78965
  • TurboX
    #67006
    "...nem a juggernaut a kedvenc jatekstilusom."

    valóban nem kell hozzá sok ész(bár egyikhez sem), de vitathatatlanul a leggyorsabb farm build és ezzel ki is zárja a többi pop setup-ot
  • Sunrider924
    #67005
    Igazan nem a kotekedes kedveert de jatszottal te 1.03 elott a barbaroddal? En igen es nem a juggernaut a kedvenc jatekstilusom.
    A masik dolog, 1.03 legendary rewamp elott ervenyben volt a diminishing returns a drop rolloknal, na azzal tenyleg fasza volt jatszani...
  • TurboX
    #67004
    ha úgy hagyták volna a mai napig játszanak vele
  • SLICK
    #67003
    nem volt azzal baj, csak a cuccok nem voltak megfelelőek hozzá, mert lehetetlen volt kifarmolni... Act 2 valami embertelen volt már rögtön a legelején a Canyonban a szúnyogok úgy levadásztak mint a picsa.
  • undY1ng #67002
    Én ilyenkor kicsit visszasírom a "szűz" D3-at.. Nekem anno semmi bajom nem volt az Infernos nehézségi fokozattal, bár ugyan 1x 2x le tudtam fejelni a monitort, de tetszett az a nehézség. :)
  • SLICK
    #67001
    szerintem a többlet sebzést majd úgyis a fegyverek magas DPS-e fogja adni, onnan meg felesleges a nagy crit.. Másrészt tuti, hogy az összes MP levelt átdolgozzák megint, mert ha nagyon kemény ellenfelek lesznek majd a kiegben, akkor arra a szintre kell húzni a többi Acton levő mobokat is.
    Az biztos hogy kurva nagy változások lesznek mindenben, lehet megint nehezítenek kicsit a játékon, ami nem is baj.
  • V4lleyJoE
    #67000
    Az öveden majd nyerhetsz egy csomó ehp-t, biztos kemények lesznek a mobok a kiegben. :D Valószínű, hogy nem fognak olyan sok chc-t, as-t, chd-t kapni az új cuccok.
    Szerintem a fegyvereken is max 50% lesz a chd. A RoS bejelentésénél is mutogattak valami fegyót 3000 dps-el, de csak 40% chd-val.
  • Lammer
    #66999
    ok az jogos...

    de nezd meg az en barbomat peldaul... zsivannyal, SOJ-al unbuff 179.6K... nem is sok...

    katt

    es akkor a sarga ringemen nincs CD es ugye SOJon sincs es mar peldaul a WH-t dobhatnam is a kukaba... come ooon :(
  • V4lleyJoE
    #66998
    Szerintem a gemeket ne add hozzá. "Items". Hülyeség lenne, ha 2 kővel majdnem eléred a maxot, értelmét vesztené a cuccokon lévő chd.
  • Lammer
    #66997
    szoktatok nezni a leak hireket?

    "Critical Hit Damage - *You may have a maximum of +250.00% Critical Hit Damage from items."

    ez iszonyat nevetseges, most vegyunk egy barbot vagy monkot:
    -befigyel targyrol 2x100-as kavics (ugy, hogy akkor nincs fegyon CD!)
    -glovesrol mondjuk jojjon 30
    -2 gyururol moncca 30-30
    -ize, ja varjunk ez mar tobb

    es akkor hol a witching, hol van egy normalis amu?
    tudom, hogy majd paragon pontbol meg majd ki lehet osztani pluszt, meg ez meg valtozhat, de a jelenlegi allas nekem nem koser, NAGYON!
  • Zenszkij
    #66996
    persze hogy a net miatt, kár is ezen agyalni
  • pike011
    #66995
    Kb 1,5 oraja jatszottam nem tobb.
  • Vadnokedli
    #66994
    Én nem PS3 on tolom, de fura. Sokat ment előtte a PS3? Hosszú távon nálam produkált ilyet más játékoknál.
  • pike011
    #66993
    Valaki jatszik itt konzolon? Beleptem most ugy hogy nyilt halozatra, barki csatlakozhatott. Jott is 3 ember nm Azmodan kuldi. Hat amig odaertunk a jatek nekem szo szerint jatszhatatlan volt. Volt vagy 10 fpsem es laggoltam olyan szinten hogy az hihetetlen. Wifivel voltam neten ami nagyon instabil es levag percenkent a halozatrol. Egy szallon vagyok es rossz a net nagyon. Betudhatom ezt a netnek hogy ilyen rosszul ment a jatek? Mert ez mar nevetseges volt. Aztan ki is vagta a tobbieket mert elment a netkapcsolat. Szerintetek? Tapasztalatok? Ps3as verzio egyebkent.
  • Since
    #66992
    Valaki felhúzna 60ra? :) Since#2606
  • unusual
    #66991
    Str,Dex,Int.....
  • coolpet
    #66990
    mik azok a main statok?
  • Lammer
    #66989
    mar nagyon sokat talaltam en is, de crit ablakban sajnos...

    ami a durva, hogy helmbol eddig a legjobb egy andie volt, a main stat nagyon elszaladt rajta (meg linkeltem is korabban talan)... akkor AHban mind alatta voltak... meg neztem par napig, jobb nem jott :)))

    most pihi, tegnap 24 volt, szal kiesett egy csomo ido" xD most bele kell huzni szuszi utan xD
  • Lokker
    #66988
    Látod, semennyire. :)
  • Vadnokedli
    #66987
    Nem tudom ti mennyire figyelitek login képernyőnél jobb alsó sarokban a kis értesítéseket.. 5:00am-11:00am MAINTENANCE! (volt) CEST
  • who am I 7
    #66986
    be lehet lépni, de az AH halott (legalábbis nálam).
  • b0ss
    #66985
    Szerintem még csak a loginszerver van fellőve.
  • unusual
    #66984
    Amcsi szeróra be bírok lépni EU-ra nem. :( WTF?
  • unusual
    #66983
    És nem esik semmi egész nap.... ;) Brühühühü ;) ..I.. ;)
  • Acidlich
    #66982
    az szep talalat:))
    Mondd csak, lattal te mar id utan critet mempon?:) en eddig olyan 7-8 db-ot talaltam, de criteset meg sose:(
  • Vadnokedli
    #66981
    Nekem amióta megvan sose DC-zett kopkopkop (lekopogtam gyorsba)
  • donatus13
    #66980
    Én mondjuk csak starterrel nyomom , de nekem is sokat ki dc zett pedig nekem aztán stabil netem van.
  • Lammer
    #66979
    par napja erdekes minidiscek vannak itthon, szoval inkabb sc-vel utom el az idomet :S

    egesz nap tartogatta, most jott egy duplahelm 1 pakkbol, uberstack kozben :)



    mempo meg andi :)

    most gyujtok egy tabnyi unid legot, aztan id :)
  • b0ss
    #66978
    az egyik fegyver helm akart lenni :P
  • b0ss
    #66977
    hellfire ring, cain set, leoric ring, socket fegyver + gem.
    socketes fegyver+ gem
    nagyobb szinten pedig reduced level cuccok.
  • sata75
    #66976
    ja értem én, hogy mi kell hozzá. engem is boostoltak már:)
    csak a solo 5 órát éreztem kicsit karcsúnak mert szerintem egyedül inkább 15 óra a reálisabb.
    mondjuk én a kényelmes tipus vagyok:)
    és van egy lvl44 es axom ami ~700 dps, eddig majd minden karim azzal lett 60:)
  • Systore #66975
    level requirement reducedes fegyverrel hamar megvan + xp gear
    de a boost így is effektívebb, és olcsóbb :D
  • BDragon22
    #66974
    +hellfire ring
  • cleric
    #66973
    Ha nem is 5 óra alatt, de overpower gear-rel megvan hamar. MP10 mindenhol, max exp gear, amint lehet. Normál eleje pöntyögősebb (de ott meg nagyon kevés exp kell a szintlépéshez), amíg be nem jönnek a socketes itemek, WD-nek van már socketes helm 10-től, egyébként 15-től, ruby gemmel. Mindenbe a legnagyobb gem, elfogadható vit mellett minden más gem main-ra menjen, fegyverbe nagy ruby, hogy mindenki 1 hit legyen. 14-től Leoric ring, 23-tól Cain. Act 3 Keep 2 runok folyamatosan, zsákutca esetén restart, mert visszamenni időpocsékolás. Archon wizarddal a leggyorsabb, én HC-n húztam fel magam, nightmare csak úgy repült. Ehhez kell, hogy valaki adjon minden szinten checkpointot a Keep 2-höz.

    Since: De az a legegyszerűbb, ha megkérsz valakit, akár innen is, hogy húzzon fel hirtelen :)
  • sata75
    #66972
    solo-ban hogy?
  • b0ss
    #66971
    solo-ba is kb 5óra felhuzni
  • Since
    #66970
    Húha hát kellene nekem ilyen haver mert szívesen kipróbálnék egy másik kasztot.
  • Dili Doki
    #66969
    Megnéztem a karidat, van mire gyúrnom még :)
  • jaakuspeetR
    #66968
    archon wizz mpl10 hez legalább 500k unbuff dps kell, hogy arra azt lehessen mondani, hogy "farm"
    ha maradsz az archon buildnel, akkor kb mindened cserés mpl10re.
    cmww wizz 180-200k-val is életképes mpl10en
    ahhoz kell kb 800-1000LoH, 18-20 apoc, 3500-4000 armor 600allres
    ha bővebben érdekel leírom miket kell mire lecserélned, vagy lenézed a karimrol:

    PROFIL
  • Dili Doki
    #66967
    Üdv, adjatok pár tippet plz h az accomom (gyogyeger#2923) lévő wizardon mit változtassak h mp8on v feljebb életképes legyek! Másik kérdés h hol tudnék ehhez a legkönnyebben pénzt farmolni mp4-5ön?