78923
  • TomStorm
    #78799
    Sztori fejezeteken kívül(de itt is lehet meghívásos co-op)végig ott lesznek a játékosok ez néha idegesítő néha meg fun.
    Offline nincs.Ezt kell fogadni.
    Én ugyanúgy élvezem mint amikor kezdtem.
    Szezonoktól én is tartottam de ad egy hajtómotort a játéknak szerintem ha nem is az első de talán itt a második jobb lesz:)

    Kampány is eltart jó ideig de csak azért nem éri megvenni.
  • PiszkosFred
    #78798
    Hat ja. a szokasos Diablo korforgas: szezon/ladder elejen van elet, aztan kikopik a tobbseg az uj szezonig.
  • lwb
    #78797
    A season-ök ugyanúgy single player dolgok - már amennyire single player egy mindig online játék, mint a d4.
  • repvez
    #78796
    igen sajnos vettem észre, hogy már nem igen foglalkoznak a forummal sem ,meg kevesebb a hozzászolás is mindenhol.
    Mondjuk engem a single player rész érdekelne már ha van olyan,mert sose játszottam multiban egyiket se igy nekem ez a sezonos dolgok kimaradtak és nem is nagyon érdekel .
    de sajnos minden játékba már csak a multi az elsodkleges és a single kampányt már csak szinte kényszerbol dobják össze bármelyik játékot is nézi az ember
  • lwb
    #78795
    Hát a D4 felhasználói bázisa is visszaesett, nemcsak az sg látogatói. :D De igen, egyelőre nincs még season 2, szóval nincs miről beszélni még.
  • PiszkosFred
    #78794
    Osszesen 30-40 ember hasznalja mar csak az SG-t, ne csodalkozz, ha nincs mit olvasni :)
  • PiszkosFred
    #78793
    Ketszer ujrainditottam a klienst es aztan hritelen lejott. Azt mar megfigyeltem, ha lekorlatozom a letoltest egy picivel kisebbre, mint a max, akkor stabilabban jon, mintha 0-val hagyom korlatok nelkul.

    De, kozben csuszik a szezon, mire megoldjak a dolgokat, addigra lecsorog mindenkinek.
  • repvez
    #78791
    kinek hogy jott be a game? nincs az a nagy pörgéás a topikba rola, hogy elmondja a véleményét valaki mint általába egy uj megjelenés után .
  • TomStorm
    #78791
    Nincs sorbanállás
  • lwb
    #78790
    Kemény 10-20 kb/sec-kel jön le az új patch és season :) Szuper, hogy most se volt preload, remek lesz a sorban állás is gondolom.
  • TBTPumpa
    #78789
    A 20 hónapig tartó szerencsétlenkedés a mai nappal révbe ért...


    Immáron az Activision/Blizzard hivatalosan is a Microsoft alá tartozik, a felvásárlás lezárult.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.10.13. 15:39:02
  • MerlinW
    #78788
    Kétlem, az MMO-k nem igen engedik hogy módosítsák a fájlokat. Max ha Blizz csinál egyet, de én nem várnék rá :)
  • Midian82
    #78787
    Sziasztok
    Magyarítás várható a játékhoz ?
    Egyelőre sehol sem találok róla infót.
    Utoljára szerkesztette: Midian82, 2023.10.12. 14:21:01
  • TBTPumpa
    #78786
    Megérkezett a 2023-as BlizzCon Virtual Ticket!
    Az alábbi tartalmakat kapja a játékos a különböző Blizzard játékokba potom 50 euróért:
  • undY1ng #78785
    Gondolom akinek bneten van meg, annak már nem "köthető össze" a steames verzióval.
  • MerlinW
    #78784
    Hogy minek :D
  • TBTPumpa
    #78783
    A Diablo IV is érkezik Steamre (az Overwatch 2 mellé)!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.10.04. 22:24:11
  • MerlinW
    #78782
    Az első NM sigil-eket a whisper adja neked. Legalábbis régen így volt.
  • TopGun
    #78781
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni BS Necromancer vagyok és kellene valaki, aki szintén Necro lvl60-70 között van és tudna nekem segíteni pár tanáccsal Necro ügyben, valamint szeretnék saját "nightmare sigil"-t csinálni, de úgy olvastam, hogy tier3-as NM dungeon-t kell letolni, hogy megkapjam a küldit hozzá. Ebben kérnék segítséget, aki 60/70-es Necro és van (WT3-on tolom) egy tier 3-as NM sigilje és segítene végig tolni velem csapatban, mondjuk ma délután, megköszönném!
  • TBTPumpa
    #78780
    A Blizzard nyárzáró akciójában a Diablo IV most 22% kedvezménnyel beszerezhető!
  • TBTPumpa
    #78777
    25% XP és Gold bónusz a hétvégén!
  • Kandurex
    #78776
    Olyat lehet már, hogy elrejteni vagy testre szabni a UI/HUD-ot?

    Vagy még mindig húzgálják fel s alá a kasztok sebzéseit?
  • TBTPumpa
    #78775
    Augusztus 29-én érkezik az 1.1.3-as patch!
  • TBTPumpa
    #78774


  • TBTPumpa
    #78773
    Az ősszel induló - második szezon előzetese:
    Diablo IV | Season of Blood | Announce Trailer
  • TBTPumpa
    #78772
    Befutott az 1.1.2-es patch!
  • Dodo55
    #78771
    Kurva élet, hát ilyen nincs. G432-es fülesem van, jó féle virtuális 7.1. Be is van lőve rá rendesen a G HUB-ban. Most jött szembe az update nekem, de aztán írta, hogy playable már, úgyhogy elindítottam. Mivel még a háttérben dolgozott, ezért a szokásosnál lassabban indult, úgyhogy még volt pár másodpercem elkalandozni valamerre egy nyitott Chrome ablakban és azzal a lendülettel meg is feledkezni róla, hogy a játék közben tölt. Majdnem éjfél van, csend az egész lakásban. Erre bazdmeg egy olyan hang zeng körbe, hogy megnyílik a föld, mondom mi az isten, vihar van, idevágott a villám? De nem, mert már be is ugrik, hogy ma állítólag földrengés volt Magyarországon és még mindig hallom ahogy rotyog az egész lakás körülöttem, kész, teljesen belémfagy a vér. Aztán mire már majdnem megállt a szívem leesik, hogy csak a Blizzard logo hangeffektje volt a háttérben, hogy az a.... :DDD
  • IMYke2.0.0.0
    #78770
    Igen, Immortal megjelenését is írtam.
    A játék jött: 2022.06.02
    16. szezon...
    Azaz: ~havonta 1 "szezon".
  • PiszkosFred
    #78769
    Immortalrol van szo szerintem, ott nagyon surun jonnek a szezonok.
  • MerlinW
    #78768
    3 havonta lesz szezon. Júniusban megjelent a játék, július végén indult az első szezon.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2023.08.11. 17:20:32
  • IMYke2.0.0.0
    #78767
    Csak a szezonok számán lepődök meg.
    Initial release date: June 2, 2022

    Havonta 1 szezon?!
  • Kojiro
    #78766
    Jaja, ez a Barber. Mindegy milyen karid van, ezt be kell raknod és mehetsz is 20 szinttel nagyobb nightmarebe.
  • TurboX
    #78765
    Ejj! ezzel a wrathfullal és a lidless wall kombijával (megfelelő gír mellett) érdekes dolgot lehet létrehozni = kb. végtelen bónszórm ami aoe 3-4 millát proccol az egész térképen:D
    (bocs az offért /idiótaszmájliamitnemtalálok/)
  • TBTPumpa
    #78764
    Hamarosan indul a Diablo Immortal 16. szezonja:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2023.08.05. 19:04:15
  • hawkie22
    #78763
    Pedig szerintem nagyon ez lesz. Nem is eröltetem most annyira a szezon dolgot, csinálgatom, de még a Chapter 4 sincs kész, a legmagasabb szezonos karim is csak 42. Amúgy meg csütörtökön jön a Baldurs Gate 3, szóval lesz dolog rendesen. :)
  • undY1ng #78762
    Azért remélem nem akarják majd mindig ránk erőltetni ezt a region reward-os dolgot, hogy kb mindig csináld meg legalább a felét-háromnegyedét a mellék küldetéseknek / act, hogy megkapd azokat a bónusz paragon pontot...
  • undY1ng #78761
    Közben kicsit elkezdtem kapizsgálni hogyan is van ez. Az elején érdemes a bleedinges WW skill-el menni és a dual wield aprít, majd ha meglesznek az aspectek akkor átváltani mace-re.
  • TopGun
    #78758
    MerlinW, Sunrider924, írtam privát üzenetet.
  • TomStorm
    #78759
    ..kezdheted dual wield-el lunging-ot de akkor 2 sword skillhez és 1h sword technique-ben kiválaszt.
    Ha mace akk.ugyanígy
  • TomStorm
    #78758
    Technique slot az lineáris.Amit beteszel skillhez fegyvert azzal tudod fejleszteni technique slotot HA az ugyanaz a fegyvertipus mint ami technique slotba van.
    Max 10-ig.
    Lényeg hogy egyenként húzd fel technique slotokat amíg 10-es nem lesz addig egyfajta fegyvert tegyél minden skillhez.
    És próbáld meg weapon arsenalos skilleket,armorokat stb.kerülni addig