78965
  • Zenszkij
    #66966
    Megidéz egy wowos petet, de gondolom már tapasztaltad. Fun item. GZ!
  • Savmacska
    #66965
    A driver valoban frissitesre szorult, de sajnos a hibat ez sem orvosolta :(
  • SLICK
    #66964
    vga driver frissítés esetleg? Más tippem nincs :|
  • Savmacska
    #66963
    Valaki ?!
  • pimpi001
    #66962
    elkezdtem unalmamban HC-t tolni. esett egy item amit meg nem lattam eddig.
    The Murlocket -nyaklanc.
    van ennek valami haszna? ez valami pet idezo valami?
  • who am I 7
    #66961
    ejha...
  • sanyiiiii
    #66960
    http://loothunter.net/
  • Systore #66959
    múltkor kb. 3 óra alatt húztam fel havert 60-ra
  • Jojobaba
    #66958
    mostmár kevesebb idő is elég
  • Zenszkij
    #66957
    Sima ügy. Mi is csináltuk haverral. A neve powerleveling.
  • Since
    #66956
    Elég régóta járszottam a játékkal, viszont amint megláttam a hírt hogy megszünetik az AH-t felcsillant a szemem, bár biztos hogy nem mindenki örül neki :)
    Viszont láttam egy videót amiben közel 4 óra alatt felhúztak egy karit 60asra, ez létezik vagy csak kamu?
  • Braikingboss
    #66955
    Lylirra azt írta hogy idén szeretnének loot 2.0-s PTR-t szal szerintem véglegesen 2014 február-március mire kijön.
  • SLICK
    #66954
    szvsz 2014-ben... Bár az is elképzelhető, hogy mivel régóta semmi érdemi újítás nem volt a játékban, lehet már karácsonyra villantanak valamit.

    Egy másik érv emellett, hogy amíg van AH, az addig kieső brutál cuccokat még lehet tradelni, hogy legyen gazdagodás... De ez csak saját elképzelés...

    Az biztos, hogy Goldból én nagyon bespájzolok, egyre nagyobb értéke lesz szerintem. Craftolni meg csak kell, hogy valami táposabb cuccom legyen... Igaz Craftolni is az új loot rendszer megjelenése után lesz érdemes a jobb affixek miatt.
  • Dondark
    #66953
    Lot2.0 mikorra várható(tipp érdekelne). A kieg előtt fog kijönni annyit tudok
  • Sunrider924
    #66952
    A Blizzard fele gear reset filozofiabol kiindulva(9 ev World of Warcraft) a Loot2.0 napjan a jelenlegi geared nem fog erni hajitofat sem. Ha nagyon jo most a geared kicsit hamarabb ersz majd 70re mint az atlag jatekos, de meglehet hogy mar 65-67en sokkal jobb cuccok esnek, mint a jelenlegi perfect roll 60asok. Gondolj csak a kieg ismertetesekor bemutatott 3k dps legendas fegyokra.
  • Lokker
    #66951
    craft
  • Dondark
    #66950
    A lot 2.0 patch előtt érdemes eladni a geart aztán amikor az árak nagyot estek újra megvenni mindent csak jobbat?A gold mint fizetőeszköz mire kell majd szerintetek az AH bezárása után?
  • who am I 7
    #66949
    szóval, jahhh :D mf megvégülis nem igazán árképző, mivel p100 után, semmit nem ér.
  • who am I 7
    #66948
    loh sokat nem ér, mert mindenki ls-re megy rá, ha meg már 700M körül keres valaki, akkor minimum, hogy legyen rajta main meg AS.Szóval, sztem olyan 150 körül lehet rá esély, hogy elmegy, olyan 200 ról indulva.De már 250M körül bőven jobbat veszel, 700M meg már egy tök más kategória.
  • Sunrider924
    #66947
    Sok lesz az a 700 milla, szurjel ra ugy, hogy az all resinel nem adsz meg erteket es meglatod mik jonnek ki. A LOHra meg nem ad senki semmit, cm wizardnak kell, de akkor meg nalad hianyzik az AS.
  • mkfdd
    #66946
    Ez kb mennyit érhet? Statok alapján nem nagyon találtam ah-ban hasonlót. Main attribute nincs rajta de ami dps stat rajta van azok nagyon jók plusz loh, mf és magas allres.
  • Aspyrin
    #66945
    Ne haragudj, de én ezt akkor sem érzem egyensúlyban. Szerintem sokkal nagyobb lehetőségtől fosztanak meg, mint amit cserébe nyújtanak. Ahogy korábban írtam, a táposabb cuccokra ugyanúgy igény lesz, mint eddig, csak éppen amire létrehozol majd egy üzletet, leszeded a hajad, nem beszélve a sok dupeolt cucc megjelenésről (hiszen mennyivel egyszerűbb Blizznek felemelnie a kezeit, hogy "ja kérem, nem a mi felelősségünk, mert nem nálunk történik..."). Ismét el fog kurvulni a játék, mint a D2 tette.
  • undY1ng #66944
    Kipróbálom, köszi! Csak vak voltam és nem láttam a neved mellett az online profile linket. :D
  • mkfdd
    #66943
    Ezzel a builddel ha összekapirgálnék még +40-50k dps-t és lecserélném az andariel fejest egy crites mempora szerintem mp10en is simán el lehetne már szólózgatni.
  • mkfdd
    #66942
    Látszik a profilom ahol neked is. Szeretem ezt a dh buildet. Egyszerre defenzív és erős aoe. A guardian sentry, perfectionist, boar és gloom úgy összeadódik hogy nagyon extrém szituációkban nyiffanok csak ki. A bitter pill és nigh stalker miatt folyamatosan tudom tolni a shadow powert így nem kell se preparation se smoke screen. A bola shot meg spike trap (echoing blast) nagyon erős aoe dps-t tol.
  • Különc
    #66941
    Cheesy szöveg, cheesy ending, Blizzard minőség 2005 óta
  • undY1ng #66940
    Iletve ha belinkelnéd a profilodat, azt megköszönném!
  • undY1ng #66939
    Köszi, meghesszelem a profilodat!
  • mkfdd
    #66938
    Nem tudom melyik a leghatékonyabb de azt tudom hogy nagyon sokan csinálják az act1 festering woods -> weeping hollow -> fields of misery (kripta is ha bent van) utat. Rengeteg a mob meg az elit. Én mp7-en csinálom most a dh-mal és minden körben kiesik 2-5 legendary is.
  • mkfdd
    #66937
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem ez azt vetíti előre hogy utolsó actben eldönthetjük hogy high heavens vagy hell oldalán harcolunk. Lehet hogy pvp orientált második kiegen gondolkoznak? Szerintem fasza lenne ha act 6 egy nagy pvp zóna lenne ahol a játékosok egymást hentelik tömegesen. Ha már ah-t is képesek lelőni, nem lepődnék meg ha újragondolnák a diablo kompetitív pvp-vé alakításáról alkotott véleményüket is.
  • undY1ng #66936
    Valaki lécci a #66920-ra...
  • mkfdd
    #66935
    SPOILER!!!
    reaper of soul ending
  • Zenszkij
    #66934
    *s
  • Zenszkij
    #66933
    De jobb itemek fognak esni. Eddig a játék direkte nem dobott emmit, hogy ah-zz.
  • Aspyrin
    #66932
    Aki valaha játszott az itt lévők közül a D2-vel, az tudja, hogy mekkora szívás egész nap trade csatornákon lógni, és várni a hülyébbnél-hülyébb ajánlatokat, majd idegbetegen távozni.
    Ismét el fogják lepni az online üzletek a csetet, ugyanúgy megvásárolható lesz minden, mint most - azzal a különbséggel, hogy csak valódi pénzért, tele rizikóval.
    Az egyik legjobb dolog D2 óta az AH, ahol bármire könnyedén szűrhetve megtaláltam idáig is azt, amire szükségem volt.
  • Savmacska
    #66931
    Intel Core i3 M370 2,4GHz
    3GB RAM
    500GB HDD
    ATI Mobility Radeon HD5470 VGA
  • Savmacska
    #66930
    Sziasztok. Vettem 3hónapja egy laptopot (DELL Inspiron N5010 HD5470 1gb VGA) Akkor tok szepen futott rajta a d3, azóta nem jatszottam. Most feltettem (nincs a gepemen semmi szemet) és full lowon/offon jatszhatalan lett. Valakinek van valami tippje az orvoslashoz ? Koszonom
  • Jojobaba
    #66929
    Jay wilsonék egész egyszerűen egy olyan játékot akartak, ami 5 órára leköti a neve miatt a játékost, egy kis részét egy hétre, és azok akik képtelenek voltak belátni, hogy ez így baromi kevés azok meg majd még jobban megtöltik a pénztárcáikat az rmah által. Engedtek mindent, botokat, minél nagyobb profit érdekében.

    Most hogy már szarul megy az rmah, jön a phase2
  • cleric
    #66928
    Rosszul. Egy cimbimmel indítottunk játékot, A3/Core-ban kezdtünk, MP1, NV0. WP után rögtön volt egy ilyen szétlőhető kupac, abból kijött egy pók, az lelőtte, és kiesett belőle az az Inna pants, ami még azóta is a DH-mon van :) LOL?
    Na, _így_ kell kinyírni a mobokat :)
  • who am I 7
    #66927
    Jay fejébe mondjuk nem látok bele, de szerintem csak abban bíztak, hogy nem mérgesedik el a helyzet.Viszont fejleszteni egy szint fölött már nem akartak.Nem tudom, hogy a budget miatt-e vagy az idő..de lehet, hogy többet felemésztett volna az egész, de csak tipp.
    Volt egy loot tábla az AH-val összekötve, ezt kellett volna megváltoztatni, amit szerintem meglehetne, viszont kérdés, hogy mennyit emésztene fel az AH?loot 2-vel, kevesebben mennének ah-zni szerintem, ergo kevesebb vas is kellene hozzá, de amit már említettem, pszichológia még mindig bejátszana (top itemek látványa), és menne a sírás tuti...lehet, hogy egész egyszerűen ezzel ezt akarják elkerülni?Nem tudom..