78923
  • TomStorm
    #78839
    Pedig ez így van rendjén ahogy alakult.
    Az akkori gamer társadalom igényelte a multiplayert,dinamikusabb harcokat,jobb grafikus motort stb..
    Ha mi nem tartunk igényt ezekre lehet másképp alakult volna az egész de adtuk a hype-ot,mindegyikünk.
    Toltuk a pénzt a játék piacba,nem keveset.
    Így generáltuk meg a mai csilli villi grafot es D4-et is:)
    Én semmiképp nem bántam meg mert a beállítottságom ez felé hajaz.

    Valahogy nem sírom vissza a Crt-t meg pentium pc-ket se a régi konzolokat:D

    Tény,hogy a régi játékkészítők eltűntek.Értették a dolgukat az biztos!
    Nekem D4 még simán belefér a Diablo hangulatba.
  • repvez
    #78838
    ha egy kicsit hozzászolhatok a témához.
    Sztem , a legnagyobb probléma, hogy változnak az idök nagyon. és nem csak egy részlete hanem több oldalon is.
    Az egyik, hogy amikor még D1-2 korában. a PC-s játékokat pár ember készitette akik maguk is játszottak és a haverok sztoriait vagy igényeit is szem előtt tartva alakitották ki a játékokat.
    Abban az idöben nem volt multi meg internet vagy nem az volt a jellemzo. nem voltak segitségek . napokat heteket csak azzal töltött az ember, hogy egy egy pályát továbblépjen és kitalálja , hogy kell megoldani.
    Ha valahol el akadt az ember akkor meg keleltt kérdezni a haverokat vagy esetleg várni egy havi ujság megjelenésre amiben volt valami leirás vagy kod .
    MAnapság már a fejlesztő studiok olyan nagyok, hogy szinte a fejlesztök nem is látják egybe a játékot amig ki nem adják, csak valmi kis részletét csinálja amit épp meghatároznak.

    Tele vannak a játékok segitséggel és nyilakkal ,h ogy épp merre menjél mit csinálj, szinte csak a bal gombot kell kattintani, hogy valami interakcio legyen. ha nem ilyen a játék a mai fiatalok már dobják is el.
    ÉS annyira felgyorsult minden ,hogy hiába a szép grafika, ha a sok effect és a gyors játékmenet miatt nincs idö rá körül nézni , hogy hol vagyunk.

    ÉS itt van a másik nagy faktor, hogy mi akik még a D1-2 idejében kezdtunk játszani , azt a régi élményt keressuk minden játékban, és ami már nem hozza azt a szintet az már nem az igazi.
    Viszont a mai fiatalsáűg akik nek ez a kezdő játékuk azoknak meg ha nincs segitség nincs pörgés nincs internet multi játék azok meg rá se néznek.

    ÉS elég nagy a kontraszt a két tábor között, hogy lehessen egy kompromiszumos megoldást csinálni, igy vagy az van, hogy a régi egyre csökkenö játékosoknak készitenek játékot vagy a mai fiatalságnak amivel több bevételt tudnak termelni .
  • dantor7
    #78837
    Mondjuk igen, amikor legelőször vittem a kampányt az király volt, bár lehetett volna nehezebb.
    Ugyanezt érzem a WT ugrásoknál is, illetve.. már anno norm/hm/hell is végülis "ugyanaz csak nehezebb", itt meg szinte pont a forditottja történik, nem kelünk-fekszünk és vért izzadva leszünk méltó ellenfelek, hanem olyan kikúrt gyorsan vagy mi döglünk oneshotokba, vagy a mobok.

    Tehát nem lejtett pályáról indulva leszek hősharcos :D, hanem gyilkológépből alakulok át egy két képernyőt ledaráló atombombává.
  • MerlinW
    #78836
    A Diablo-t nem a Blizzard fejleszti, hanem a fejlesztőcsapat. D4-en egyetlen olyan ember sem dolgozott, aki a D2 / D3-on. Teljesen új csapat, nincs meg a régi vízió, látszik is a játékon és a campfire stream-eken is a teljes inkompetencia. Ugyanez van egyébként a többi címükkel is, a WoW is haldoklik évek óta, Overwatch, Heartstone sztoriról biztos hallottatok, stb. A Blizzard amit szerettetek már rég nem létezik. Idén még ott van a jóhírű Bobby a cég élén, januártól már ő sem lesz és nem lesz más a Blizz mint a Microsoft frissen felvásárolt startup cége, tele zöldfülüekkel, ami a régi címekből próbál majd megélni valahogy.
  • MerlinW
    #78834
    Immortal a legpofátlanabb, leggusztustalanabb játék a piacon. Olyan szinten P2W, hogy ha nem fizetsz loot sem esik. Kimaxolni egy karaktert pedig kb 600 ezer dollárba (200 millió Ft) kerül. Ha nem akarsz fizetni, kb 500 évig kell farmolnod napi 24 órában. A PvP innentől halott, a bálnák pénztárcaméregetéséről szól, a PvE meg kb értelmetlenül vontatott, lassú. Meg persze ott van a mobilos 70 különböző menü, fél percenként egyesével kattintgatni való, minden képernyő valódi funkciója áruház, stb. Szomorú, hogy bárki is játszik vele.
  • TomStorm
    #78834
    Miért hozod fel D2-t.Azért játszok D4-el mert új.
    Ha D2-t akarok elindítom.
    Szerinted D3 után mi kellett volna jöjjön?Még egy D2 remake+?
    Nem is értem mit hordasz itt össze.
  • coolpet
    #78833
    Látom nem én vagyok az egyetlen, akinek ilyen megérzései vannak.

    Nem baj, a mai 14+-os korosztályt meg tudják venni, nincs Diablo múltjuk, ezzel kezdenek :)
    Az Immortal is nagyon pörög, pedig hogy szidta mindenki, sztem olyan bevétele van a Blizzard-nak vele, hogy nem kell szégyenkezniük.
  • hawkie22
    #78832
    Én anno megvettem, még egy karaktert se sikerült 100-ig elvinnem (HC-n játszom), de kb. 70 körül vagy elhullott a karakter vagy a kedvem ment és untam meg a játékot. Season 1-et elkezdtem, kb. lvl 10-en hagytam abba, season 2-ben elvittem egy sorcit 27-ig, de valahogy nem vonz, hogy belépjek és továbbvigyem. Nincs meg az az érzés, mint D2R-ben, hogy akkor most lenyomunk még pár Mephi-runt, hátha esik Arachnid, Shako vagy akármi. A D4-ben nincs emlékezetes cucc. Marad a D2 nálam. Ez már nem az én világom, a D4, úgy érzem így 40+-on.
  • coolpet
    #78831
    Hát én a free weekenden lvl6 körül abba is hagytam.

    Nem lesz ebből vásárlás, engem nem köt le.
    Nektek pedig élvezetes jó játékot, és régi D2 feeling adta boldogságérzetet :)
  • PiszkosFred
    #78830
    "Az a felfedezgetés, komorság és "veszélyérzet" ami anno a D1-2-ben volt, teljesen kimúlt a harmadik résszel. "

    A "veszélyérzet" resszel vitatkoznek, de csak egy picit. Nem veszett ki, csak koncentralodott, szerintem.

    Arra gondolok, hogy D2-ben vegig, a nm diablo/baal utan (jatektol fuggoen) kezdve folyamatosan zabszem votl a seggedben hellen, mert barmikor belefuthattal egy olyan groupba - barmelyik zonaban -, ami ket utesbol agyonvagott, ha nem figyeltel. Szintezes kozben es endgame jatekban ugyanugy, zonaban, runokon, bocin, barhol.

    D3 es D4-ben ez a felelem megszunik egy ido utan es csak nagyjabol a GR-re es a NM dungikra korlatozodik, mert egy szint utan a kulvilagban mar nem is harcolsz, mert minek, se loot, se kihivas. Lenyomod 3 orankent a world bosst meg farmolod a hellitdet picit a junik summon nyersanyag miatt, de se a boss, se a helltide spawnok nem ellenfelek, elobbi 10 secig el, a masik egy loves es szeded a shardokat. Az privat bossokat sem tudod farmolni, mert elotte grindelned kell summon cuccokat.

    Meg kellene oldani, hogy olyan 70-es szinten ne legyen hirtelen ures es felesleges minden, az addig grindelt eventek es tennivalok ne valjanak okafogyotta. Foleg amikor 90+ szinten az eventes ladak/rewardok sacred cuccot dobnak, lol, a Tree sarga sacredes szarjairol, obocsanat, rewardjairol nem is beszelve - akkor ott felteszed a kerdest, hogy akkor ezt miert is csinalom? Es a valasz, hat nem csinalom :)

    Marad a nm grind meg az uberek vagy a speci bossok summonjahoz szukseges vackok grindje.

    Valahogy a 65/70 utani jatekba kellene pici eletet vinni, mert ott valik iszonyu lapossa es monotonna az egesz.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.10.29. 15:19:14
  • dantor7
    #78829
    Elgondolkodtatott a kommented, és igazad van, de inkább úgy mondom, hogy rossz helyen keresgélsz.
    Az a felfedezgetés, komorság és "veszélyérzet" ami anno a D1-2-ben volt, teljesen kimúlt a harmadik résszel. Ez a negyedik pedig a 3-nak a zúzását próbálja tovább vinni, csak komorabb, horrorisztikusabb kinézettel.

    Egész biztos vagyok benne, hogy a D2 sikere egy baromi nagy véletlen volt csupán, semmi igazi "gondolat" nem volt az itemizáció mögött. Beraktak pár erős cumót, de semmi szükséged nem volt rájuk hogy hellen végig vidd a játékot (ide értem a kieget is természetesen).

    Itt meg tűpontosan ki-excel-ezett dolgokat látsz, az rng-től kezdve addig hogy mi-mit dobhat.
    Nem egy játszóteret kaptunk sokféle játékkal, hanem egy labirintust amiben akárhová mész, oda jutsz ahová a fejlesztők akarták.
  • coolpet
    #78828
    Hát vagy én vagyok ehhez öreg, vagy nem érzem már azt a régi Diabló feelinget.
    Olyan, mintha ez lenne az első Diabló játékuk, és nagyot akarnának durrantani vele.

    Szép is, jól is fut de valahogyan az első fő város utánni pusztákon és dungeonokban sem érzem az összhangot.
    10-20 másodpercig mászkálok, és csak őzek futkosnak, vádákat nyitogatok, majd egyszerre belefutok egy 15-20+ fős mindenfélét tartalmazó csapatba.
    Hogy jönnek össze a Fallenek a Spectre-kkel med a Moon Lordokkal vagy mikkel.
    Köpnek savat villámot meg toljáka berserk támadásokat együtt.

    Nincs összhang, ezek nem élhetnek meg egymás mellett.
    És ez lvl 5-7 körül a játék elején.
    Nem találom a main quest logot, csak azt mutatja a map amit felveszek mellékküldit.
    Lehet én vagyo a béna...

    A modellek collosionján is lenne mit csiszolni.
    Pl az elején, amikor feltesznek a taligára hogy levágjanak, a köpenyem a földön csúszott, a deszkákon keresztük, én meg mint a vaj a serpenyőben a talicskán :)


    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2023.10.29. 08:48:27
  • PiszkosFred
    #78827
    ssd?

    Nalam egy aranylag kozepes (i7@8700) + 3060 egesz szepen viszi, sosem esett 60 fps ala vagy lagolt a jatek, pedig par effektet leszamitva maxon van minden. Betaban volt, hogy nagyobb varosba teleportalas utan szaggatva toltotte be, de az a premierre mar elmult.

    Egyedul akkor vacakol a jatek - de ez szerverhiba -, amikor bizonyos "telitett" zonakban van a blood harvest, akkor a latencym a zona egyes alteruletein 50ms-rol felmegy 300-400-ra is es jon a "gumikotelezes". Mas zonaba atugorva megint tokeletes.
  • TBTPumpa
    #78826
    Igen, de sajnos csak PC-n és a 20-as szintig.
    PS5-ön megnéztem volna az irányítás/stabilitás/teljesítmény miatt, mert nálam PC-n néha egész érdekes dolgokat művel ez a játék (menük/térkép baromi lassan nyílik meg néha, lag hegyek és durva FPS dropok Legion eventnél vagy World Boss-nál). Persze nem mostani gépem van, de abban a grafikai felbontásban (FullHD) és minőségben (Medium-High), szerintem probléma nélkül vinnie kellene egy RTX3080-nak.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.10.27. 15:17:57
  • bendáj17
    #78825
    Most ki lehet ingyen próbálni: Diablo
  • Kissssss0 #78824
    "e soha tobbet azt az oruletet"

    valahogy én is így vagyok ezzel.

  • TBTPumpa
    #78823
    Diablo Immortal | Season 19 Battle Pass | Spawn of Destruction

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.10.26. 18:36:15
  • coolpet
    #78822
    Szép emlékek :D
  • PiszkosFred
    #78821
    Nalunk meg csak maphack meg pickit ment es a bnet sem nagyon tiltott ki senkit emiatt, akkor meg nem. D2JPS-t szerintem nem hasznaltam, de olyan regen volt, hogy mar a fene sem tudja :D Kishijjan rament az egyetem a hajnalig tarto mefi es baal runokra.

    Mefi meg hagyjan, azt magadban csinaltad es csak a maphack kellett, hogy gyors oda tudj ugralni a sorciddal anelkul, hogy pofonverjen valaki utkozben, mf gearben csuklottal mint a kempingszek.

    Ha pedig a Baal csapat nem volt meg haverokbol es ircen a #diabloXY csatikon sem volt fenn ismeros arc, akkor a public Baalhoz (vagy bocikhoz) mar kellett a pickit is, mert a vegen ugy ugrott ra mindenki a lootra, mint tyuk a takonyra. Mai napig latom magam elott, hogy 2% HP-nal mindenki Baal bokajat harapdalja, hogy minel kozelebb legyen a loothoz es dolgozzon az addon/kattintson az egerrel.

    Ej, regi szep idok, beszelni rola jo, de soha tobbet azt az oruletet, ami anno volt. :D
  • coolpet
    #78820
    Jajj a jó öreg D2JSP bot :)

    Meg a maphack/easymap :)
    Pickit-em sosem volt, D2JSP szedte a cuccokat.

    Lehet benevezek, ha nagyobb akcióba bedobják karácsonykor.
  • PiszkosFred
    #78819
    Tetszett az ujszeru sztorimeseles a D4-ben, rengeteg a cutscene es az animacio, jok a szereplok is (regi ismerosok is cameoznak), de csak emiatt egy youtube osszevagott video is megteszi, 60-70 euro sok erte.

    A jatek viszont jo, nekem legalabbis, masnak nem tetszik, vagyis ez is olyan, mint minden mas, ahany haz, annyi vececsesze. Az S1 szenvedes volt, de az S2 szamomra mar elfogadhato, elvezetes agyatlan daralas addig, amig az elso fal vissza nem adja a pofont, akkor mar johet a statok es gearek finomhangolasa. Picit olyan a gear grind, mint a D3-as Riftek es a D2-es Baal runok szerelemgyereke lenne, csak itt nem kell pickit vagy maphack mefihez hellen :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.10.25. 22:40:52
  • TBTPumpa
    #78818
    Ez az új Rogue skin elég jól néz ki. A Diablo 2 Assassinjára emlékeztet.
  • coolpet
    #78817
    Köszi, akkor jól gondoltam, hogy nem kell az :)

    D1-D3-ig megvan minden, kiegekkel, régen D2-t Bneten éjjel nappal toltuk, fél nap alatt rángattuk fel a karikat lvl85+-ra gearrel, de D3 pár season után már 'kiögeredtem' belőle.

    Így 42 évesen már máshogy látom a dolgokat.

    Sztoriért megéri?
  • McFrost
    #78816
    Segítsetek nekem!
    Diablo 4, nekró. Még sosem játszottam ezzel a karakterrel egyik részben sem. Most gondoltam kipróbálom, tetszik ez a csonti idézős téma. Aztán nem tudom mi a répámat állítottam, vagy mit balfaszkodtam el, de kinyírtam mind és most nem tudom visszarakni őket. Hiába nyomkodom a könyvben, semmi nem történik, nem jön elő az ikon, hogy betegyem a támadások közé.
    Ha valaki tudja, ne tartsa magába. Köszi!
  • PiszkosFred
    #78815
    Keppel illusztralva egyszerubb.
    - A Standard editionnel csak a "free" BP erheto el, 28 jutalom.
    - Ha 10 euroert veszel kb 1000 platiniumot, akkor aktivalhatod a kozepso, Premium BP-t, akkor mind a 90 cucc a tied lehet.
    - Ha aktivalod az Acceleratedet, akkor kapsz ingyen 20 tiert es csak 70-et kell grindelned. Mivel kb 3 nap alatt ossze lehet szedni a 90-es BP szintet (ha nekem fakezunek sikerult, akkor masnak jatszva felszemmel megvan), igy ez a harmadik nem eri meg.

    Hozzateszem, a jutalmak kozul szerintem senki sem fog hasznalni semmit sem, igy aztan a BP teljesen kihagyhato.


    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.10.25. 20:00:33
  • coolpet
    #78814
    Srácok, ha most megvenném a standard editiont, akkor hogy van a battle pass?
    Vagy az egész hogy van?

    Mit tud a battle pass, és mit vesztek ha nem veszem meg?
  • PiszkosFred
    #78813
    En elvezem, agyatlan hent most, mint a PoE, csak kellene ide is egy loot filter. 1-2 het alatt kesz lesz a BP, aztan lehet pihenni a kovetkezo 2 honapban es masra szanni az ido, nem ugy, mint az elozo szezonban. Aki komolyabb diablo elmenyt akar, annak ott a D2R, ez jo a magamfajta kazuaroknak kikapcsolodni.
  • undY1ng #78812
    Közben megláttam a defensive skillre ad némelyik cucc és azért, úgyhogy sztornó a kérdés. :)
  • undY1ng #78811
    Srácok egy valamit nem értek ebben a Firewall sorci guide-ban, hogy ha nem is tesz pontot a Flame Shield + Ice Armor-ra akkor, hogy lehet ott az aktív skillek között?! Biztosan egy koki kérdés de akkor is...

    Firewall Sorci
  • SLICK
    #78810
    Szóval elkövették ugyanazt a hibát, mint a 3-ban. Esik minden item, plusz a szintezés sem kerül sok időbe. Semmi élvezeti faktor nincs benne, bár nem mintha eddig is lett volna. GG Bli$$ard...
    Az első szezont abbahagytam 3 hét után kb, a másodikba bele se kezdek. Amíg az alap hibákat nem javítják ki, addig parkolópályán lesz a játék. Ja meg ezeket az inkompetens fejlesztőket is elküldhetnék a picsába.
  • PiszkosFred
    #78809
    Primeon +4 GP tier huzhato be a heten.

    Nem mintha szukseg lenne ra, legalabbis egy kis csut+pentek esti + szombat napkozbeni jatekkal ugy ertem fel lvl60-ra es GP48-ra par ora alatt a blizz+orb hibrid sorcimmal, hogy csak pislogtam. A harvesteken ugy jon az xp, mintha nem lenne holnap, az elozo szezonban kazuar jatekkal ugyanez volt vagy masfel honap, nem masfel nap. Plusz annyi lego meg junik esik, hogy ennyit utoljara D3 90+ riftek korul lattal, a maximum drop szint eleresekor. Az aranyat is kb millionkent dobjak utanad, mire felocsudtam 20misi korul volt az osszeg ugy, hogy nem adtam el egy darabot sem vendornak, mint az elozo szezonban a leveling kozben.
  • lwb
    #78808
    Elvileg úgy tudom igen, de amióta kint a season 2 a crossplay nem megy, mert a blizzard egy kicsi garázscég és nem tudnak ilyen bonyolult dolgot megoldani.
  • coolpet
    #78807
    Sziasztok!

    Munkatárs megvette a D4 Standard edition-t PS5-re.
    Ha én megveszem a Blizz launcherben PC-re a Standard D4-et, akkor tudunk együtt játszani?

    Hol érdemes megvenni? Még midig 20K jó magyar forintba kerül, amit sokallok, még a prémiumért is, nem hogy az alapért.
    A Steames miben különbözik?

    Köszi, P
  • PiszkosFred
    #78806
    Nem menti fel, dehogy menti. Viszont most a masodik napon szinten jatszhatatlan a lag miatt (blood harvest teruleteken), erre mar en is azt mondom, hogy turhetetlen. Elso nap oke, utana ez mar amator, mikozben 70 euros jatekokrol beszelunk meg 10 euros battle passokrol. Ma sem lesz ebbol jatek, ugy latom, marad vmelyik single player jatek :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.10.18. 18:16:01
  • lwb
    #78805
    Ez igaz, hogy mindig is ilyen szar volt, de ez hadd ne mentse már fel a blizzardot. Épp most vették meg a céget 69 milliárdért, ami a magyar éves költségvetés 2/3-a kb és szinte megegyezik azzal az összeggel, amivel a háború kezdete óta az USA támogatta fegyverrel és pénzzel is Ukrajnát (az 76 milliárd), már két éve lassan. Ez nem peanut money, azt akarom ezzel mondani. Ebből talán ennyi év alatt meg lehetett volna oldani, hogy menjen rendben egy launch, ami azért másoknak sikerülni fog.

    És mégcsak nem is game launchról van szó, hanem csak egy patchről. Egy nyomorult patchről.
  • PiszkosFred
    #78804
    Hat, iranyodba a legnagyobb tisztelet mellett irom ezt, de baszki, miert akarsz egy blizzard jatekkal launch/season start elso orajaban jatszani? :D Nem emlekszem egyetlen egy alkalomra se, amikor az elso perctol kezdve mukodott volna minden es ne lett volna gyors hotfix, gyors karbantartas, vagy barmi, ami akadalyozta a jatekot. Ez nem menti fel oket, nyilvan, de ha becsengetsz egy hazba es kilencszer vagnak pofon az ajtot kinyitva, akkor nagy ra az esely, hogy a tizedik csengetes utan sem lesz maskent.

    En tegnap a "meccset nezek vagy diablozok" szituacioval szembesultem, de a blizz ravaszul megoldotta, hogy ha mar a sors ugy hozta, hogy kedd este mindekeppen fel kell hogy basszam az agyam, akkor ne a diablo vacak szezonstartja miatt legyen, hanem nezzek csak litvan meccset helyette :D

    Hozzateszem, aztan a masodik felidoben mire megnyugodtunk, akkor 23 korul/utan, generaltam a mostani szezonra kivalasztott sorcimat (rugot beta, preseason es s01 utan parkoltatom), es kb. 20 perc mulva egy dungeont lenyomva 12-eskent mentem alvadni. Tudtam az xp/leveling konnyitesrol, de elozo szezonban a paragon rendszerben nem tunt ekkoranak a boost, mint most. Szerencsere akkor mar szamolta a challengeket meg a BP progresst. Meg a shop is mukodott, mert a premiumhoz vennem kellett 5 euroert 500 tokent, es siman ment a kifizetes es jovairas.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2023.10.18. 09:19:08
  • lwb
    #78803
    Mostanra kb, talán megoldódott, igen. Este lehaltak a szerverek a letöltéstől, gondolom mert sokan próbálták egyszerre ... de ugye pont ezért szokott lenni perload, hogy ne mindenki egyszerre kezdje el a letöltést. Erre a blizzardnál nem gondoltak.
    Aztán mire lejött a 7-8 gigás patch, addigra kitalálták, hogy mégse tud indulni a season, mert technikai gondok vannak. 3 óra múlva leindult a season, de nem ment a crossplay. Meg mint kiderült, a season tracking sem, a battle passok sem.
    Ezeket reggelre sikerült megcsinálni végre, de az eddigi játék nem számít bele, tehát lehet az elejéről kezdeni mindenkinek, mert retroaktívan nem fogjuk megkapni a season cuccokat már.

    Mindez a világ egyik legnagyobb fejlesztőjétől, az egész genre kitalálójától. Bravó. Pont akkor, amikor éppen a kutya sem játszik a játékkal, amikor nagyon kellene egy W a cégnek, akkor még egy patch kiadását is elkrják,

    Nem tudom, de ez a D4 ez kezd egyre reménytelenebb lenni. Már eleve a rendszerrel meg az itemizationnel elcseszték a dolgot, hogy kisfüzet meg számológép kell, hogy kiszámoljuk egy-egy skill vagy tárgya mit ad. +0.4% damage ha az enemy 15% health fölött van és lucky strike-olsz, meg a nap 45 fokos szögben süt és március 22-e van éppen.Wtf. Mi volt a baj a régi diablos dolgokkal, hogy +10% tűzsebzés és kész, ennyi? Minek kell lediplomázni diablóból, ha játszani akarunk vele?
  • Sunrider924
    #78802
    Na megjavult, valaki bizots jelezte nekik hogy ez igy nem ph@sza...
  • Sunrider924
    #78801
    Az hagyjan de most hogy mar el a S2, a season journey nem trackel semmit marpedig anelkul nem fogsz haladni a season questel, jo kis indie csapat, garazstech...
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2023.10.17. 22:40:44
  • lwb
    #78799
    Azért elég szomorú, hogy egy nyomorult season launchot nem tud ma már a Blizzard megcsinálni rendesen. Ez a mostani is "technikai hibák" miatt el lett halasztva. Hetek óta promózzák, de ezt is elbasszák.