-s gear :D:D:D és az még csak "loot 1.5"....mi lesz még itt a 2.0-ával?10 óra alatt fel lehet majd tolni az end gear.Óriási élvezet lesz és kihívás 10-15 ezer hufért, egy 10-max 50 órás játék :D
  • Lammer
    #66848
    engem kicsit elszomorit az AH kivetele!

    Nem is azert, mert ki tudtam belole venni a jatek tobbszoroset (ez mar nem hajt, mindennek vicc ara van ma mar)
    Tenyleg arra jo az AH, hogy celspecifikus targyakat lehet talalni es legalisan megvenni, ugye... hiaba lesz mystic meg hiaba lesz okos loot, ha mondjuk celspecis buildet szeretnek, akkor megint lehet majd farmolni a nagy veletlent 1000 orakig (most ugye paragont farmolunk inkabb, es ha esik jo cumo, az extra) :S (majd lehet d2jsp-t turni megint)

    mysticre kivancsi leszek mit tud rerollolni majd! ez perdonto lesz, hogy folytkov, kateg legyen a game, avagy sem, meg az uj loot system persze...
  • Különc
    #66847
    Malrune 6 órája

    Did the RMAH get a death animation?

    Ehehehe