78965
  • Lokker
    #66926
    Ha viszont az ember rákényszerül egy ilyen felület létrehozására ahhoz tuti kell egy kisebb csapat aki napi szinten figyeli az oldalt.

    Másik, valaki magyarázza már el miért nem esett kb. 100millió xp kifarmolása közben egy lego se és egy értelmes rare se? Mit csinálok rosszul? Rosszul nyírom ki a mobokat vagy mi? :)
  • who am I 7
    #66925
    2 nagyon fontos dolog lenne itt, ami miatt egy webes felületű ah gyorsabb és kényelmesebb.Az egyik, hogy szűrni tudnál (nagyon nagy segítség), a másik, hogy nem kell spammolnod és az item ott marad akkor is, amikor te offline vagy.Beírod trade-be egyszer (mostani 10-15 emberrel ez vicces lenne) és pl. kb 5 perc múlva lépne be az, akinek van...vagy fél nap múlva, mind1.Viszont weben ott lenne fent, non stop, amíg el nem kel.Mind a 2 fél számára praktikusabb és gyorsabb.

    Köszönet jay-nak a felépítés megvan :D már csak meg kell valósítani...ha esetleg még sem lesz olyan a loot2, mint amit elképzelünk.
  • cleric
    #66924
    " jó esetben ha van valakinek", ezért. Kiegészíteném azzal, hogy ha van is valakinek, online éppen. Meg hogy írod be _pontosan_ hogy mit szeretnél?
    Ugyanakkor nálad az igazság, mert hiába lesz tökéletes webes AH felület, ez még mindig nem egyezik a fejlesztő szándékával, aki nem véletlenül veszi ki az AH-t a játékból, nyilván nem az a fő szempont, hogy illegális útra tereljék a kereskedést. Így marad a trade channel, ebben az esetben viszont a teljes chat-et újra kell tervezniük, mert a jelenlegi egy szégyen.
  • Lokker
    #66923
    Bocs, nem macerásabb, hanem bohóckodás, de úgyis érted mire gondolok. :)
  • Lokker
    #66922
    Nem értem, hogy a trade chanel miért macerásabb? Beírod mit keresel és jó esetben ha van valakinek akkor rád írnak és ha megfelel az összeg join és trade kész kabát. Nyilván ehhez egy bővített trade chanel kellene nem az ami most van ( 10 fő átlagosan). Nyilván lehet gyorsabban rá akadsz de akkor meg arra az emberkére kell várni, hogy online legyen, stb. Szerintem egyik se időigényesebb, itt is csak az fog dönteni, hogy végül mit ad a blizz.
  • who am I 7
    #66921
    Igen, valóban ezekre gondoltam.Ha nem is ugyanúgy, de hasonlóan működjön mint az AH.A szürések fontosak, ha nem is lenne összekötve paypallal vagy bármivel, de a játékos neve ott lenne, message neki, aztán játék kreálás ennyi.Ez célzottan, és nem trade chanellen keresztül bohóckodva, még mindig kényelmesebb és gyorsabb megoldás lehetne.Diabloprogress is össze van kötve a user profilokkal, valahogy ezen a vonalon lehetne tovább menni.De tényleg kellenek valakik, akik esetleg így ezt összedobják, frissítik stb.Az ötlet megvan, már csak le kell másolni.Ha a megvannak az arcok, természetesen az üzemeltetés, meg minden vacak kérdéses, bár gondolom sikere lenne egy ilyen web-ah-nak, de logikusnak akkor tartanám a beleugrást, ha már mindent tudunk a loot 2-ről és tapasztalatok is vannak.Mert megcsinálják rengeteg idő alatt, és akkor csak pár emberke használja, az fail lenne.
  • undY1ng #66920
    Esetleg be tudnál linkelni egyet? Ami mondjuk DH-nak fekszik.
  • b0ss
    #66919
    Ettől csak újabb van ugyanis ezt már nerfelték.
  • undY1ng #66918
    Ennél van újabb speed paragon leveling videó? 1.0.8 Best Paragon Route
  • cleric
    #66917
    Ez így kevés lesz. Szerintem egy egyszerű fórum alapú megoldás nem elég. Whoami is arra célzott, hogy a statok kereshetők kell, hogy legyenek, így nagyon hamar egy áttekinthetetlen katyvasz lesz az egész, ahol oltári mák kell, hogy megtalálj bármit.
    Az item feltöltéskor kell kép, és a statokat be kell rögzíteni egy formba. Ez alapján kerül az item az adatbázisba, erre épül egy kereső, ami a feltételek alapján leszűri a találatokat. Erre nem elég egy fórummotor. Még az is kérdés, hogy hogy kapod meg a cuccot, fel kell venni barátként, nem online, játékot kreálni, trade... Macerás.
    Az AH eléggé elkényeztette a népeket, bár nem volt a legjobb, de egyszerűen kezelhető, biztonságos és gyors. Ezt nehéz lesz überelni, újabb kérdés, ezt kérdezte Whoami is, lesz-e valaki, aki bevállalja, hogy ingyen (rendesen) megtervezi, megcsinálja, üzemelteti és upgradeli.
  • pimpi001
    #66916
    #66857
    ajanlom figyelmedbe a 66857 -es hozzaszolast.
    ebbol meg lehet valami jo is.
  • who am I 7
    #66915
    Egyébként, pont hogy helyeselnem kellene a loot 2-t, ami végülis rendben is van, mert, amiket elpasszoltam, ha értékben mondanom kellene egy számot olyan 70-75%-ban saját loot volt, ah flipping olyan 20-25% inkább, játékidőben pedig 95% voltak a farmok és 5% ah.
    Egyébként mostanában egyre szarabbak voltak a lootok, potyogtak a legok, de használhatatlanok, nem nem már a közepes is jónak számított, kb olyan is kevés esett, max pár millásak, nem úgy mint még év elején.Ezért lett volna jó az, hogy ha törnek az itemek és folyamatosan cirkulálódnak, nem pedig telítődnek, mint ahogy most van, persze jobb loot mellett.Akkor nyilván nem vásárolnának annyian, mert több embernek lenne megfelelő cucca, de aki igen, az mehetne AH-ra simán, azt annyi.Így lehet menni jsp-re meg trade channel spam órákon át.Mondjuk, egy ah webes oldal, az igazi ah alapján, akár még jól is elsülhet....ha valakik bevállalják.
  • mkfdd
    #66914
    Felesleges a reset mert a kieg felér majd egy resettel gondolom. A megnövelt lvl cap mellett gondolom jönnek majd a lvl70 itemek is és egy idő után a jelenleg megszerzett gearünk úgyis megy majd a kukába függetlenül attól hogy mennyire jó.
  • cleric
    #66913
    Jó, az 5000 eurót csak úgy mondtam, de több ismerősöm vett goldot 15-30e forintért, amiből felruházta a kedvenc karakterét. Na ők se biztos, hogy örülnének egy resetnek, függetlenül attól, hogy csökkent értékű lesz _árban_ a felszerelés. Attól még 300k dps annyi marad, hogy lesznek jobb itemek, tehát kidobni nem kell. Egy reset viszont vinné a levesbe.
  • Lammer
    #66912
    Van ra lehetoseg! Ugy hivjak, hogy starter edition! elvihet karit skeleton kingig es/vagy 13-as szintig
    Ha tetszik neki, megveheti a teljes verziot!

    klikk ide
  • Smithwarden
    #66911
    Egy ismeros ki szeretne probalni kicsit a diablo 3-at.
    Van-e erre lehetoseg azon kivul, hogy teljes aron megvegye a jatekot?
    Nem akarok offolni, de warez verzio letezik-e ahol a single reszt lehet kicsit "tesztelni"?
    Kosz a valaszt.
  • Acidlich
    #66910
    Aki ennyiert vasarolt, amugyis szurhatna agyon magat, amitn kijon a loot 2.0, tizedannyit se er majd, meg foleg ha jon kieg ezzel egyutt, akkor meg plane..de valoszinuleg aki tobbezer ejrot kolt ra, magasrol szarik ra.
    Volt mar itt regebben errol szo, amikor eladtak egy uberbrutal echot 10.000 ejroert..akkor is kerdore vontak sokan az illeto epelmejuseget, de aztan kiderult h keres havonta 40-50 k ejrot, szoval rohogve megteheti. Persze ezt atlag magyar szemmel eleg nehez megerteni az biztos.
  • cleric
    #66909
    Nem lehet még tudni, hogy a tényleges paragon szintek hogyan alakulnak.
  • Cortinaar
    #66908
    Pedig tegnap a para77-es barbárommal 0 xp-t kaptam, ez biztos, mert minden egyes szörny, vagy csapat legyőzése után ugyanaz maradt az xp, fel is írtam. Majd amikor lejárt az idő, újra kaptam xp-t. Lehet valami bug volt éppen akkor, majd ma megnézem.
  • pimpi001
    #66907
    ez most azt jelenti ha van peldaul 6 karid ami para 60, 50, 40, 30, 20, 10, akkor osszeadjak a megszerzett xp mennyiseget es az osszes karid mondjuk para 45-os lessz?
  • Zenszkij
    #66906
    hát ezzel csak egyetérteni tudok :D, mellesleg aki ennyit költött, az nem hal bele, annyi pénze van
  • jarlaxxe
    #66905
    Az a idióta ki 5000 euróért vett geart szúrja is tökön magát, szvsz.
  • cleric
    #66904
    Lemaradt a második fele:
    Az új paragon pontrendszer bevezetése a megszerzett exp-en alapul. A jelenlegi információk szerint az eddig megszerzett exp mennyisége lesz átkovnvertálva paragon pontokra. Részben ezért is, most sokan el akarnak érni paragon 100-at a lehető legtöbb karakterrel, még a patch előtt. Ha ezt törölnék, az komoly veszteség volna mindenkinek.
  • cleric
    #66903
    Ez nem valószínű. A részletekről még nincs pontos információ (egy kék szerint még ők is gondolkoznak a kivitelezésen), de nem lenne életszerű. Például aki 5000 euróért vette a geart, az instant tökönszúrná magát... :) De az összefarmolt életképes HC gear-ek miatt is lenne felzúdulás, ott eleve más értéke van a holmiknak.
  • Since
    #66902
    Az AH lelövésével a karaktereket / cuccokat wipeolni fogják?
  • Lokker
    #66901
    Szerintem te valamit nem jól láttál vagy nemtudom, de én a para 49-et tegnap pont shrine alatt léptem meg. Amúgy nem figyelem az xp bar-t.
  • Cortinaar
    #66900
    Észrevettem, hogy az Xp-t adó shrine latt nem nő a paragon szint, tehát a mobok ölése közben nem jár xp, egyáltalán nem nő a paragon szint. Ez valami bug?
  • pimpi001
    #66899
    http://us.battle.net/d3/en/profile/GlowSticks-1830/hero/3404543
    durva jah
  • SLICK
    #66898
    Októbertől én is folytatom a játékot, addig lesz 4 vizsgám és tanulás miatt nincs időm a játékra. Egyik haverom is megveszi a játékot, szóval még 2 hely lesz partyhoz, aki akar jöhet majd...
  • cleric
    #66897
    +10% játékosonként a parti bónusz, az 40%
    +5*15 az 5 NV, az 75%
    +510 az MP10
    +35% a HF ring
    esetleg +25 a Leoric, itt a Cain's már nem játszik, túl gyenge.
  • devlking
    #66896
    Öcsém mondta, hogy mp10 4 playerrel 170m/órát csináltak, és valószínűleg ennél többet is lehet.
  • TurboX
    #66895
    uhh, ennyit adna a partybonus?

    na, majd a wizardommal meglesem..
  • cleric
    #66894
    De:
    Q. Are the gold and real-money auction houses being removed for all gameplay regions?
    Yes. The gold and real-money auction houses are being removed for all gameplay regions.
    Forrás
  • sata75
    #66893
    Nekem cirka 500 óra alatt sem lett meg:)
  • who am I 7
    #66892
    úgy látom át kell mennem az asiai régióba...ott nem lesz bezárva az ah, wtf
  • devlking
    #66891
    Nincs 50-60 óra lvl100 már a partys xp miatt. Nem nagy cucc, kb az összes ismerősöm ezt csinálja most.
  • SLICK
    #66890
    na igen nem véletlenül lett az MP szintezés.... Most fel lettek verve az igények, hogy márpedig igen MP10-en akarok mindenkit egy ütésre lecsapni, holott senki sem kényszeríti az embereket arra, hogy a keményebb szinten játsszon. Max a kulcsozás miatt. De ugyebár nem tesz jót az ember egójának, hogy alacsony szinten van és szinte elvakultan akar már top gearben rohangálni, ha meg nem sikerül beleun és abbahagyja... Semmi kitartás vagy akarat...
  • who am I 7
    #66889
    csak eszembe jutott egy dolog azért, eközben.Hogy mihez is kell gear?Mert mp0-mp1-hez bőven találok én pl. lootból cuccot (nyilván jobbat is), de minden slotra tudtam volna már pakolni belőle és alacsony mp gond nélkül menne.Na már most, miért kell az embereknek saját lootból olyan, amin mp10-en úgy megy mint mp1-en?Namármost, ha ugyanúgy megy, akkor nem mindegy?Szerintem az egész pszichológia..főleg azért, mert látják, a top itemeket az AH-ban, és megy a sírás, hogy nekik is olyan kéne, pedig simán találnak olyat, amivel mp0-án elbotorkálnak az mp10 pedig opcionális, mp10 + 4x coop meg végképp.
  • Carmang
    #66888
    Loot témához: ezerrel agyaltok, hogy milyen könnyű lesz megszerezni majd az end-geart. Csak az a baj, hogy az end-gear farmolása előtt is van még játék :)
    Már többször írtam, hogy AH-nélkül nem találtam volna egyik karakteremnek sem rendes cuccot, ha nem AH-ból veszem. Ami D2-ben volt, hogy drop-ból, és vendor-ból felszerelkezhettem, az itt teljesen lehetetlen. És nem űbertápos cuccokról beszélek, hanem egyszerű kékről, meg sárgáról.
    Ha ezt kijavítják a 2.0-ban, akár drop-ból, akár a Mystic-kel, akkor rendben is vagyunk :)
    Aztán jöhet az end-gear farmolása.
  • Zenszkij
    #66887
    többen tolhatják az accon